Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
MDŽ s Facundem
14.03.20 * 6 názorů
Mezinárodní den žen je tento rok už nějaký ten den za námi. Ale, na této stránce si ho uděláme dnes! To proto, protože se k nám konečně dostal materiál ze slibovanému koncertu, který proběhl 7. března v Ramallo.
Osazenstvo bylo tentokrát čistě ženského rodu a mělo příležitost si poslechnout, jak Facundův zpěv, tak s ním také vést určitou debatu. Podle ukázek, které se k nám dostali to totiž nevypadá na pouze hudební večer. Facundo to pojal, jako spíš takovou besedu pro ženy, kde si mohla každá z divaček položit nějakou otázku. A zájem byl velký, protože všechny místa byla rezervována ještě před datem konání. Podívejte se v galerii na fotky a k dipozici máme také tři videa. První je tady. Toť ukázka z hudebního repertoáru. Další je tady. Toť ukázka Facundova proslovu. A na třetím videu je ukázka otázek od divaček.A teď už zpátky do aktuálního týdne. Facundo zcela určitě nemá nouzi o práci ani poté, co skončilo jeho divadelní angažmá v Carlos Paz. Tento týden toho byl důkazem, hned se vrhl do nové činnosti. Ve čtvrtek 12. března se pustil do moderování. Opět vás vezmu na akci zvanou El Auto Mas Seguro. Jde o 13. ročník soutěže o nejbezpečnější automobil, kterého se Facu zúčastnil už podruhé a znovu se ujal vedení celého večera. Každý rok se v Argentině vyhodnocuje nejlepší a zároveň nejbezpečnější automobil. Za rok 2019 se jím stalo Auto de Oro (Zlaté auto) nové generace Chevrolet Onix. Ve fotogalerii se podívejte na fotky, kam jsem nahrála i jednu fotku vítězného auta. A na videu najdete takový průřez celým večerem:

majka528: Katy, děkuji za dnešní aktuálku, která je jako vždy pěkná a perfektní. Moc se mi líbila videa z oslav MDŽ. Je vidět, že Facu na to nezapomíná a pořádá tyto koncerty každý rok. Když jsem ho slyšela a viděla na videích tak to pro mě byl opožděný dárek k tomu svátku. Moc se mi líbilo první video, kde Facu zpívá, vede za ruku dívenku, která si to bude určitě pamatovat. V duchu jsem si říkala Šťastné to ženy, že ho vidí na vlastní oči a mají možnost ho jak vidět tak i slyšet zpívat. Facu vypadal úžasně, krátký sestřih mu sluší, vypadal velice uvolněně, mile, přátelsky, byl laskavý a v té tmavé košili mu to moc slušelo. Fotek z tohoto koncertu je dost a je na nich vidět jak jsou všechny ženy moc spokojené, že se s ním mohly vyfotit - kdo by nebyl. Určitě byla velká spokojenost, když měly ženy možnost se Facu ptát a pokládat mu různé otázky. Druhá akce se týkala soutěž o nejbezpečnější automobil a tato akce je jako dělaná pro něho. On - fanoušek aut - tuto akci pěkně moderoval, byl určitě ve svém živlu a vypadal v tom tmavém obleku úžasně. Auto, které vyhrálo je podle fotek úžasné, moc se mi líbí. Na videu je vidět, že tam byla i kulturní vložka, viděla jsem tam gymnastky. Určitě všichni byli spokojeni a Facu si zaslouží za to velké poděkování. On je to velice obdivuhodný a úžasný člověk.
Katy, velice ti děkuji za dnešní krásný den, který mám díky tobě a také i díky Facu. Oba jste perfektní.
Přeji všem hezkou neděli a hlavně hodně zdraví, které je v této složité době velmi důležité.

Katy: Majko, shrnula jsi to úžasně. Nevím, co bych k tomu měla víc dodat :)
Děkuju, za tak obsáhlý komentář :) Taky se nám opatruj :-*

anavi: Katy, pokladík, ďakujem za aktuálku, skvelú ako obyčajne. Ospravedlňujem sa, ale akosi sa neviem sústrediť na koment. Odkladám ho už tretí deň, aby nebol negatívny ale už mi to nejde popierať strach. A tak ma teší, že Facu úplne iné veci rieši (ako my). Mám vás rada, v duchu vás objímam a obdivujem Katy, že máš silu ďalej nás informovať. Tak ale všetko má svoj koniec a dúfam, že o pár dní tu bude tá optimistická anavi, na ktorú ste bili zvyknuté.
Majka, chválim pekný koment.
Ďakujem dievčatá. :)*

majka528: Anavi, já tě chápu a vím jak jsi na tom. Jsem na tom podobně jako ty, přijde mi to jako by se zastavil čas. V duchu si říkám, že to není možné, ale je.
Přeji všem pevné zdraví a je důležité přečkat a hlavně vydržet.
Katy, tobě děkuji, že nám dodáváš svými aktuálkami o Facu radost do života.

Katy: Anavi, netřeba omluv. Všichni jsme na tom stejně, a všichni asi prožíváme to samé. Nikdo není v těchto dnech moc optimistický, ale už jen kvůli tomu musí člověk na chvíli vypnout a věnovat se něčemu jinému. I když jde to těžko...vím. Ale, aktuálky tu budou nadále. A doufám, že vám nadále budou zpříjemňovat aspoň jeden den v týdnu. Jak jsi řekla, všechno má svůj konec. I tohle nesmírně zlé období určitě taky! :)
I tak moc děkuju, že jste si na tuhle stránku našli čas v takových dobách. Potřebujeme si nabíjet baterky navzájem. Hlavně buďte co nejvíc v bezpečí svých domovů. Mám vás ráda :-*

anavi: Tak mi to nedalo a musela som ešte prísť :), ale akosi zo mňa opadol stres a úzkosť a ja som optimistickejšie a nádejne naladená. Vidím, ako si ľudia pomáhajú, spájajú sa, planéta sa čistí a už sú tu niektoré jednoduché riešenia.
Na videách vidno, že Facu sa cíti fajn v obklopení ženami. Tá fotka, kde sú traja Facundovia je milá. NO, fanynky si veru prišli na svoje. Autá a Facu, áno. Ale úprimne, ja nie som veľký podporovateľ automobilového priemyslu. Na môj vkus ich je už príliš veľa. Ja si Facu vždy spojím s Toyotou SX4, viem, že si ju kúpil za honorár z DA.
Katy, ďakujem za aktuálku a verím, že nachystáš zas niečo, čo nás poteší. Dievčatá držme sa, sme v tom spolu a na slnovrat má prísť obrat k lepšiemu :)*

Name:
Web:

Powered by CuteNews