Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pequeña Victoria odstartovala!
21.09.19 * 7 názorů
Victoria Small či Pequeña Victoria, pokud chcete, oficiálně odstartovala! A to v pondělí 16. září. Premiérový díl si nenechal ujít nikdo z obsazení seriálu, protože promítání se konalo veřejně v uměleckém centru Gorriti v oblasti Palermo. Každý dorazil po vlastní ose, Facundo ve společnosti Marii dorazili oblečeni v motorkářském stylu, a jak jinak než na motorce. Na fotky se podívejte v galerii:Odvysílány už jsou 4 díly nového seriálu a ohlasy jsou v celku příznivé! První díl dosáhl hodnocení 17,2 bodů ve sledovanosti diváků, což je průměrné hodnocení. V procentech je to 49,3. Ostatní dny byli trochu slabší, ale i tak se Victoria Small stala nejsledovanějším programem tohoto týdne. Doufejme, že jí sledovanost vydrží. My ji sledovat v televizi nemůžeme, ale neznamená to, že se nemůžeme podívat někde jinde. Telefe celé díly dává na youtube, bohužel pro Českou republiku jsou tyto videa zablokované. Ale, o ukázky z jednotlivých dílů nepřijdeme! Já pro vás vybrala jen scény s Facundem:Ještě den před premiérou nového seriálu, Facundo udělal poslední "prezentaci" Malé Viktorie. Tím myslím, takovou malou, domácí prezentaci. Opět se posadil před kameru a prostřednictvím Twitteru vysílal živý chat, kdy odpovídal na otázky fanoušků. Respektive, tentokrát byl jeho živý vstup rozdělen na dvě části. V první části vysílal pořad, Susany Gimenéz, kam byli pozvány hlavní herečky z Malé Viktorie. A ve druhé pak odpovídal na otázky. Na videu se podívejte na druhou část chatu:Minulý týden jsem vám také slibovala materiál z minulého víkendu, kdy Facundo dva dny strávil v Uruguayi s divadelní hrou Milostné dopisy. Nicméně materiálu se neobjevilo tolik, kolik jsem myslela. Tak se vrátím jen k tomu nejpodstatnějšímu a vlastně i nejobsáhlejšímu. A tím byl sobotní rozhovor pro program PH Podemos Hablar. Program od společnosti Telefe, kam je zváno víc hostů najednou a vedou se zde nejrůznější témata od politiky až po osobní otázky. Facundo mluvil o své nemoci, která ho v mládí zasáhla, o začátcích, kdy hrál na saxofon, o Marii. Nebo také o svém otci. Rozhovor je rozdělen do čtyř částí a v galerii najdete nějaké fotky:

Opět se objevila zpráva o ukončení Milostných dopisů, a stále nevím, jestli to platí jen pro letošní rok. Každopádně letos by představení mělo skončit 6. října. A už teď se špitá o tom, že Facundo opět začne se svou divadelní one man show En El Aire. Máme se tedy stále na co těšit.

A tečka bude dnes opravdu sladká. Jestli si vzpomínáte koncem července jsem vás informovala o možnosti, že Facundo točí reklamu pro společnost PepsiCo. Která zaštiťuje různé slazené nápoje včetně Pepsi. Nemýlila jsem se, reklama už opravdu existuje, prozatím je k vidění na instagramu.majka528: Katy, moc a moc děkuji za krásnou nedělní aktuálku, kterou jsem s nadšením a radostí hned od brzkého rána si prohlížela. Kochala jsem se nad ní a mám teď výhodu v tom, že nemusím jít na pc, ale mám to v mobilu, takže je to o to snažší se s ní radovat /až na to psaní, protože to klikám na všechny jiná písmenka než bych měla a tak to nechávám radši na pc/. Na premiérový první díl Victoria small se dostavil Facu s Marií, krásně sladění do motorkářského obleku a obou to neskutečně slušelo a určitě se jim dobře jelo i na nové motorce. Oba dva byli krásní, milí, spokojení a hlavně sexy. Videa z nového seriálu jsem shlédla a jak jsem už dříve psala tak Facu tam hraje hodného, milého, příjemného a laskavého doktora. Jsem zvědavá jaký bude mít tento seriál ohlas, moc bych jim přála, aby měl úspěch. Určitě budou i další videa, kde bude k vidění i Facu. Pobavila mě reklama na Pepsi kolu, i když nevím o čem tam byla řeč, ale rozesmál mě Facův "úsměv", to jsem si hned vzpomněla, že podobný měl i v SMV, když se fotil s Cony na svatbu. I když jsem si prohlížela tuto stránku dlouho, tak jsem vše nestihla a chat a rozhovor si nechávám na pozdější dobu.
Katy, jako vždy jsi mi připravila krásnou neděli a jsem ráda, že se s ní můžu radovat i další dny. Jsi zlato a za vše ti DĚKUJI, DĚKUJI.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Majko, díky moc za obsáhlý komentář, doufám, že tvoje ruka už je lepší, když se pouštíš do tak obsáhlých komentářů :)
Nemůžu jinak, než s tebou souhlasit. Škoda, že se k nám nedostali celé díly, ale aspoň máme ty ukázky :)
Nové reklamě sice taky nerozumím, ale je to udělané tak, jako že se k té reklamě připlete úplně náhodou, a není z toho vůbec nadšen :D Nebo, aspoň tak to na mě působí. A což i v reálu dává smysl, když tomuto pitivu zrovna neholduje. Takže, mě se to celkem líbí. Přesně, ty obličeje za to stojí, taky mi to připomnělo nějaké scénky ze SMV :)
Jsem ještě zvědavá, jak to bude s Milostnými dopisy, jestli to bude úplný konec, či jak to nakonec bude. Ale, jak je vidět, Facu nezahálí a my se taky nudit nebudeme, když už plánuje návrat k EEA. :)
Ještě jednou děkuju, Majko. Ale, jestli nejsi ještě v pohodě, tak já si na komentáře od tebe počkám :) :-*

majka528: Katy, když jsem si přečetla, že Facu plánuje znovu hrát svoje úžasné představení EEA, tak jsem nabyla dojem, že asi Milostné dopisy končí, ale uvidíme, necháme se překvapit, čas to ukáže.
Jinak ruka není stále v pořádku, ale psaní "všemi deseti" jak se říká mi docela jde. Těžší práce musí stále počkat, jsem z toho nešťastná i naštvaná zároveň, ale doufám a věřím, že brzo budu fit. Chtěla jsem se dát do fora, že bych tam přidala zase pár fotek apod.,ale tohle musí počkat.
Katy, děkuji, vždy se sem ráda vracím a nabírám síly.

soňa: Konečne sa i ja dostávam ku komentu, je jasné, že na takúto super aktuálku sa nedá nereagovať.Skveléfoto motorkárov, aj keď ja pre tento druh dopravy nemám moc veľké pochopenie. Ale Facu i Mária vyzerajú spokojne a nesmierne im to obom v tomto oblečení sekne. Victoriu small sledujem aj na internete, je mi ľúto, že tomu nerozumiem, ale aj tak je zážitok sledovať Facunda v úlohe doktora. Dúfam, že serial bude mať úspech aj naďalej, Facu si to určite zaslúži, je to dobrý námet a výborné obsadenie, aj keď Facu nehrá hlavnú úlohu.Výborný bol aj program rozhovorov od Telefe. Zas len môžeme ľutovať, že neviem ani slovko po španielsky. Musel to byť veľmi zaujímavý rozhovor. Facu, keď si blečie tričko svetlej farby, hneď akoby omladol. V tom rozhovore vyzerá veľmi, veľmi dobre. Čo sa týka reklamy na Pepsi, tak tomu som nerozumela vôbec. Určite to však nebola negatívna reklama proti firme Pepsi cola.Pochybujem,že by táto firma volila takýto druh reklamy. Facu sa tam naozaj dobre prezentoval svojimi grimasami. To on vie dokonale. Takže nech bola tá reklama zameraná pre, alebo proti pitiu Pepsi, Facundo sa jej zhostil výborne. Majka, som rada, že sa ti tá ručička pomaly hojí, ale ešte si ju šetri.Katy, ďakujem za aktuálku, aj keď sa mi dlho trvalo napísať tento koment.

