Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zaplaváno, dotočeno
28.09.19 * 5 názorů
Že, Facu dokáže spojit užitečné s příjemným víme dávno. Další takovou spojitost vyzkoušel minulý pátek 20.9. v Puerto Madryn, kde se Soledad hráli představení Milostných dopisů. Pobytu v tomto městě využili tak, jako málo kdo. Vyzkoušeli si na vlastní kůži plavání s lachtany. Ostatně není to poprvé, to samé na stejném místě Facu vyzkoušel už v loňském srpnu. Máme důkazy na fotkách i na videích:

Tento týden se Milostné dopisy hrály ve městě Trelew v divadle Español, které Facu představuje ve videu:Victoria Small na obrazovkách začala minulý týden. Nicméně každý začátek má svůj konec. Poslední natáčecí klapka padla už tento týden. Facundo se rozloučil na svém instagramu pár fotkami z natáčení, které jsem vám nahrála do galerie. A jako konečnou bodku za celým natáčením, asi také poslední video z placu. Facundova seriálová dcera Facunda natáčela v pauze mezi scénami, který o tom neměl ponětí. Facundova reakce, kdy si toho všimne je úžasná:

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou a hlavně pohodovou aktuálku, která mi tak pěkně hned zrána zpříjemnila dnešní den. Jak říkám Facu je chlap do nepohody, který se nezalekne žádné výzvy, což tentokrát nám dokázal, že se šel "vykoupat s lachtany". Videa jsou moc pěkné i fotky z tohoto zážitku. Tak jedno nám začíná a pro Facu padla poslední klapka v tom novém seriálu, o kterém doufám a věřím, že bude mít úspěch. Ale jak znám Facu tak ten nezahálí a zakrátko si najde jinou činnost, které se bude intenzivně věnovat. Video, které natočila ta mladá dívka je moc pěkné a vtipné, věřím, že mezi účinkujícími byla pěkná a přátelská atmosféra. Katy, díky za pěkný zážitek.
Soni, v komentáři jsi psala minule, že se díváš na seriál Victoria Small, to sis našla celé díly nebo jenom úryvky? Já jsem se snažila najít díly, ale našla jsem vždy jen kratší videa a podle mě to může být moc pěkný seriál, je trochu odlišný od těch, co Facu natočil.
Katy, zcela souhlasím s Anavi, že tvoje stránka je úžasná, píšeš moc mile, s něhou a s láskou o Facu a proto mě tak před těmi lety zaujala a proto jsem tu a jsem tu moc ráda. Jsi v tomto perfektní.
Anavi, jak čtu tak se vydáváš teď občas do Prahy, tak jsi zase o trochu blíže nám, moc ti přeji úspěch a zdar v tom co děláš.
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI.
Přeji všem krásné a pohodové dny.

anavi: Dnes som si mohla aktuálku vychutnať aj ja v aktuálnom čase.:) Nech sú tie lachtany akokoľvek milé, do tej studenej vody by sa mi vôbec za nimi nechcelo. To ale nie som Facu. :DD Zas nám ukázal kúsok panenskej prírody. Milujem videjká zo zákulisia, Facu si tam pekne polihoval v posteli, fajn, že si môže dať takú siestu.:) Opäť som prekvapená, ako rýchlo ten seriál natočili ... hm, keď si predstavím, že mal popri tom aj dovolenku a hral v divadle. Mne sa to zdá veľmi veľa roboty.
Katy, ďakujem za novinky okolo Facu, dobre som sa tu pobavila a oddýchla zároveň. Ako napísala Majka, si perfektná!
Majka, ďakujem za prianie, v Prahe sa mi páči. Ak všetko pôjde hladko, bude zo mňa terapeutka. :) Ale Katy je ňou aj bez papierov a v špeciálnom odbore - Facuterapia :DD
Aj ja vám prajem úžasné dni. Majte sa krásne.

majka528: Anavi, to je vynikající, vím, že z tebe bude výborná terapeutka a moc ti přeji úspěch v tomto oboru. Prostřednictvím Katy máme tady Facuterapii a ještě i ty - úžasné.

anavi: Majka, ďakujem veľmi pekne. Každé takéto milé slovko pohladí na srdiečku. Tú terapiu tu máme aj takú vzájomnú. :) Pozerám, že rúčka sa ti hojí pekne, keď ju trénuješ na komentoch. Tak nech je to čím ďalej, tým lepšie. :)*

Katy: Zdravím vás holky moje zlaté, tentokrát až koncem týdne. Za což se omlouvám, ale vy jste si tu vystačili i beze mě. Jsem ráda, že tu Majka nebyla sama! :)
Majko, po tvém komentáři, už se dá dodat jen máloco, protože jsi to shrnula naprosto dokonale. S Anavi musím souhlasit ohledně studené vody, já když viděla ty fotky, tak mi byla zima i za něj :D Mockrát děkuju za takové poklony, Majko. Jsem moc ráda, že i na tebe tahle stránka působí tak příjemně a dobře psaná. To je pro mě největší odměna, kterou můžu dostat. I ty jsi úžasná :-*
Jinak jsem se taky snažila najít celé díly, ale vždycky jsem je objevila zablokované pro ČR :-/ Tak nevím, jestli budeme mít štěstí, že se k nám dostane něco celého, ale třeba časem ano :)
Anavi tentokrát v aktuálním čase, a já s takovým zpožděním. Je to klasika, vždycky jsme tu naopak :D Ale skvěle se za to doplňujeme. Takže z tebe bude terapeutka? Že, ty se chceš věnovat té Facuterapii profesionálně, že? :D To, by byla práce snů! :) Ale i tak Anavi, je to skvělé zaměření a moc ti přeju, ať to dovedeš do zdárného cíle ( o čem nepochybuji!) Víkendy tu máš na to, aby sis dala zase jinou terapii. Facundoterapii, tak na to nezapomeň a kombinuj to :)
Mockrát oběma děkuju za skvělé komentáře. Co bych si bez vás počala :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews