Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Uruguay podruhé
13.04.19 * 5 názorů
Ano, stále jedeme na vlně zvané Uruguay. Po překladu jednoho z rozhovorů, které Facu minulý týden poskytl, dnes pokračuji s bližšími informacemi a fotkami z této země.
Facundo se Soledad v Uruguayi strávili tři dny od minulého pátku 5. dubna do neděle 7. dubna. Naplánované byli tři představení, každý den jedno. Ale, pro velký zájem se v sobotu jedno představení přidávalo! Bohužel jsem neobjevila fotky přímo z představení, ale fotky z pobytu najdete v galerii. A i když propagaci hry si Facundo se Soledad odbyli již předminulý týden, bez rozhovorů se to tentokrát taky neobešlo. Přikládám rozhovor s Flavií Pintosdo do pořadu Twister. A ani bez rádia by to nešlo. Facu navštívil pořad Al Pan Pan v rádiu Sarandi. Zvláštní na této návštěvě rádia bylo, že Facundo nebyl očekáván, přinejmenším moderátory rádia, kteří byli z jeho příchodu velmi překvapeni. Sami se můžete podívat na facebooku, jak to probíhalo. Facu už toto rádio navštívil koncem března v rámci propagace Milostných dopisů. Zašel tam tedy ještě jednou.Ani tento týden Facu nesedí doma! Od čtvrtka 11. dubna do dnešního dne, tedy do 14. dubna se pokračuje s představením v Uruguayi. Ovšem tentokrát se hraje mimo hlavní město. Čtyři představení se odehráli v následujících městěch - Salto, Paysandu a v Carmelo.

Tento týden Facu stihl i nový sestřih. Opět navštívil svůj oblíbený salón Cool Cuts, kde se nechal ostříhat. A nejen to! Znáte někoho, kdo se nechá u kadeřníka ostříhat a ještě po sobě svoje vlasy uklidí? Ne? Teď už ano, podívejte se na video.

majka528: Katy, děkuji za tak obsáhlou a krásnou aktuálku,kterou jsem jako vždy s velkým potěšením přečetla a shlédla. V posledních týdnech je těch novinek moc, Facu je velmi aktivní a neúnavný a ty pak také. Jsem moc ráda, že představení Milostné dopisy mají tak velký úspěch i za hranicemi Argentiny, ale nedivím se tomu, představení je pěkné a představitelé jakbysmet a je o to velký zájem. Video z rádia jak Facu tam nečekaně přišel, tak věřím tomu, že moderátoři byli překvapeni, ale určitě rádi, že ho tam vidí a jak tam Facu přišel hned se zapojil do hovoru. Z dalšího videa jsem byla nadšená - Facu v modré košili, byly tam vidět krásné jeho fotky, tak i ukázky z představení MD a pak i záběry z výstupu na ME jak v roce 2012 tak i z úspěšného dobytí nejvyšší hory v roce 2016.A poslední video, kde Facu uklízí u kadeřníka tak u toho jsem se i smála, ale on je šikovný ve všem, tak i při úklidu. Fotky byly všechny pěkné a některé i úsměvné, jak ta poslední tak mě pobavila i fotka jak Facu sedí u stolu vedle sochy.
Katy, děkuji za krásné odpoledne, které jsem strávila ve společnosti Facu a byl to moc pěkný zážitek. DÍKY, DÍKY, DÍKY.
Přeji všem hezký den.

anavi: A zábava pokračuje. Zas niečo iné. :D To sa mi skutočne dobre číta, počúva aj pozerá... A mám pár záhad na vylúštenie a cítim, že som na správnej adrese. Tak najskôr ma zaujíma, v akom dopravnom prostriedku to sedia so Soledad? Lietadlo, vlak, autobus? Nie je mi to jasné, lebo to okienko, ktoré je v pozadí za maté, sa mi zdá veľké na lietadlo. Na tretej fotke, ehm, ktorú som si obzerala detailnejšie, ako vždy, keď ide o odhalenú Facundovu hruď.:D ... som si všimla vľavo pod kľúčnou kosťou jazvu. A rozmýšľam, či to nemá pamiatku na chorobu v mladosti. Čo myslíte?
Prekvapko v rádiu ... milý šoking. Dúfam, že kolegovci majú silné srdiečka. Ale ako sa pohotovo zapojil do rozhovoru. Obdivujem, že okolo seba šíri takú dobrú náladu. Tentokrát sa mi veľmi páčilo aj video z rozhovoru, hlavne pre tie zábery z archívu.Super. No keď tak tie zábery pozerám, fúha, ešte že som si nič také nepozerala, keď tam šliapal. No a teraz ďalšia vec, pre mňa záhadná. A priznávam, že sa aj hanbím opýtať, lebo si fakt nespomínam, či tu na stránke máme ten dokument o Evereste?
Katy, predstav si, že ja poznám ešte jednu osobu, ktorá si po sebe zametá vlasy u kaderníčky. :DD Moja dcéra. Už od detstva ju to veľmi bavilo. Strihá nás síce pani, ktorá je vzdialenou príbuznou. Ale Ivka vždy po nás všetkých tie vlasy zametala. Dokonca aj upratovala na poličkách. Teta ju vždy tak pochválila a ďakovala jej, tak sa na tom bavíme a vždy sa poteší, keď prídeme na strihanie. A preto si to tak spájam, že aj Facu sa v tom kaderníctve cíti ako doma.
Katy, úžasne som sa tu dnes pobavila a oddýchla pri oboch aktuálkach. Milujem takéto neočakávané informácie. Ďakujem veľmi pekne a praje skvelý týždeň.

majka528: Anavi, tak ty pomalu budeš také náš detektiv. Já jsem se na ty fotky dívala a jaka tam sedí se Soledad tak mi to přijde jako letadlo, ale není toho moc k vidění, tak nevím. A také jsem se dívala na tu jizvu, kdoví od kdy ji má, protože jsem se dívala na jeho fotky z filmů, kde má obnaženou hruď a nikde tam není po jizvě ani památky. Z těch fotek jak je se Soledad tak mi přijde, že je mezi nimi lepší souznění než měl s Araceli.
Anavi, a jasně, že máme jeho výstup na nejvyšší horu světa - na této stránce v sekci Facundo je téma Everest a ještě o tom najdeš dost příspěvků i na foru. Jak tvoje dcera zametá vlasy po ostříhání tak je tu podobnost s Facu, že? Já se byla tento týden ostříhat, ale k mému zahanbení jsem nezametala.
Přeji všem hezký den.

Katy: Tento týden ve znamení otázek? No, dobrá! :) I když, opět jdu s křížkem po funuse, jak vidím. Majka - detektivka ti na všechno odpověděla. Tak, já to jen potvrdím, Anavi. Opravdu je to letadlo, v čem Facu se Soledad cestují. Mě se ty okénka zdají normální, ale nevím. Je to první třída, nevím jakou velikost okýnek, tam mají :D Až poletím první třídou, dám ti vědět :D Tu jizvu jsem si taky prozkoumala. Ale, opravdu to nemůže říct s jistotou nikdo. Ale, když si člověk vezme, co všechno ten člověk dělá! Kolik adrenalinových sportů provozuje, tak by to klidně mohlo být z nějakého sportu ;)
Ten dokument o Everestu tu skutečně je. Ale, není přímo v sekci o Everestu, jak píše Majka. Protože to je shromáždění informací z druhého výstupu z roku 2016. Dokument je z roku 2012 a najdeš ho ve videích z tohoto roku ;)
Tak, tvoje dcera je tak podobná Facundovi, co se kadeřníka týče? :D Tak, to je paráda! Fakt, bych si nemyslela, že to někdo, někdy viděl. Ale, ty ano! :D Každopádně, vidět Facunda s tím koštětem je vtipné! :D Majko, nemusíš se cítit zahanbeně, ani já to nemám ve zvyku u kadeřníka. Možná, že si to někdy zkusím po vzoru Facunda a dcery Anavi :D
Návštěva v rádiu, byla taky vtipná! Facu ví, jak překvapit! Nevím, co ho k tomu vedlo, ale měl skvělý nápad! :)
Holky, díky moc za obsáhlé komentáře. Tobě Majko, za doplnění otázek pro Anavi. :) Opravdu se toho teď děje tolik, že vám to servíruji v častějších aktuálkách. Ale, například ty rozhovory, ty musí vyniknout! :)

anavi: Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede na otázky. Nenapadlo ma, že v prvej triede je taký luxus, verím, Katy, že mi to potvrdíš vlastnou skúsenosťou. :DD Majka, tiež som si tú jazvu všimla teraz prvýkrát. Buď to bude tak, ako napísala Katy, zo športu, alebo ju vo filmoch maskérky vždy dobre zakamuflovali. Skôr sa už prikláňam k tomu športu. A znovu som dostala chuť pozrieť si ten film, tak nebudem dlho hľadať. :) Ešte raz vám ďakujem.

Name:
Web:

Powered by CuteNews