Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nový spot odhalen
03.08.19 * 3 názorů
Nový týden, nové informace. Ale ještě než se dostaneme k informacím z tohoto týdne. Vrátíme se ještě do minulé soboty 27. července. Facundo byl pozvaný, aby okomentoval nový projekt. Jedná se o novou platformu Cont.ar. Jde o web na kterém bude možné bezplatně a online sledovat audiovizuální tvorbu z veřejnoprávních stanic. Ať už televizních nebo rozhlasových. Bohužel u nás je tato stránka blokovaná. Ale, alespoň se můžeme podívat na fotky z rozhovoru:A teď už vážně do tohoto týdne. Začneme novými informacemi o seriálu Victoria Small. Toto pondělí 29. července se obsazení seriálu sešlo na soukromém promítání některých scén. Přítomný byl režisér Daniel Burman z herců např. Luciano Castro, Nicolas Franchelja, Daniel Hendler, Julieta Dias, Mariana Henesio Peña, Natalie Perez a samozřejmě Facundo Arana. Bylo to takové přípravné promítání a shlédnutí materiálu hlavně z toho důvodu, že by se seriál měl začít vysílat už v září. A s touto možností se asi také počítá. Možná díky tomu máme k dispozici zase větší dávku fotek. Hned 8 nových fotek najdete v galerii:Pamatujete si ještě na konec června, kdy jsem vás informovala o natáčení určitého spotu? Tento týden se konečně ukázalo, o jaký projekt jde. Jde o kampaň s názvem Desafío de la Mirada od společnosti La Piramide. Je to Optika, která se zaměřuje na různé produkty. Ať už na dioptrické brýle, čočky, sluneční brýle nebo kapky do očí. Právě teď rozjeli novou kampaň, jejíž tváří je Facundo. Podívejte na tři spoty a na tři fotky v galerii:O milostných dopisech kolují informace, že by měli téměř za tři měsíce končit. Prozatím se ale dál hraje. Nejbližší termíny jsou známy od poloviny srpna. Hrát se bude hned pět dní za sebou od 15. do 19. srpna. Facu se tento týden pochlubil i dortem, který se Soledad dostali. O úspěchu hry se tedy nedá pochybovat:

majka528: Katy, děkuji moc za další krásné novinky. Máme štěstí, že je Facu tak aktivní a že je tak hodně činný, protože je stále pak o čem psát a hlavně se na co dívat a to je pak radost si to vše prohlížet. Ten nový projekt Cont.ar je velmi zajímavý a věřím,že bude mít i velký úspěch. Spoty z nové reklamy jsou také velmi zajímavé, pěkné a Facu vypadá úžasné, ta modrá košile mu neskutečně sluší (ale jemu sluší vše). Brýle ho dělají trochu přísným, ale vypadá v nich atraktivně. Na nový seriál se už moc těším, věřím, že bude k vidění dost videí z něho. Fotky jsou moc pěkné a Facu to moc sluší s tím mimčem v náručí. To mimino bylo určitě oblíbencem všech hlavních představitelů a tak roztomilé, že šlo určitě z jedné náruče do druhé. Že představení Milostné dopisy má stále úspěch mě ani nepřekvapuje, je to úžasná hra a hlavně tam hraje Facu. Ten dort je k nakousnutí, vypadá úžasně.
Katy. děkuji, děkuji za další obsáhlou a krásnou aktuálku, jsi úžasná jak nás tak stále zásobuješ novinkami o Facu. DÍKY, DÍKY.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Nejen Facu je činný a neúnavný. Ty, Majko taky! V jakémkoliv ročním období, v jakýkoliv den v týdnu. Jsi prostě tady! Obdivuju to na tobě! A moc ti za to děkuju, že tu na mě nikdy nesvítí nula a to právě díky tobě :)
Nový web Cont.ar je určitě skvělý nápad. Jen mě mrzí, že u nás není dostupný. Jistě tam bude dost materiálu i s Facu a my se na něj nemůžeme podívat :-/ Ale, snad se dostaneme k novinkám jinými způsoby :) Jsem ráda, že už k nám dostal ten spot, který natáčel před měsícem a něco. Netipovala jsem si, na co by to mohlo být. Ale, dá to rozum, když tam měl brýle. I když, on je nosí už i doma na čtení si myslím a má je i v novém seriálu. Tak, jak by to měl člověk uhádnout :D Podle mě mu sluší, přísný mi v nich nepřijde. :) A sladká tečka (dnes doslova) to uzavřela. Obdivuju tyhle dorty. Líbí se mi takové tématické dorty. Já takový dostat, tak ho asi ani nesním, bylo by mi ho líto řezat :D Majko, měj krásný zbytek týdne. S ostatní se určitě spojíme dodatečně :)

anavi: Anavi sa s vami spája dnes. :D Ale v spojení sme v duchu stále. Facu je činný, Katy je činná, Majka je činná a preto to na tejto stránke stále žije. Prispejem teda aj mojim uhlom pohľadu a ten je na Facu vždy taký, že sa mi páči z každej strany. :DD Zvnútra aj zvonku, v okuliaroch aj bez nich, v divadle, v seriále, v modrej košeli aj bez košele :D dokonca aj v tej komercii. A keďže to Majka zhodnotila tak, že s ňou len a len súhlasím, dodám už len ... že ti Katy veľmi pekne ďakujem, za to, že som si toho nášho miláčika mohla zas z každého uhlu pohľadu poobrezať.:)*

Name:
Web:

Powered by CuteNews