Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo k MDŽ
08.03.19 * 5 názorů
Krásný Mezinárodní den žen, milé dámy! Jistě víte, že Facundo měl včera 7. března koncert k tomuto speciálnímu dni ve městě Rosario. A jelikož je určen všem ženám, vychutnejte si ho právě dnes.
Tři videa a tím pádem tři písničky z koncertu najdete na facebooku. Tady druhé a tady třetí video.

Teprve s Facundem ten den bude perfektní :)

majka528: Katy, děkuji ti moc za to krásné překvapení, které mě tu večer čekalo a jsem z něho nadšena. Videa z koncertu jsou úžasná a ve výborné kvalitě. Facu jako vždy vynikající, úplně na tom podiu exceluje. Dívala a poslouchala jsem s velkým potěšením a podupávala s ním do taktu - bravo. Moc pěkný dárek ke svátku žen, když nikdo jiný tak se o ten náš svátek musíme postarat sami. Katy, máš pravdu, teprve s Facu je dnešní den perfektní. Gif je vynikající.
DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

Katy: Bylo mi potěšením, Majko :) Chtěla jsem vám ty videa zprostředkovat přesně na den, tak jak to zamýšlel i Facundo :)
Přesně, videa jsou ve skvělé kvalitě, byla jsem překvapená :) A myslím, že se koncert opravdu vyvedl z Facunda čiší dobrá nálada a nadšení pro zpěv :) Gif, to už je jen třešnička na dortu. Chtěla jsem použít něco, co by si užily hlavně dámy :) Takže, není zač, není zač a není zač :)

majka528: Katy, mě to nedá a musím se stále na ty videa z koncertu dívat, jsou parádní, vynikající a bezvadné. Facu to na podiu perfektně rozjel a čišela z něho výborná nálada, atmosféra byla vynikající, mám jen samé superlativa a připadá mi, že mi dochází na něho slova. Přišlo mi jako bych tam byla, tak mě to zaujalo. Doufám, že se ještě nějaká videa objeví, bylo by škoda, kdyby z toho koncertu byly jen ty tři. Aspoň my bychom se měli na co dívat. Pěkný den MDŽ nám Facu připravil a ty jsi nám to zprostředkovala - DÍKY.
Paráda, nádhera, bravo.

anavi: Hahaha, tento striptíz zbožňujem. Nikdy by som to do Facu nepovedala. A predsa ma prekvapil. Perfektný gif. fantastický darček k MDŽ, lepšie si to ani nemohla vymyslieť, Katy. Videá z koncertu ma tiež veľmi potešili. najviac na mňa zapôsobilo to, ako objal speváčku. A celkovo to bolo také tanečné a rytmické, pekný darček ženám. Super.
Katy, ďakujem, ďakujem, ďakujem za perfektný darček. Toľko aktuálok si vychrlila za tak krátky čas, nestíham. Potom mám pocit, že som tu nebola večne.

Katy: Co, by si dámy užili víc než svlékajícího Facunda, no ne? :D Trochu zpěvu k tomu, a máme dokonalý den žen. Nebo, aspoň já ho měla :D
Je to typické Anavi, když jsi tu nejméně, tak já jsem tu nejvíc a naopak. Jsme už v tomto sladěné. Takže vůbec nevadí, já zase budu zaostávat příště a vy nasednete na Facu-komentující-vlnu :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews