Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Velikonoce
22.04.19 * 4 názorů
Veselé Velikonoce vám všem! Opět mi to nedalo, nepřinést vám v tento sváteční den něco extra. Velikonoce jsou svátky jara, proto tu mám pro vás dnes speciální směsici jarních, nebo alespoň jarně vyhlížejících fotek, které ve fotogalerii prozatím nebyli. Opět se mi shromáždili během několika týdnů/měsíců a nehodili se mi do aktuálek, kde se většinou zabývám určitým tématem. Proto si je vychutnejte dnes:A jistě nepohrdnete ani videi z přírody, tím spíš, že jsou na těchto videích Facundovi děti:

anavi: Jéééj, to je nádhera. Taká svieža aktuálka. Veľmi sa mi páčia fotky. Z tej prvej a čiernobielej sa roztápam láskou. Urobila si veeeeľmi dobre, Katy. takto nás potešiť. To som nečakala.
A tie videá, parádička. Pestrý život aj záujmy v tejto rodinke zaručia vždy niečo nečakané. Skoro sa mi nechce veriť, kedy to tí Aranovci stíhajú?
Katy, tvoj zámer je na 1000 % splnený. Roztomilé, jarné, svieže prekvapenie.
Posielam veľké ďakujem s roztomilým úsmevom.

Soňa: Naozaj krásna aktuálka. Aktuálka z Facundovho života.Super fotky, tá s tými paradajkami až tak ponúka zobrať si a zahryznúť . Veľmi milé videá detí. Hlavne Moro, je to taký malý loptoš, so špinavými kolenami, modrinami, proste chalaň ako má byť. Krásny súzvuk detí s prírodou. Páči sa mi takáto výchova detí. Svoj život majú naozaj pestrý. Katy ďakujem, za toto fantastické prekvapenie. Na túto stránku sa naozaj oplatí chodiť každý deň. Aj u mňa veľké ďakujem.......

majka528: Katy,, děkuji i já za tu velikonoční akutálku, která mě moc potěšila a rozradostnila, je to krásné se dívat na Facurodinku.
Svátky se chýlí už ke konci a já jsem tomu docela ráda, protože jak Soňa tak i já tyto svátky moc nemusím mít, i když na druhou stranu je to svátek jara.
Fotky jsou všechny pěkné, vidíme jejich úrodu, nezbytné maté a na jedné fotce se Facu nějak mračí, kdoví co se mu stalo, ale jsou to moc krásné fotky. Videa mě potěšily a já si jejich prohlížením oživila, protože některé z nich jsem dala už dříve na forum, ale můžu se na ně dívat stále. Líbí se mi jak jeho děti se chovají, jejich láska ke zvířatům a vidím tam i trochu toho adrenalinu co mají určitě po rodičích.
Katy, máš ode mě za ty všechny aktuálky velkou poklonu, protože jak je vidět tak ty ve svátek neleníš a hned sem musíš dát novinky o Facu, abychom my - fanoušci o nic nepřišli.
DĚKUJI, DĚKUJI.

Katy: Ráda jsem vám zpříjemnila Velikonoce, milé dámy :) Ano, jak je příležitost, zasednu k PC a říkám si: "Co bych těm holkám připravila tentokrát?" :D A dopadne to, nějak takhle :) Ale, opravdu tyto fotky na mě dýchli jarní náladu, tak jsem vás chtěla trochu nakazit :)
Vím, Majko, že ty už jsi jich dost viděla (ne-li všechny), i já už se na ně dívám nějaký ten pátek. Ale, vždycky vyčkávám na vhodný okamžik, kdy je nahrát. Tak, aby nebyli mimo téma, nebo aby nezapadli v aktuálce, která se týká úplně něčeho jiného ;)
Anavi - líbí se mi tvoje slovo Aranovci :D Skvělý název pro celou rodinku :)Jak to stíhají? Děti jsou po tátovi, jak je vidět :D Všichni, stíhají všechno :D I já jsem jinak fanoušek první fotky, delší dobu jsem se nad ní rozplývala :) A ano Soňi, ta fotka s rajčaty je velmi lákavá! :) Na té jedné fotce, mi nepřijde, že by se Facu mračil, spíš mi přijde, jako když je rozespalý. Jako, když vstal z postele, a šel se hned fotit :D Kdo, ví :) Každopádně děkuju moc, jsem ráda, že jste tu všechny tři strávili kousek Velikonoc! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews