Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pozdrav z domova
11.04.20 * 7 názorů
Karanténa stále trvá...připomínám, že v Argentině nejméně do příští středy, ale i tak to jistě nebude konečné datum. I přes to, se Facundo snaží být ve spojení se svými fanoušky. Proto vyslal do světa další vzkaz ze svého domova. Tentokrát je to rada, jak se dá podle samotného Facunda, tato pandemie ve zdraví přežít:

"Ahoj všichni. Jak se máte? Procházíme tak těžkými časy! Ale, můžeme být klidní, když víme, že se o nás dobře starají. Zdravotnické úřady pracují tvrdě, aby jsme mohli tyto zvláštní časy přežít, jak nejlépe umíme. Dám vám několik rad, návrhů, abyste tuto pandemii přežili tím nejlepším způsobem: Doma. To je vše. Zdraví!"To by bylo z aktuálního dění z Facundova pohledu. Ale, my se ještě dnes trochu vrátíme v čase. Vzpomínáte si na scénu z Divokého Anděla, kde Ivo a Milli "museli" být také v domácí karanténě? Nepamatujete? Připomeňte si to tedy pomocí nových gifů, které pro nás opět udělala skvělá Majka! Majko děkujeme moc!

majka528: Katy, děkuji moc za dnešní aktuálku, kterou jsem si nenechala ujít jako každou neděli hned zrána, ale pak jsem využila krásný den a strávila jej hodně na dvorku anebo prací na zahradě s rodinou. Věřím, že Facu je rád, že může být doma užívat si své rodiny. I když je pravda, že je vždy hodně aktivní a nemůže být v klidu, ale teď nic jiného mnu nezbývá jako nám všem. Ale tato doba musí někdy skončit a pak se vše vrátí do normálu, aspoň doufám. S takovou situací se nikdo po mnoho let nesetkal a pro všechny je to nové a také velká zátěž. Ale důležité je zdraví, pohoda a spokojenost a když se k tomu přidá láska a štěstí tak je to v pořádku.
Katy, děkuji, že jsi sem dala moje gify, doufám,že se budou líbit, dělala jsem je jako vždy s velkou láskou.
Katy, děkuji tak jako každou neděli, jsem ráda, že tu jsi a hlavně, že je tady tvoje stránka, na kterou chodím vždy velmi ráda a vždy se tu potěším. Díky moc.
Přeji všem hezké velikonoční svátky a prožijte je v pohodě.

anavi: Jééj, presne na tieto scény som si hneď spomenula, keď vyhlásili karanténu. Aj vďaka tomu sa mi darí ľahšie toto obdobie znášať. Tak si tie gifi znovu a znovu vychutnávam a to aj vďaka tebe Majka. Tie Ivove tváričky, no paráda.
Podobné videá, ako Facu dávajú aj iné celebrity, aby povzbudili ľudí k dodržiavaniu opatrení. To už je čo povedať, keď aj Facu doma obsedí. Ale on má dosť priestoru na veľa aktivít, tak verím, že si to užíva. Aj ako my, tiež som bola len na záhrade. Ja sa snažím vnímať hlavne to dobré, čo nám karanténa prináša, planéta sa môže konečne nadýchnuť a my máme čas popremýšľať, či sa skutočne chceme vrátiť do normálu. Mne osobne ten spôsob života prestal vyhovovať už dávnejšie, vlastne som aj zmenila zamestnanie, veď viete. Viac sa ponáram do svojho vnútra a prehodnocujem zmysel života. A myslím si, že keď zmeníme spôsob rozmýšľania, tak zmeníme aj život, takže mne toto výnimočné obdobie dodáva nádej, že veľa vecí sa zmení k lepšiemu.
Naopak táto stránka tie zmeny nepotrebuje, lepšie si to tu neviem predstaviť. Katy, ďakujem, že si nám sprostredkovala informácie a videjko a pobavila nás gifmi. Stačí jeden klik a úsmev je vyčarovaný - tajomstvo je správne kliknúť na túto stránku. :D
Aj ja prajem nádherné sviatky aj ďalšie dni.

Katy: Majko, polovinu aktuálky máš na svědomí ty! Takže tobě patří taktéž velký dík, za to, že usilovně vytváříš tyto skvělé animace. Určitě se budou líbit, jak by také ne. Já se jich stále nemůžu nabažit. Stačí se tu zmínit o nějaké scéně a hned ji najdeme na fóru :)
Je to tak, Facunda jen tak něco doma neudrží, povedlo se to až karanténě. Ale, jsem moc ráda, že doma je! Samozřejmě, že tahle hrozná doba jednou skončí a vrátíme se do normálu. Jen to hlavně vydržet psychicky. A to se nám může dařit také díky Facundovi, který má blahodárné účinky. Pamatujte na Facundoterapii :)
Ale, jak vidím tak ji aplikujete pravidelně. Když vidím vaše neúnavné komentáře.
Anavi - jsi až příliš hodná, když říkáš, že tato stránka změny nepotřebuje. Možná ne změny, ale nějakou tu úpravy, by jistě snesla. Jen se k tomu dostat :D Co se ale nezmění, to budou každotýdenní aktuálky, které vás přivedou na jiné myšlenky. :) Doufám, že jste si užili Velikonce, ač doma. Budu se na vás těšit u nové aktuálky. Opatrujte se mi :-*

anavi: Ja za seba už môžem povedať, že som oveľa spokojnejšia, pokojnejšia, lebo mi spadol kameň zo srdca. Tak tú radosť pozdieľam s vami. Syn s priateľkou sú už doma - na Slovensku v repatriačnom zariadení. Nebolo to jednoduché, ale zvládli to super a po dvoch prebdených nociach som sa konečne poriadne vyspala. Ďakujem vám za podporu, lebo som sem často zašla rozptýliť sa gifmi z karantény. Súhlasím Katy s tebou, ža sa tak ľahko neobpozerajú.

majka528: Anavi, to mám radost také. Zrovna nedávno jsem na tebe vzpomínala, to když ukazovali v televizi jak přistálo letadlo z Austrálie a Nového Zélandu a u toho jsem si říkala, kdoví jestli tam není i tvůj syn. To ti věřím, že sis oddychla, ono je lepší tyto blbé dny trávit v kruhu rodinném. Jsem moc ráda,že se ti gify líbí, však je dělám s láskou a když je tvořím tak se u toho bavím také.
Anavi, máme radost určitě všechny a radujeme se s tebou.
Kdepak se nám asi toulá Sonička?
Přeji všem hezké a hlavně klidné, pokojné dny.

anavi: Tak to je podozrivé aj mne, kde sa túla Sonička, lebo táto doba nie je priaznivá pre cestovný ruch. Majka, ďakujem za tvoje slová, cením si, keď na mňa takto myslíš. Ale to aj ja často na vás myslím.

Katy: Jej, to mám radost Anavi! Teď už jen vydržet domácí karanténu, až to špatné pomine. A snad všichni budeme v lepším rozpoložení. Ale, co prožíváme my tady, tak prožívá i Facu v Argentině. Takže, jsme na jedné lodi. Je třeba se umět zabavit a odreagovat, o tom to je. A Facundo je jen jedna z možností, ale myslím, že hodně dobrá možnost! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews