Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koronavirus v Argentině
21.03.20 * 6 názorů
Bohužel, ani my se tu dnes nevyhneme tématu, který hýbe světem. A to je koronavirus. Pokud čtete pravidelné zprávy i ze světa, víte že Argentina má jako Česká republika nařízenou karanténu, a nejméně dokonce března je všem obyvatelům nařízeno nevycházet z domů. Výjimky platí jako u nás - návštěva lékaře, nákup a samozřejmě určité profese také nemůžou zůstat doma. Zavřené zůstávají v celé zemi i školy.
Facu tedy respektuje toto nařízení a svůj domov neopouští. Prostřednictvím Twitteru i Instagramu se snaží předávat dál návody, jak se před koronavirem chránit, jak si správně mýt ruce a sdílí za tímto účelem různá videa.

To by byla ta špatná zpráva na úvod, ale rozhodně se tu nebudeme věnovat jen tomuto tématu. V takových chvílích, kdy se sejde málo novinek (nebo jako dnes žádná), máme prostor pro starší věci, nebo pro něco extra, co by zapadlo v jinak dlouhým aktuálkách. Mám tu pro vás nové gify! Nic tak nezvedne náladu, jako se stále dívat na nekonečně pohyblivý obrázek na kterém Facu předvádí své pózy a grimasy. Všechny gify jsou udělány naším pravidelným návštěvníkem a nezdolným fanouškem Facunda - Majkou. Majko, ještě jednou děkujeme za tvou práci! :-*


majka528: Katy, jako každou neděli tak i tuto neděli a v takové složité době děkuji moc za dnešní aktuálku. Tak Facu má jak my karanténu, určitě si odpočine. Ale jak Facu znám tak ten dlouho nevydrží být nečinný a věřím, že vymyslí aktivity jak pro svou rodinu tak pro nás fanoušky.
Katy, dávám ti za pravdu, v aktuálkách pokračuj i nadále, přece se nenecháme pokořit tím co je, postavíme se k tomu jak se říká čelem a u nás to znamená vynikající tvé aktuálky. Ony byly a jsou pro mě terapií, když mi bylo zle v těchto posledních dnech tak jsem velice ráda usedla ke tvé stránce a dívala se i na starší novinky a vždy mě to velmi uklidnilo. Facu má vřelý, milý a takový uklidňující úsměv, že to člověka zklidní a vykouzlil mi i úsměv na tváří. Nejsme v tomto sami, tento virus postihl celý svět a to náš přece nedostane na kolena. Můžeme proti tomu bojovat a to i tím,že se budeme nadále věnovat našemu oblíbenému a úžasnému člověku jako je Facu. Katy, jen tak dál pokračuj, dávám ti palec nahoru!!!! Jsi poklad.
Katy, děkuji, že jsi sem dala moje gify, doufám,že se budou líbit, dělala jsem je s velkou láskou.
Katy, máš ode mě velké poděkování - DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI. Jsem moc ráda, že jsem tě poznala a i vás holky, mám vás ráda.

Katy: Majko, za tuto aktuálku můžeš děkovat jen a jen sobě! To ty jsi nám připravila nádhernou náplň, kterou jsem si dlouho připravovala na speciální aktuálku, aby vynikla. A ona vynikla. Ač v takovýchto časech, ale aspoň nám má co přinášet radost, a to jen a jen díky tobě! :)
Takže ještě jednou, mockrát děkuju, že jsi mi dala svolení použít tvoje gify. Radost nám všem jistě dělají velkou. Mě tedy ano. Pro ostatní - je to teprve první várka gifů, Majka jich udělala celou spoustu, ale budu vám je dávkovat postupně. Tolik krásy najednou...musíme s tím trochu šetřit :D
Pokud jde o karanténu v Argentině, jsem ráda, že ji tam mají! A jsem ráda, že Facu musí tentokrát doslova zůstat doma. Ještě se strachovat o něj! Vzhledem k tomu, že doma moc času nebývá. Stačí, že se tu strachujeme jedna o druhou. Holky moje, pokud možno vycházejte co nejméně. Stránka je tu stále, takže číst bude stále co :) I kdyby další týden nebyli žádné novinky, stejně pro vás něco vymyslím. Cokoliv, abych vás udržela doma :) Hlavně se něčím rozptylte, tyto gify jsou na to jako dělané. Majko, tentokrát opravdu neděkuj. Tentokrát velké děkuju za aktuálku posílám k tobě já! :-*

anavi: Dievčatá, hneď ako u nás nariadili karanténu, spomenula som si na diel z DA, keď bol v karanténe Ivo a Mili. Predstava, že sa hráme rovnako ako oni ma upokojila. S humorom ide všetko ľahšie. Facu určite niečo vymyslí aj v tejto dobe, je to tvorivá duša.
Tak teraz sa mi ozaj žiada za aktuálku poďakovať ako tebe Katy, tak aj tebe Majka. Na gifoch sa perfektne bavím. :DD
Ďakujem, ďakujem, ďakujéééém!

majka528: Anavi, jsem ráda, že ses pobavila mými gify. A aby toho nebylo málo tak jsem vytvořila další a to hlavně z "karantény" Mili a Iva z DA. Jsou na foru a Katy je může dát sem, aby si jich užilo co nejvíc Facufanoušků.
Všechny zdravím a jsme na tom všichni stejně - co nejméně vycházet z domova.
Jsem moc ráda, že vás tady mám.

anavi: Majka, ty si proste skvelá. Stačí malé slovko a hneď konáš. Tie gify sa budú hodiť k aktuálkam. :D Pozrela som si ich a súskvelé, zas som sa pobavila. :DD Ďakujem.

Katy: Ano přesně, Majce stačí naznačit, a už to tu máme! :) Za tuto aktuálku ale patří dík, jen a jen Majce :)
Díky Majko za další ultra rychlé gify! Jistě je použiju, ale dnes/zítra se můžete těšit i na nějakou tu informaci :)
Jsem ráda, že tu se mnou přes všechny okolnosti jste :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews