Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
"Musíme snít s našimi srdci"
10.03.20 * 9 názorů
Zdravím vás dnes 10. března. Netypicky v týdnu, ale nemůžu přehlížet, tak skvělý datum! Nejedná se o samotného Facunda, ale pro mě stejně tak důležitého člověka. Nastal opět ten krásný čas narozenin mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky. Dnešní oslavenkyně nese jméno Anavi, a já tu mám pro ní speciální dárky.
Začneme typickým čtením. Vím, že sahám na něco nostalgicky starého, ale letos jsem si řekla, že vás obohatím o aktuální dění na které se prozatím v aktuálce nedostalo. Jedná se o rozhovor z konce letošního února! Přesněji z 21. února. Říkáte si, že Facundo a Netflix (jedna z největších streamovacích služeb filmů a seriálů na internetu) nejde dohromady? To, by jste se mýlili. Přesně o tom, bude v rozhovoru řeč. Facundo se dozvěděl, že Netflix má v plánu začít natáčet seriál El Eternauta založený na komiksu. Facu je fanouškem tohoto komiksu už od dětství. Je tedy jasné, že tato zpráva ho velmi potěšila. A nejen to. V rozhovoru se dozvíte další podrobnosti o tom, jak si seriál představuje a jakou roli v celém tom natáčením procesu, by měl (chtěl) hrát on.
Ale, teď zpátky k naší oslavenkyni. Moje milá, nepostradatelná Anavi. K tvým dnešním narozeninám ti přeju jen to nejlepší, co ti jen můžu přát. Spoustu radosti doma i v nové práci (kde si jistě vedeš už teď skvěle), spoustu zdraví, spokojenosti, lásky, přátel a hodně Facunda! Ať ti nadále dělá radost, alespoň pár minut denně. I dnes ti řekne sám, jak moc důležitý člověk jsi, a to na narozeninovém videu. Pro Facunda jsi důležitým člověkem, ale pro mě naprosto nepostradatelným. Doufám, že tu spolu oslavíme ještě spoustu tvých narozenin. Krásnou oslavu, krásný den, ať ti Facu zlepší tvůj den! :-* Mám tě ráda :-*

Facundo Arana o Netflixu: „Musíme snít s našimi srdci“

Herec se nazývá absolutním fanouškem komiksu, které bude natáčen prostřednictvím seriálu, a s otevřeným srdcem řekl pro Exitoina o jeho životě a čase.

Jeho vlastní otec ho označil za „skutečného“, i když byl ještě malý, a jeho kolegové, příbuzní a přátelé by se ho pravděpodobně rozhodli zavolat, protože jeho bezprostřednost mu během jeho kariéry získala tisíce fanoušků a velkých přátel v tomto prostředí. Jednoduchý a bezstarostný. Velmi vydatný. Miluje výšky a přírodu, přestože je herec a horolezec, paradoxně mu berou dech jiné věci, jak přiznal pro Exitoina, jako je například natáčení videa na sociální sítě. Říká si, že je snílek, a má velmi hlubokou a zvláštní životní filozofii: „Jsme čas, který končí“, a to je ten, kdo ho používá k tomu, aby získal roli svého života ve filmové adaptaci Eternauty, kterou bude realizovat Netflix společně s K&S Films.


Jak jste reagoval, když jste zjistil, že Netflix natáčí Eternauta?

Cítil jsem velkou radost, protože jsem fanoušek Eternauta, a vím, že je nemožné snít o natáčení bez velkého rozpočtu, a když vidím, že se toho chopil zrovna Netflix, vím, že Eternauta nebyl nikdy tak blízko toho, aby spatřil světlo světa. Což si zaslouží.

Co přesně vás spojuje s komikovými emocemi, že vám tolik líbí?

Rozpoznávám se v milionech Eternautových čtenářích z celého světa. A jako každého jiného ovlivnil můj život, jako skvělý argentinský komiks. Eternauta je mistrovské dílo, poprvé jsem ho četl jako dítě v brožurách a celý život mě doprovázel. Kromě toho jsem vyrostl poblíž těchto míst. Battle of the River, Las Aras Avenue, celá základna Them v Kongresu. Postupem času jsem ve své mysli znovu vytvářel všechny tyto události na těchto místech. Dnes, když už jsem dospělý se mi to líbí nejvíc kvůli této zprávě, že si mnoho lidí tento poklad přečte. Bylo skvělé zjištění, že to konečně natočí.

Co byste řekl režisérovi, aby jste ho přesvědčil, že byste měl být hlavním hrdinou?

Nemohl bych nic říct (směje se). Chtěl bych jen požádat o možnost pozvání na konkurz. Argentina má dost umělců, aby dala dohromady pět různých herců a všichni jsou skvělý. Abyste porozuměli Eternautovi, musíte si přečíst komiks a být schopni žít v tomto světě, který je zobrazen ve výkresech. Nelze to vysvětlit. Ti, kteří čtou komiks, to chápou.

O čem pojednává příběh, který Arana četl už v dětství?

Ten, který natáčí Netflix se bude odehrávat v letech 2021 – 2022, je založen na mistrovském díle argentinských ručně kreslených příběhů napsaných scénáristou a členem organizace Montoneros Hectorem Hermanem Estherfeldem, který zmizel v La Plata 27. dubna 1977 poté, co byla unesena poslední civilní skupina – vojenská diktatura a věří se, že byl o rok později zastřelen.

V Eternautě se mluví o odporu vůči zahraniční invazi do Buenos Aires, s obraznými odkazy na národní historii a na taková symbolická místa a města, jako je General Paz Avenue, Italské náměstí a River Stadium. Tato vichřice kreseb, která zbavila Facunda spánku více než jednou, po kterém toužil, aby se objevila na obrazovce, je dnes součástí blízké budoucnosti, na které se chce podílet. Stává se Juanem Salvo, hlavní postavou, o které tvrdí: „Juana Salva není nutné hrát. Je nutné ho nasměrovat ke svobodě. Úžasné není to, co se zítra stane nebo nestane Eternautovi v mém životě. Úžasné je to, co už se stalo.“

Přes skutečnost, že některá jména jsou již diskutována na hlavním místě, Arana vsází celé své srdce za překlad tohoto komiksu, který ilustruje většinu našich kořenů. Proto jeho manažer Chris Mantzarelli zahájil kampaň, aby mohl splnit jeho přání.

Jaká opatření jste kromě této kampaně podnikli, aby jste se dostali blíže k dosažení svého cíle?

Zatím jsem neudělal nic. Zprávy od Netflixu mě zastihli v Bariloche spolu s Chrisem Mantzarellim, protože moji přátelé o tom začali psát. Pak jsem Chrisovi vyprávěl můj příběh s Eternautem, o rozhovorech s Quattoridiem, o tom, co jsme udělali před deseti lety, a o tom, co mu řekl Solano Lopez. Chris řekl: „Začnu na tom dělat.“ Nebral jsem to vážně, nemyslel jsem si, že mluví vážně (směje se). Druhý den ráno byl můj telefon plný zpráv od lidí z naší profese a nemohl jsem uvěřit svým uším. Jen jsem litoval, že jsem se znovu podíval na video, které jsem nepřijal s kresbou Solana, kterou mi dal Quattoridio.

Tam, kde je touha se sbíhá mnoho faktorů: sny, netrpělivost, pohyb, akce, strategie, plánování a mnoho dalších, které nás přibližují tomu, čeho chceme dosáhnout. Facundo upřímně přiznal pro Exitoina, jak rozvíjí svou mysl a osobnost, aby získal to, co chce, protože to, co si myslíte, cítíte se promění ve skutečnost.

Jaké jsou vaše sny?

Sny jsou nerealizovatelné, splněné sny jsou nerealizovatelné, což se stává skutečností.

Jakou životní filozofii uplatňujete, když chcete, aby se něco stalo?

Přemýšlím o tom celým svým srdcem a ptám se na to celým svým srdcem.

V co věříte?

Věřím v čas. Nejkrásnější věc, která se stane s historií Eternauta, je, že bude natočena, ať už mě pozvali nebo ne.

Jak kombinujete svou vášeň pro výšky se svým vnímáním života?

Myslím, že je to kvůli tomu, že jsem vám řekl o čase. Jsme čas, který jednoho dne skončí. Musíme využít čas k tomu, abychom dělali vše, co je v našich schopnostech, a užívat si pohledu na věci ze všech možných hledisek. Po tom všem, být schopen udržet tyto věci v jednoduchém stavu.

Pokud se dnes podíváte z výšky tisíc kilometrů a vidíte svůj život s úspěchy a neúspěchy, jaká je ta skutečná věc, která byla vždy s vámi a pomohla vám být tam, kde jste teď?

Můj otec mi jednou řekl, že má nejraději to, co vidí, to že jsem skutečný. Byl jsem dítě. To je ta nejkrásnější věc, o které mi bylo v životě řečeno. A rád si myslím, že to naznačilo směr v mém životě.majka528: Anavi, všechno nejlepší k dnešním narozeninám a máš ode mě dárek na forum. Hezky si dnešní den užij, je jen tvůj!!!

majka528: Katy, děkuji moc za tak pěknou dnešní akutálku, která je věnována hlavně Anavi, ale rozhovor je překrásný. Zatím jsem to jen tak proletěla, později si to důkladně přečtu. Moc a moc děkuji.

soňa: Anavi, aj ja
prajem k tvojmu sviatku všetko, všetko najlepšie. Hlavne veľa, veľa zdravíčka, lásky a pohody v osobnom živote. Nech sa ešte veľmi dlho stretávame pri týchto fantastických aktuálkach a máme z nich veľa radosti.....

Katy: Pohotové i přes týden, jak vidím :)
Opravdu zajímavý rozhovor, musím říct. Ale, nechci zatím nic moc komentovat, než se slova ujme naše oslavenkyně.
Prozatím vám, ale děkuju za komentáře :-*

anavi: Jééééééj, to je náááádhera, Katy. Úprimne, ja som na svoje narodeniny skoro zabudla. Čím som staršia, tým menej to sledujem a preto ma táto oslava na stránke tak príjemne dojíma. Ty mi ich Katy zaručene pripomenieš. :DD Veľmi si to vážim a ďakujem z celého srdca za prianie aj špeciálnu aktuálku.
Novinka vo mne vyvoláva koktejl emócií, ale prevláda úžas nad tým, ako sa v hĺbke duše podobám Facundovi. To ako rozpráva o detstve, o snoch, o srdci ... Ja o komixoch toho veľa neviem, ale ak sa Facundovi podarí v ňom hrať, budem sa tešiť z toho, ako sa mu splnil detský sen. Ďakujem Katy za obdivuhodné informácie a ďakujem za preklad výborného rozhovoru. Skvelý výber!
A videoooo, parááádne. Opäť som sa skvelo pobavila. Vybrala si zábery z mojich obľúbených scén z Yaga. Milujem tie jeho nevinné, detinské výrazy so srdcom na dlani. Katy,rozplývam sa nádherou a bavím zároveň. Ďakujem aj za túto časť darčeka. A samozrejme máte všetci povolenie si stiahnuť video a potešiť sa aj vy, dievčatá.
Majka, Sonička, aj vám ďakujem za milé priania, ktoré ma pohladili na dušičke. Hneď idem aj na forum, Majka.
Podarilo sa vám Katy, Majka, Sonička obohatiť môj deň, posielam vám za to jedno velikánske virtuálne objatie, mám vás rada.:)* A objatie posielam aj Facundovi za to,že si na mňa tento rok spomenul.:D

majka528: Anavi, děkuji za svolení, už jsem si to překrásné video stáhla a viděla ho dokonce vícekrát.Katy jako vždy vykouzlila krásné, milé a vynikající video a Facu je v něm neodolatelný. Jeho mimika a krásný, upřímný a zářící úsměv mluví za vše. Věřím, že sis ten svůj narozeninový den pěkně užila a bavila. Přeji ti ještě jednou všechno nejlepší a hlavně v této době je důležité zdraví.

majka528: Ksty, tobě děkuji za tak krásný překlad Facu rozhovoru, který je úplně jiný než všechny ostatní. Mě osobně se také líbí komiksy, i když ty o kterých mluví jsou mi docela neznámé, ale určitě budou zajímavé. Moc mu přeji, aby se mu splnil sen, o tom přece sny jsou, aby se plnily nebo splnily. S velkým potěšením a zájmem jsem rozhovor přečetla a určité věty jsou velmi zajímavé a tak je dám časem na forum.
Katy, děkuji za tvou práci a píli, kterou věnuješ nám - fanynkám Facu. Tvou fanynkou jsme také, protože ty vytváříš velmi pěknou a perfektní svou stránku, která nemá konkurenci. DÍKY.
Přeji všem pěkné a klidné dny.

Katy: Tak, Facundo si na tebe letos vzpomněl Anavi, a naše Anavi na sebe zrovna zapomněla! :D No, to je zákon schválnosti! Ještě, že toho Facunda máme, aby ti to připomněl :)
Ale, já bych nezapomněla nikdy! :) Vaše tři data narození mám uložené v paměti tak moc, že si na ně vzpomenu i 14 dní před tím, než nastanou (což je většinou i nutné, kvůli videu). Velice mě těší tvoje spokojenost, Anavi. To značí i mou velkou spokojenost. :) Byla jsem ráda, že jsem ti mohla přinést tentokrát i něco svěže nového. Zamýšlela jsem ten rozhovor přeložit hned, jak vyšel, ale pak jsem si řekla, že za chvilku budou tvoje narozeniny, že vyčkám. A musím říct, že čekání za to stálo :) Opět jsme se dozvěděli něco zajímavého. Ačkoliv víme dlouho, že je Facu fanouškem tohoto komiksu. Nebo, aspoň ke mě se to už doneslo dříve. Ale, že by se Facu mohl nějak zapojit do produkce Netflixu, to mi přijde bombové! Víte, kolik nových fanoušků, by tím získal? Netflix teď hýbe světem, a myslím, že by se zase více zviditelnil. Ne, že by to zrovna potřeboval :D Ale, hlavně by to byl jeho splnění sen. A moc, bych tu to přála. Doufám, že se agent bude velice snažit, aby mu získal aspoň nějakou vedlejší roli. :)
Anavi moje zlatá, posílám nazpátek virtuální objetí . Doufám, že jsem ti tvoje narozeniny opravdu zpříjemnila. Že, jsi se pobavila u videa, u rozhovoru začetla. A doufám, že už teď se těšíš na příští rok. Já ano! :) Děkuju mockrát za úžasný komentář :-*

Katy: Majko, i k tobě putuje mé virtuální objetí za skvostné komentáře. Stejně tak mě potěšili, jako od Anavi. :) Ty umíš člověku svými komentáři opravdu zpříjemnit den! :) To jsou samé lichotky na mou adresu. To si nezasloužím! :) Ale, moc mě těší, že se ti to tu všechno tak líbí. A i dnešní video, že tě nezklamalo. Ale, to Facundo neumí v žádné formě :) Taky bych vybrala určité věty na forum, aby jsme si je pak dali jako perličky do naší sekce. Ale, nechám to na tobě, co vybereš. Budu se snažit na forum opravdu chodit častěji, po tom, co jsem zjistila, co mě tam čeká za milé překvapení! :)
No, a příští narozeniny, které se tu budou slavit, jsou tvé Majko! :) Nepočítám ty Facundové :D Ale, z mých nejoblíbenějších lidí, budeš na řadě. I na tvou speciální aktuálku se těším. :)
Ještě jednou mockrát děkuju. Opět odtud budu odcházet pozitivně naladěná a potěšená :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews