Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Proustův dotazník - Facundo Arana
10.03.19 * 13 názorů
Ne, tohle není obvyklá nedělení aktuálka. Na tu si musíte sjet ještě trošičku níže. Tohle je speciální aktuálka pro speciálního člověka, který dneska slaví narozeniny! Den D je opět tady a můj "nejstarší" (samozřejmě pouze ve smyslu návštěvnosti stránky!) návštěvník slaví narozeniny!
Moje milá Anavi, jako vždy se ti snažím narozeniny zpříjemnit, jak jen to jde. A myslím, že pomocí Facunda mi to jde dobře. On má totiž blahodárné účinky a dneska se ti je bude snažit předat touto speciální, narozeninovou formou. Jako vždy tu mám pro tebe narozeninové čtení. Tentokrát takzvaný Proustův dotazník aplikovaný na Facunda. Což znamená druhy otázek, pomocí kterých si člověk může srovnat své životní priority. Myslím, že Facundo je má více než srovnané. Ale, sáhla jsem po něčem takto odlehčeném. Mám ráda druhy rozhovorů otázka - odpověď. Tak takový rozhovor na tebe čeká. Jen pro upřesnění je to rozhovor z roku 2015, proto na odpovědi pohlížejte z této doby. No, a bez videa by to nešlo! To by nikdy nešlo, aby ti Facundo osobně neřekl, co má letos zase na mysli, a co si o tobě myslí. Stahovat můžeš tady.
A já se vyjádřím hned tady za sebe samou. Přeju ti nádherné narozeniny, ať jsi dnes (a nejen dnes) obklopena lidmi, které máš ráda. Hodně zdraví, protože bez toho nejde nic, hodně štěstí, protože je potřeba a myslím, že lásku ti přát nemusím, protože takového člověka jako jsi ty, musí mít rád každý! Pokud to jde užívej si aspoň chvíli každý den s Facundem a buď šťastná. Mám tě ráda. :-*

Proustův dotazník - Facundo Arana (2015)

S jakým zvykem nemůžete přestat, aniž by jste ho za den neudělal?

S pitím maté.

Co v životě děláte nejrychleji?

Snažím se.

Které věci ve vašem domě, by jste se za žádných okolností nezbavil?

S těmito dvěma amulety ručně vyrobenými (ukazuje na své amulety, které má na sobě). Jsou velmi zvláštní, jsou pro mě velmi důležité. Jeden z nich mi udělala moje žena – je na něj přívěsek z prehistorického zvířete a druhý – to je dárek od mého přítele a přívěsek na něm je z kořenu stromu mé země.

Jaká vůně vám připomíná dětství?

Vůně trávy/kořenů protože mi to připomíná spojení s přírodou, vůně adrenalinu, kterou člověk obvykle cítí, když dělá extrémní sporty.

Jakou chybu byste už nezopakoval, kdybyste mohl vrátit čas?

Kdybych měl příležitost vrátit se, odpověděl bych v tu chvíli na otázku mého přítele.

Jakou vlastnost netolerujete u jiných?

Pokrytectví.

Vaše oblíbená kniha?

Opravdu se mi líbí fotky z knihy Paisa Virala, které má ve svých knihách.

Jaké jsou vaše oblíbené televizní seriály?

Opravdu se mi líbí televizní seriál ve kterém jsem hrál „Noc a den“ a The Killing.

Píseň, která vás nikdy neunaví poslouchat?

Ben E. King – Jazz Break

Jaký je váš oblíbený filmový hrdina nebo pohádková postava?

Patorusu (Komická postava Danteho Quinterna)

Kdo je váš hrdina v reálném životě?

Můj otec, moje žena, moje matka, moji přátelé.

Největší šílenství, které jste udělal kvůli lásce?

Snažil jsem se vylézt na Everest kvůli lásce (směje se a záhy to popírá). Největší šílenství, kterého jsem se dopustil z lásky – stal jsem se otcem, protože to je zázrak, ale v zázraku je něco šíleného/bláznivého. A ostatní šílenství, které jsem udělal, bylo to, že jsem se podíval na svou ženu, nedotkl jsem se ji, nepolíbil jsem ji a uvědomil jsem si, že s ní chci vytvořit rodinu.

Kdy, kde a co děláte, aby jste se cítil jako nejšťastnější osoba?

V den, kdy mi manželka řekla, že se staneme rodiči. Nechci další šťastnější okamžiky.

Jaký talent/schopnost byste chtěl mít?

Jsem spokojen s tím, co mám. Kdybych mohl, chtěl bych létat jako sokol, ale rád se dívám.

Poslední film, u kterého jste brečel?

Snadno se rozbrečím, rád bych byl divákem. Sedím si, abych něco sledoval a snadno se rozruším. Jsem jako dítě a očekávám to od těch, kteří se dívají na mou práci.

Kdy lžete?

Lhaní mě nikdy nepřivedlo k ničemu dobrému, ale někdy říkám lži o spasení. Vlastně rád mluvím upřímně/přímo.

Co byste chtěl udělat, ale nikdy to neuděláte?

Skočit s padákem z výšky 30 tisíc metrů. Nenávidím někoho, kdo by to dokázal a neudělal. Kdybych mohl, udělal bych to bez váhání.

Chtěl by jste žít v jiné éře nebo v jiné zemi? A kým byste chtěl být?

Chtěl bych žít na místě, kde nejsou miliony lidí a kde není nedostatek jídla. Před sto lety to bylo hezké, ale s těmi stejnými lidmi, které miluji teď…Právě teď se mi zdá, že všechny hlavní cíle/výzvy byli dosaženy.

Co všechno musíte udělat, abyste se cítil úplně spokojený?

Už osm let jsem úplně šťastný.

majka528: Wow Katy, ty jsi tento týden samé překvapení. V pátek byl krásný dárek ve formě videí z koncertu ke Dni žen a hned zrána jsem zkoukla aktuálku a teď jsem se chystala, že k ní napíši koment a vykoukla na mě další novinka. Je to ale krásné překvapení, rozhovor se četl jak jedna báseň a vůbec bych nepoznala, že tento rozhovor byl vedený před třemi roky. Na ty otázky by byla stejná odpověď i dnes. Facu je strašně úžasný člověk, za to vše co dělá a koná ho obdivuji. Odpovědi jsou krásné, Facu je stále stejný. Katy, děkuji moc za tak krásný překlad, jsi fantastická.
Anavi, já ti také přeji k dnešním narozeninám vše nejlepší. mnoho zdraví, štěstí a ještě mnoho let v klubu fans Facu. Podívej se i na forum, máš tam ode mě také menší dárek.
Katy, mockrát děkuji za dnešní krásný den, který jsem měla a to jsi způsobila ty, těmi novinkami o Facu. K rozhovoru se ještě vrátím.
Katy, děkuji, děkuji, děkuji.
Přeji všem hezký den.

anavi: Jupííííí, to je nádhera. Nemám slov, Katy. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Aj keď som si už na tieto darčeky zvykla, lebo si nás tak rozmaznala, vždy je to pre mňa tak dojímavé. A vždy si to veľmi vážim. Návštevy som už vystrojila, idem ešte rýchlo pozrieť to, čo som zameškala a ospravedlňujem sa za to a potom si vy-chut-nám túto narodeninovú. Teším sa veľmi, veľmi,veľmi.
Ďakujem Katy.

anavi: majka, ďakujem za blahoželanie aj darček na fore, ktorý si pozriem hneď po tejto aktuálke. A ďakujem aj za info o telenovele DA na Relaxe. My tento prgram zatiaľ nechytáme, ale možno to skúsim cez ten archív.

anavi: Katy, najskôr ťa chcem veľmi, veľmi pochváliť za video. Jéééééééj, to som sa pobavila, rozcitlivela, zasmiala aj dojala aké pekné veci o mne Facu povedal. On ma pozná :DD, tak určite cíti, že ho tu zbožňujeme. Katy, jasné, že si trafila do mojej obľúbenej tekenovely a tie modré oči, keď hovorí "áno". Perfektné!!! Teším sa ako malé dieťa, skvelá práca, úchvatné, úžasné, geniálne. Ďakujem za túto časť darčeka pre mňa a samozrejme pozývam aj vás dievčatá k peknej podívanej. Katy, si ozaj šikulka. Ďakujem. :)

anavi: Som plná dojmov, tak to píšem ako to prichádza. Rozhovor - fantastický. Aj ja milujem tieto tipy rozhovorov, ktoré veľa povedia za krátku chvíľu, strčne, jasn, výstižne a hlavne spoznáš o čosi viac dotyčnú osobu. A zas som zistila niečo, čo som o facu ešte nevedela. Čo ma veľmi zaujímalo boli historky o tých príveskoch a prišlo to ako darček k narodeninám. No skvelo! Určite si pôjdem zistiť, kto je to ten Patorusu a pustiť jeho obľúbenú pieseň. na "šialenstve" som sa veľmi pobavila. A mám pre Facu odkaz, že sa mu neuveriteľne dobre darí rozplakať ma pri pozeraní na seríly s ním. Dokonca aj opakovane.:DD S tým padákom má odo mňa zákaz lietať tak vysoko. Ehm, viem, že do toho nemám čo kafrať, ale chcem sa naňho pozerať ako na starčeka popíjajúceho maté na terase pozorujúc svoje vnúčatká a pravnúčatká a tak ďalej. A čítať si tu tieto krásne aktuálky...
Za ktoré som ti, Katy, hlboko vďačná!!! Ďakujem za spríjemnenie môjho sviatočného dňa. Tvoje darčeky majú pre mňa neopakovateľnú hodnotu. :)*

anavi: Katy, ešte raz ďakujem za aktuálky, ktoré som si pozrela dnes a že ich bolo požehnane. Ďakujem za túto aktuálku, ďakujem za krásne narodeninové prianie, ktoré ma dojalao, ďakujem za úžasné video a ďakujem za vynikajúci rozhovor. ˇAj ja ťa mám veľmi rada, aj túto stránku. Veľa pre mňa znamenáte.

anavi: Joj, úplne by som zabudla na tú krásnu fotku a hlavne nádherný Facundov úsmev. prekrásne, aj za to ďakujem.
A prajem vám všetkým, aby ste na takéto úsmevy mali vždy veľa dôvodov.

majka528: No páni, Anavi, ty ses tedy pěkně rozepsala. Tvůj dárek s tvým souhlasem jsem shlédla a je moc pěkný - bezvadný a pobavila se. Katy umí moc pěkné dárky, v tomto se jí nikdo nevyrovná.
Doufám, že jsi měla dnešní narozeninový den moc pěkný a užila sis ho, aby jsi na něho měla pěkné vzpomínky.
Anavi, přeji tobě a i všem moc pěkné dny.

Katy: Jej Anavi, když tu na mě svítila osmička, bylo mi jasné, že už jsi tady byla! :D Ty, to tu vždycky neskutečně rozproudíš! :D I když musím říct, že jsem tě tu v den tvých narozenin nečekala. Říkala jsem si, ta si pěkně dneska užívá s rodinkou oslavu. Ale ne, vzpomněla jsi si i na Facunda a to mě velice těší :-*
Tolik děkuju, tolik komentářů a tolik pochval. Nevím, co mám na ty pochvaly už říkat :D To všechno ne já, to taky Facundo! :D On má na tom obrovský podíl, že to můžu dělat všechno skrze něj a můžu vám tak zpříjemňovat každé narozeniny :) Takže, za všechny tvoje děkuju, velké NENÍ ZAČ. Protože opravdu není, dělám to strašně ráda pro každou z vás. Přečetla jsem si všechny komentáře k minulým aktuálkám, které si zase skvěle dohnala. To na tobě obdivuju, i když tu chvilku nejsi, jakmile přijdeš, je tu živo, jako nikdy :) A nikdy nevynecháš ani jednu novinku! Takže za to zase tobě, velké děkuju :)
Moc mě těší, že videa stále baví. Jestli sis letos všimla, tak se Facu naladil i do tvého rodného jazyka. Ještě nikdy ti slovensky nepřál :) Letos jsem ho vycepovala k dokonalosti :D :D Řekl to, ale úplně přesně. Jsi velmi šlechetný člověk, milý a pozorný. :) Dokazuješ mi to každý týden a spočítej si, kolik těch týdnů za 11 let bylo! Neskutečné!
Majko, tobě taky samozřejmě mockrát děkuju. Jsem ráda, že jsem tolika překvapovala tento týden. Ale, přišlo mi, že je tu pár týdnů dost mrtvo. Tak jsem se dala tenhle týden hned do třech aktuálek! :) Jsi strašně milá, že píšeš, že se mi nikdo nevyrovná v mých videích. Ty mi to zase dokazuješ každý týden na youtube. Neskutečně mě nabíjejí tvoje komentáře u videí. Už si ani neumím představit, že tam ten komentář od tebe nebude :-* Mám to velké štěstí, že vás tu všechny mám a už tak dlouho. Cením si věrných návštěvníků, jako jste vy tři i Soničku samozřejmě počítám :)
Rozhovor byl opravdu skvělý, bylo štěstí, že jsem ho našla. Nevím, proč mi v roce 2015 unikl, hned bych se do něj tenkrát dala. A máš pravdu Anavi, i pro mě to byla novinka s těmi náramky. Pokud vím, tak o nich takhle přímo nikdy nemluvil :) Další věc do naší sbírky zajímavostí :) No, a už radši končím, nebo si hned budu muset jít navýšit limit na komentáře :D
Pro vás obě, velké DĚKUJU za velmi, velmi milé komentáře a ještě v takovém počtu! Mějte se krásně :-*

Katy: A ještě k fotce, Anavi. Ta prozatím v galerii není! Ten úsměv jako první patřil tobě :-*

anavi: Vidíš Katy, a to sa mi presne zdalo, že som tú fotku ešte nevidela, niečim mi bola zvláštna. Tak ešte aj takáto pocta, zas musím ďakovať.:D Slovenčinu som postrehla, ale bolo toho toľko na obdivovanie, že som nevedela, čo skôr písať. Preto radšej odosielam komenty po častiach, aby mi nezmizol, kým niekde prekliknem. A úplne súhlasím s Majkou, na videa si profíčka každým coulem (dúfam, že som to dobre použila).
Ale užila som si to tu parádne, keď už sa mi nedarilo v predchádzajúce dni, tak som si dopriala na narodeniny.
Tak som sa pobavila na tvojom komente, že to tu oživím. Ale to sa ani inak nedá.:DD A myslím si, že som aj najstaršia vekom a môžeme to pokojne napísať. Mám vlastne toľko, koľko Facu. Aj tak je to len číslo. Teraz sa cítim ako pubertiačka a je mi fajn, navyše po takých krásnych slovách, ktoré si o mne napísala a Facu povedal. Je to tu senzačné celých tých 11 rokov, tak okolo 580 týždňov. A tento týždeň si to ozaj roztočila. Ako si sa vyliečila, ideš na tie isté baterky ako Facu. Ale to ty vždy si stíhala jeho tempu. Teším sa na ďalšie aktuálky. Majte sa krásne.

majka528: Já se ještě musím vrátit k rozhovoru, protože jsem ho v neděli v rychlosti prolétla a dnes jsem se k němu vrátila a to u některých otázek trochu i "do hloubky".Takové rozhovory se mi líbí, jsou stručné a v pár větách je řečeno vše. Kdyby Facu se nezmínil o tom, že je osm let šťastný, tak bych si myslela, že je to z nedávné doby - ale tam by muselo být o pár let více. V rozhovoru se zmínil o zpěváku Ben E. Kingovi a já zjistila, že v jeho podání poprvé zazněla píseň, která se mi moc líbí jak ji zpívá i Facu a to Stand by me. Marně jsem hledala na googlu fotky z knihy Paisa Virala a postavu Patorusu, ale ještě to nevzdávám. Zmiňuje se o seriálu Noc a Den, ve kterém hrál, že se mu líbí a ještě zmínil i další seriál The Killing - Zločin a mě by se mohl líbit, mám ráda napínavé filmy a seriály. O těch jeho amuletech, kterých by se nikdy nevzdal tak jsem už o nich někde četla, ale přečetla jsem si to velmi ráda ještě znovu. To jen tak trochu k tomu nádhernému a krásnému rozhovoru, který nám Katy tak pěkně přeložila. Katy, DĚKUJI.
Anavi, dávám ti za pravdu, to už jsem psala už vícekrát, že dárky - videa od Katy nemají chybu a jsou perfektní a napsala jsi to dobře - to myslím, že je profesionálka každým coulem. Já se u tvého dárku velmi pobavila a už je Facu i vycepovaný od Katy, že mluvil tvou rodnou řečí. Takové dárky umí jen Katy. Fotka Facu je krásná, je na ní moc pěkný a ten milý úsměv úžasné.
Přeji všem hezké dny a mějte se fajn.

Katy: Majko, tu postavu Patorusa jsem našla, dám ji na forum, nejpozději o víkendu ;)
Ano, ten výběr písničky mě nepřekvapil, protože jsem si hned vybavila "Stand by me" :) Já jsem si zase nepamatovala ty náramky, vůbec nevím, že už se někdy zmiňoval, že ho má od kamaráda a od Marii, natož z čeho jsou vyrobené :)
A už mě přestaňte chválit, holky! Krásně Anavi, používáš slovo coulem :D Ale, už mě prosím nechvalte! :D Ale, to nevíš Anavi, jestli jsi tu nejstarší. Já, bych řekla, že nejsi ;) 580 týdnů na to se dá říct jen jedno: Wow! :)
Nějaký týden opravdu, jako bych jela na duracelky, ale to samé se dá říct o tobě Anavi, jako tento týden! :D A Majka? O té bych řekla, že je vždy v "pohotovostním režimu" :D Stále připravená komentovat, ve dne v noci, víkendy, polovina týdne, vždy :D Ale, má to všechno výhodu. Každá se tu vystřídáme v jinou dobu, a pořád se tu něco děje :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews