Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Virtuální prohlídka
18.04.20 * 5 názorů
Tak, jak si asi všichni mysleli karanténa v Argentině se opět prodloužila. Nejnovější datum, které bylo oznámeno bude činit 26. duben. Facundo tedy stále neopouští svůj domov a věnuje se převážně rodině. A znovu nám to předvedl na živém vysílání z instagramu. Koncem tohoto týdne si s kluky uspořádal takovou menší prohlídku jejich zahrady. Na videu jsou tedy hned tři průvodci. Kromě Facunda se slova chopil také Yaco a Moro. Společně nám ukazují co všechno si pěstují, a jak se o zahradu starají. Podívejte se na videu:Podobné je to i s fotkami, na kterých můžeme vidět činnosti, kterými se zabývají uvnitř svého domu. Jedna z činností, která se teď dá doma vymyslet, je například malování. Do toho se Facundo pustil spolu s Mariou. Ovšem, každý do jiného projektu. Večer se dá čas využít například posezením u ohně spolu se šálkem dobrého maté:

anavi: Katy, súhlasím s tebou, že Facu a jeho rodina sú skvelým objektom na to,aby človek prišiel na iné myšlienky a inšpiroval sa v tvorivosti. Veľmi som sa potešila videu zo záhradky. V podstate to bola viac exkurzia po záhrade priateľa, ktorý je zrejme odborník na pestovanie a Facu si požiadal o rady. Pokiaľ som dobre rozumela, tak ich aj pozval k sebe, kde sa môžu čo to naučiť. Záujem o záhradku ma pri chlapcoch neprekvapil, deti sa vždy radi zapájajú do týchto činností, tie naše rady robili aj blatové kaše. :DD V ich malom záhonku som rozpoznala len šalát a to poznám veľa plodín. Ale na druhej pologuli vyzerajú zrejme inak. :DD Ich karanténa je dosť podobná tej našej. Aj ja túžim mať také zvýšené záhony a permakultúrnu záhradu a teraz sa časť mojich prianí aj napĺňa. Tie kuriatka boli milé, vajíčka od nich by som si dala, inak som opatrná v ich konzumácií. Ja verím, že sa vrátime k poctivým produktom, to je môj sen. Biela sliepočka ma pobavila, zaujímavá rasa.
Zdá sa, že Facu si tvorí priestorový projekt, tak dúfam, že sa podelí aj o výsledok. Atmosféra pri krbe je neopakovateľná. My sme ten náš práve vyčistili, pripravili na oddych a na škrtnutie zápalkou v jeseni.:) Teraz príde na rad vonkajší.
Som rada, že Facu sa drží stále veselá nálada a tvorivosť.
Vám prajem, aby ste objavili vaše vášne, skryté talenty počas tohto hĺbavého obdobia a aby ste z nich vyťažili čo najviac.
Katy, ty už o jednom talente vieš, máš nadanie viesť skvelú stránku o Facu a tvoriť báječné aktuálky. V tom sa tu zhodneme. A ak ti za to stačí len naše VRÚCNE OBROVSKÉ ĎAKUJEM, ktoré ti aj teraz posielam, tak porozmýšľaj, kde by si sa mohla takto živiť.:D Možno tvorbou stránky pre nejakú firmu.

