Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Poslední dny v Mar del Plata
23.02.19 * 5 názorů
Pomalu se nám blíží konec února, a to pro Facunda znamená pomalý konec letní sezóny v Mar del Plata. Přesněji řečeno, letní divadelní sezóna pro Facunda skončí 5. března a po tomto datu, by se měl i s rodinou samozřejmě, přesunout zpátky do Buenos Aires. Přesunem, ale rozhodně nekončí představení Milostných dopisů! Naopak, už byli oznámeny další termíny, kde Facunda se Soledad uvidíme. Opět se rozjedou po celé Argentině, jako tomu bylo i u Madisonských mostů. V dubnu je pak čeká také zahraničí - Uruguay. Takhle vypadá další program:

14. 3. 2019 - Parana
15. 3. 2019 - Santa Fe
16.3.2019 - Rosario
21. 3. 2019 - Villa Mercedes
22. 3. 2019 - San Luis
23. 3. 2019 - San Rafael
28. 3. 2019 - Jujuy
30 -31. 3 2019 - Tucuman
5 -7. 4. 2019 - Montevideo (Uruguay)
25. 4. 2019 - Moron

Ale, vraťme se ještě do prosluněné Mar del Plata. Tam se tento týden opět koncertovalo! Přesněji 17. a 20. února se odehráli další dva koncerty, kdy Facu opět vystoupil po boku kapely L'Alquimia Loca. A znovu se hrálo v klubu Teatrizo, tentokrát také za doprovodu zpěvačky Marcely Wonder. K dispozici je spousty fotek i skvělé video:

No, a protože se opravdu blíží závěr Facundova pobytu v Mar del Plata. Dohrála jsem do fotogalerie fotky z běžného dění, tedy fotky dětí, ale i Facunda, když zrovna nehraje v divadle nebo nevystupuje s kapelou. Nové fotky jsou seřazené u konce:

Soňa: Takže leto v Argentíne pomaly končí. Je to škoda, lebo Facundo je taký letný typ, jemu leto jednoducho pristane.A samozrejme je viac fotiek a videí detí čo ja teda môžem......Krásna fotka s mesiacom tá sa teda vydarila. Predpokladám, že ju fotila Mária. Z týchto letných fotiek sála totálna pohoda celej rodiny. Facundo má teda poriadne nabitý program. Ani sa nečudujem, že pri takejto zaneprázdnenosti chce tráviť s rodinou čo najviac času. Krásne fotky z koncertu a samozrejme že i video. Aspoň že sme sa mohli v tejto zime zahriať Argentínskym slniečkom a Facundovými vystúpeniami. Takéto aktuálky naozaj dokážu pohľadiť dušu. Mne je hneď tak akosi veselšie. Ďakujem Katy, že vnášaš takúto super letnú pohodu do našej zimy. Nejako mám už tohto zimného počasia plné zuby. Ešte že ťa máme, ty si také naše slniečko a tvoje lúče dokážu zahriať celých sedem dní.

majka528: Katy, moc děkuji za tu dnešní krásnou aktuálku, která mě svou pohodou uchvátila. Dnes se dostávám ke komentu až večer, měla jsem dost nabitý den, ale novinky o Facu mě velmi pěkně naladily a zpříjemnily mi den. Rodinné fotky z pláže, s dětmi jsou velmi pěkné, je z nich cítit pohoda, štěstí a radost ze života a spokojenost. Děti si to pěkně užily a určitě budou velmi rády vzpomínat na krásné chvíle strávené na pláži v Mar del Plata. Léto se chýlí ke konci a dětem začne už škola a povinnosti. Facu s Marií si to pěkně užili také, ať spolu surfovali nebo jeli na vodním skútru. Yaco je velmi šikovný, to nám dokázal jak mu to jde na prknu a pohoda u táty také není k zahození. Fotky z koncertu jsou velmi pěkné, všichni si to na koncertech užili. Facu tu hudbu prožívá, s takovou radostí, nadšením zpívá, to je potěšení se na něho dívat a musím říci, že mi vždy dokáže zvednout náladu. Když jsem unavená, tak mě stačí si přečíst o Facu, podívat se jeho koncert nebo na fotky a hned mám fůru elánu a energie. On je tak aktivní a činorodý, že dokáže nadchnout, že se pak člověk cítí úplně fit. To je dobře, že se hra Milostné dopisy líbí, moc jim to přeji, věřím a vím, že budou mít s ní všude kam zavítají úspěch. Facu je úžasný člověk a Soledad je velmi příjemná a milá žena.
Soni, já mám také už té dlouhé zimy plné zuby a už bych si moc přála, aby bylo teplo a hlavně slunné počasí. Ale máš pravdu, máme tady Katy a její krásnou a vynikající stránku - když si ji prohlížím tak mám hned slunce v duši.
Katy, moc a moc děkuji, jsi naše sluníčko jak napsala Soňa. Díky za to, že tě máme.
Přeji všem hezký den.

anavi: Júúúj, Katy, nevieš si predstaviť ako milujem tieto letné aktuálky. to je taká nádhera, že sa vždy ocitnem na pláži a v teplúčku, keď za oknom duje meluzína. Dievčatá vyjadrili nadšenie aj za mňa. Tááák som sa dobila pohodou, teplom, zrelaxovala akoby som tam bola. Je príjemné vidieť, ako si Facu spojí príjemné s užitočným. Lebo jeho práca je mu tiež príjemná.
Nuž, nech nás ešte dlho zohrievajú pri srdiečku pocity z týchto aktuálok. Katy, moc moc ďakujem. Majte sa krásne.

majka528: Anavi, tak jsem si říkala, kde se nám touláš? Už jsi mě a nám všem moc chyběla, Teď jsi zrelaxovaná a odpočatá a k tomu ještě takové krásné novinky o Facu, viď?

Katy: Zdravím vás, milé dámy. Na konci týdne...vím, jsem hrozná! :D Ale, přeci jen. Já se jen nestáčím divit, jak rychle to Facundovo léto uteklo! Naše zima se mi tak táhne, a jeho léto je pryč. Ty hezčí měsíce utíkají rychleji, je to tak asi všude. Až mě mrzí, že už se pomalu budeme muset loučit s tímto krásným podnebím a fotkami s tím spojenými. Ale, nepochybuji o tom, že to bude zajímavé i jinde. Program představení už máme, tak se na to můžeme postupně naladit.
Jinak děkuji za vyčerpávající komentáře, už opravdu není co dodat. Jsem jenom moc ráda, že vás tyto aktuálky dobíjejí. Tak, jako mě. Ještě jedna letní aktuálka nás ale čeká, takže se s ní v neděli na vás moc těším. Děkuju :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews