Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Od hraní ke zpěvu
12.10.19 * 8 názorů
Hraní pro Facunda na chviličku skončilo, vrhl se tedy opět pomáhat. Tento týden byl Světový den duševního zdraví. Při této příležitosti, konkrétně ve středu 9. října Facundo navštívil nemocnici, kde navštívil lidé, kteří trpí duševními problémy. Pacienti si pro Facunda připravili seznam otázek, na které se ho postupně ptali. Facundo si vychutnal mezitím maté, a zahrál na saxofon. Také si ale, samozřejmě promluvil s personálem nemocnice. Ostatně v galerii najdete téměř 50 fotek z této návštěvy! Podívejte se sami, jak to asi probíhalo.Pauzu mezi hraním může Facundo využít i zpěvem! Což se také stane! Je ohlášen koncert a to na pátek 25. října, kde se Facu opět setká s hudebníkem Chinem Asencionem. Vše proběhne v klubu Bargoglio v 21:30 argentinského času. Facundovo prohlášení a pozvání zní takto:

"Chino Asencio a já jsme se setkali, abychom vytvořili album. Chino je hudebník, hraje celý život, je skvělý kytarista a skvělý muž. Dlouho jsme dělali písničky a hodně jsme mluvili o tom, co chceme dělat a proč - prostě chceme jít ven a hrát. Uděláme to 19. října. Uvidíte kytaru, saxofon, harmoniku a zpěv. Dáme si drink, budou dobré příběhy. Čekáme na vás všechny!"

Facundo se ujme saxofonu, harmoniky a zpěvu. Chino bude také zpívat a hrát na kytaru. Jediné co nesedí je datum. Facundo nás zve už na 19. října, oficiálně je ale psáno 25. října. Uvidíme tedy, kdy se koncertu dočkáme. Každopádně budu vás informovat.

Nakonec, je-li libo trochu nostalgie. Na internetu se opět objevili nějaké archivní fotky, kteří mnozí z vás (možná nikdo z vás ) zatím neviděl. Doplnila jsem je tedy fotogalerii o čtyři "nové" kousky:

majka528: Katy,děkuji ti moc za dnešní krásnou akutálku, u které se moje srdce hodně potěšilo. Tak jako posledně začnu od konce. Ty čtyři fotky Facu jsou fantastické, vypadá na nich úžasně, krásně, sexy - úchvatné. Určitě jsem je už viděla, ale dá se na ně koukat znovu a znovu. Potěšila mě zpráva o koncertu s Chinem, ono je jedno, který den to bude, ale hlavně aby byl. Moc mi chybí jeho zpěv a koncertování, snad jak bude mít teď více času tak se do toho znovu dá. Velmi se mi líbily fotky jak byl Facu navštívit nemocnici. Myslím si, že jenom jeho přítomnost, jeho objetí a pohlazení přidají člověku na lepší náladě a je to od něho takový balzám na duši. Těch fotek je hodně, jsou všechny moc pěkné, je vidět, že tam byla krásná atmosféra a že pacienti byli velmi potěšeni a rádi, kdo je to navštívil. Škoda, že není z té jeho návštěvy i nějaké video, určitě by bylo krásné a velmi zajímavé. Kam Facu přijde tak rozdává radost. lásku a je s ním velmi příjemně. Ta jeho Facundoterapie působí i na mě i přes tu velkou vzdálenost.
Katy, děkuji za tak krásné nedělní dopoledne, moc /!!!/ jsem se potěšila s Facu, však jsem to měla zapotřebí po těch dvou smutných dnech, kdy jsem s přestávkami se dívala na televizi a viděla rozloučení s našim nejlepším zpěvákem všech dob /takový už nebude/.
Děkuji, děkuji, děkuji, Katy, jsi fantastická.
Přeji všem hezkou neděli.

anavi: Óóó, rozplývam sa nádherou. tak ja na rozdiel od Majky som tie posledné štyri fotky ešte nevidela. Ale dokázala by som ich priradiť k určitým sériám. Tá posledná je zrejme z obdobia Yaga. Aj by som povedala, že je zo série, keď mal moju veľmi obľúbenú fotku s koňom. Milujem ten zostrih vlasov na tretej fotke (v čiernom tričku s dlhými rukávmi) a ten pohľad hmmm. Milujem aj jeho úsmev na druhej fotke, milujem aj jeho, ehm, obnaženú hruď a nakoniec aj tie prívesky na poslednej fotke. Och, Katy, to si fakt mala čo vytiahnuť. takto ma dráždiš, veľmi príjemne.:DD Aj návšteva v nemocnici ma nenechala chladnou. Takéto veci ma dojímajú, vidieť ako sa objíma s ľuďmi, ktorých vidí prvý krát, ako sa vie porozprávať, určite aj vypočuť. A teším sa na spomínaný koncert.
Katy, opäť si mi nádherne spríjemnila nedeľu, za čo ti veľmi pekne ďakujem!!! Budúci týždeň idem bližšie k vám, do Prahy. Budem bližšie k tebe ale ďalej od počítača, takže aktuálku neviem, kedy stihnem. Ale veď ja dobehnem, poznáš ma. :) Majte sa úžasne, s akoutoaktuálkou sa inak ani nedá.

Katy: Tady nezůstane neokomentovaná jediná fotečka! :) Jsem moc ráda, že jsem pozvedla (pro nás Čechy) trochu ponurou náladu. Já se sice nedívala, Majko. Ale ponurá nálada kvůli tomu, u mě vládla taky. Ale, vidět fotky Facunda v nemocnici mi ji opravdu zvedli! Neskutečné, jak ten člověk soucítí s ostatními. To je na mě neskutečně úžasné! :) Já jsem ty poslední čtyři fotky, taky tedy viděla poprvé. Známe všechny série a podobné fotky z nich, ale tyto jsem opravdu ještě neviděla. Moje oblíbená série je ta druhá. Kde, má ty krásné fotky s modrým pozadím, krásně rozzářeným úsměvem, a pro mě s úžasným setřihem. Ale, Anavi si našla na každé něco, tak to má být! :) Majko, před tebou klobou dolů, jestli už jsi je viděla dřív :)
Přesně tak, je jedno, kdy koncert nakonec bude, hlavně že bude! Třeba ho má Facu v plánu téměř na tvoje narozeniny Majko, a organizátoři mu zblbli datum :D Však, se uvidí :)
Anavi, tak ať máš další krásný pobyt v našem hlavním městě. Je mi jasné, že ty si komentáře doženeš. Snad ti budu moct v nové aktuálce přinést taky nějaké žhavé fotky, jako odměnu za tvoji píli :)
Mějte krásný týden, holky. A těším se u nové aktuálky :)

anavi: Katy, mám výzvu.:D Chcela somísť po dlhšej dobe na forum a ejhle, vraj nemám oprávnenie. Ja viem, čím to je. Medzičasom sme mali notebook v oprave (aj som tu vtedy dlhšie nebola) a zrušili sa mi všetky nastavenia a tým pádom aj automatické prihlásenie na forum. Pokúšala som sa tam znovu prihlásiť a vyhodilo mi tam, že môžem podporiť "Facundo Arana". Ide o tvoju stránku? alebo forum? Komu vlastne ten dar pôjde? Ak by sa jednalo o teba, ja by som ťa aj podporila. A už sa mi aj podarilo prihlásiť. :D

Katy: Ne, ne nejde o mě! Já, bych tam nic takového neumístila. Šlo by o podporu toho hostingu, kde je umístěné forum, a rozhodně by nešlo do mých rukou. Takže, určitě žádné dary. O nic takového, bych vás nikdy nežádala žádnou cestou ;)
Jsem ráda, že už jsi přihlášená, kdyby ses tam někdy nemohla dostat, že jsi zapomněla heslo, nebo tak. Žádný problém, vlezu do administrace, a můžeš mi ihned nové heslo, které ti pošlu na email. Hlavně mě kontaktovat, když něco takového nastane. Ale, žádné dary, nikomu! :D

majka528: Anavi, jsem ráda, že se ti povedlo dostat na forum. Ono je tam trochu změna, i když podle mě ne k lepšímu. Pořád se tam něco vylepšuje, ale aby to nechali tak jak to pak opravila Katy, tak to ne.
Mějte se holky moc a moc fajn.

Katy: Já vím, oni s tím pořád hýbají! Taky mi to leze na nervy, ale nedá se s tím nic dělat :( Co nejdřív se tam, ale Majko podívám, a napravím co budu moct! Opravdu tento týden, vždycky než se tam dokopu, je to doba. Vím, ale napravím to :)

majka528: Katy, já také poslední dobou moc nestíhám forum. Už jsem si několikrát říkala, že se do něho pustím, ale vždy mi do toho něco přijde anebo jsem v jednom kole. Tak až ti vyjde čas, nepospíchej.
Katy, chtěla jsem si stáhnout videa, že bych udělala gify, ale nejde to, ty videa už nemají ten popisek pod nimi jak to měly dříve. I fotky jsou jinak už uspořádaný než byly dříve, asi se to snaží lidem znepříjemnit.

Name:
Web:

Powered by CuteNews