Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koncert na rozloučenou
02.03.19 * 7 názorů
Letní pobyt v Mar del Plata pro Facunda skončí v úterý 5. března, ale to neznamená, že se Facu s tímto místem pořádně nerozloučí. A tím nemyslím, jen divadelní představení Milostné dopisy. Již dnes 3. března se v Plaza del Agua v Mar del Plata odehraje koncert ke stému výročí založení tamního symfonického orchestru. Vstup na tento koncert bude zdarma, a jelikož je do tohoto koncertu zapojen i Facundo můžeme předpokládat, že za tím bude i nějaký dobročinný účel. Vstup na tento koncert bude zdarma, ale na koncertu se budou nabízet různé školní potřeby pro podporu škol. Facu v tomto týdnu natočil pozvánku a také se tuto středu 27. února zúčastnil informativní schůzky, kde byli probrány potřebné detaily. Z této schůzky na vás čekají fotky v galerii. K samotnému koncertu se vrátíme příští týden.Pobyt v Mar del Plata pro Facunda sice za dva dny skončí, ale čekají ho další aktivity zase někde jinde. Jedna z nich se uskuteční 8. března při příležitosti Dne žen. Facundo bude koncertovat ve městě Rosario, tak jako tomu bylo i minulý rok při stejné příležitosti. Vše odstartuje ve 22:30 argentinského času.No, a takový sladký bonbónek nakonec. Na youtube se objevilo video Facundových dětí, jak si v Mar del Plata užívají hry póla. Oba pyšní rodiče je při tom sledují:

majka528: Katy, děkuji za dnešní krásnou aktuálku, která mě vždy velmi potěší a prosvítí celý den. Začnu krásným a milým videem, kde děti Facu hrají polo. Jsou to velmi šikovné děti, rodiče z nich musí být šťastní, je radost se na ně dívat. Jen jsem litovala, že je to filmováno z dálky, bylo jim moc málo vidět do obličeje. Ale děti si pěkně porajtovaly na koni a ještě si zahrály. Facu se na ně s úsměvem díval sedící na motorce a v ruce nezbytné maté a Marie usměvavá jako vždy. Krásné video, moc ráda se dívám na fotky anebo videa jeho rodiny.
Věřím, že koncert ke Dni žen bude jako vždy vynikající a nadšené divačky se mu odmění velkým potleskem ve stoje. Krásný plakát a Facu na něm vypadá úžasně a úchvatně. A nebyl by to on, aby se nezapojil do dobročinnosti a to prokázal i tím, že se zapojil do koncertu, který se bude konat dnes. Účast na něm bude zdarma, ale budou se tam nabízet školní pomůcky - Facu jako vždy, když může tak pomůže.
Fotky jsou moc pěkné a video také, kde Facu natočil pozvánku na tento koncert.
Katy, děkuji, děkuji za novinky o Facu, vždy si to ráda přečtu a prohlídnu s velkým potěšením. Jsi naše sluníčko.
Přeji všem hezký den.

Katy: To jsi krásně napsala Majko, "když Facu může, tak pomůže" :) To, by se mělo někam zapsat. To je neskutečná pravda, ničím dobročinným opravdu u něj nejsem překvapená :)Na koncert se těším, je fajn, že se ještě v příštím týdnu vrátíme do Mar del Plata, i když už to bude asi naposledy. Ale, budeme mít i další věci, hned ve čtvrtek další koncert! Takže super, hlásím se radši už dneska, aby to nevypadalo, jako minulý týden. A tvůj brzký komentář si opravdu zaslouží okamžitou odpověď protože mě jako vždy, strašně potěšil. Díky moc, že jsi tu vždycky tak brzy a zdokonalíš mi neděli, Majko. :) :-*

majka528: Ahoj všichni, mám dobrou zprávu pro fanoušky Facu a Naty - televize Relax od 4.3.2019 dává v 16,50 hod. telenovelu Divoký anděl. Zjistila jsem to náhodou dnes večer, když jsem si prohlížela dnešní program. Je jasné, že jsem první díl prošvihla. Tak se máme zase na co těšit - až na ten čas.
Přeji všem hezké dny.

soňa: Majka, dík za dobrú správu. Aj keď som DA videla už veľa krát a dej poznám už naspamäť, vždy sa na tento serial rada pozriem, aj keď ide naozaj v blbom čase, mám možnosť si ho pozrieť z archívu. Už sa na to teším.....Krásne video na koniec Facundovho leta.Taká zlatá bodka pre nás. Je úžasné pozorovať Facunda, s akým nadšením sleduje deti pri hraní póla. A ten jeho úžasný úsmev, to idem vždy do kolien. Argentíánske ženy dostanú skvelý darček k MDŽ. Veru by sme si i my zaslúžili takýto fantastický darček.Opäť dôvod na závisť. Argentínčanky možno ani nevedia aký poklad v osobe Facunda majú doma....Dievčence, keďže máme tento spoločný sviatok, prajem vám, aby ste si ho užili v pohode a snáď tí naši muži nezabudnú na kvetinku pre nás. Aj keď to nebude koncert od Facunda, verím, že i táto drobnôstka nás dokáže potešiť, tak ako táto skvelá aktuálka. Katy díky......

majka528: Soni, já mám také možnost si pustit DA na počítači, ale pro mě má koukání v televizi určitý "půvab". I když je to v dost blbém čase, ale včera i dnes jsem si našla čas a usedla na gauč a dívala se a hodně jsem si užila, pobavila a nasmála. Už jsem tento seriál viděla tolikrát, ale stále mě to baví se na Facu dívat. Nejhezčí je pro mě to kekocj první seznámení a poznávání se. Facu je úžasný a je radost se na něho dívat.
Facu už se určitě vrátil domů do BA a těším se moc na zítra na jeho koncert ke Dni žen, doufám, že z něho bude nějaké video a fotky. Video s dětmi je milé a je velmi pěkný pohled na Facu a Marii s jakou radostí se na své ratolesti dívají.
Katy, krásná aktuálka, děkuji moc za ni.
Mějte se všichni fajn.

Katy: Majko, tu svoji přezdívku: detektivka, kterou ti tuším vymyslela Anavi, máš opravdu právem! Neskutečné, co všechno nezjistíš. Děkuju moc za info, napíšu to veřejně, aby se mohlo koukat co nejvíc lidí. :)
Soňi: Argentinky sice budou mít Facunda živě na den žen, ale my ho to můžeme mít aspoň "ze záznamu" :) Nijak neholduji moderním vymoženostem, ale uznejme, to že si můžeme zpětně podívat na něco, co se odehrává na druhé straně světa, je výhoda! :)

anavi: Tak toto bola veľmi milá aktuálka. prvýkrát som videla niekoho hrať pólo. Páčilo sa mi, ako ich Maria povzbudzovala. Trochu ma prekvapilo, že Facu bol na videu vo vetrovke, aj mi je smutno, že im leto končí. Naozaj to tento rok rýchlo ubehlo. Katy, máš to tu naozaj pestré.
Ďakujem veľmi pekne a ospravedlňujem sa, že nestíham.

Name:
Web:

Powered by CuteNews