Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mezi Mar del Plata a Carlos Paz
11.01.20 * 13 názorů
To je asi nejvýstižnější název dnešní aktuálky. Poslední týden totiž Facundo dělil svůj čas mezi tyto dvě místa.
I když se psalo o tom, že si Facu do Carlos Paz, kde hraje v divadle s hrou En El Aire, vezme celou svou rodinu, zatím se tak nestalo. Zbytek rodiny pobývá stále v Mar del Plata, kam létá i Facundo po tom, co odehraje svá představení. Pojďme se nejdřív podívat do Mar del Plata. V Argentině panuje léto, není divu, že se celá rodina opět sešla na tomto místě, kde tráví poslední tři roky. První půlku týdne tu Facu tráví s rodinou, a druhou létá do Carlos Paz, protože jeho představení se odehrávají od čtvrtka do neděle. Máme k dispozici opět skvělé, rodinné letní fotky. A i když se všichni nedávno vrátili z dovolené v Kostarice, kde měli docela podobný program, stále je baví trávit čas na pláži, surfovat a také zde mají svůj nový přívěs ze kterého nám Facu zveřejnil jedno krátké video.A teď se přesuňme do Carlos Paz. Je za námi druhý týden na divadelních prknech a stále to vypadá na velký úspěch a na velmi plné divadelní sály! Před začátkem i po konci představení je Facu pro změnu v obležení novinářů, a rozdává rozhovory na každém kroku. K našemu potěšení to tento týden vypadá i na velmi kvalitní fotky! Podívejte se do galerie:

Soňa: Opäť krásne nedeľné dopoludnie s mojou milovanou stránkou. Pekné rodinné fotky z Mar del Plata. Trošku ma prekvapila prvá fotka. Taká smutná, povedala by som až zimná pláž. Moc to na tejto fotke na leto v plnej sile nevyzerá. Ale surfistom to zjavne nevadí. Pozastavila som sa aj pri poslednej fotke na ktorej je India. Na tejto fotke sa neskutočne podobá Facundovej mame z mladosti. Pekné video je i z pláže, kde zohráva hlavnú úlohu Facundov príves. Je zrejmé, že si Facundo kúpil dron, takže sa môžeme tešiť na veľa pekných fotiek a videí. Super je i video, kde Facu poskytuje rozhovor do televízií. Facu i napriek svojej letnej vyťaženosti vyzerá veľmi dobre a uvoľnene. Je taký plný radosti. K fotkám z predstavenia sa dostanem až po obede, takže ma ešte čaká aj poobedňajšie potešenie z tejto skvelej letnej aktuálky. Takže zatiaľ ahojte a prajem dobrú chuť k nedeľnému obedu......

majka528: No páni, to jsou krásné, nádherné fotky. Katy, děkuji moc za novou aktuálku, u které jsem se tolik potěšila, protože se moc ráda dívám na fotky rodiny Facu. Z Indie nám roste krásná slečna a určitě dělá rodičům jen radost. Fokty jsou krásné, ale také se mě zdá, že až zas tak moc teplo to tam nevypadalo, ale surfování to určitě nevadí. Na fotce, kde má Facu ten svůj krásný "rozcuch" tak vypadá božsky. A na jedné jak tak pěkně leží a odpočívá tak tam vypadá velmi spokojeně a šťastně, že bych se hned k němu přitulila. Fotky jsou fakt překrásné. Také mě uchvátily fotky z představení EEA, je na nich vidět, že si to velmi užívá, hraje to s láskou a s velkým nasazením - exceluje. Video, kde testují nový přívěs je moc hezké, ta krásná příroda, skalnaté pobřeží, v dáli silnice a pak jen moře. Je vidět, že přívěs bude užitečný a že si ho velmi užijí. Na posledním videu, kde dává rozhovor tak na něm vypadá Facu také velmi spokojeně, je poznat, že hraje rád.
Katy, děkuji za tak pěkné novinky, to je pak neděle ještě mnohem hezčí a krásnější a já se mám vždy na co těšit. Děkuji, děkuji.
Přeji všem hezkou neděli.
Koukám, že už zmizly ankety. A také jsem zjistila, že stanice Relax už nedává DA, ale co naděláme, důležité a hlavní je, že máme tuto stránku!!! Katy, díky.

Soňa: Naozaj perfektné fotky z divadelného predstavenia. Páči sa mi najmä posledná, kvôli tým krásnym Facundovým modrým očiam. Škoda, že nie je popis k jednotlivým fotografiam. Veľmi by ma totiž zaujímalo na čom sa Facundo baví na prvej a druhej fotke. Ja stále hovorím, že tým argentínčankám možno len závidieť takého človeka ako je Facu. Čo ja by som dala za jedno takéto objatie........Vďakabohu, že človek môže aspoň snívať.Katy opäť veľké poďakovanie, že vďaka tejto stránke môžem mať aspoň krásne predstavy.....

anavi: Tak tento týždeň nás tu máš v nedeľu všetky tri, Katy. Ďakujem za skvelú aktuálku, ktorá ma príjemne zahriala. Úplne som si užila tie letné fotky. Zaujímalo ma, ako ďaleko je Carlos paz od Mar del Plata. Letecky cca 2 hodiny, autom 12 hod. Facu svoju prácu musí milovať, keď sa mu to chce tak cestovať. Pre mňa by to bolo únavné. Tak uvidíme, dokedy bude pendlovať medzi týmito miestami??? Videjkom som sa pobavila, aká romantika, v takom peknom poli si zastali. Verím, že sa Facu bude často baviť s dronom.:)
Ďakujem Katy.

majka528: Anavi, tak jsem zjistila, že Mar del Plata je od Carlos Paz vzdálen cca 1150 km. Facu podle mě určitě létá tam i zpět letadlem a rodině je určitě lépe u moře.
Katy, děkuji za tu aktuálku a jako vždy jsem některé fotky dala na forum a udělala i pár gifů.
Hezké dny přeji všem.

anavi: Áno, Majka, ďakujem za upresnenie. Určite lieta lietadlom, lebo zverejnil aj foto. Ja som to chcela vedieť len pre predstavu, ako asi vyzerá jeho týždeň. Keď si zoberieme, že predstavenie je od štvrtka do nedele, tak podľa mňa štvrtok ráno už cestuje, aby bol večer na pľaci. A späť letí asi až v pondelok, lebo predstavenie končí v noci. Takže pondelok zas precestuje. S rodinou je teda necelé tri dni pondelok - stredu.

Katy: I když jsou to pro Facunda tři dny s rodinou, pro něj to velmi hodně. A i když nás už ta myšlenka vyčerpává, že by jsme takhle létali tam a zpátky, tak na Facundovi to očividně nenechává ani stopu únavy. Až natolik svou rodinu miluje, že za ní klidně bude cestovat :) Ale myslím si, že to není napořád. Že, se přeci jen potom přesunou všichni do Carlos Paz. Jsou to mé odhady. Ale řekla bych, že tak půlku léta stráví v Mar del Plata, aby si děti užili moře, a pak by mohli všichni být v Carlos Paz. Ale, však toto se mi dozvíme :)
Je dobře, že mi se můžeme kochat fotkami z "práce" i fotkami z dovolené u moře. Máme to pěkně vyvážené :) A kdo, by teď nebral kousek toho moře. Leden je dlouhý a studený. Ráda se sem přijdu vždycky ohřát :)
Soňi i mě na té fotce India připomíná mámu Facunda! Ale i Facunda samotného, když měl ještě hodně dlouhé vlasy. Vždycky mi přišla spíš po Marie, ale teď v ní vidím spíš Facunda :)
Ano Majko, ankety zmizeli. Musím za tu druhou ještě najít nějaké řešení. Ale, času se mi teď nějak nedostává a proto se hlásím zase až v polovině týdne :-/
Ale, vaše komentáře mě velmi nabyli! Takže jmenovitě mockrát děkuju Anavi, Soňi a Majko :)

anavi: Aj mne India čím ďalej tým viac pripomína Facu. A ako si napísala, Katy, uvidíme, kde rodinka zakotví na leto??? A tiež som zvedavá, či hru EEA obmedzí len na Carlos Paz, alebo s ňou vyrazí aj inde.
Katy, ďakujem krásne za informácie a všetko okolo toho.

majka528: Vzpomínám si, že asi před rokem jak sem Katy dala fotky Facu a jeho rodiny tak na jedné fotce mi India přišla celý táta /napsala jsem to i v komentu/. Ale jen na té jedné a teď ho připomíná mnohem více, takže je možné, že bude po Facu. Je to moc šikovná dívka.
Myslím,že Facu zatím nevadí, že lítá od své rodiny tam a zpět do Carlos Paz, pro něho je to takový druh adrenalinu. Podle mě nechá rodinku v Mar del Plata, je tam více atrakcí, zábavy a sportovního využití a hlavně moře.
S představením EEA mu přeji mnoho úspěchů a ať ji hraje ještě dlouho.
Katy, děkuji za další informace a přeji všem hezké dny.

Soňa: Ja Facunda obdivujem. Už len predstava tak častého nástupu do letadla ma desí. Ja skrátka to lietanie nejako nemusím. Ale Facu je nebojácny chlapec....Rada by som vedela, či pred lietaním nemá žiaden rešpekt. Ale asi nie, keď si urobil i pilotný kurz. Podobne ako Majka aj ja si myslím, že Facu nechá rodinu v Mar del Plata a sám bude dochádzať. India bola ako menšia naozaj veľmi podobná Márii, Pamätáte na to video, kde hrá s Facundom na klavíri? Tam bola Márii neskutočne odobná. Ale teraz je skôr do Facundovej rodiny. Strašne sa začala podobať na Facundovu mamu. Je to skrátka otcovo dievčatko každým cólom.

anavi: Sonička, my sme v tom lietaní podobné. Ale čo je pre mňa únavné, pre Facu môže byť zábavné. Spomínam na video, kde hrajú na klavíri a odvtedy sa jej zmenili črty tváre. Ale je jedno, na koho sa bude podobať, oboch rodičov má krásnych telom aj duchom a talentovaných.

majka528: Holky, Facu má určitě hodně energie a elánu a ty lety mu jistě nedělají žádný problém. je to pro něho sport a i adrenalin a ten má rád. V tom létání ho obdivuji, protože já být na jeho místě tak hned po prvním dnu bych byla vyřízená - nerada cestuji. Facu je šikovný ten má vše ještě i na rozdávání a vše to dělá s láskou a s radostí.
A dávám vám za pravdu, ať je India podobná buď na Marii nebo na Facu, ale nejdůležitější je, aby byla šťastná, zdravá a hodně toho zdědila po rodičích.

Soňa: Určite sa zhodneme v tom, že Facundo sa asi nebojí ničoho. Niekde som čítala, že deti dedia najviac génov po svojich starých rodičoch. A sú im aj viac podobní ako svojím rodičom. India je toho príkladom. Ale nech je podobná na hocikoho, je to jedno, hlavne nech je v živote šťastná. A to pri takých rodičoch ako má určite aj je.

Name:
Web:

Powered by CuteNews