Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Krásný Silvestr
29.12.19 * 9 názorů
Vítejte u druhé speciální aktuálky, a zároveň u poslední tohoto roku! Silvestr nám klepe na dveře, ale ještě než ukončíme definitivně rok 2019, pojďme si připomenout, jaký rok to byl pro Facunda a pro tuto stránku.
Mám tu pro vás připravené rekapitulace, jak Facundova roku, tak i toho, co se našeho na této stránce. Ale, Facundo má samozřejmě přednost. Ze všeho nejdřív, si pojďme ještě říct, jakou náplň měl Facu předposlední týden tohoto roku:

Všechno hezké jednou končí, a to je případ i Facundovi dovolené v Kostarice. Po necelých třech týdnech se Facundo tento týden musel přesunout na jiné místo. A všichni víme, kam. Začíná pro něj nová divadelní sezóna s hrou En El Aire v Carlos Paz. První představení se mělo odehrát tento čtvrtek 26. prosince ve 22 hodin. Bohužel, fotky se k nám ještě nedostali. Ale, vy si můžete zatím prohlédnout zbývající fotky z dovolené v Kostarice:O fotky z divadla, ale určitě nepřijdete! Facundo si do Carlos Paz vezl celou rodinu, a předpokládám, že tu s ní stráví celou letní sezónu. Večery budou patřit divadlu.
Před odjezdem do Carlos Paz stihl, ale ještě jednu věc. A to, pořídit si nový přívěs! Je to taková netypická informace, ale Facu tím zpropagoval společnost Mactrail, která se zabývá vyráběním přívěsů za auto. Facundo si nechal vyrobit jeden takový na míru, a všechno patřičně zdokumentoval. Jak fotkami, tak videem:Takový byl tento týden, ale vzpomenete si ještě, jak vypadal celý jeho rok? Přináším vám stručný přehled jednotlivých měsíců s výběrem toho nejdůležitějšího:

Leden - v lednu pro Facunda začínají divadelní sezóny. Ani letos tomu nebylo jinak. Osmého ledna se v Mar del Plata odehrála premiéra Milostných dopisů se kterými Facundo slavil velké úspěchy po celý rok.
Únor - velice úspěšně v divadle pokračoval i tento měsíc. Za svou roli v této hře byl nominovaný na divadelní cenu Estrella de Mar. Zbylý čas rozdělil mezi koncertování.
Březen - v březnu se Milostné dopisy staly tak populárními, že s nimi začal objíždět divadelní turné. Navštívil i sousední stát Uruguay. Na cestách oslavil i své 47. narozeniny.
Duben - duben byl hlavní měsíc pro natáčení nového seriálu Victoria Small.
Květen - po menší dubnové pauze v divadle, se do divadla opět vrátil v květnu. Mimo dalších argentinských měst, s hrou navštívil sousední Paraguay.
Červen - v červnu byl Facundo pozván na koncert Marisol Otero, a to již po několikáté! Zbytek měsíce strávil na cestách s Milostnými dopisy.
Červenec - tento měsíc se začali objevovat první trailery na seriál Victoria Small, proběhlo také první soukromé promítání prvních scén a Facundo natáčel reklamu pro společnost Pepsi a spot pro Optiku.
Srpen - první dovolená nastala až v srpnu! Typicky zimní dovolená s celou rodinou v horském středisku Cerro Chapelco. Proběhl také slavností večer věnovaný Fundaleu.
Září - v září proběhla oficiální prezentace seriálu Victorie Small a zároveň začalo její vysílání v hlavním vysílacím čase.
Říjen - konec Milostných dopisů nastal až v říjnu! První polovinu měsíce ještě Facu věnoval tomuto představení. Tu druhou už piloval velký koncert v Bargoglio.
Listopad - nemusím připomínat, že hlavní náplní tohoto měsíce byla 14-ti denní cesta po Novém Zélandu a Austrálii.
Prosinec - konec roku patří rodině! Letos tomu nebylo jinak. Společně si celá rodina Arana vyrazila na 3-týdenní pobyt do Kostariky.

Takový byl rok 2019 pro Facunda. Ale, jak jsme zvládli letošní rok my? Nebo především já? Krátká rekapitulace (pro mě) nejdůležitějších čísel.
Napsala jsem pro vás 65 aktuálek! Vy jste k nim napsali nádherných 546 komentářů! Přeložila jsem pro vás 11 rozhovorů. Do fotogalerie nahrála 1218 nových fotek o 236 fotek víc než v loňském roce. Na stránce je o 3 sekce navíc. A doufám, že o mnoho víc nových fanoušků, tohoto báječného herce a člověka než v loňském roce!

Nechci tu ale, jen sentimentálně psát o tom, jaký rok to byl. Chci vám taky něco přinést, když tu máme další speciální aktuálku ke konci roku. Jako první prozkoumejte doplněnou fotogalerii o fotky, které jsem vám letos nestihla nahrát z různých důvodů. Největší důvod byl ten, že se objevovali zpětně a my už jsme dávno byli u jiného tématu. Nejjednodušší bude prozkoumat poslední přidané fotky. Ale, jmenovitě jsou to tyto alba: Fotky z Twitteru, Facundovi děti, Dovolená v Chapelcu (2019), Fundaleu (2019), ViveRo! (2018), Jeep Camp Asunción - Paraguay (2019), a letos jsem našla ještě 2 fotky z dětství.
Ještě než nám úplně zmizí shoutboardy, vyhodnotila jsem poslední fotku v sekci Co si Facundo myslí? Podívejte se na vítěze. Vzhledem k tomu, že od nového roku nám končí ankety a shoutboardy, budu pro vás muset najít nové řešení a novou zábavu. Novinky pro vás připravuji na leden :)
No a poslední a ta nejdůležitější věc, kterou vám nepřináším, tak úplně já, ale náš skvělý překladatel Cvalek! Opět nám laskavě přeložil už třetí díl telenovely Padre Coraje! Se svými překladatelskými dovednosti rozhodně nekončí, dle jeho slov se brzy můžeme těšit na další díl! Ten aktuální si můžete stáhnou zde, titulky zde. Pro oboje je jednotné heslo: FacundoArana. Cvalek vám tímto přeje šťastný Nový rok! A jistě mluvím za všechny, když my mu řekneme obrovské DĚKUJEME za jeho usilovnou práci. Velice si toho vážíme! :)

To, by bylo ode mě pro letošní rok vše. Co popřát na úplný závěr tohoto roku? Prožijte ho v pohodě, ve zdraví, v dobré náladě. Já vás budu očekávat u první aktuálky roku 2020!

Krásný Silvestr! :)

anavi: Jupííí. Zahájila som silvestrovské oslavy práve touto aktuálkou. A podľa jej obsahu vidím, že oslavovať bude čo po celý týždeň (minimálne).
Katy, máš u mňa veľký obdiv, za to, čo si nám pripravila v tieto sviatočné týždne a v podstate už odkedy začala Austrália. Je to tu na nezastavenie. Veľa veľa nového a zaujímavého.
Toto je len taký bleskový koment, ale k tým detailnejším sa vrátim. Návšteva mi už klope na dvere. :D
Veselého Silvestra všetkým!!!
Katy, obrovské ďakujem.

majka528: Katy, tak jako každou neděli tak i dnes ti moc a moc děkuji za tak krásnou, nádhernou a obsáhlou aktuálku. Zase je toho tolik, že moje srdce nad tím zaplesalo, protože se vždy na novinky o Facu od tebe těším jak malé dítě. Vše jsem zatím jen v rychlosti shlédla, protože se k tomu vrátím a budu důkladně si ji prohlížet. Prohlédla jsem si fotky z dovolené a moc se mi líbí fotka, jak je celá Facurodinka v bazénu, je to moc nádherné podívání. Jak nám ukazuje koupi nového přívěsu tak vím a věřím,že bude plně využit, protože už se v něm rozkoukával jeho syn. Je fajn, že začíná zase hrát představení EEA, je tam velký kontakt s diváky, je tam i muzika a zpěv a to je vždy radost se na to dívat. Určitě zase bude fotek a videí z toho časem dost. Za ten roční přehled jsem ráda, takhle to máme v kostce napsané, co dělal a kde byl v jakém měsíci. Přidané fotky jsem si ještě nestačila shlédnout, ale nenechám si to ujít a důkladně se na ně s velkým zájmem a radostí podívám. Zkoukla jsem i na téma Co si Facu myslí a vítěz je jednoznačný, Sonin koment nemá chybu. Je škoda, že ty miniaplikace končí, ale věřím, že Katy, na něco přijdeš a pak máme na forum ještě nějaké hry, které se dají hrát. Jsem moc ráda za další díl seriálu Padre Coraje, mám ho v oblibě a teď aspoň vím o čem je tam řeč.
Katy, děkuji moc za dnešní novinky a děkuji, děkuji, děkuji za všechny roky, které jsem měla možnost strávit tady u této stránky s tebou a se všemi ostatními. Byly to krásné chvíle tady strávené a věřím, že ještě jich bude mnohem, mnohem více. Jsem tady moc ráda, mám vás všechny ráda a vždy se těším na každý nový koment a hlavně na novinky od Katy.
Přeji všem veselého Silvestra a hlavně šťastný Nový rok 2020!!!
Cvalku, moc děkuji za překlad, jsi bezvadný.

Katy: Ode mě dnes taky jeden rychlý komentář. Ještě se stále musím vrátit k vánoční aktuálce, ale vážně nic nestíhám! Všechen čas, co jsem za poslední dny strávila na PC, tak jsem pracovala na silvestrovské aktuálce, do toho návštěvy, no je toho hodně! Proto si k tomu všemu sednu v klidu po všech svátcích. Ale, nedalo mi to, abych vám ještě jednou nepopřála krásný zbytek roku. A opět vám řekla není zač! :) Dělám to pro vás strašně ráda, a jsem ještě víc ráda, že vás tady mám. Bez vás, by mě to tolik nebavilo, tomu věřte. Ale, když vidím, ty nadšené komentáře. Kdo, by odolal, nepustit se do toho týden co týden? :) Takže, opravdu je to radost vzájemná.
Budu ráda, když vám tato aktuálka vydrží, alespoň až do Silvestra. I když ta nová už zase není tak daleko. Mějte se všichni krásně, moc se na vás těším v roce 2020. :)

Soňa: Katy, ja ešte raz veľmi pekne ďakujem za milý, narodeninový darček. Je veľmi vtipný nápaditý, je to skrátka darček ktorý doslova chytí za srdce. Až mi je tak trošku smutno, že to nemôže byť pravda. Ale aj tak ti patrí moje veľké ĎAKUJEM.....Čo sa týka silvestrovskej aktuálky, tak aj táto je opäť veľmi rozsiahla a pútavá. Katy máš môj veľký obdiv, za to čo si dokázala pre nás celý rok urobiť a ešte máš aj silu na konci roku spraviť takéto dve obsiahle aktuálky. Doteraz som stihla pozrieť len fotografie. Neviem akosi nájsť druhú fotku z Faundovho detstva. Jednu som našla, tú kde je Facu so surfom. Dúfam, že som ho spoznala. Jeto ten rozkošný blondiačik v modrom tričku?? Ale tú druhú neviem nájsť, nech sa akokoľvek pozerám. Snáď dievčatá pomôžu..Aj mne sa páči tá fotka s deťmi v bazéne, na Facundovi vidieť, že je usmiaty, uvoľnený a nesmierne si prítomnosť svojej rodiny užíva. Veľmi pekná je aj fotka, kde drží Indiu na jednej ruke vo vzduchu. Vidno tam jeho krásne vyšportované telo. Ale vlastne mne sa páči každá fotka s Facundom.Škoda, že končí sekcia čo si Facundo myslí. mala som ju veľmi rada. Majka, vedela som, že teba Padre Coraje poteší, ty ho máš rada. Ja zas naopak tento serial by som dala asi na posledné miesto vo Facundovej tvorbe. Je dobrá tá naša rôznorodosť, veď by ani nebolo dobré, kedby sa nám páčili len rovnaké veci. Veď stačí, že hltáme Facunda plnými dúškami a určite sme všetky vďačné Katy, že nám to umožňuje. Katy, Majka Anavi ako aj všetci obdivovatelia Facunda a návštevníci tejto skvelej stránky, želám vám veselého Silvestra a v novom roku 2020, veľa zdravia, lebo to je pre život asi to najpodstatnejšie. Nech sa stretávame tu, na tejto jedinečnej stránke opäť každú nedeľu ešte veľa, veľa rokov...... .

majka528: Už jsem si také prohlédla nově přidané fotky a jsou to pěkné záběry. Já se vždycky tady potěším a ráda tu trávím volné chvíle. Katy, moc ti za to děkuji, kde jinde bych nabrala sílu, energii a dobrou náladu než tady. Jsem za to moc vděčná, jsi fantastická. A holky vám děkuji za pěkné komentáře.
Soni, jak jsem prohlížela fotky, tak jedna dětská fotka Facu je hned první - je na ní hezký blonďatý andílek. Mě se moc líbí rodinné fotky, kde jsou celá rodina nebo jen děti, na tyto fotky je radost se dívat. Soni, já mám ráda seriál Padre Coraje už z dřívějška, protože mi jednou naskočil a já, i když jsem nerozuměla ani slovu tak jsem byla unešená Facu, dlouhé vlasy, modré oči, krásná postava - byla to pastva pro moje oči, moc se mi líbil, byl úžasný.
Katy, Anavi a Soni, přeji vám veselého Silvestra a v Novém roce mnoho štěstí, zdraví, lásky a hlavně hodně chvil strávených s Facu na této stránce.
Katy, tobě moc DĚKUJI, dala jsi dohromady správnou partu.

Katy: Soničko, to mě moc těší, že se ti líbilo narozeninové video! Nic jiného jsem si nepřála :) Nemáš vůbec zač, jak už jsem řekla. Dělám to pro vás strašně ráda. I já se divím, kde na tyhle velké aktuálky beru energii :D A opravdu jsem ji na konci roku našla, ale začátkem nového roku ji stále hledám, proto se hlásím až dneska. A to ještě bude na pokračování :) Malého/mladého Facunda si našla správně, je to on v tom modrém tričku. A jak radí Majka, druhá fotka je hned první v těch posledních přidaných fotkách :)
A jelikož je to první komentář v roce 2020 ode mě, tak vám přeju pěkný start v Novém roce! Ať je ještě lepší než ten předchozí, a to nejen v osobních životech, ale i na této stránce. Protože tady pokračuje samozřejmě v krasojízdě. A už dnes v noci se na vás těším u nové aktuálky :)

majka528: Katy, musím tě obdivovat za tvoji píli a kolik času a energie věnuješ této stránce, vím, že pro tebe muselo být posledních pár týdnů v loňském roce náročné. Věřím, že si najdeš čas na trochu odpočinku, abys nabrala dalších sil. Děláš to moc dobře, tvoje stránka o Facu je perfektní. Díky moc za to.
Anavi, vzpomínala jsem u zpráv na tebe, co tvůj syn v Austrálii - požáry ho minuly?
Mějte se v novém roce fajn a přeji všem pěkný start. Katy, těším se na zítřejší ráno.

anavi: Je ti jasné Katy,že toto do jedného komentu nedám. Fotky z Kostariky jedna nádhera. Príves vyzerá skoro ako karaván, to je už príprava na cestu po Argentíne s celou rodinou asi. Páči sa mi ten nápad. Blahožalám Soničke k víťazstvu v sekcii Čo si Facu myslí? Ten výrok je taký úžasný, že som si netrúfla vytvoriť nič iné. Cvalkovi tiež ďakujem za preklad, obdivuhodná práca. Ja som taká lenivá na sťahovanie všeliakých aplikácií, lebo sa mi to zdá zložité, ale kvôli Facu to teda skúsim.
Ďakujem Katy za skvelú aktuálku a milujem tieto ročné zhrnutia.

anavi: Listovanie vo virtuálnom fotoalbume bolo pre mňa dnes veľmi zaujímavé. Malého Facu som takmer nespoznala, podobal sa mi na dievčatko. Ako mladík bol nádherne blonďatý a fešák. Veľmi sa mi páčia aj fotky, kde je Facu s Indiou, je v nich také čaro, ktoré neviem slovami opísať, pekný vzťah otca ochrancu a dcérky princezničky. Pri bazéne býva zábava, to je jasné, ale úplne ma nadchla aj fotka, kde sú deti na loďke (istotne na jazierku pri ich dome) a tá pokojná hladina s odrazom slnka -pôsobí na mňa harmonicky. Nádhera.
Katy, bol to pestrý, zaujímavý rok. Odviedla si fantastickú prácu a už ani neviem, ako lepšie ti za to poďakovať. Veľmi si vážim, čo všetko robíš pre naše pohodlie a rýchly prístup k udalostiam vo Facundovom živote. Posielam veľké objatie a :)*

Name:
Web:

Powered by CuteNews