Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koncert v Bargoglio
26.10.19 * 5 názorů
Zdá se, že poslední dva týdny se Facundo nevěnuje ničemu jinému než hudbě. Svědčí o tom další fotky a videa, která stále plní sociální sítě. Facu s Chinem tento týden stále usilovně pilovali svůj koncert, který se odehrál v pátek 25. října.
Ovšem, než se dostaneme k samotnému koncertu, mám tu pro vás další ukázky toho, jak probíhala další zkouška. Pokud jste čekali nacvičování Facundova známého repertoáru, na jaký jsme zvyklý z jeho alb, tak jste se spletli. Stejně tak, pokud jste čekali, že Facundo bude hrát pouze na saxofon případně harmoniku. Při jedné ze zkoušek to totiž vypadalo úplně jinak! Jak Facundo, tak Chino sáhli po netypických nástrojích - ukulele. A píseň k tomuto nástroji? Jedině Beethovenova Óda na radost:Mezi zkouškami si ale, přeci jen udělal chvíli času, aby opět podpořil dárcovství krve. Hlavní heslo z tohoto videa zní: "Pro vás je to jen 30 minut, pro někoho jiného je to celý jeho život."Ale, jistě vás nejvíc zajímá hlavní téma tohoto týdne a tím byl akustický koncert v klubu Bargoglio! V tento večer, kdy bylo beznadějně vyprodáno zazněli typické i méně typické písně. Ty typické známe z Facundových alb a to píseň - Stand by me a En el Aire. Ty pro nás méně typické nesou název - Wish you were here a Juntos A La Par. Repertoár byl tedy anglicko-španělský. V hledišti měl Facundo podporu v podobě Marii.
Fotek máme zatím pomálu, ale je to jen zatím den od koncertu. Objeví se jistě víc materiálu. Ve videích si můžete pustit všechny zmíněné písně. V první videu Stand by me. A ve druhém směs všech ostatních:majka528: Katy, děkuji ti moc za tak krásnou a hezkou aktuálku. Měla jsem to potěšení ji vidět velmi brzo.Šla jsem spát totiž až dnes po půlnoci a ještě jsem zkoukla tvoji stránku v mobilu a hle, už to tam bylo. Hned jsem se podívala hlavně na koncert, Facu je tam úžasný, moc si to užívá a jako vždy je vynikající. Poté jsem šla spát a bylo to krásné uspávání s myšlenkou na jeho koncert. Dnes jsem si to pochopitelně nenechala ujít a znovu jsem se musela podívat. Jsem moc ráda, že se ten koncert uskutečnil, všichni tam byli bezvadní a Facu nejvíce - ten je prostě k zulíbání. A moc mu to sekne i s ukulele, je vidět, že oba dva jsou šikovní hudebníci a že jim není cizí skoro žádný hudební nástroj. Doufám, že těch koncertů bude povíc, je to krásné podívání, Facu je strašně milý a co se mi na něm vždy tak moc líbí je i jeho "rozcuch" na hlavě. Co mě trochu udivilo je, že všichni tam seděli, ale nevím jestli to bylo pořád nebo jen občas, snad se objeví více videí. Je od něho i pěkné, že tolik propaguje dárcovství krve, tohle je fakt hodně zapotřebí, díky mu za to. Na fotkách je jako vždy úžasný.
Katy, děkuji moc, mám vždy strašně hezký pocit z tvé stránky, Facu je úchvatný a ty jsi úžasná.
Přeji všem hezký den.

anavi: Krásna nedeľa zavŕšená krásnou aktuálkou. Majka to v komente všetko perfektne zhrnula. Úplne súhlasím. Ďakujem Katy, že som sa mohla opäť započúvať do Facundovho chrapľáku. Super, že sa takto baví svojou prácou. To prajem úplne všetkým na svete, aby sa živili tým, čo ich baví. To by to tu inak vyzeralo. tak úžasne, ako na tejto stránke, lebo z každej aktuálky cítiť, že je robená s láskou. Ďakujem ešte veľakrát, Katy.
Prajem všetkým nádherný týždeň.

Katy: Já se omlouvám, že jdu až v sobotu, ale tenhle týden jsem kolem PC více méně jen procházela! :D Nebyl čas, ale teď to jdu dohnat... :)
Máš pravdu Anavi, Majka nám to zase bravurně shrnula už v prvním komentáři, těžko něco dodávat. Jsem ráda, že máš teď víc možností sledování, Majko. Určitě teď budeš číst aktuálky mezi prvními. Koncert se jistě povedl, a já jsem si po dlouhé době ráda vyslechla Facundův chraplák! Pevně doufám, že fotky se ještě objeví, protože na takový koncert, to bylo slabé! Jinak asi už všechno Majka řekla :)
Přesně Anavi, kdyby tak všichni mohli dělat, co je baví. To by se dělalo jedna radost! :) Mockrát děkuju za komentáře holky, a promiňte, že jdu s takovým zpožděním. Už pilně pracuji na nové aktuálce! :)

majka528: Katy, nemusíš se vůbec omlouvat, že se sem málokdy dostaneš. Já jsem na tom podobně, poslední dobou mám stále méně času a když sem během týdne jdu tak to přeletím, abych viděla co přibylo a co je nového. A to jsem si naivně myslela, že když se ochladí, že bude více času, ale opak je pravdou. Ale jsem tady moc ráda a vždy si vše přečtu a podívám znovu.
Katy, občas jsem se koukla na blog Anky, ale zjistila jsem, že je zrušený. Víš o tom něco?

Katy: Zrušený není, možná, že na něm dělala nějaké úpravy. Teď jsem to šla zkusit, a zase funguje. Tak jistě bude i tobě ;)

Name:
Web:

Powered by CuteNews