Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Ještě jednou Cerro Chapelco
24.08.19 * 7 názorů
Ještě jednou se vrátíme k zimní dovolené v lyžařském středisku Cerro Chapelco. Bývá to tak každý rok, a ani tento není výjimkou. V tomto týdnu vyšel nový rozhovor + nové fotky v časopise La Nacion. Rozhovor samozřejmě vznikl přímo na horách, kde byl přítomný i fotograf, díky kterému máme další kvalitní fotky. Na rozhovoru se už usilovně pracuje, slibuji vám ho nejpozději příští neděli (ale, možná i dříve). Fotky si prohlédněte už dnes, kde jinde než ve fotogalerii:Říkáte si, jak pokračují Milostné dopisy? Podle všeho si stále vedou velmi dobře, protože ve dnech 13. -14. září se Facundo se Soledad chystají opět do Uruguaye.
Co nás ale čeká ještě mnohem dříve, to je výroční večeře Fundaleu, kde je Facu váženým hostem každý rok. Letošní ročník by se měl uskutečnit už toto pondělí 26. srpna. Doufejme, že opět za účasti Facunda.

Jako sladkou tečku mám dnes pro vás staro-nové fotky, které se na internetu objevili teprve před pár dny. Jde o fotky focené společností Leben Visual. Facunda zvěčnili v Paseo La Plaza už minulý rok, dá se předpokládat, že po nějakém divadelním představení.

majka528: Katy, moc děkuji za aktuálku, je jako vždy perfektní. Já jsem byla teď týden na míle vzdálená od pc a internetu a tak jsem to jen přelétla a ještě se k tomu a k dalšímu komentu vrátím, protože je toho na mě moc a musím jedno po druhým.
Katy, díky, jsi bezvadná.
Přeji všem pěkné dny.

Katy: Já jsem si to myslela, Majko. Jakmile tu nebyl komentář v neděli, bylo mi jasné, že jsi někde pryč. Ale, žádné spěchy, aktuálka nikam nezmizí. Budeš mít na ní dostatek času. I tak děkuju, že jsi se zastavila, aby jsi mi dělala společnost v komentářích :) :-*

majka528: Páni, Katy, to je vynikající a úžasná aktuálka, kterou jsem si s velkým potěšením a radostí shlédla, ty úžasné fotky celé jejich rodinky, to je krásné podívání. Na těch fotkách vypadají všichni tak spokojeně, šťastně a tolik lásky, že by to mohla být i reklama na šťastnou rodinku. Facu je na těch fotkách úžasný, velmi mu to sluší i v té lyžařské kombinéze. Velmi oceňuji na Facu a Marii, že kluci, i když jsou dvojčata tak je oblékají každého jinak, je vidět, že velmi podporují jejich individualitu, to se mi na nich moc líbí. India je překrásná slečna, to se bude muset Facu hodně brzo ohánět, aby odrážel její nápadníky. Moc se těším na fotky z Fundaleu, doufám a věřím, že se toho Facu jako každý rok zúčastní a že s ním letos bude i Maria, která loni vynechala. Už se na ty fotky těším, to se Facu oblékne do gala a bude vypadat strašně, ale strašně sexy. Ty staro-nové fotky jsou moc pěkné a Facu má na jedné krásný rozcuch, to mě vždy na něm fascinuje. Že mají Milostné dopisy úspěch a budou pokračovat v představení tak jsem tomu moc ráda, protože oba dva herci jak Facu tak Solita v této hře excelují. Co mě ještě moc potěšilo byl slíbený rozhovor, na který se už moc těším, protože rozhovory s Facu mám moc ráda a vždy se dozvím nějakou novinku. A za rozhovor předem děkuji.
Katy, krásná aktuálka, děkuji, děkuji, jsi fantastická, mám vždy velkou radost, když jsem na této stránce a mám možnost si ji prohlédnout.
Přeji hezké dny všem.

Katy: Majko, vystihla jsi to všechno úžasně! :) Moc nemám co bych k tomu dodala :) Fotky z dovolené krásně doplnil skvělý rozhovor, kterým už se také můžeš pokochat :) A Facundo nezklamal a ani Maria letos ne. Oba se účastnili večera Fundaleu. To vše v neděli, děkuju za další komentář :-*

Soňa: Jej, duevčence moje, ja stále nestíham. Po dovolenke mám vo firme kopec práce, neviem čoho sa chytiť prv, takže pokulhávajpú aj moje komenty a to na takýchto krásnych, môjmu srdcu najbližších aktuálkach. Vidím, že rodinka Facundových prežíva skvelú dovolenku. Majka, ťažko sa mi komentuje, ty si povedala vo svojom komente takmer všetko. Aj mne sa páči, že sa chalani obliekajú každý po svojom, naozaj to podporuje ich individualitu. Rodinka už brázdi svahy na snowbordoch, Moro to zatiaľ skúša na lyžiach. Facundo je ako vždy dokonalý. Veľmi sa teším na nedeľnú aktuálku, určite bude o Fundaleu. Videla som už nejaké fotky a Facu je na nich skutočne roztomilý. Katy, ešte raz sa ospravedlňujem,za to moje nestíhanie komentov, teraz by som skutočne potrebovala, aby mal deň aj päťdesiat hodín.Majte sa krásne, stretneme sa v nedeľu na Fundaleu......

Katy: Nic se neděje Soňi, ale ráda tě tu uvidím pravidelněji protože pak budu vědět, že nezanedbáváš odpočinek! Tak se snaž práci omezovat pouze na pracovní dny, a víkendy na Facunda a další podobně skvělé věci :)

anavi: Tak toto je záplava nádherných fotiek. Žasnem. A tie so šteniatkami, milujem takéto momentky. Vidno, že deti majú zvieratká radi. Áno Majka, je super, že rodičia podporujú individualitu chlapcov.
Katy, ty si poklad, že si preložila aj ten rozhovor. Idem sa naň rýchlo vrhnúť, lebo cítim už takú nedočkavosť. Je tu toho toľko veľa nového a krásneho, že neviem, čo skôr.
Katy, posielam ultraveľké ĎAKUJEM sa túto ultraskvelú podívanú!

Name:
Web:

Powered by CuteNews