Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2019
31.08.19 * 11 názorů
Minulý týden jsem vás lákala na slavnostní večer Fundaleu, který se koná každý rok koncem srpna. Ani letos to nebylo jinak. V pondělí 26. srpna se za účasti Facunda i Marii skutečně odehrál charitativní večer, kde si známé osobnosti na chvíli zahrají na číšníky, aby tak podpořili léčbu pacientů s leukémií.
Facundo se tentokrát představil v elegantním černém smokingu doplněným motýlkem, a Maria zvolila dlouhé, bílé šaty s černým lemováním. Ostatně fotek z této akce je každý rok hodně, takže se podívejte do galerie. Videa mám pro vás dvě jedno najdetena na faceboku druhé přikládám níže.Jaké nadcházející události nás čekají dál? Září začne během! Již dnes 1. září se uskuteční 10. ročník charitativního běhu ve Vicente López. Tato akce je organizována na podporu dárcovství krve, je tedy jasné, že Facundo je hlavní tváří této události. Jestli sám poběží nebo jestli se tady objeví jako organizátor, to se dozvíme nadcházející týden. Nicméně Facundo pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit natočil pozvánku.

Na co dalšího se můžeme těšit v září? Jak už jsem psala několikrát, v září bude konečně startovat nový seriál Victoria Small! A to v pondělí 16. září. V Argentině poběží v hlavním vysílacím čase ve 22:30. Počet epizod je 58, vysílací plán je rozvržený až do letošního prosince, kdy by se měl odvysílat poslední díl. Facundova postava se bude jmenovat Antonio Tiscorni. A jak už víme, bude to doktor, pediatr.
Když už tu opět načínám toto téma, mám tu pro vás další materiál a to jak nové fotky, tak videa. Video z natáčení a nové promo video, kde je konečně přítomný i Facundo!Rozloučíme se dnes instagramovými příspěvky a jako první začnu zvířátky protože ty jsme tu dlouho neměli. Zdá se, že Facundova zvířecí rodinka se rozrostla o nového člena, je jím další pejsek jménem Kambá. Po delší době si můžeme prohlédnout i kocoura Garrase nebo fretku Stakse s Mariou. Facundo se také pochlubil svou novou motorkou značky Triumph TIGER XC. A fotka Facunda mrkajícího v autě to dnes celé uzavírá:

majka528: Wow Katy, to se moje oči hned zrána pokochaly pohledem na Facu v obleku, který mu neskutečně, ale neskutečně sluší a je v něm úžasný, úchvatný a sexy.
Koment napíši později, protože jsem se věnovala jen fotkám z Fundaleu a pak jsem měla problém s odesláním komentu, ale už je to vše opravené - nevím komu mám za to poděkovat, díky. Aktuálka je překrásná, Katy, děkuji za ni.

Katy: Majko, díky za informaci, ale asi to byl jen výpadek systému, který se znovu sám nahodil. Takže děkovat, asi jen jemu :D Doufám, že už bude všechno v pohodě. Každopádně mě informuj, kdyby byl ještě nějaký problém ;)
Tento týden se nám toho sešlo opravdu hodně, i když jsem čekala na materiál z Fundaleu, nakonec toho bylo ještě mnohem víc! Určitě tomu všemu ale vévodí fotky Facunda v obleku. Už dlouho jsem na něm neviděla motýlka. Victoria Small nám jde do posledních příprav, tak jsem zvědavá, jak si u diváků povede. Překvapuje mě počet epizod, ale asi už se trochu upouští od těch stovek dílů, jako tomu bylo kdysi. A co mě osobně ještě potěšilo, to je nový přírůstek. Netroufám si hádat rasu, ale takhle mi to připadá jako kdyby to bylo štěně přímo Negry. Vypadají podobně :) Tak uvidíme, jak to bude růst :)

majka528: Jsem velmi ráda, že se dnes dostávám k psaní komentu, protože tato aktuálka je překrásná a je radost se na ní dívat. S velkým potěšením jsem si ji prohlédla a musím říci že ne jednou a stále mi to přináší velkou radost. Fotky z Fundaleu jsou moc pěkné a Facu je moc a moc elegantní, úžasný a moc mu to v tom obleku s motýlkem sluší. A Marii také v těch bílých jednoduchých šatech, oba dva jsou moc šik. Video je nádherné, Facu si tak pěkně vykračuje a ten krásný úsměv co má Marie a Facu, že je velká škoda, že takových akcí není více, abychom si mohli potěšit pohledem na úchvatného a úžasného chlapa. Jsem zvědavá jestli se zúčastnil Facu toho charitativního běhu, ale spíše si myslím, že ne, ale co je hlavní, že ho podpořil. Jsem velice zvědavá jak přijmou diváci televize nový seriál, ve kterém Facu hraje pro něho dost nezvyklou postavu, takovou ještě nehrál. Fotky a videa z natáčení jsou moc krásné a jemu to jako doktorovi velmi sluší a já se rozněžnila pohledem na to mimčo, které je kouzelné. Doufám, že i my uvidíme buď ukázky nebo i nějaký ten díl. Co mě velmi potěšilo jsou fotky nového jejich přirůstku, to štěňátko je krásné, milé a také mi připomíná Negru, když byla malá, ale určitě se to brzo dozvíme. To štěňátko je roztomilé, kocourka, kdyby to Katy nenapsala tak bych ani nepoznala co to je. A Marie s fretkou, je vidět, že celá rodina má ráda zvířátka a říká se, že kdo má rád zvířata tak má rád lidi a to na ně zcela sedí. Mrkající Facu je roztomilý a doufám,že se mu bude na nové motorce dobře jezdit a že si jí hodně užije.
Katy, nádherná a velmi obsáhlá aktuálka, moc a moc ti za ni děkuji.
Přeji všem hezké dny.

majka528: Katy, když jsem v neděli chtěla napsat koment tak mi to nešlo odeslat a já pak ti to napsala na chat a pak zničeho nic se tato stránka ztratila a byla tu jen věta, že je stránka nedostupná,ale trvalo to asi půl hodiny až hodinu a pak naskočila a koment šel odeslat. To píši jen proto, aby jsi věděla jaký tu byl problém. Já byla tak nešťastná, že mi to nešlo, byla jsem v takové euforii z té aktuálky a takový problém. Teď vše funguje a doufám,že to bude napořád.
Katy, díky za tvoje novinky o Facu, jsi zlato.

soňa: Krásna aktuálka, ktorú som si pozrela už niekoľko krát, ináč to ani pri Fundaleu nejde. Roztomilý Facundo v bezchybnom obleku a s motýlikom. No proste úžasný pohľad. Takto nahodeného ho mám najradšej. Tento krát našťastie absentovali aj jeho náramky, takže dokonalosť sama o sebe. Facu bol nahodený presne tak, ako to táto akcia vyžaduje. Naozaj mu to seklo a podobne i Márii. Perfektná zladenosť. Bárs by bolo Fundaleu každý mesiac. Krásne promo video z Victoria small. Facu je pri spolupráci s deťmi, akýsi nežnejší.S deťmi mu to jednoducho svedčí.V Argentíne už tento serial začali vysielať, len ma prekvapilo, žťe ide až neskoro v noci o 22,30 Myslela som ,že to budú vysielať v skoršom čase. Škoda, preškoda, že to nekúpila aspoň jedna z našich televízií, ale o tom môžem iba snívať. Facu na motorke, to nie je práve moja parketa. Môj syn má zhodou okolností presne tú istú značku motorky, Triumph, ktorá sa vyrába v Anglicku. Mne sa zdá tento koníček úžasne nebezpečný, ale je to životný štýl mnohých mužov a Facundo k nim jednoznačne patrí. Ja osobne by som však dala zákaz jazdy na motorkách....Veľmi roztomilé šteniatko, žeby nový prírastok vo Facundovej ZOO, alebo je to malá Negra???Je to milý psík, hneď mám chuť si ho pochovať na rukách.Aj mňa by rovnako ako majku zaujímalo, či bude Facu behať, ale skôr si tiež myslím, že nie. Majka, verím, že si bola v šoku, keď sa stránka stratila. Ani sa mi na túto skutočnosť nechce pomyslieť. Kde by boli naše krásne nedeľné chvíle???a vôbec sme už tak späté s týmito aktuálkami, že by som zrušenie stránky, považovala za úplnú katastrofu. Jednoducho sa stránka stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života a ťažko, preťažko by som sa zmierovala s jej absenciou.Aj keď toto leto tie komenty naozaj nejako nestíham, som na stránke každú voľnú chvíľu. Katy, ĎAKUJEM za aktuálku, na ktrorú som sa mimoriadne tešila. Prajem krásny týždeň.

Katy: Majko, tak to opravdu vypadá na krátký výpadek ;) Doufejme, že se nebude v blízké době opakovat, ale jsem ráda že o tom vím.
Nebojte se, stránka se rušit určitě nebude, to je jako kdybych sama sobě zrušila víkendy. Facundo bez víkendu už prostě nejde :D
Krásné vyčerpávající komentáře jste holky napsaly, obě dvě. Nevím, co k tomu víc dodat. Je mi jasné Soňi, že tebe uchvátil Facu v obleku ještě o kapku víc než nás a je pravda, že tentokrát byl vyoblékaný do detailu i bez náramků. Opravdu už se Victoria v Argentině vysílá? :-O Všude se píše až kolem té poloviny září! Tak, to si musím do nedělní aktuálky pořádně zjistit, a přivést na pravou míru :)
Je zajímavé jak jsou naši/vaši členové rodiny propojení s Facundem. Tvůj syn má stejnou motorku, Soňi. Anavi syn zase jede do Austrálie téměř ve stejnou dobu, kdy to plánuje Facundo. Svět je malý :D

majka528: Já jsem trochu zapátrala a zjistila jsem, že Victoria se začne vysílat v televizi až toho 16.září. Napsal to i Facu na svém twitteru. Mám dojem,že o čem píše Soňa byla jen prezentace tohoto seriálu. Ještě k Facu - jak byl na Fundaleu oblečený tak byl k zulíbání jak byl úžasný a sexy.
Katy, včera jsem byla po delší době zase jednou na forum a zjistila jsem, že mě i Anavi zmizel banner, ty ho tam ale máš. Dala jsem tam pár fotek, ale chystám se, že toho udělám více, ale tak jako všechny nás mě tlačí čas, stále ho mám nějak málo, ale na Facu si ho udělám vždy. Tato stránka je už součástí mého života a neumím si představit neděli i další dny bez nové aktuálky a i bez vás holky.
Katy, mockrát díky za tu bezvadnou partu, kterou jsi tady stmelila.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Dievčatá, jupíííí, už som doma. A ako som to tu tak v rýchlosti preletela, pozerám, že ústa sa mi nezavrú. A to nielen z dokomentovávania ale hlavne od údivu, čo všeličo nádherné sa tu udialo. Tak idem na to po poriadku od prvej aktuálky, ktorú som nevidela. Juj, teším sa. Katy, ďakujem za skvelé čítanie, pozeranie,počúvanie na tento večer, kedy naozaj potrebujem rozptýliť svoju myseľ.

anavi: Našťastie bol výpadok len krátky a predo mnou sa stránka otvorila v plnej nádhere so všetkými tými úžasnými aktuálkami. Toto je dokonalé zavŕšenie mojej prázdninovej megadávky. Facu s Mariou na Fundaleu na mňa zapôsobili veľmi príjemne. Majka to všetko vystihla výborne. A Sonička to skvelo doplnila. Aj keď už neviem, čo k tomu dodať, pár slov malému prírastku do rodiny, to skrátka musím. To malé šteniatko ma uchvátilo. A je možné, že to bude od Negry. To by bola nádhera. hádam sa to dozvieme.
Katy, velice prevelice ti ďakujem aj za túto aktuálku. Skvelo naservírované informácie o Facu ako na zlatom podnose. Máš u mňa veľký obdiv. :)*

majka528: Anavi, vítej po dovolené. Máš možnost se pokochat novinkami o Facu a budeš unešená jako my dvě se Soňou. Je toho tolik, že máš o zábavu na hodně dnů postaráno. Užij si to, je to překrásné, nádherné a úžasné.

Katy: Díky Majko, taky si myslím, že asi Soňička myslela, tu prezentaci, která byla tenhle týden. Nenašla jsem, že by se to mělo měnit. S fórem si vůbec nedělej starosti, to jsem v létě taky dost flákala! Ale teď na podzim už to bude snad lepší a strávím u PC víc času, takže se vám na bannery kouknu. Možná to bude tím, že jste je měli nahrané na tom serveru, který přestal pracovat a díky kterému nám zmizeli náhledy fotek i tady na stránce. Já to spravím ;)
Anavi je zpátky!!! Jupí! Hned se nám tu rozjela pěkná debata. Tvoje ultravelké děkuji ke mě dorazilo, a jedno velké ultraděkuji ti posílám nazpět za všechny komentáře, které si zpětně doběhla! A což na tobě obdivuji! :) Moc mě těší, že sis toho tady mohla tolik najít. Včetně rozhovoru, je vidět, že sis to tu užívala. Já si teď užívám zase ty komentáře! Už jsem říkala, že vaše komentáře zbožňuji? :D Děkuju vám všem! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews