Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zkoušky na koncert
19.10.19 * 5 názorů
Tento týden se nám trochu lépe vyjasnila zpráva ohledně nadcházejícího koncertu, který už má pevný a jasný datum. Akustický koncert za účasti Facunda a China Asenciona se odehraje příští pátek 25. října v klubu Bargoglio.
Co se týče nějakých podrobností, na koncertě by se kromě těchto dvou měla objevit i Natalia Castelli (zpěvačka z TBLO) a syn China - Lucas. Vstupenky jsou už teď prý beznadějně vyprodané a pánové tento týden pilně nacvičovali. Jak nám dokazuje i fotka:Facundo s Mariou byli tento týden velmi aktivní také na sociálních sítích. Oba přidávali buď rodinné fotky a nebo fotky zvířecích miláčků, kde samozřejmě v posledních dnech vede hlavně nové štěňátko Kambá. Ale, neochudím vás, ani o ty rodinné fotky. Jsou na nich všechny tři děti. Zaměřme se hlavně na fotku kluků, protože ti včera 19. října oslavili své již 10. narozeniny! Facundo jim popřál i na svém instagramu: "Vznešení v duši, nevinní, milující a svobodní...! Mé drahé děti...! Krásných 10 let...! Děkuju #ReinaLoca ...!! Díky živote...!"

majka528: Katy, jako vždy ti moc a moc děkuji za tak krásnou aktuálku a kterou jsem shlédla s velkým potěšením. Udělala jsem si dnes volno po těch hektických minulých dnech a skoro celý den se věnuji jen tvé stránce a jako vždy jsem velice nadšená. Jsem moc ráda za ten koncert, který Facu bude mít tento týden a už se na něj moc těším, protože mi už jeho koncertování moc chybí. Kde jsou ty časy, kdy tak často koncertoval? - to už je dávno. Doufám, že z něho budou nějaké fotky a hlavně videa. Jsem moc ráda za fotky, kluci rostou jako z vody a přeji jim vše nejlepší k jejich desátým narozeninám. India nám roste do krásy a Facu s Marií vypadají na fotce velmi šťastni, spokojení a hlavně milující rodiče, kteří mají radost ze svých ratolestí. A Kamba jako vždy je největší hvězda, tak hezky a pokorně se tváří.
Katy, díky za krásnou neděli, jsi fantastická.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Není nad to, si udělat volný den plný Facunda! :) Jsem ráda, že ho můžeš trávit tady. :) Je to pravda, že Facu ty koncerty v poslední době dost omezil, bylo to spíš divadlo, do toho teď natáčel. Ale, možná že tenhle první koncert bude taková předzvěst toho, že se do toho zase pustí naplno! Však, je to jedna z jeho vášní, a on je střídá. Hudba, by teď byla teoreticky na řadě. Možná ji bude střídat s představením EEA. To, ale uvidíme. Jistě se to dozvíme. Ale, rozhodně se nebudeme do konce roku nudit, tím jsem si jistá :)
Rodinné fotky jsou vždycky paráda, a asi nikoho nepřekvapí, že já můžu oči nechat hlavně na Kambě :) Ten haf je rozkošný! :)
Děkuju Majko, za brzký, pohodový komentář. Říkám to stále, ty tu nebýt, tak nevím, co bych tu dělala. Doufám, že se ti narozeniny vydařili :-*

anavi: Katy, ďakujem za vysvetlenie vecí ohľadom fora. A teraz už k aktuálke. Keď som uvidela rodinné fotky, moje srdiečko zaplesalo radosťou. A tiež názov aktuálky potešil, lebo sme ho v tejto verzii už dlhšie nemali. Na všetkých Facundovcoch vidno, že sa blíži pomaličky leto a na mňa sa tá enegria prenáša. Och ako som sa len pokochala krásnymi fotkami. Tiež prajem dvojičkám skvelé dni a úžasný život. Teším sa spolu s nimi, ako im je nádherne. Správy o koncetre znejú veľmi lákavo, jasné, že je vypredané. To tak trochu veští, že by sa mohlo niekde pridávať. Nuž tak si budeme vyhrávať a baviť sa na Facundovych pohybových kreáciách.
Katy, ďakujem mockrát za aktuálku, si v tom dokonalá.
Prajem vám úžasné dníčky.:)

majka528: Katy, ano, narozeniny se mě fakt letos moc vydařily a to i díky tobě za tak perfektní dárek.
Anavi, ty tvoje komenty jsou čtou tak krásně, vždy si je ráda pročítám.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Taky tuším, že by se těch koncertů mohlo odehrát teď víc, aspoň než se naplno Facu pustí do En El Aire. :) Však, uvidíme to velmi brzo.
Jsem velmi ráda Majko, že se narozeniny vydařili! A jestli na tom mám aspoň sebemenší podíl, tak jsem opravdu šťastná :)
Anavi, jako vždy perfektní komentář. Děkuju za něj, a děkuju, že si na nás najdeš čas i přes nabitý víkend :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews