Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Konec letní sezóny
09.03.19 * 3 názorů
Dvouměsíční pobyt v Mar del Plata, tento týden oficiálně skončil. Facu se ve středu 6. března přesunul společně s rodinou zpět domů do Buenos Aires. Ale, jak jsem upozorňovala minulý týden, neodjel jen tak.
Na rozloučenou se minulou neděli 3. března uskutečnil charitativní koncert ke stému výročí založení tamního symfonického orchestru. Tato akce, byla v prvé řadě charitativní a sloužila, jako sbírka potravin a školních potřeb. Za tímto účelem se toho všeho také zúčastnil Facundo. Na pódiu se tentokrát neobjevil, protože to nebyla jediná akce, kterou ten den měl. Čekalo ho další představení Milostných dopisů. Ale, za to se hojně angažoval v médiích. Rozdával rozhovory a upozorňoval na důležitost tohoto projektu a také kontroloval sbírky věcí. Podívejte se na fotky z tohoto dne a na nějaký ten rozhovor:Po tomto koncertě už přišlo na řadu balení a pomalé loučení s letní sezónou. Facu se s námi podělil o poslední fotky z relaxace na pláži:Co se dělo po odjezdu, to už víte. Ve čtvrtek 7. března Facu odjel koncertovat do města Rosario u příležitosti Mezinárodního dne žen. Videa z koncertu jsem vám přidala už v pátek. Dnes se tedy ještě podívejte na pár fotek:No, a co Facunda čeká dál? Vyrazí na turné s Milostnými dopisy! Podle rozpisu by ho první představení mělo čekat příští čtvrtek 14. března ve městě Paraná. Takže, stále je na co se těšit :)majka528: Katy, děkuji za dnešní krásnou, pohodovou a odpočinkovou aktuálku. Co bylo v tomto týdnu nejdůležitější /aspoň pro mě/ byl čtvrteční koncert, který Facu uskutečnil ke Dni žen a byl famozní, on na podiu přímo exceloval. Fotky z něho jsou velmi krásné a doufám, že těch koncertů bude více, strašně ráda ho poslouchám a dívám se na něho. Také musím ocenit jeho záslužnou činnost, kterou uskutečnil, i když tam neúčinkoval, při koncertu na podporu sběru potravin a školních potřeb. Hodně pomohl svými rozhovory, aby měli o tom lidé ponětí o co se tam jedná. Facu pomáhá jak jen může a věřím, že za to je mu třeba hodně poděkovat. Je dobře, že představení Milostných dopisů pokračují a věřím, že budou mít se Soledad stále úspěch a diváci se jim odvděčí svým potleskem.
Katy, děkuji moc a přeji všem hezký den.

anavi: Tak pri pohľade na ten surf na mňa doľahla taká nostalgia. Ale príjemná, zahľadela som sa na to more a pocítila vďačnosť za toto krásne facundovo leto, kedy si mohol užiť prácu spolu s rodinou. Ale ako sa hovorí, niečo pekné zas začne.A oslava MDŽ to potvrdila. Nuž, my si ho môžeme pustiť kedykoľvek a urobiť si sviatok na tejto stránke a za to ti, Katy, ďakujem.

Katy: Aby, jsme taky řádně okomentovali tradiční nedělní aktuálku. I když byla záhy upozaděná.
Taky jsem si velmi užila koncert. Škoda, že byli jen ty tři videa :( Koukala jsem se po dalších, ale prozatím jsem nic nenašla. Ale, ty tři opravdu stáli za to a ještě v takové kvalitě :)
Něco končí a něco nové zase začíná :) Takhle by se dala shrnout tato aktuálka. Léto pro Facunda opravdu skončilo, ale on se nenudí v žádném ročním období, což znamená, že se nebudeme nudit ani my :) Těším se, že teď budeme mít víc materiálu zase z divadla. Teď to bylo spíš dost o Mar del Plata, jako takovém. Teď se přesuneme na Milostné dopisy. Těším se tedy na to, až vám to příští týden (nebo vlastně už tento) zase budu moct zprostředkovat :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews