Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Premios Carlos
01.02.20 * 8 názorů
I dnes to bude povídání o Carlos Paz i Mar del Plata, ale hned na začátku bych ráda udělala malou odbočku, a věnovala se dalšímu úspěchu, kterého Facu ve své kariéře dosáhl.
Řeč je o nominaci na další divadelní cenu! Facu byl znovu nominován za představení En El Aire! Jde o cenu Premios Carlos a nominace se týká hned několika kategorií:

- nejlepší monodrama
- nejlepší režisér (Manuel Gonzalez Gil)
- nejlepší herec (Facundo Arana)
- nejlepší text ( Martin Bianchedi, Sebastián Irigo a Manuel Gonzalez Gil)
- nejlepší scénografie

Slavnostní předávání těchto cen proběhne už zítra 3. února, přímo v Carlos Paz! Pro Facunda už je samotná nominace malým vítězstvím. Takto se vyjádřil k nominaci:
"Moje radost je velká! Chci se o ní podělit s každým z vás, kdo vždy podporoval sen #EnElAire jakýmkoliv způsobem! Vedle #PoderSePuede je to nejkrásnější umění, jaké jsem kdy hrál. Být nominován vedle umělců, které tolik obdivuji je cena na kterou nikdy nezapomenu! Děkuji všem!"Ale, Facu rozhodně neusíná na vavřínech, a nadále se pilně věnuje hře v Carlos Paz, tak jako rodině v Mar del Plata. V Carlos Paz měl tento týden další návštěvu a to svou kolegyni ze seriálu Victoria Small - Marianu Genesio Peñu. Opět si vyšel ven s kolegy z divadla. No, a bez rozhovoru se to už ani nemůže obejít. Další týden znamená další rozhovor. Tentokrát pro Infobae Teleshow. Opět z něj máme k dispozici nové fotky, které už teď najdete v galerii, a překlad vám slibuju příští týden!Pokud jde o Mar del Plata, tak tam se Facu tento týden sešel s pilotem Jorgem Malatinim a brankářem Fabianem Assemanem. S Jorgem Malatinim Facundo spolupracoval již dříve na propagaci dárcovství krve. Zbytek rodiny se věnuje hlavně surfování. Tento týden je to hlavně Maria, která se nevěnuje jen samotným vlnám, ale piluje si svůj nový surf, který si ručně namalovala:

anavi: No jasné, Katy, ty musíš zabrať na plné obrátky vo chvíli, keď ja som na cestách.:D Ale teším sa z toho!!! Snáď to do ďalšej aktuálky dobehnem. :D
Blahoželám Facundovi k nominácii na cenu. Samozrejme mu ju veľmi prajem, ale aj tak je najväčšou odmenou preňho samotná radosť z práce, z hrania, z tvorby a aplauzy divákov po každom predstavení.
Fotky ma zahriali a umocnili vo mne pocit jari, ktorý vyvoláva aj pohľad von oknom. Cítim príval sviežej, čistej energie. Tentokrát ma asi najviac zaujala fotka práve Marie pri maľbe surfu. Krásna maľba aj záber. Línia surfu ma vedie k autorke. teším sa, že facu vyzerá tiež sviežo, zrelaxovane a šťastne.
Katy, ďakujem krásne ako za túto aktuálku, tak aj za tie predošlé, na ktoré sa vrhnem za chvíľu. Musím si to nejako rozplánovať. :DD

majka528: Katy, moc děkuji za dnešní krásnou aktuálku, která mě pěkně zahřála u srdce. Tak jak Anavi tak i já moc přeji Facu nominace na cenu, ale pro něho je velká radost jak ze hry tak i z toho, že může svou tvorbou potěšit diváky. Budu mu držet zítra palce, aby nějakou cenu dostal. Všechny fotky, kde je Facu jsou překrásné, on jen pohled na něho člověka potěší a rozradostní, on má v sobě takovou pohodu, spokojenost, štěstí, lásku, že se to přenáší i na druhé. Když vidím jak Maria krásně si maluje svůj surf tak ona je v tomto jedinečná, šikovná a je z toho poznat, že si Facu vybral dobře. Oba dva na co sáhnou tak to se jim povede. Facu na všech fotkách vypadá tak krásně, šťastně a svěže, v tomto se opakuji po Anavi, ale nedá mi to a musím to napsat.
Katy, děkuji, děkuji jsou to krásné chvíle tady strávené.
Přeji všem hezký, slunečný den.

Katy: Jasné Anavi, já si ty překlady a ty dlouhé aktuálky vždycky šetřím, když ty tu nejsi! :D To je jasné, ne? :D :D :D
Ale, teď vážně. Není to poprvé, co se nám to takto sešlo, když ty jsi zrovna neměla moc času. Naše časové harmonogramy jsou úplně obrácené, když mám čas já, ty ne. A naopak :) Ale, že by jsi to nedohnala, o tom silně pochybuji. Jen si vychutnávej rozhovor za rozhovorem. Protože je co číst, a co vstřebávat :) Mě bylo jasné, že ty si někde oslavuješ své zdárné zkoušky. Takže mě ani nepřekvapovalo, že jsem tě neviděla v komentářích. Ale, jsem ráda že jsi zpět. :-*
I tobě Majko samozřejmě děkuji za další skvělý komentář. :) Neděle bez tvého komentáře si neumím představit :)
Já už se hlásím radši dnes, protože budu mít asi náročnější týden. A i když jsem vám slíbila další rozhovor (který určitě bude), tak nevím, jestli to stihnu před nedělí. Budu se o to silně snažit. Ale, radši tentokrát počítejte s nedělí. Stejně tak, kdybych se už během týdne neohlásila v komentářích. Ale, budu se je snažit všechny číst :)
I na mě to dneska nějak dýchlo jarem, i když musím přiznat, že to má na svědomí i počasí venku. Letošní zima se extra zimou nedá nazývat. Což je ale jen dobře. Těším se na jaro, a díky Facundovi přijdu rovnou do léta :)Pro Facunda je jistě už nominace velkou odměnou, to je jasné. On je skromný člověk. Ale, přála bych mu výhru! :) Budu vás o tom samozřejmě informovat, jak dopadli výsledky. Do té doby, vychutnávejte, nasávejte pozitivní energii co čiší s fotek. Mějte se prozatím krásně :-*

anavi: Och Katy, už ma poznáš ako tie svoje boty. :D Tak, áno, docestovala aj oslávila som, ale teraz je na rade propagácia a musím dať o sebe vedieť. Sama neviem, čo ma čaká, webovka, možno blog a letáčiky ... to je taký alibizmus, keby som sa tu zas dlhšie neukázala. Začínam síce novú etapu v živote, ale táto stránka bude u mňa pevne v diári!!! Nakoniec, vždy sa sem veľmi teším. A ak mi to s tými sieťami nepôjde, ja si ťa Katy, asi zamestnám.:D Na zváženie to snáď stojí? Táto stránka je pre mňa stelesnením dokonalosti.
Ďakujem.

anavi: Tak už som to všetko dobehla, aj dopísala komenty. Ala musím ešte aj sem. Z tých posledných dvoch a zároveň prvých dvoch tohtoročných rozhovorov som úplne uchvátená. Prekrásne čítanie. Som vďačná, že sa nám Facu takto rozbehol a my môžeme nahliadnuť do hĺbky jeho duše, ktorá je rovnako krásna ako jeho zovňajšok. A to hlavne vďaka Katy, ktorá je rovnako vitálna ako on, keď mu takto stíha.
Ďakujem Katy, z celého srdiečka. Aj ja milujem túto stránku.:)*

anavi: Majka, vôbec na teba nežiarlim, teším sa, že aj ty miluješ túto stránku. (to som chcela ešte dodať.:))

majka528: Anavi, blahopřeji - já jsem věděla, že to zvládneš, však jsem ti v jednom komentu napsala, že uděláš zkoušky levou zadní (jak se říká/. A určitě zvládneš i propagaci, jsi šikulka.
Katy, děkuji za tuto stránku a přeji všem hezké dny.

Katy: Mě to nedalo, já jsem si na vás musela udělat chvilku času :) Jste můj pozitivní příděl energie, až takové, že máte přeložený slíbený rozhovor! :) Myslela jsem si, že to přes týden nedám. Dala jsem :D Snad se bude líbit. Je skvělý!
Anavi moje zlatá, velikánská gratulace! :-* Ani na chvilku jsem nepochybovala, že to dáš! :) Doufám, že je to pořádně oslaveno. Nikdy není pozdě začít s novou kapitolou, jen když budeš šťastná :-)
Přátelé mají u mě rady grátis :-* I když ani já neumím nějaké velké zázraky co se webu týče :D Přeju ti, aby se ti klienti hrnuli, ať se pustíš do jakékoliv propagace :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews