Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mendoza, San Juan
27.04.19 * 8 názorů
Opět se vrátíme trochu v čase. I když už jsem minulý týden nakousla představení Milostných dopisů, které se odehrálo v Mendoze a v San Juan. Dnes se k těmto představením vrátíme podrobněji.
Hrálo se ve třech dnech, od minulého pátku 19. dubna do neděle 21. dubna. Před týdnem jsem vám přinesla pouze rozhovor s oběma protagonisty, dnes se zaměříme hlavně na fotky. Mám pro vás fotky, jak z pobytu v těchto městech, tak ze samotných představení. Odehraná představení se i tento týden povedla! Facundo se Soledad byli opět odměněni ovacemi ve stoje.V San Juan ještě chvíli zůstaneme. Facundo tu nevystoupil pouze v divadelním představení. Jak, je jeho dobrým zvykem, šířil zase nějaké dobro. Setkal se tady s desetiletou holčičkou jménem Guillermin Alba. Tato dívka trpí genetickým onemocněním zvaným Als anémie. Za svůj život už tato dívka podstoupila 200 transfuzí krve (každý týden jednu trasfuzi). Mimo to bere léky a je na přísné dietě. Stejně jako Facundo, i ona si je plně vědoma důležitosti dárcovství krve. A stejně jako Facundo, i ona má svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" se kterou se fotí na různých místech a podporuje tak dárcovství krve.
Tito dva, kteří podporují stejnou myšlenku se tedy konečně setkali v San Juan. Facundo ji její vlajku ochotně podepsal, a malá Guillermin mu na oplátku dala pohár na maté. Na fotky se podívejte v galerii. A videa najdete na facebooku.I v tomto týdnu se samozřejmě pokračovalo v Milostných dopisech. Ve čtvrtek 25. dubna - v Moron, v pátek 26. dubna - v Guilmes, v sobotu 27. dubna to bylo V. Del Parque a dnes, tedy v neděli 28. dubna se hraje v Escobar. K těmto představením se vrátíme příští týden.

A co dalšího se událo v tomto týdnu? Už s de facto 100% jistotou můžu potvrdit, že se Facundo opravdu připojil k obsazení nového seriálu s názvem Victoria Small. Už jsem vám o tomto novém projektu psala několikrát, nebudu se proto opakovat. Jen vám řeknu, že natáčení už oficiálně začalo! Objevili se totiž první fotky z natáčení. A samozřejmě Facundo je na fotkách přítomen:

majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní krásnou akutálku. Já vím, že se opakuji, ale jako každou neděli tak první co v neděli ráno dělám je, že se musím podívat na pc, abych viděla co jsi nám pěkného o Facu připravila. A dnešek nebyl výjimkou, v rychlosti jsem ji prolétla, abych měla klidné dopoledne a odpoledne jsem si vše důkladně prohlédla a přečetla. Fotky jsou všechny překrásné a Facu na představení MD exceluje, ty fotky z představení jsou fantastické, jeho mimika je úžasná. Se Solitou mu to fakt pasuje a je vidět, že si spolu pěkně rozumí. A ani se nedivím, že diváci se jim za jejich umění odměňují ovacemi ve stoje a mají takový velký úspěch. Věřím,že ho budou mít i nadále. Fotky s tou malou holčičkou Guillermin mě velmi dojaly, ta dívenka je velmi statečná a odvážná a smekám před ní. Tak malá, tolik toho už za těch pár let zažila a co vše má za sebou a ještě věnuje se tak záslužné činnosti, že propaguje jak jen může dárcovství krve. To si s Facu pěkně rozumí a Facu bude určitě maté chutnat v tom poháru co od ní dostal a vždy si na ni vzpomene. Držím ji palce, aby vyhrála nad nemocí. Jsem moc ráda za fotku z nového seriálu, Facu na ní má jak vidím něco bílého, spíše mi to přijde jako plášť než jako košile a má ještě brýle. Doufám,že seriál bude zdárně pokračovat a my budeme vídat fotky a třeba i ukázky videí z něho a na to se už moc těším.
Katy, jako vždy výborná akutálka, děkuji za ni, vždy, když sem přijdu tak mám velkou radost a potěším se.
Přeji všem hezký den.

Katy: Majko, to není opakování. To je tradice! A já si na tradicích potrpím. Takže mít tu od tebe v neděli tvůj první komentář je tradice! :) A je jedno, co v něm napíšeš :)
Fotky z MM jsou opravdu skvělé, opět to byli skvělé momentky, i když tentokrát nejsou od profesionála. Mě tentokrát nejvíc potěšilo to druhé video s tou holčičkou. Je to smutné, samozřejmě. Ale, on je na tom videu kouzelný, jak se s ní baví! No a první fotky z nového seriálu, vážně kdybych je neviděla, tak neuvěřím :D Stále jsem neviděla žádné potvrzení, potvrdila mi to až tato fotka. Máš pravdu, Majko. Facu má na sobě něco bílého. Těžko říct, co to bude za roli. Jestli nějaký doktor? Nemám tušení, necháme se překvapit. Určitě se za chvíli objeví víc fotek.
Majko, děkuju moc za tak dlouhý a rychlý komentář. Potěšila jsi mě :-*

majka528: Katy, ty fotky z představení jsou moc pěkné a i když nejsou od profesionála tak fotograf zachytil úžasné okamžiky. Zapomněla jsem se v prvním komentu zmínit o fotkách z prohlídky města. Facu v obchodě zaujaly určité výrobky, doufám, že si koupil něco domů na památku a měl i možnost se tam posilnit, to myslím fotku s hrnkem. Vynikající fotky. Jak píšeš o videu s tou statečnou holčičkou tak mě videa nejdou zobrazit, takže jsem je neviděla, ale musí být krásné a dojemné, protože Facu je úžasný člověk a umí se vcítit do druhých. Věřím, že se časem objeví více videí a fotek z toho jeho nového seriálu a už se na to těším. Jsem moc ráda, že zase jednou se pustil do natáčení. Včera jsem se chtěla odpoledne dívat na Divoký anděl a televize zase čachruje a dala ho na dopoledne. No co naděláme.
Katy, jako vždy výborná aktuálka a moc za ni jako vždy DĚKUJI.
Zdravím všechny a přeji všem hezký den i když prší, ale déšť je potřeba.

Katy: Ach, nevím co se stalo. Videa normálně šli, vždycky to kontroluju, když odešlu aktuálku. Každopádně, opravila jsem ty odkazy. A mě to funguje, takže zkus, Majko, jestli to jde i tobě ;) To se máš hned ozvat, pokud ti v aktuálce něco nejde. To bych na to hned mrkla a opravila :) Teď už by to mělo ale jít.
Posunutý čas u DA mě vůbec nepřekvapuje, naše televize si dělají co chtějí! Včera déšť, ale dneska už máme zase slunce. Tak pokud možno, ať nám vydrží celý týden. A dej vědět, Majko jestli to funguje ;)

majka528: Katy, tak už mě obě videa fungují, jsem tomu moc ráda, DÍKY. Facu je strašně úžasný, tak milý, něžný k té holčičce, že je radost se na to dívat. A co ho tak překvapilo nebo udivilo,že měl tak dlouho otevřenou pusu v tom dalším videu? Moc pěkné videa a holčičce držím všechny palce, aby porazila nemoc.
Katy, tobě děkuji a všem přeji pěkné dny.

anavi: Po cestovaní si môžem dnes pozrieť aktuálku aj ja. Opäť príjemné správy. facu sa nám ukáže v telke. Parádička. Fotky sa mi páčia úplne všetky. V divadle fotila asi žena, lebo Facu na fotkách prevláda.:DD Neviem, či išlo o reklamu obchodíku, ale vôbec sa nečudujem Facu, že sa mu v ňom páčilo. Ja také obchodíky zbožňujem a ten kus látky, čo pozeral sa mi tiež veľmi páčil,nech už to bolo čokoľvek. Video s dievčatkom ma roznežnelo. Ten Facundov údiv. Určite mu rozprávala, čím všetkým si prešla. Nuž prajem je skoré vyliečenie. Katy, to prvé video nešlo ani mne. Len ma odkázalo na voľný priestor. Ale možno robím niečo zle ja.
Ale ani tento detail nič nemení na mojej veľkej vďake za aktuálku.

Katy: Já nevím, co se těm odkazům stalo! Minulou neděli šli všechny bez problémů, a během týdne se úplně všechny zbláznili a zmizeli :D Každopádně, zkus ten první odkaz znova, Anavi. Opět jsem to předělala, a měl by fungovat ;)
Jinak děkuju, že jsi se tu zastavila. Už se mi stýskalo po zbytku Facutýmu :)
Majko, s jistotou ti neřeknu, čemu se tak diví. Jelikož neumím španělsky. Ale asi to bude tak, jak říká Anavi ;)

anavi: Už to išlooo. Jéj, pekná ďakovačka. Ďakujem za opravu, Katy.

Name:
Web:

Powered by CuteNews