anavi: Hoci Telefe už stihlo niektoré videá zablokovať, vôbec mi to nevadí, lebo všetko potrebné si mi Katy napísala v aktuálke. Budem a chcem sa opakovať, že aj keď som sa zas túlala na cestách (a tentokrát to bola Praha, takže som sa k tebe Katy cítila bližšie), nezmeškala som ani kúsok zo štartu seriálu VĎAKA tejto ÚŽASNEJ STRÁNKE v čele s TEBOU KATY.
Motorkári, pre mňa fajn. Páči sa mi, keď sa dvojica takto zosúladí. Ale sama volím radšej iný druh dopravy. Aspoň som si vypočula relaxačný hlások Facu na chate. A už som si založila instagram a sledujem Facu. Ale úprimne, na mobile sú to pre mňa malé písmenká a zatiaľ sa neviem poriadne zorientovať. To ma potom odrádza. Tak snáď si na tieto siete zvyknem. Už chápem, prečo Facu používa okuliare.
Som zvedavá, ako to dopadne s Milostnými dopismy? Pri Facu máme istotu, že vždy vymyslí niečo iné, ak sa ich rozhodnú ukončiť. Ale pomohlo by mi, keby si dal pohov, lebo tých víkendov ma čaká v Prahe teraz viac. Do Vianoc 3. Dala som sa na vzdelávanie, tak toho času bude teraz pomenej. Nuž, každá máme čosi. ja toto. Majka, ty si musíš poláskať ruku a prajem ti, aby si ju čím skôr dostala do skvelej formy, nech ti slúži na všetky dôležité činnosti aj na písanie komentov.:) Nech sa ti čím skôr vylieči. Ale Katy pri všetkých týchto všednostiach aj nevšednostiach stíha navyše tvoriť tieto ÚŽASNÉ aktuálky. Máš u mňa za to hlboký OBDIV aj VĎAČNOSŤ.

Katy: Soňi: Já nemyslela, že ta reklama je nějak negativní z hlediska propagace Pepsi. To vůbec ne, jen to na mě působí, že je to zahrané tak, že se k tomu jakoby Facu dostal náhodou, a že ho tam hned jdou fotit a natáčet, a on si jen jel výtahem. :D Myslela jsem to tak, že to měl Facu takto ve scénáři, že se k tomu připletl náhodou a není z toho nadšený. Nikoliv v reálu. To, by mě opravdu ani nenapadlo :D
Anavi je zpátky! Už jsem si o tebe dělala starosti, protože jsem tě tu dlouho neviděla! A teď už znám i důvod, to se mi ulevilo, že jsi v pořádku, a ještě se dozvídám, že jsi kousek ode mě! To ti jen schvaluji, že jsi se dala do dalšího vzdělávání, budiž ti odměnou za tvoji píli tato stránka plná novinek. :) Tak ať se ti jen a jen daří, a opět děkuju za dohnané komentáře :-*

anavi: Ďakujem Katy, ja veľmi rada doháňam komentáre. No ešte radšej ich stíham v aktuálnom čase. A určite si nájdem systém aj v nových okolnostiach, bolo toho teraz na mňa trochu viac ale už sa stabilizujem.:DD Našťastie to tu dievčatá stihnú okomentovať do najmenších detailov, že ja už častokrát nemám čo dodať.:)
S reklamou mám rovnaký pocit ako ty. Že to bol úmysel natočiť akože ho len tak prichytili vo výťahu a jemu sa do nej nechcelo. Veď aby aj hej, myslím si, že hento Facu nepije. On je matéoví. A tiež som si spomenula na SMV. Príjemné osvieženie, ale tu je všetko príjemné. Stránka, Facu, Katy, Majka, Sonička aj všetci ostatní. Rada sa sem vraciam.

Name:
Web:

Powered by CuteNews