Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
11 let
04.01.19 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2019! Jsem ráda, že jste opět s námi. A i ten letošní rok, začínám speciální aktuálkou! Slíbila jsem vám koncem minulého roku, že ani letos nebudete ochuzeni o speciální věci, a že se tu rozhodně nebudete nudit. Začínám dnešním datem 4. ledna. Proč tímto dnem? Protože dnes je to přesně 11 let, co byla tato stránka oficiálně otevřena. Roky opravdu utíkají, mě osobně přijde neuvěřitelné, že už vás 11 let informuji o životě Facunda.
Ale, nebudou to dneska jen sentimentální řeči! To rozhodně ne. Stránka slaví narozeniny, takže by to chtělo nějaký dárek, co myslíte? Ten tu pro vás skutečně mám. Je to první díl telenovely Padre Coraje s českými titulky! Kdo, vždycky toužil podívat se na tuto skvělou telenovelu, za kterou Facundo dostal cenu Martin Fierro, teď má konečně možnost. Překlad Vám, ale nepřináším já. Tuto telenovelu pro nás přeložil, jako vždy skvělý Cvalek, kterému tímto mockrát děkuji za obětavou práci. Každý rok nás potěší nějakým novým překladem. A pokud můžu citovat jeho slova, tak to není jediný díl této telenovely na kterou se můžete těšit. S překlady bude pokračovat dál, takže jistě nezůstaneme jen u jednoho přeloženého dílu. Takže pochvaly za překlad, jen na jeho adresu. Cvalku, mockrát děkujeme! Díl si můžete stáhnout tady. Titulky tady. Ke všemu je jednotné heslo FacundoArana.No, a jako každý rok, bych se vás na něco ráda zeptala. Vzhledem k jedenáctiletému výročí, by mě letos zajímalo, jak dlouho, vy osobně navštěvujete tuto stránku? Jste tu jen pár měsíců, nebo už pár let? Pokud se vám to nechce psát do komentářů, budu ráda, když to vyjádříte alespoň v anketě.

majka528: Katy, moc a moc děkuji za první aktuálku v roce 2019 a je jako vždy moc pěkná a mám z ní velkou radost. Gratuluji k jedenáctému výročí této stránky, jsi vynikající, dáváš sem svou píli, energii a hlavně volný čas, který věnuješ nám - fanouškům, aby jsi nám přiblížila dění kolem Facu. My ti za to všichni moc děkujeme. A doufám,že se tady budeme scházet jako minulé roky a budeme s nadšením psát a číst naše příspěvky. Jsi naše zlato.
Cvalku, děkuji ti za překlad Padre Coraje, zrovna mě se tento seriál moc líbí, však jsem o tom někde už psala a moc se těším na první díl a doufám, že se mi podaří ho stáhnout. Vím, že jsi nám to slíbil a svůj slib plníš - jsi bezvadný.
Mám velkou radost z této stránky a vždy se sem moc těším.
Děkuji, děkuji, děkuji.
Přeji všem hezký den.

Katy: Děkuju, Majko :) Taky pevně doufám, v to, že se tu budeme scházet i nadále ve stejném složení a se stejným elánem a zájmem o Facunda :)
Já jsem Cvalkovi hned psala, že největší radost z toho, budeš mít právě ty! Protože jakmile se mluví o Padre Coraje, ty jsi první osoba, která mi vytane na mysl. Vím, jak máš tento seriál ráda :) Tak, doufám, že si ho užiješ! :) Děkuju za krásný, včasný komentář :-*

Soňa: Milá naša stránka, prajem všetko, všetko najlepšie k tvojím milým narodeninkám. Prinášaš nám do života veľa radosti ako i nových informáciií o Facundovi. Čo všetko sme s tebou už zažili. Facundove úspechy v telenovelách vo filmoch i na divadelných doskách. Prežili sme i dva výstupy na ME kde nezabudnuteľnú rolu zohrali ponožky. Zažili sme spolu zrod hudobnej dráhy, svadby i narodenia detí. Je toho za tých jedenásť rokov naozaj veľa. Milá stránka, vytvorila si z nás Facundorodinu máme v tebe Facundoterapiu, jednoducho si sa stala neoddeliteľnou súčasťou nášhom bytia. A za toto všetko ti ďakujem a som nesmierne rada že existuješ. Viem, že to nie je tvoja zásluha, že za tým všetkým je naša zlatá Katy a tak všetka táto sláva patrí v prvom rade jej. Katy, veľké naozaj veľké ĎAKUJEM a želám tejto stránke ešte veľa rokov, takých zaujímavých ako boli doteraz.

Soňa: Samozrejme, že sa teším Na PC s titulkami. A takisto ďakujem p. Cvalkovi, že nám toto potešenie umožnil. Radosť bude mať v prvom rade určite Majka, pretože tento serial patrí k jej najobľúbenejším. Čo sa týka ankety som úplne mimo. Nemám totiž ani tušenie odkedy stránku navštevujem. Ale ani si neviem predstaviť ako som mohla bez tých krásnych nedeľných rán existovať.

majka528: Co se týká ankety, tak to já přesně vím od kdy ji navštěvuji a od kdy jsem její součástí. Jelikož mě Facu velmi zajímal tak jsem si ho hodně vyhledávala, ale stále jsem nacházela cizí články. A asi v polovině roku 2014 jsem narazila náhodou na stránku Katy a tak mě to velmi chytlo, protože jsem byla ráda, že je to v mé rodné řeči /do té doby jsem tomu ani nevěřila/ a začala jsem ji navštěvovat každý týden. Ta stránka tehdy začínala únorem 2014 a bylo tam hodně videí a článků z koncertů, což jsem zbožňovala. Komentů tam bylo v té době velmi málo, většinou tam byl jen příspěvek od Anavi. Kolikrát mě svrběly prsty, že jsem chtěla napsat také příspěvek, ale netroufla jsem si. Až jsem si dodala odvahu a v říjnu jsem se zaregistrovala na forum a od té doby jsem pilná a věrná čtenářka a přispěvatelka.Nejsem tady až tak dlouho jaka někteří z vás. Jaké pak bylo ke konci roku 2014 moje zděšení, když náhle stránka zmizela a Katy napsala, že nemá sílu v tom pokračovat od začátku, v tomto jsem jí velice chápala. Ale Katy se jen tak nedá a obnovila stránku a od té doby tady je a je fantastická. Ze začátku příspěvky byly tak na pár řádků, ale pak byly stále delší a delší až Katy musela rozšířit prostor na psaní. Už si neumím představit život bez této jedinečné stránky a stala se i s vámi se všemi, kdo tady píšete nedílnou součástí mého života. No uznejte, kde jinde bychom se tak pobavili jak tady, když tu občas řešíme ponožky a číslo na tričku? Přeji k jedenáctému výročí naší milé stránky všechno nejlepší a věřím, že tu s ní strávíme další báječné roky. Naše Facurodina je moje druhá rodina a ráda jsem tady s vámi.
Katy, děkuji ti za vše a nepřestanu ti být za to vděčna, jsem tu strašně ráda. Facu je fantastický a Katy také.

majka528: Soni, už jsem si první díl seriálu Padre Coraje stáhla a už se těším až budu mít čas si ho shlédnout. Je to úplně něco jiného než se dívat a nerozumět tomu o čem je tam řeč. Jsem tomu moc ráda, určitě mě chápeš.
Cvalku, ještě jednou děkuji za ty české titulky, je to vynikající.

Katy: Soňi, to je velmi milé přání. Já i stránka ti děkujeme! :D Moc si nás tím totiž potěšila! :) Doufáme, že nezklameme ani v budoucnu :)Soňi, já bych tě tipovala na 6 až 7 let. Šest let jsi tu určitě! Před šesti lety jsem tu totiž od tebe začala číst nárazové komentáře, nepsala jsi pravidelně, ale nešlo si toho nevšimnout! Ale, pokud si začala psát až po nějakém čase, může to být ještě mnohem delší doba. Tak, bych řekla tak 7 let, že tu už budeš! :)
Majko, takže ty s námi budeš letos pět let! :) Také, krásné číslo! :) Já si pamatuju na jeden z tvých prvních komentářů! Byl docela dlouhý, ale hlavně byl neskutečně "vděčný", neskutečně jsi mi tam děkovala, snad za každé písmenko, co jsem do té doby na stránku napsala! :D Měla jsem z tebe mnohem lepší náladu, když si mi sem začala psát, protože to na mě působilo strašně pozitivně. Ne, že by jiné komentáře nepůsobili! Byla jsem vděčná každému člověku, kdo si udělal čas na komentáře, ale z tvých čišel čistý optimismus a srdečné děkování :)A to trvá dodnes, a já to v tvých komentářích vidím stále! :) Takže, za to ti mockrát děkuju! :)
Ano, jinak jsi mi připomněla den hrůzy, kdy nám stránka zmizela! Byl to neskutečný šok a bezmoc. Vážně jsem neměla sílu pokračovat úplně od nuly, ale nějak jsem nemohla bez toho chlapa být! Ty víkendy mi prostě chyběli! Stránka tedy za těch 11 let nebyla pouze 14 dní v provozu, kvůli tomuhle výpadku! Jinak je od té doby pravidelně aktualizovaná! Doufám, že už ji nic takového nepotká, ani by nemělo, když je na placeném hostingu! Takže můžeme být v klidu! :)
U Anavi, jsem si naprosto jistá, jak je tu dlouho! První píšící návštěvník/fanoušek se nikdy nezapomíná! :) Ale, komentář nechám samozřejmě na ní :)

majka528: Katy, ani se mi moc nediv, že jsem ti byla tolik vděčná, pro mě to byl jak dar z nebes, když jsem natrefila na tvou stránku, která byla v rodném jazyce a měla jsem tam vše o Facu pohromadě. To bylo jiné čtení než hledání v tolika článcích a ještě k tomu špatný překlad, že jsem někdy nevěděla co se vůbec děje. Já se z toho tolik radovala, že jsem to musela dávat najevo. Jen jsem litovala, že jsem na ni přišla až tak pozdě, ale asi to tak mělo být. Tvoříš fantastickou stránku, na kterou já nedám dopustit a vždy ji budu jen chválit. Jsi šikulka.

anavi: Konečne oslavujem aj ja 11. narodeniny!!! Myslím tým, že píšem blahoprajný koment. Lebo ja vlastne oslavujem 10 a viac rokov každú sekundu strávenú na tejto stránke. Katy ma upresní, ale ja som tu takmer od začiatku. Mimochodom, kto je ten druhý v ankete 10 a viac rokov? Aj ty si hlasovala, Katy? Ešte to môže byť magge, lebo odkedy si pamätém, je spolutvorca vzhľadov. Táto stránka je pre mňa srdcová záležitosť. Spomínam si na chvíle, keď tu bývali len moje komenty, aj na to, ako som Katy vždy priala stále viac sledovateľov a vždy som verila, že si získa priazeň fanyniek, ktoré tu rozprúdia krásne diskusie. A stalo sa. Dokonca ste také skvelé, že po takých nádherných prianiach mi zrazu došli slová. Sonička, veľmi na mňa zapôsobilo tvoje blahoželanie. Majka, ty si ma zas prekvapila do akých detailov si spomínaš na svoje začiatky. Aj ja si pamätám na ten šok. A vtedy som si uvedomila, čo všetko táto stránka pre mňa znamenala a znamená.
Katy, síce teraz robíš pravidelné nedeľné aktuálky spolu s vínimočnými (ktoré boli tento rok podľa môjho názoru časté), spomínam si, že v začiatkoch si dávala aktuálky aj v týždni. Oprav ma, ak sa mýlim. Viem, že som tu bola denno denne. Vtedy som si našla aj viac času a pomohla s prekladmi rozhovorov. Bolo to vlastne moje prvé vyjadrenie sa na sociálnych sieťach. Och, akú som mala trému a ako som si dala záležať na komentoch. :DD Prvé a asi doposiaľ aj posledné fórum, do ktorého prispievam :DD Naučila som sa tu veľa ale hlavne som spoznala príjemné priateľky, s ktorými zdieľam rovnakú vášeň. Som za to nesmierne vďačná.
Katy aj tvoja stránka máte odo mňa obrovské úprimné ďakujem od srdca!!!

anavi: Ale bez priania neodídem, to ma už poznáte. :DD
K tomu, čo už dievčatá napísali, tebe KATY a naj FANFACUNDOSTRÁNKE prajem, aby jej náš miláčik Facundo dal čo najviac tvorivých podnetov, aby mohla naďalej provokovať k zdieľaniu radosti a nadšenia jeho fanyniek v komentároch. A veľmi vám želám, aby jej písmenká uzreli aj Facundove oči a ona aby uzrela jeho pozdrav. Myslím si, že potešenie by bolo vzájomné.
Ešte chcem zdieľať jeden postreh. Za tie roky som poznala aj niektoré zahraničné stránky o Facundovi, ktoré boli naozaj dobré, aj španielsku stránku. Ale táto od Katy má najväčšiu výdrž, ale lepšie to vyjadruje slovo vernosť. Všetky už zanikli.
Katy,verím tomu, že táto vernosť bude patrične ocenená. Ďakujem veľmi pekne za všetko, čo si nám o Facundovi sprostredkovala. Cítim sa tu tak pohodlne, relaxačne, šťastne, báječne...

Katy: Anavi, moje milá, očekávala jsem tvůj komentář! :) A opět nezklamal, jako snad žádný za těch necelých 11 let, co tu jsi. Pokud si dobře pamatuju, jsi tu se mnou minimálně 10 a půl roku! Takže dá se říct, že jsi tu skoro od začátku! Můj první, věrný fanoušek, který je tu se mnou o jedenácté výročí! No, není to úžasné? :) V tom je vidět, jak věrný nejen fanoušek, ale i člověk jsi. Mohla jsi sem chodit nadále, ale ty tu nadále i píšeš! Po skoro jedenácti letech tě to komentování nepřestalo bavit! Víš, jak jsem tomu vděčná? :)
Já jsem nehlasovala v anketě! Taky mě napadla Magge, však se jí zeptám, jestli to byla ona. A nebo je tu s námi od začátku ještě další člověk, který ale nekomentuje, jen čte :) I to je možné, já jsem ráda, že se anketa začíná zaplňovat, a můžu si udělat takový přehled. Těší mě, že stránka má i nováčky! V to doufám každý rok, že si stránka nachází i nové lidi. Ovšem, ty stálice jako jste vy tři, ty jsou pro mě neskutečně důležité! :)
Aktuálky jsem vždycky dělala na neděli anavi, už od úplných začátků. Určitě jsem sem, tam udělala i v týdnu, jako to dělám do teď, a možná, že jsem je dělala i častěji, ale tohle jsem si učinila hned od začátku, že pravidelné aktuálky budou v neděli, pro mě respektive v sobotu v noci, kdy je tady tvořím :) Dosud jsem to nezměnila, a nezměním. Protože je to ideální den, je to ideální shrnutí týdenního programu, a víkendy mám vesměs volné, takže je to dobré, jak z mého hlediska, tak z hlediska Facunda :)
To, aby tuto stránku viděl i sám Facu mi přeješ snad každý rok, Anavi. :) Vždycky se uchvátím tou myšlenkou, když to od tebe čtu. A jako si předpověděla více fanynek, které sem budou psát, tak doufám, že jednoho dne se naplní i tohle přání! :)
Ano, i já jsem dřív navštěvovala dost stránek o Facu, hlavně ruskou stránku, která už ale taky nefunguje, buď to všechno zaniklo úplně, a nebo se to přestěhovalo pouze na sociální sítě, jako je facebook. Ale, tomu já neholduji. Na sociální sítě jsem nikdy nebyla, mít web je osobnější, lepši se mi s ním pracuje. Není to nijak sdílené s celým světem, ale to mi nevadí, ti, co se o Facunda opravdu zajímají k této stránce dříve nebo později dospějí :)
Anavi, mockrát děkuju za tvoje přání! Za tvoje vzpomínání na ty začátky! :) Nezdá se to, ale už jsme toho tady společně hodně prožily :) To mě strašně těší! :) A věřím, že toho ještě prožijeme spoustu, a to i za společnosti Majky se Soničkou. Protože dnes už tu mám stálice 3! Děkuju vám, mockrát vám děkuju :-*

majka528: Anavi, to víš, že si pamatuji moje začátky tady, na to ráda vzpomínám, byly to moje šťastné chvíle. Také jsem procházela co se dalo ohledně Facu, viděla jsem španělské forum a občas se podívala na ruské forum, ale to se mi moc nelíbilo, protože se nevěnují jen Facu. Když jsem našla stránku Katy tak mě hned velmi zaujala, protože z těch aktuálek bylo znát, že to tvoří s láskou, něhou,pohodou a citem. Někdy u toho nebyl žádný koment, ale většinou jsi tam psala jen ty a moc ráda jsem je četla. Přišlo mi, že vás obě znám a cítila jsem se při tom velmi fajn.
Katy, přeji ti jak Anavi, aby Facu měl možnost vidět tvou stránku, aby si přečetl, že tady v takové pro něho možná exotické zemi má pár věrných fanoušků.
Přeji všem hezký den.

Name:
Web:

Powered by CuteNews