Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pequeña Victoria a Milostné dopisy
13.07.19 * 4 názorů
Tento týden to vypadá, že Facu svoji činnost zaměřil na dva projekty. A tím je samozřejmě představení Milostné dopisy a natáčení nových scén pro seriál Victoria Small. Pro tento seriál se už objevil také španělský název a tím je "Pequeña Victoria". Pod anglickým názvem se tento seriál bude produktovat do případných cizích zemí. Začalo se také už mluvit o tom, kdy by mohl být seriál nasazen na obrazovky. Prozatím se mluví o letošním srpnu nebo září.
A co nám tedy přibylo dnes z dalšího natáčení? Opět jsou to fotky! V galerii na vás čeká 5 nových fotek (seřazené na konci):Pokud jde o Milostné dopisy, tak ty se tento týden nacházeli ve městech: General Belgrano, Mercedes, Lomas de Zamora, Florencio Valera a San Vincente. My se zaměříme na první zmiňované město - General Belgrano, kde se hrálo v pondělí 9. července. Odtud máme po dlouhé době fotky z představení i něco navíc...
Po představení se v tomto divadle Facu setkal s dalším nemocným chlapečkem, kterého podpořil prostřednictvím videa. Jde o chlapce jménem Santos, který trpí svalovou dystrofií a bude muset každých 6 měsíců jezdit na různá vyšetření a testování do Spojených států. Facundo prostřednictvím videa prosí, aby mu lidé pomohli:A nakonec si popřejeme dobrý den (a tady i na shledanou) s Facundovou novou fotkou z tohoto týdne, kterou dal na svůj instagram:

anavi: Óóó, Katy, aké príjemné posedenie pri tejto aktuálke. Už sa mi aj ťažko hľadajú nové slová na vyjadrenie tohto komfortu. Pekný názov dali seriálu,celkom obyčajný ale páči sa mi zvuk slova pekeňa (píšem ako počujem). Na to, že Facu nehrá hlavnú úlohu sa mi zdá, že je na pľaci celkom často. Dobrá správa pre nás, aspoň ho uvidíme na obrazovke častejšie. :) Ten chlapček na mňa pôsobí trošku vystrašene, ale veľmi sa mi páčia jeho očká, prajem mu úspešné vyliečenie. Facundove gesto len a len obdivujem. neviem, či som to skôr nepostrehla, ale to modré svetlo, ktoré na Facu a Solitu dolieha, akoby vytváralo okolo nich svätožiaru. Alebo žeby som videla ich krásnu modrú auru. V každom prípade ma to zaujalo a pôsobí to na mňa harmonicky. A to vlastne celá aktuálka a celá táto stránka. Katy, ďakujem za harmonizačnú terapiu. :D

majka528: Katy, moc ti děkuji za tu dnešní krásnou aktuálku, kterou jsem s potěšením shlédla. Jsem ráda, že hra Milostné dopisy má takový úspěch, však oba dva představitelé to hrají s takovým nasazením, nadšením a láskou,že to musí být nádherný zážitek. Podívala jsem se do mapy a všechny uvedená města jsou v provincii Buenos Aires a dle fotek jsou to velmi krásná města. Jestli přijde brzo seriál do televize tak snad z něj uvidíme i ukázky, může to být velmi pěkné. Facu určitě bude jako vždy okouzlující a název v obou jazycích jak jsem zjistila je Malé vítězství. Moc jim ale přeji, aby to bylo velké vítězství. Fotky jak z MD tak i ze seriálu jsou moc hezké. Video jsem také shlédla a je od Facu chvályhodné, že se v tom angažuje. Ten chlapeček vypadá moc šikovný, byl podle mě vylekaný, asi tam na něho bylo moc lidí a na to možná není zvyklý a přeji mu jak Anavi úspěšné vyléčení. Anavi, na těch fotkách u Facu a Solity je modré světlo a také mi to přijde jako by kolem nich byla modravá aura. Katy, děkuji moc za to hezké potěšení a je to pravda, tato stránka a hlavně Facu má uklidňující účinek - díky za to. ¨
Přeji všem hezký nebo dobrý den jak všem popřál Facu na svém instagramu.

Katy: Nemáte zač, holky! :) Jsem ráda, že vás tu opět mám. Vím, že návštěvnost v letních měsících není tak velká. Ale, vy dvě jste prostě neúnavné a vždy připraveny komentovat! :) Děkuju vám za to.
Co dodat k atkuálce, asi vše už bylo řečeno. Tento klučík není první, kterému Facundo poskytuje pomoc, takže jeho dobrosrdečnost už nikoho nepřekvapí. Ovšem, pokaždé potěší!
Victoria Small se nám už docela formuje, nejen název, ale už se chystá i uvedení, to mě těší. Tedy Majko, nevím jak ve španělštině, kterou neovládám. Ale, myslím, že ten seriál bude pojmenovaný podle té malé holčičky a v překladu by to znamenalo "Malá Victoria", aspoň z toho anglického názvu se mi to tak jeví. Ale, můžu se mýlit. V angličtině, kdyby to bylo vítězství, tak by to bylo "Small victory" ;) Ale, to je jen takový dodatek. I já jim rozhodně přeju, aby to bylo velké vítězství, a aby měli u diváků úspěch :) Facu si televizní projekty za poslední dva, tři roky velmi vybírá. Určitě si tedy vybral pečlivě i tento :)
Holky, ještě jednou moc děkuju. Přeju krásný týden :-*

majka528: Katy, s tím názvem toho seriálu budeš mít pravdu určitě ty, protože já jsem si to přeložila překladačem a on mi to přeložil doslovně. Na ten seriál se moc těším, už mi Facu chyběl v televizi, vždyť od Noche y dia uplynulo dost roků a z obsahu to určitě bude velmi zajímavé. Hlavně, že v něm bude FACU.
Mějte se všichni fajn a užívejte si ještě léta.

Name:
Web:

Powered by CuteNews