Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Krásný Silvestr
30.12.18 * 15 názorů
Týden utekl, jako nic a já se vám hlásím s poslední aktuálkou letošního roku 2018! A rozloučíme se stylově, mám tu pro vás nové informace z divadla, jeden dobrý skutek hodný jen Facunda, ale samozřejmě i rekapitulaci letošního roku. A to nejen Facundového, ale i toho našeho na této stránce. Ale, jdeme pěkně popořadě:

Divadelní představení Milostné dopisy ve španělštině "Cartas de Amor", se začalo pomalu rozjíždět už minulý týden, kdy hra konečně našla hlavní ženskou postavu, kterou se stala Soledad Silveyra. Tento týden už máme k dispozici oficiální plakáty a přesné datumy. Premiéra se uskuteční 13. ledna 2019 v San Bernardo. Další představení se uskuteční v následujících dnech:

19. ledna 2019 - Miramar
21. ledna 2019 - Monte Hermoso
25. ledna 2019 - Santa Teresita
26. ledna 2019 - San Bernardo
27. ledna 2019 - San Clemente
A teď je čas na ty zmiňované dobré skutky. Kolik toho Facundo dělá pro různé nadace, je nám všem známo. Není jediného týdne, kdy by nepropagoval určitou organizaci, ať už prostřednictvím sociálních sítí, nebo různých vlajek, které s sebou vozí na různá místa. Ale, ještě nevíte, že až do dnes byl Facundo zcela v anonymitě, pokud jde o velmi štědrý dar, a kdyby to Manuel Lozano nevyzradil v jednom televizní pořadu, nevíme to dodnes.
Manuel Lozano je zakladatel nadace Si, kterou Facundo stále podporuje, a dává ji do podvědomí lidí. Ale to není zdaleka vše, co pro tuto nadaci udělal! Manuel prozradil, že nebýt Facunda, tak tato nadace nemá své sídlo, které se nachází v centru Buenos Aires. Facundo dal zcela bezplatně k dispozici, jeden objekt, který vlastnil a to už v roce 2012! Kdy, se nadace založila. Facundo prý Manuelovi zavolal a nabídl mu tento majetek zcela zdarma. Od té doby, tady sídlí hlavní centrála této organizace. Celých 6 let jsme o této skutečnosti nevěděli, a určitě by jsme se o ní nedozvěděli i nadále, protože Facundo by to sám neoznámil.

Už máme sice po Vánocích, ale pojďme se podívat, jak je trávil Facundo se svou rodinou. Sdílel s námi o Vánocích krásnou, rodinou fotku. Jak se tedy zdá, po dlouhé době všichni Vánoce trávili spolu v teple domova, ne jako v minulých letech, kdy si na Vánoce vyrazili na pláž. Spolu s fotkou nám Facundo také napsal: "Veselé Vánoce, přátelé! Na nějakou dobu odložíme telefony...Všechno nejlepší pro všechny...tady i tam!"Takový byl tedy poslední týden Facunda roku 2018. Ale, jaký byl vůbec celý jeho rok? Zrekapitulujme si to podle uplynulých měsíců:

Leden - začátek roku Facu započal divadelně. Divadelní sezóna s hrou Madisonské mosty odstartovala v Mar del Plata.
Únor - po divadelním měsíci si v únoru Facundo užíval chvilky odpočinku, s Mariou vyrazil k moři na kurzy potápění, ale také na venkov Haras Santa Maria del Mar. S dětmi se zase proletěl letadlem.
Březen - v březnu se opět spolu s Mariou zapojil do projektu zvaného #JeepExperience. Pobyt na divočině, kde spolu s partou zkoušeli terénní vozy, ale absolvovali i různé výlety lodí a večer si poseděli u táboráku.
Duben - duben byl vyloženě nacpaný Madisonskými mosty! Hrálo se jen s velmi krátkými přestávkami celý měsíc. Každé druhé představení se také museli představení přidávat, protože bylo beznadějně vyprodáno.
Květen - podobně to s divadlem vypadalo i v květnu. Ale v tomto měsíci si Facu našel čas i na jiné aktivity. Například navštívil každoroční módní show značky Ossira, která letos oslavila 20 let. India tento měsíc také oslavila 10. narozeniny.
Červen - v červnu měli Madisonské mosty delší pauzu a Facundo si mohl trochu vydechnout. Do divadla se ale stejně vydal, ale tentokrát jako divák na představení Šumař na střeše. Volno si také užíval spolu s rodinou, společně vyrazili na týden do Mar del Plata.
Červenec - v červenci opět naskočil do tempa s Madisonskými mosty, takže na další jiné aktivity moc času nebylo. Ale udělal si čas na volby. Šel volit nové vedení organizace SAGAI, která spravuje a chrání práva herců.
Srpen - v srpnu Facu vyrazil do Paraguye, kde strávil tři dny s Madisonskými mosty. Necestoval tedy jen po celé Argentině, ale také za její hranice. V srpnu se také v Argentině slaví Den Dětí, který si jistě Facundo nenechal ujít.
Září - v září proběhl dlouho očekávaný koncert s názvem ViveRo! Jeden večer, jeden velkolepý koncert věnované zesnulé Romině Yan. Facundo tady měl velkolepý výstup s písní Estoy Loco. A konečně si v tomto měsíci dopřál dovolenou! S celou rodinou vyrazil na hory do střediska Chapelco. Koncem září si zajel po dlouhé době zazpívat na mezinárodní hudební festival v Ushuaia.
Říjen - říjen patřil hlavně televizním projektům Ten hlavní se natáčel v Mexiku. Facu přijel natáčet kriminální minisérii s názvem El Jardín De Yeso (Sádrová zahrada). 22. října se také uskutečnila derniéra Madisonských mostů v Lujan.
Listopad - začátkem listopadu Facundo vystoupil jako řečník na IDERu - institut pro sport a rekreaci. A jelikož Madisonské mosty už skončili, vyrazil si do divadla jako divák na představení s názvem Cuerpos Perfectos. S Mariou vyrazili již podruhé na večírek "La cena de Faroni" a asi největší překvapení tohoto roku byl neplánovaný víkend v Římě! Koncem listopadu se zapojil do projektu Aconcagua Music.
Prosinec - prosinec tedy patřil hoře Aconcagua, kam se Facu vydal již po čtvrté! Tentokrát po boku hudebníka Javiera Calamara. Strávili tu tři týdny, bohužel pro nepřízeň počasí museli vzdát cestu na vrchol. Vánoce strávil Facu doma s rodinou.


Je konec roku, což znamená jediné - doplněná fotogalerie! Opět jsem doplnila fotky, které se mi tu během roku nashromáždili a já jsem si je šetřila, až je budu moct doplnit najednou. Letos jsou to tyto kategorie: Fotky dětí, fotky z letošní dovolené v Chapelcu, Facundo s fanoušky z letošního roku, Facundo a jeho haf, Facu s fanoušky z roku 2006, fotky z twitteru, Facundo s fanoušky z roku 2004 a nakonec fotky z divokého anděla. Celkem to dělá 78 fotek! Zjednodušte si prohlížení a podívejte se na poslední přidané fotky.

Nesmí chybět ani něco nového v sekcích, jelikož je skoro Silvestr, chtěla jsem vám přinést něco hravého! A už dlouho jste si nehráli v sekci Co si Facundo myslí? Můžete si hrát nanovo. Máte tam zbrusu novou fotku, a když říkám, zbrusu novou, myslím tím zbrusu novou! K předchozí fotce jsem vyhodnotila nejlepší myšlenku, podívejte se na to, kdo to vystihl nejlépe, tentokrát :)

Facundův rok jsme si tedy, už zrekapitulovali! A teď, jaký rok jsme tu měli my. Alias moje typická, číselná rekapitulace uplynulého roku. Znovu připomínám, že jsme letos slavili jubilejní 10. rok této stránky! Snažila jsem se vám přinášet tedy extra aktuálky, a mnoho překladů, které jste si na začátku roku odhlasovali. Tak tedy, napsala jsem pro vás 66 aktuálek! O šest aktuálek víc než v loňském roce. Vy jste k nim napsali 622 komentářů! Přeložila jsem vám 12 rozhovorů z toho jeden byl 11ti stránkový. Nahrála jsem za letošní rok 982 fotek. V loňském roce jsme se v galerii dostali za číslo 10 000 fotek, letos už jsme za číslem 11 000. Úplně přesně galerie čítá 11 312 fotek! Máme na stránce o dvě sekce navíc, a doufám, že si stránka našla i několik nových fanoušků! Těm stálým fanouškům jmenovitě děkuji: Mockrát děkuju Anavi, Majko, Soňi, Cvalku! Ale děkuji i vám všem, kteří se každý týden těšíte na novou aktuálku a stále se vracíte. Bez vás, by tato stránka byla jen poloviční. Snad tedy Facundovi zůstanete věrní i ten příští 11. rok, opět se rozhodně nebudete nudit. Opět se chystám na speciální aktuálky a speciální věci, tak, aby tato stránka byla pořád v chodu a nenudila vás.

Přeji Vám krásný zbytek roku, zítra si užijte Silvestrovskou noc, a doufám, že se uvidíme v Novém roce 2019! Těším se na vás :)

majka528: Katy, skládám ti velkou poklonu jak za tuto aktuálku tak za všechny co jsi za ty léta s takovou pečlivostí a láskou vytvořila. Je to pro mě vždy radost a potěšení sem přijít a mít tu možnost si to vše přečíst a prohlédnout. Za toto vše ti moc a moc děkuji, děkuji, děkuji.
Zatím jsem tuto velmi obsažnou akutálku v rychlosti shlédla a už se těším na ty krásné chvíle, které tu strávím v takové vynikající společnosti jako je Facu a hlavně pak vy všichni, kdo sem přijdete.
Katy, jsi obdivuhodná a fantastická!!!
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Nuž zase jeden rok za nami. Rok, ktorý nám Katy tak fantasticky obohatila o krásne nedeľné rána a nie len o tie. Dokázala nás prekvapiť i úplne nečakane.Užasné číslo 66. Ani si neviem predstaviť tú prácu a hlavne ten čas, ktorý nám Katy venovala.A, že to boli všetko fantastické aktuálky, ktoré nás zaujali svedčí i ďalšie číslo 622 komentárov. Potešila ma nová fotka v sekcii čo si Facundo myslí. Túto sekciu spolu s modnou políciou mám asi najradšej.Ako správne poznamenala Majka, aktuálka je veľmi, veľmi obsiahla, takže sa k nej určite ešte niekoľkokrát vrátim. Hlavne k fotkám. O chvíľu odchádzame s rodinou a priateľmi na Silvestra na chatu. Takže Vám už dnes želám moja Facundorodina, veselú zábavu, a v tom Novom roku najmä veľa zdravia, bez neho to akosi nejde. Či už je to zdravie telesné, alebo duševné. O pár hodín si budeme pripíjať na Nový rok a moje myšlienky budú v túto chvíľu určite patriť aj Vám. Takže ešte raz, Šťasný, vedselý, bohatý a hlavne zdravý rok 2019..........

majka528: Dnes jsem si udělala menší volno a hodně jsem se věnovala této stránce a je opravdu velmi obsáhlá, ještě se k ní vrátím. Poslední dny jsem měla velký shon a doufám,že po úterku se to zklidní a tak musím ještě ty dva dny vydržet.
Katy, velmi děkuji za tak obsažnou rekapitulaci letošního roku, osvěžila jsem si tím moji paměť a Facu je velmi pracovitý a aktivní, za to jsem moc ráda, je stále co psát. Jsem ráda, že se hra Milostné dopisy hnula a myslím si, že mu bude se Soledad bezvadně hrát. Je vidět, že je to hra,která nepotřebuje moc zkoušení a skoro žádné kulisy a tak je možné ji hrát i v jiných městech. Už se těším na fotky a videa, doufám,že z toho budou. Ještě k tomu odehraje i pár představení EEA, je se na co těšit.
Těch akutálek jsi Katy, vytvořila hodně, byla jsi moc pilná a my jsme je moc rádi četli a prohlíželi, jsou perfektní. Teď nás čeká jedenáctý rok a já věřím, že bude tak úspěšný jak desátý. Že je Facu ochotný pomoci kde jen může tak to o něm je nám - fanynkám - známo a on je přitom skromný a radši nechce o tom ani mluvit. Něco podobného přece udělal jak navštívil bez nějakého oznámení kdysi tu nemocnou holčičku, pamatujete?
Nová fotka v sekci Co si Facu myslí je krásná a Soňa mu dala takovou krásnou větu do úst, že si myslím, že nemá cenu, abychom tam psali i my, i když jsem tam také přispěla. Ale Soni, ta tvoje věta to bezvadně vystihuje. Přidané fotky jsem si ještě nestihla prohlédnout, takže zítra.
Soni, přeji ti krásného Silvestra a mnoho štěstí a hlavně zdraví do Nového roku 2019.
Katy, děkuji, děkuji, děkuji, měla jsem tvým přičiněním nádherný den.

anavi: Skôr ako okomentujem aktuálku, musím ešte pár slov k tomu, čo som si prečítala od mojej poslednej návštevy. Katy, ten vzhľad je úžasný, akonáhle si otvorím stránku a Facu na mňa hodí ten nádherný kukuč so žiarivým úsmevom, prichádza raj. Takže opakovane ďakujem tebe aj magge. Obdivujem takéto zručnosti, čo magge dokáže. A tento rok bola veľmi citeľná tvoja systematická práca na aktuálkach. zaujímavé, že ani po toľkých rokoch si nevyčerpala všetky nápady. Darčeky sú skvelé také aké sú. Čo viac si môžme priať.:DD
Štedrovečerný Facubalíček ma okúzlil.
Majka, tebe sa ospravedlňujem, že ja nie som taká pozorná, čo sa sviatkov týka. A ďakujem veľmi pekne za prianie na fóre. idem si hohneď pozrieť a potom sa už vrhnem na aktuálku. Joj, ako sa na to všetko teším. Ešte sa ozvem.:D

anavi: Katy, urobila si veľmi dobre, že si Silvestrovskú aktuálku dala pred Silvestrom. Zajtra totiž nebudeme doma a nestihla by som ju vidieť. Takto sa Facusilvestrovsky naladím už deň vopred.:D
A aby som nezabudla, všetkým vám prajem príjemnú a veselú náladu a úžasné chvíle s tými, ktorých máte radi a s ktorými sa dobre cítite. Do nového roku vám prajem nádherné chvíle na tejto stránke, veľa tvorivých nápadov Facu, aby sa Katy ľahko tvorili aktuálky a mali sme dosť podnetov na zábavné diskusie (o ponožnách, topánkach ... ale aj hereckom a hudobnom umení nášho miláčika). Veľa zdravia, šťastia a radosti zo života. Ďakujem, že ste.

anavi: Aj keď milujem tieto silvestrovské rekapitulácie, priznávam sa, že som hneď zo zvedavosti skočila do sekcie Co si Facu myslí? Fotka novšia byť nemôže a Sonička je so svojim výrokom víťaz už teraz. Zásah do čierneho. Skvelo som sa pobavila. A víťaz tej predchádzajúcej - výborný výber Katy. Si dobrý rozhodca.:D Už je tam od každej niečo.:) Tak dúfam, že nám dáš viac času na premyslenie, aj keď si myslím, že nič lepšie ako to, čo napísala Sonička, nevymyslím.

anavi: Katy, ďakujem za info o hre Milostné dopisy. Mňa celkom prekvapuje, za aký krátky čas sa dokážu naučiť texty a zorganizovať a zrežírovať celé predstavenie. Teším sa na túto spoluprácu, lebo aj Soledad mám rada. Na upútavke vyzerajú nádherne.
Facundovo gesto pre nadáciu SI ma už vôbec neprekvapuje. Človek s veľkým srdcom. A pekne pútavo namaľovali.
Rodinná fotka plná pohody, smiechu a šťastia. Teším sa z toho.
Fotogalériu si ešte prehliadnem, na tú si venujem špeciálny čas.
Ako som už spomenula, s veľkou obľubou som si prečítala rekapituácie. Teším, teším, teším sa z každého vysokého čísla a blahoželám ti k nim Katy. Ako už napísali dievčatá vyššie, skvelý rok. Môžem potvrdiť, že ten 10. ročník bol výnimočný. Ďakujem za všetky aktuálky, preklady, videá, fotky a všetky ostatné zdokonalenia a doplnenia na stránke. Bolo mi potešením komentovať. A tiež sa teším dovidenia, dočítania, dopočúvania a dokomentovania v roku 2019.:)*
VEĽKÉ KONCOROČNÉ ĎAKUJEM, KATY!!!

anavi: Zabudla som pochváliť PFku - fantastická.

majka528: Nedá mi to a já se sem musím stále vracet. Aktuálka je nádherná, obsáhlá, vzhled je překrásný a je to radost se na to vše dívat a hlavně prohlížet. Musím pochválit upoutávky na představení Milostné dopisy a věřím, že se Soledad vytvoří Facu fantastickou dvojici. Fotka dětí je nádherné, děti jsou velmi šikovné, musí mít z nich jak Facu tak Marie radost, září z nich spokojenost, láska a pohoda. V rychlosti jsem si prohlédla doplněnou galerii fotek, ale už se těším až budu mít více času, kdy si ji prohlédnu důkladněji. Je vidět, že Katy má velký tvůrčí talent a nepřestává nás udivovat se svými novinkami, na které se my tak strašně moc těšíme. To je tedy vynikající tolik fotek. A musím pochválit i forum, je tam už přes 7000 příspěvků za ty roky, to je prostě fantastické.
Anavi, já si také myslím, že nic lepšího už nevymyslíme na to co si Facu myslí, ale snaha je.
Katy, Anavi, přeji vám veselého Silvestra, hodně si ho užijte a na Nový rok vykročte pravou nohou ať máte štěstí, pevné zdraví, lásku, spokojenost a úspěch. Katy, tobě přeji hodně tvůrčích nápadů a moc ti děkuji za tuto stránku, za kterou ti budu stále děkovat.
Jsem tu velmi ráda a ráda si čtu všechny komenty a diskuze, tohle se jen tak nenajde.
Mnoho štěstí do Nového roku 2019 přeji všem.
KATY, DĚKUJI, DĚKUJI.

majka528: Jsem jak Anavi, také jsem zapomněla pochválit PF-ku - je vynikající a Facu je úžasný.

majka528: Soni, na vysvětlenou, tobě jsem přála k Silvestru a do NOvého roku v předešlém komentu, protože jsem si myslela, že se sem ještě podíváš než odjedete na chatu. Tebe bych nikdy nevynechala.
A tak tedy ještě jednou - Katy, Anavi a Soni přeji vám veselého a pěkného Silvestra a šťastný Nový rok 2019.

Katy: Ale, nepřechvalte mě, holky! :) Jste, tak úžasné, že vám sem ještě spěchám popřát krásného Silvestra a do Nového roku vykročit pravou nohou, ať se vám ve všem daří! :) Děkuju za celý rok, jsem ráda, že jsme ho všechny prožili společně a doufám, že tak učiníme i ten příští rok, protože bez vás tří, by to nešlo! :) K atkuálce se vyjádřím ještě zítra nebo pozítří, teď jen v rychlosti. Anavi, Majko, Soňi - děkuju mockrát! Šťastný Nový rok :) :-*

anavi: Dnes som si aj ja zalistovala vo fotogalérii. Neviem, či som videla všetky najnovšie pridané, v tomto som už dávno stratila prehľad, lebo toto je ten najväčší fotoalbum, v akom som kedy listovala. :D
Najviac na mňa rozhodne zapôsobili fotky Facundovej rodiny. Jeho domček so záhradou ma stále viac okúzľuje, ale páčia sa mi hlavne fotky detí so zvieratkami. Aj Facu a Maria majú nádherné zábery z hôr na snowboardoch. A ešte na mňa doľahla veľmi príjemná nostalgia pri pozeraní fotiek z čias Divokého anjela. To som si veľmi príjemne zaspomínala.
Ďakujem Katy za príjemné chvíle.

majka528: Dnes jsem byla velmi mile překvapena, protože jsem shlédla první díly seriálů Jsi můj život a Divoký anděl na televizi Relax. Bylo to něco úžasného po takové dlouhé době zase vidět Facu a Naty, jsou fantastičtí, hlavně Facu. Marně jsem hledala jestli bude televize pokračovat, ale v programu to už na příští dny uvedené není.
Anavi, také jsem si prohlédla fotky, je jich strašně moc a na všech Facu vypadá nádherně a tak i Maria a jeho šikovné děti.
Katy, díky za tu tvoji práci a tvorbu této stránky. Moc za to ti děkuji, vždy jsem tady strašně ráda.

Katy: Anavi, mělo by to být největší fotoalbum :D Zcela určitě, alespoň to největší, které má Facundo na internetu ;)
Soňi, tvojí myšlenkou jsi mě naprosto dostala! Je to tak vtipné, je to tak dobré, ať bych na to koukala, jak dlouho bych chtěla, tohle by mě určitě nenapadlo! :D Ale, jsem ráda holky, že se zapojujete všechny, já když se nemůžu rozhodnout, tak vyberu dvě nejlepší :) Vidím, že tuhle sekci musím aktualizovat častěji, aby jsme se zasmáli častěji. Soničky nápad mi totálně zvedl náladu! :)Těší mě, že jste si každá našla něco v aktuálce :) Byla daná už před Silvestrem, protože neděle vycházela na 30.12 a neděle bez aktuálky? To nejde! :D
Těší mě, že potěšila i rekapitulace roku, Majko :) Na tom si dávám, každý rok velmi záležet. I já osobně si to ráda zopakuji a zavzpomínám, a potom se vždycky nestačím divit, jak to ten chlap mohl všechno stihnout! :D No uvidíme, čeho všeho se dočkáme ten letošní rok, já jen doufám v jedno, že se tu opět nebudete nudit! Postarám se o to, aby jste se nenudili! :)
Mockrát vám všem děkuju za vyčerpávající komentáře :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews