Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pokračování z Paraguye
11.05.19 * 3 názorů
Téměř celý minulý týden Facundo se Soledad trávil v Paraguayi. Propagace Milostných dopisů začala již minulý čtvrtek, a tři představení v této zemi se odehráli od minulého pátku do minulé neděle. Materiálů z této návštěvy jsem vám poskytla dostatetek minulý týden. Ale, zdá se, že ještě nejsme zdaleka u konce! Objevili se další rozhovory, další videa a další fotky. Pojďme si tedy ještě shrnout to, co nevíme.
Vzpomínáte si na přednášku na argentinském velvyslanectví, kde se shromáždilo 200 lidí, aby si poslechli Facunda mluvit o divadle a filmu? Dobře. Protože se tam ještě jednou vrátíme. Tak, jako to udělal Facundo ještě jednou minulou sobotu 4. května. Tentokrát to byla přednáška vyloženě pro mladé lidi, doslova bych řekla pro studenty. A samozřejmě debata se ubírala proto studentským směrem. Rozebírali se tipy pro jejich budoucí práci a život. Když se podíváte na fotky, uvidíte, že Facundo mluvil opravdu zaujatě a dal do toho všechno co mohl. I jedno video je k dispozici.Tím sobotní rozhovory nekončili. Facundo navštívil další rádio a to Radio Canal 100, program s názvem Destino 100. Hlasový záznam z tohoto rádia bohužel nemáme, ale na fotky se podívejte v galerii.
O sobotní večer si Facu konečně zase trochu odpočinul. Strávil ho v příjemné společnosti skupiny Purahéi Soul, a opět si spolu zazpívali:Posledním dnem stráveném v Paraguayi byla neděle 5. května. Facundo se šel tento den podívat do Jeep Camp Asunción. Minulý týden se v Asunciónu oficiálně otevíral tento kampus věnovaný Jeepům. A není žádným tajemstvím, že Facundo je fanoušek této značky auta. Jistě tu byl jako ve svém živlu.
Po návštěvě Jeepů, zavítal na návštěvu ke své kamarádce a herečce Lale Gonzalez. Z této návštěvy najdete fotky v druhém albu, taktéž jsou tam fotky z hotelu, kde byl Facundo celou dobu ubytovaný a fotky z letadla ze zpáteční cesty (nejnovější fotky jsou seřazené na konci):A pokud jde o samotné představení Milostných dopisů? I odtud najdete pár fotek v galerii a na videu se podívejte jak byla Paraguay z představení nadšená. Tento týden se samozřejmě hraje dál, ale už v Argentině. Hrálo se čtyři dny za sebou od čtvrtka 9. května do dnešní neděle 12. května ve městech: San Migue, La Plata, San Justo a Canning. Z La Plata už se nám objevil další rádiový rozhovor pro rádio Cadena Rio.A nesmíme tento týden zapomenout ani na Indiu. V pátek 10. května oslavila již 11. narozeniny! Feliz Cumple :)majka528: Katy, děkuji za dnešní pěknou a zase hlavně obsáhlou aktuálku, kterou jsem si velmi ráda a nadšeně shlédla. Jako vždy v neděli jsem hned časně zrána neodolala a musela jsem se na ni mrknout, je to takový můj nedělní rituál, že první moje cesta vede sem. Všechny fotky jsou vynikající a je vidět, že mladí lidé si Facu velmi rádi vyslechli a poslechli. Některé fotky jsou úsměvné, je z nich poznat, že se Facu výborně bavil. A jak byl v kampusu věnovaný značce auta JEEP tak tam si to musel vyloženě užívat, to byl jak Katy napsala ve svém živlu. Video, ve kterém zpívá tak je to vynikající, mám ráda jeho zpěv a vždy mě potěší a nadchne. Ale co mě nejvíce dostalo tak byla děkovačka Facu a Solity na ukončení představení Milostné dopisy. To oba herci musí mít radost a určitě jsou šťastni, když vidí jak jsou obecenstvem přijati a jak jim děkují, však si to také zaslouží. India má už jedenáct let, to nám holka bude za chvíli už velká slečna, aby se Facu připravil na odhánění ženichů.
Katy, moc a moc děkuji, Facu je strašně aktivní, mě to přijde, že ani chvíli neposedí a ty pak máš také co dělat než nám připravíš takovou krásnou aktuálku -
DĚKUJI.
Přeji všem hezký den, i když asi propršený.

anavi: Veru Majka, Facu sa nezastaví a Katy tiež nie. A súhlasím so všetkým, čo si napísala. Úplné si viem predstaviť tú vlnu nadšených pocitov počas ďakovačky. Z tých fotiek by som dnes vyzdvihla dve. Veľmi som sa pobavila na fotke, kde sa Facu vyštveral na konštrukciu na kampuse pre Jeep. A roznežnela ma tá, kde spinká rovnako ako bábätinko v kočiariku. S radosťou som si vypočula aj ako sa baví spevom. Na prednáške sa mi páčila neformálna atmosféra, ako si tam sedkajú na zemi a ako si Facu k sebe prizýva na sedačku študentov. Indii prajem nádherný život, nech rastie do krásy a rodičom pre radosť.
Katy, tebe ďakujem za veľmi príjemne strávený čas pri aktuálke a informácie o každom Facundovom kroku. :DD je to pre mňa takto veľmi pohodlné, všetko si pokope prečítať.

Katy: Vaše radost je moje radost. :) Je to ta nejlepší odměna za každý napsaný řádek :) To, že se Facu činil, to už nás nemůže překvapit. Mě tedy rozhodně ne :D Ale je pravda, že v těchto dnech ty aktuálky neberou konce! A těší mě, že je o něj stále takový zájem, jak v divadle, tak v televizi, tak na různých otevíračkách. Všude si přejí mít Facuda, aby ne! :) Mě taky uchvátila děkovačka tentokrát. Je to vždycky hrozně milé video, takové vděčné. Vidím na Facundovi, co s ním to publikum dělá a jak je nadšený, že se představení opět líbilo :) Snad už se tento týden dostaneme zase zpátky do Argentiny. Když Facu někam vyjede, tak je tam ještě aktivnější než v rodné Argentině :)
Moc vám děkuju za komentáře, ač se tentokrát dostávám k psaní pozdě, i tak mě mi vaše slova zpříjemnili celý týden! Děkuju, děkuju :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews