Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Esteros del Iberá
06.04.19 * 6 názorů
Dnes si dáme trochu pauzu od divadla i od dalších hraných projektů, která má Facundo rozdělané. A zaměříme se na úplně něco jiného. Pojďme pomocí Facunda prozkoumat Esteros del Iberá. Co to je? Hned vám to povím, Esteros del Iberá je obrovský mokřad, který se nachází v Corrientes. A tam také vedli stopy našeho Facunda tento týden.
Ve středu 3. dubna odletěl spolu s Virginií Gallardo do Corrientes, aby se podíval na tuto oblast. Esteros del Iberá se totiž v rámci soutěže může dostat na seznam sedmi divů Argentinské přírody. Úřady v provincii Corrientes pozvali různé známé osobnosti, aby jednotlivé projekty (soutěží jich 28) zpropagovali. Hned po příjezdu se konala tisková konference s místními úřady, kde se celý projekt probral. A potom hned trocha zábavy. Facu s Virginií byli pozváni, aby se zúčastnili tamního, tradičního svátku, který byl pro ně uspořádán v hotelu Tobuna Suites. Servírovali se místní speciality a konaly se taneční vystoupení v krojích. Sám Facu se jednoho tance také zúčastnil. Podívejte se na videu.Druhý den ve čtvrtek 4. dubna, už to byl o něco příjemnější program. Protože se odehrával venku, přímo v oněch mokřadech. Tato oblast opravdu nabízí mnoho aktivit, jízdu na kajacích, na lodi či na koni. Všechny tyto aktivity si samozřejmě Facu vyzkoušel. Máme z tohoto dne opravdu spousty fotek v galerii a nějaké jmenované činnosti i na videu.Tento víkend Facu se Soledad tráví v Urugayi s divadelní hrou "Milostné dopisy". Podrobnější informace se dozvíte příští týden, poté co se ke všem dnům objeví dostatek materiálu. Už teď vám ale slibuji, překlad nového rozhovoru!majka528: No páni, Katy, zase tak obsáhlá aktuálka, to je výborné a moc ti za ni děkuji. Je toho zase tolik, že jsem si stačila jenom shlédnout ten kouzelný taneček. Moc se mi líbí jak Facu tancuje, a většinou se dívám na nohy jak mu to krásně jde, tak jsem si všimla rozvázané tkaničky. Je tedy šikovný, já bych byla asi už na zemi. Facu je fakt úžasný.
Ty další videa a fotky si prohlédnu později, musela jsem napsat jak jsem nadšená z Facu. Katy, tobě děkuji za ty novinky, jsi bezvadná. A další koment bude později.
Katy, díky a přeji všem hezký den.

Soňa: Jaj, Katy naša zlatá, zas jedna úúúúúžasná aktuálka. Výborná, obsažná no proste super aktuálka. Náš Facu je úžasne činný človek, až sa niekedy neprestávam diviť ako to vy dvaja všetko zvládate. Fantastické videá, Facundovi veľmi svedčia tie vlasy začesané dozadu. Krásna príroda močarísk, teda až na tie krokodíle, tie mi moc sympatické neboli. Je to kus zeme, ktorú sa oplatí chrániť a zviditeľniť. Neviem si ani predstaviť lepšiu celebritu, ktorá by sa tejto úlohy zhostila lepšie ako Facundo. On je naozaj veľký milovník prírody. Máme šťastie, lebo pri jeho životnom tempe je veľa nových námetov na aktuálky, ktoré nám potom Katy tak obetavo spracováva. Veľmi milé je i video , kde si Facu zatancoval. Facu sa snažil a i tejto úlohy sa zhostil so cťou, i keď on až taký dobrý tanečník nie je. Ale snažil sa a bolo to z jeho strany také sympatické gesto. Katy, ešte raz ďakujem za krásne chvíle strávané s naším Facundom. To vlastne ani nie sú chvíle, ale pomaly celý deň, než sa človek v kľude prelúska celou aktuálkou.Majka, idem si ešte raz pozrieť to tanečné video, ja som tú rozviazanúp šnúprku nepostrehla. Obyčajne mi to padne do očí až keď pozerám vieá po druhý raz, lebo pri prvom pozeraní som tak nadšená ,že vidím iba Facunda a ostatné nič nevnímam. Prajem krásny jarný týždeň a veľa radosti s aktuáklou.

Soňa: Tú šnúrku má rozviazanú heď na začiatku videa. Ešte dobre, že si ju nepristúpil.

anavi: Perfektnáááá, rôznorodá aktuálka. Pri Facu je naozaj nepredvídateľné, čo si tu o ňom prečítame, pozrieme, zažijeme.:DD Tak som sa dobre pobavila, počudovala, poobdivovala, pokochala. Milujem čistú prírodu a som rada, že sa Facu do tohto projektu zapojil. Aj keď si myslím, že každý kúsok Zeme je bez zásahu človeka nádherný a nemusí súťažiť o nejaké ocenenie, ale takto si to aspoň lepšie uvedomíme a budeme vážiť. A málokto by sa odvážil sadnúť do tej loďky s vedomím, že je okolo teba mhodo "záhadných" zvierat. Niektoré sa mi páčia len na obrázku a mám z nich strach. Milé spestrenie nám Facu pripravil, to ťa, Katy, určite teší a baví písať, však?
Čo sa týka tanečka, pripomenulo mi do dedinské zábavy z čias mojich tínedžérskych liet. :DD To by som si s ním vedela zatrsať aj ja. Majka svoj zmysel pre detail hodný detektívov opäť nezaprela. Ani ja som si tú šnúrku nevšimla. :))
Katy,ďakujem za príjemnú zábavu a uvoľnenie. Hneď mám lepšiu náladu. Kiež by bol celý váš týždeň takýto veselý.

majka528: Konečně se dostávám k psaní komentu i já. I když děvčata už toho napsaly tolik, ještě pár slov přidám i já. Katy, tato aktálka byla velmi obsáhlá a krásná, bylo radost se dívat na ty překrásná videa a na fotky. Ještě, že Facu je tak aktivní a má toho tolik, že je o něm stále co psát. Video o přírodě mě hodně nadchlo, je to taková nádherná,, čistá příroda, ničím nezasažená a je od Facu dobře, že se do tohoto projektu zapojil. On má přírodu rád a určitě to dělal rád. Facu si to tam užíval, v loďce tam proplouval,na koni ve vodě jezdil. Bylo tam vidět pár krokodýlů, já bych se tam docela i bála. Ale co mě hodně dostalo, byl ten jeho krásný taneček, už jsem ho zkoukla vícekrát. Představení Milostné dopisy mají stále velký úspěch a já jim to přeji, aby se všude jejich hra líbila.
Katy, děkuji za tak krásné novinky a moc pěkně mě naladily, i když je pravda, že já se raduji ze všech, hlavně, že je tam Facu.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Opět jste nezklamali, opět se tu rozjela debata, díky Majky postřehu o tkaničce! :D Já se přiznám, že jsem na to video koukala detailně, protože tanec, ten si u něj vždycky užívám. Ale, taky jsem se toho nevšimla. Ten chlap má štěstí, že to takto ustál, klobouk dolů. Jinak, nemohla jsem si pomoct při sledování toho tance, ale viděla jsem v něm Martína ze SMV, když se učil tančit :D Taky musím podotknout, že není úplně nejlepší tanečník, ovšem je při tanci kouzelný! :)
Samozřejmě, Anavi, že se mi tyto aktuálky píšou dobře. Jakákoliv odbočka, když si můžu na jeden týden "odpočinout" od té klasiky, jako je divadlo. Proto jsem ráda, že je Facu tak mnohostranný. Nikdy nelení, když může, tak se účastní. A věřím, že i pro něj to bylo zpestření a že ho to baví. Protože on a příroda, to je jasná kombinace :)
Těší mě, že i vy tři jste tak spokojené i s touto odbočkou. Ovšem, co si budeme povídat. Cokoliv, co tu bude řečeno o Facu, to nás bude zajímat :D Majko, Soňi, Anavi - děkuju moc za krásné komentáře :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews