Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Milostné dopisy končí
05.10.19 * 5 názorů
Natáčení Malé Victorie bylo ukončeno minulý týden. Tento týden přišlo na řadu divadelní představení Milostné dopisy, se kterým Facundo se Soledad procestovali celou Argentinu, a ještě stihli návštěvy ve vedlejším Uruguayi a Paraguayi. Nicméně všechno hezké jednou končí, a to je i případ Milostných dopisů. Poslední vystoupení se odehraje dnes, tedy v neděli 6. října v Cordobě.
Nicméně, my nemusíme zoufat. Facundo má vždy připravený program. Nechal se slyšet, že by teď chtěl strávit nějaký čas s rodinou, píše se i o další rodinné dovolené a hned po tom, by se opět měl vrátit na divadelní prkna! Čtyři dny v týdnu - čtvrtek, pátek, sobota a neděle se vrátí do Carlos Paz se svou one man show En El Aire.
Nezapomínejme ani na listopadový program, kdy by se měl uskutečnil hromadný výlet do Austrálie a po Novém Zélandu. Tady by měl s Mariou a dalšími šťastlivci, co si zájezd koupí, strávit 14 dní.

Tak, vypadají plány blízké budoucnosti. A jelikož se i my, dnes loučíme s Milostnými dopisy, pojďme jim věnovat ještě jednu aktuálku. Budu citovat Facundovo rozloučení se s diváky, které napsal k jedné z fotek na instagramu: "Milostné dopisy měli vynikající funkci...! Stalo se tolik dobrých věcí...! Děkujeme vám všem, že jste přišli...!"
Připomeňme si i poslední videa. Před jedním z posledních představení tento týden, Facundo opět pozdravil diváky prostřednictvím videa. Tentokrát ze sportovního klubu Corral de Bustos, kde se hrálo tento pátek 4. října. Ve druhém videu si vychutnejte jeden z posledních potlesků, které si oba velmi zaslouží. Bylo to velice úspěšné turné, které trvalo 10 měsíců. Téma Milostných dopisů zakončíme fotkami. Do fotogalerie přibyli fotky, které sloužili jako propagace nadcházejícím termínů:

Aktuálka, ale bude končit úplně jinak. Něčím roztomilým. A nové štěňátko Kambá je roztomilost sama. Maria se pochlubila fotkami z návštěvy veterináře:

anavi: Óóó, Katy, toľká nááádhera. Áno, život je v pohybe a kde niečo pekné končí, niečo iné pekné začína. A pri Facu to platí viacnásobne. Ďakujem za krásnych 9 mesiacov s milostnými dopismi. Facu a Soledad sú nádherné dvojica a ich spolupráca bola určite famózna. Katy, pripravila si rozlúčku hodnú tohto projektu. Parádne som si vychutnala Facundove slová, fotky aj ovácie divákov na záver predstavenia.
A ako to už pri Facu býva, je ťažké venovať aktuálku jednej téme, ale to je zároveň aj úžasné. veľmi mu prajem zaslúžený oddych v kruhu rodiny. A Austrália volá.:D Začneme tento kontinent milovať. Ja vďaka nej píšem takto zavčasu koment. Vstala som, aby som sa spojila cez videohovor so synom, ktorý tam už je. A podľa toho, čo nám rozpráva, čím ďalej viac si Austráliu obľubujem.
Katy, skutočne roztomilá bodka za aktuálkou. Júúj, aké malinké, zlatunké, nežné je šteniatko Mambá. na tretej fotke vidím v očkách vyplašenie,"Kkam ma to dávaš Maria, ja chcem byť v tvojom náručí, čo tu so mno budú robiť?" Ďalšie fotky naznačujú, že malo dokonalú starostlivosť. Tak ako aj doma u Facundovcov. Tak nech si žijú aj naďalej v láske a aj my tu vo Facurodinke.
Katy z celého srdiečka a ešte viac ďakujem za fantastickú aktuálku!

majka528: Katy, DÍKY za tak krásnou dnešní aktuálku, kterou jsem s potěšením hned zrána shlédla a hlavně se s ní "pokochala". Dnes to vezmu od konce, protože mě rozněžnila Kamba, je to velmi roztomilé štěnátko, je radost se na něj dívat a jak se poohlíží po Marii, aby asi ho tam nenechala. Musí z něho mít doma děti potěšení, je to něžné a milé zvířátko, které bych s radostí pohladila.
Takže Milostné dopisy končí, ale to by nebyl Facu, který neumí zahálet a jak bude mít po dovolené s rodinou a po dovolené s Marií v Austrálii tak se pustí hned do EEA. Už se na ty jeho představení těším, protože je tam větší jeho komunikace s publikem a doufám, že zase z něho bude více i fotek a videí. Je škoda, že nemáme možnost vidět seriál Viktoria Small, ale snažím se aspoň dívat na ukázky, které jsou k vidění. Facu jako vždy je okouzlující.
Fotky a video z představení MD jsou moc pěkné a oba dva jak Facu tak i Solita si zaslouží velký potlesk a ovace ve stoji. Facu to moc sluší v tom obleku, vypadá kouzelně a sexy. Jsem moc ráda a moc jim přeji úspěch, který měli s představením MD jak doma ve své vlasti tak i v cizině, oba dva si to zasloužili.
Katy, moc a moc děkuji za tuto nádhernou aktuálku. Jak já miluji nedělní rána, na ty se vždy moc těším a to je tvoje zásluha.
Přeji všem hezké dny.
Anavi, tak syn je spokojený a líbí se mu v Austrálii jak píšeš. Podle mě je to dost odlišná země od našich.

anavi: Majka, uvidíme, čo povie na Austráliu Facu, ale ja vidím podstatný rozdiel v tom, že ľudia si tam žijú vo väčšej pohode, pokojnejšie a poctivejšie (v tom zmysle, že si kúpiš organicky dopestované suroviny priamo od pestovateľa, pečivo priamo z pekárne, v supermarketoch máš označené veľmi zreteľne celé regále - pr. bio a organické produkty, produkty pre celiatikov, pre vegánov, vegetariánov ...). Syn s priateľkou sú veľmi spokojní. napr. v centre Melbourne je verejná doprava zdarma a na cestách je tak minimum áut. A Nový Zéland bude na tom ešte o niečo lepší, myslím. Som zvedavá na skúsenosti Facu a čo všetko navštívi.
Majka a kde pozeráč tie ukáýky zo seriálu Victoria small?

majka528: Anavi, já si myslím, že Facu se bude v Austrálii líbit, on má rád výzvy a určitě ho tato země zaujme. Pro mě je to hodně exotická země, i když by mě také lákala, ale ta dálka....
Já se dívám na ukázky z toho jeho nového seriálu a to si dám Peguena Victoria youtube a ono mě to vyjede, díly jsou pro naši zemi zablokované, ale jsou tam minutové ukázky. Dnes se mi podařilo vidět celý 13. díl, je to tam teprve tři hodiny a tak to asi ještě nestačili zablokovat. Řeší se v tomto dílu vztahy mezi biologickou a adoptivní matkou apod. Facu je tam oblečený v modré košili a strašně mu to tam sekne, je úžasný.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Tentokrát jdu v úterý, a stejně už bylo řečeno vše! :D Ale, naprosto úžasným způsobem, tak jak to umíte jen vy :)
Děkuju vám oběma Anavi a Majko. Detailně jsem si pročetla všechny komentáře, a vážně k tomu nemám co dodat, shrnuli jste všechno perfektně. Ač to mělo být hlavně o MD, já jsem stále nejvíc uchvácená nových štěňátkem, takže i tentokrát u mě vévodí. :) Ale, samozřejmě hlavní téma bylo Milostné dopisy. Jsem ráda, že mají za sebou tak úspěšnou šňůru. Sice to bylo kratší než u Madisonských mostů, ale i tak se mi 10 měsíců zdá hodně :) Na Austrálii se netěšíte jen vy. I mě tato země uchvacuje a ráda si pouštím filmy/dokumenty z tohoto prostředí. Tím, že tam bude Facu, to budu mít je s bonbónkem navíc :D Těším se na ty aktuálky! :) Ale, ještě předtím bude určitě spoustu jiných věcí. Uvidíme, jak se věci vyvinout. Ale, jistě se nudit nebudeme. Mějte krásný týden a ještě jednou děkuju :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews