Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Poslední zastávka na Aconcague
15.12.18 * 5 názorů
Dnes začnu tam, kde jsem minulý týden skončila, tedy příjezdem do Mendozy, kam dorazili všichni účastníci Aconcagua Music po svém nevydařeném a předčasně ukončeném výstupu.
V pátek 7. prosince byli všichni účastníci požádáni o návštěvu v Ex Cose, což je zařízení pro nápravu mladistvým delikventů. Facundo s Javierem si s mladistvými delikventy povídali a dokonce si s nimi i zazpívali. Podívejte se na fotky a videa:A letošní poslední zastávka na Aconcague! Máme konečně potvrzený datum koncertu, který by se měl odehrát 23. února 2019 v údolí Horcones. Takže plány, které pánové měli se ještě úplně nerozplynuli.
Toto údolí je ve 2 800 metrech v blízkosti přistávací plochy pro vrtulníky, takže jistě se sem hosté nebudou muset dostávat po svých. Koncert by měl být zdarma a mělo by se odehrát 20 skladeb. Na scéně se vystřídá několik hudebníků, ale hlavní osobností koncertu bude Javier Calamaro. Vzhledem k tomu, že do celého projektu je zapojený i Facundo, jistě ho na pódiu také uvidíme.Jestli si myslíte, že do února příštího roku je Facu bez plánů, tak se mýlíte! Na leden už je připraven teď. Byl ohlášen návrat na divadelní prkna se svou one man show "En El Aire". Ano, Facu se opět vrací do divadla a už dokonce víme, kdy. Tady je lednový program divadelních představení:

11. ledna 2019 - Miramar
12. ledna 2019 - Mercedes
18. ledna 2019 - Pinamar
20. ledna 2019 - Mayor Buratovich
21. ledna 2019- Monte HermosoVšechny představení začínají od 22:00 hodin. Jistě se máme v lednu na co těšit, a vy se jistě máte na co těšit už příští týden. Už příště vás totiž čeká každoroční speciální vánoční aktuálka. Příští neděli 23. prosince! :)majka528: Tak je dnes neděle a to jako vždy mne hned zrána potěší nová aktuálka, za kterou ti Katy moc a moc děkuji. Pobíhám od vaření, pečení a úklidu sem, protože je to pro mě krásný a radostný odpočinek od toho shonu. Celou stránku jsem si pročetla, podívala a shlédla a je na co se dívat. Facu a Javier potěšili mladé delikventy a moc hezky si spolu zazpívali. Javier je strašně sympatický člověk a když je vidím spolu pohromadě tak je to krása a věřím, že si spolu pánové rozumějí. Ten koncert na úpatí hory může být zajímavý a není zase až tak vysoko a kdo nebude chtít šlapat po svých tak může využít letecké služby a přiletět vrtulníkem. Věřím, že se tam těch jejich fanoušků sejde hodně a užijí si to tam. Podle toho, že Facu bude zase hrát svou one man show EEA tak se na to moc těším, to zase bude krásných videí a fotek. Zajímalo by mě v jakém stadiu je představení Listy důvěrné, bylo by to hezké vidět Facu v něčem novém, ale spokojím se i s EEA.
Katy, píšeš o speciální vánoční aktuálce, ale už jsem o tom psala, že pro mě je každá tvoje aktuálka dárek, na který se těším vždy jak malé dítě, umíš potěšit a za to jsem ti moc vděčná.
Katy, jako vždy vynikající novinky, jsi fantastická.
Přeji všem hezkou adventní neděli.

anavi: Katy, ďakujem za krásnu aktuálku. Dnes odo mňa nečakajte dlhé reči, lebo sa necítim najlepšie. Tentokrát sa musím poučiť, že si treba lepšie pozerať záručné doby na potravinách a rozhodne sa ich držať. Verím, že pri ďalšej aktuálke sa už prejavím tak, ako ste boli zvyknuté. Som rada, že Facu je pri sile a tvorí a hrá ďalej.
Zatiaľ aspoň veľké ďakujem. A prajem nádherný predvianočný týždeň.

majka528: Anavi, to tě lituji, přeji ti brzké uzdravení a věřím, že budeš brzo fit.

Katy: Děkuju holky za brzké komentáře :) I já se hlásím tento týden brzy, ovšem, nevím jak často tu tento týden budu. Mám toho opravdu spoustu! Piluju vánoční aktuálku, která musí být podle mých představ! Mám rozdělaných pár videí (Majko určitě se těš a zavítej tento týden na youtube :) ) a doma se taky moc nezastavím. Takže děkuji už dneska. Moc mě mrzí Anavi, že ti zase není dobře :( Pořádně se vykulíruj. Musíš být na svátky fit, aby sis to užila podle svého a v pohodě. Doufám, že ti k lepší náladě dopomůže trochu i vánoční aktuálka :)
Majko, netuším v jaké fázi jsou Milostné dopisy. Od té doby se totiž neobjevilo žádné info. Ale vzhledem k tomu, že má Facu naplánované od ledna divadlo s EEA, tak hádám, že to je ještě všechno v začátcích, tak se uvidí. Třeba sice začne rok s EEA, ale za chvíli může být u jiného představení, známe Facunda. Necháme se překvapit, co přinese příští rok. :)
Sonička hádám, že je právě v předvánočním Římě, snad tam nakonec opravdu vyrazila, tak na její komentář se budu těšit později. Ale vám oběma moc děkuji, jako vždy. :)

majka528: Anavi, doufám,že jsi už v pořádku a připravuješ se na svátky.
Soni, ty jsi asi v jednom kole. A byla jsi v Římě?
Katy, tobě děkuji za sdělení ohledně Milostných dopisů, snad se dočkáme. V lednu nás čekají představení EEA a tak věřím, že z nich uvidíme pár videí a fotek.
Mějte se všichni moc a moc fajn.

Name:
Web:

Powered by CuteNews