majka528: Katy, moc a moc ti děkuji za dnešní aktuálku, u které jsem se moc potěšila. To video, kde se Facu baví s tím svým přítelem o pěstování všeho druhu doma, tak to bylo moc pěkné. Dívala jsem se na něho dvakrát, jednou s titulky a podruhé bez nich, to abych se pokochala Facu a jeho syny. Kluci jsou moc šikovní, zvídaví a šla jim ta práce pěkně od ruky. Co mě trochu udivilo, bylo to pěstování, ten pán to měl vše v takových vyvýšených záhoncích, tak i drůbež oddělenou a mezi tím pěkné cestičky. To samé Facu, ten měl záhonky také ohraničený. Já jsem zvyklá na ty naše tradiční záhonky. Co jediné jsem poznala byl salát, ten kluci rozsazovali a počínali si velmi dobře. Ještě jsem tam viděla v titulcích že se mluvilo o rajčatech a celeru, ale to jsem nikde neviděla, nebo spíše nepoznala. Ještě, že má Facu tak dobrého přítele, který mu poradí s velkou chutí a i rád. Co mě trochu udivilo,, bylo to, jak Moro ochutnával maté. Já vždy si myslela, že to je pití jen pro dospělého. Kuřátka měl ten pán moc pěkné a vím, že vajíčka od domácích slepic jsou výborná. Však mám doma také pár slepiček a ty mi snášejí vajíčka a proto si je nemusím vůbec kupovat. Domácí je prostě domácí,to vím, co jim dávám a to nikdy není nic špatného. Ta bílá slepička mě také pobavila, ale jsou různé druhy a to je jeden z nich. Jak je karanténa tak Facu se snaží zabavit jak sebe tak i svoje děti a dělá to velmi dobře. Vypadal moc spokojeně a šťastně. Fotky jsou moc pěkné a úplně Facu závidím ty krásné chvíle u krbu. Pamatuji doby, kdy jsme opékali párky nad ohněm, ale teď většinou grilujeme. Ten krb má zvláštní atmosféru, dívat se do plamenů, je to hezké podívání, moc ráda jsem vždy poslouchala jak v ohni praská dřevo, to mělo na mě vždy uklidňující účinek. Facu a Marie jsou vynikající kreslíři, jde jim to moc pěkně. Přijde mi, že ta karanténa sbližuje rodiny, doma se dělají činnosti, které jsou už i trochu zapomenuté, ale každý si vždy něco najde, aby mu ta doba rychleji utekla. To doufám se děje i u vás všech.
Katy, souhlasím s Anavi, tvá stránka má i na mě velmi uklidňující účinek, to ti píši již od začátku a jsem nesmírně vděčná, že u mě v té době stál asi někdo, kdo mi to přál, že na mě vyjukla tvá stránka a od té doby jsem jí věrná. Facu je výborná terapie, ale je to i tvoje zásluha, která nám to tak pěkně vždy zprostředkuje.
Přeji všem hezké dny.
Katy a tobě děkuji, děkuji, děkuji.

anavi: Majka, to prekvapilo aj mňa, že Moro pil maté. Tiež som si myslela, že je to akoby náhrada kávy a teda, že to pijú dospelí, hm... Keď píšeš o svojom hospodárstve, tak si predstavujem takú vidiecku idylku. Ja milujem život na dedine a v tomto období si uvedomujem, aký poklad to je. A ja sa teším, že Facu s nami zdieľa teraz veľa vecí zo súkromia a u nich to naozaj vyzerá ako na chate, srší od nich taká pohoda. A tiež mám pocit, že karanténa zbližuje rodiny, konečne majú na seba čas. Nebyť toho súcitu s ľuďmi v mestských panelákoch, tak mi to aj celkom vyhovuje. Nuž sto ľudí, sto chutí, ale nás spája chuť na Facunda a tú nám, Katy, dokonale uspokojuješ. :DD Za to veľmi, veľmi ďakujem:

majka528: Anavi, také se mě moc líbí jak Facu žije se svou rodinou v souladu s přírodou. Když vidím záběry jak tam kluci si užívají a hrají tak mi to také přijde spíše jako venkovské bydlení. Podle jejich šťastných úsměvů jim to určitě všem vyhovuje a Facu s Marií musí být spokojeni jakou mají šťastnou rodinu. Žijí si hodně pro sebe a jsou si všichni hodně blízcí, mnozí by se od nich měli vzít příklad. Proto je mi Facu tak sympatický, nehraje si na nic velikého, je skromný, laskavý, přátelský a milý. Jsem moc ráda, že jsem tady s vámi toho všeho součástí a že nás Facu tak pěkně spojuje.
Anavi, já žiji v poklidné ulici, mám dvorek a hned větší zahradu, na které ráda pracuji a vyhovuje mi, že nemusím chodit daleko. Jsem tu moc spokojená a myslím si, že bych si těžko asi zvykala na větší město. Ale jak píšeš, sto lidí, sto chutí, ale Facu je jen jeden.
Katy, děkuji ti za tuto nádhernou stránku a tobě Anavi, že tu jsi.
Mějte se všichni fajn a užívejte si pokojných dní.

Katy: Facundo je snad od narození typ do přírody. Podle mě pro něj není lepšího spojení než příroda. A konečně jsme měli možnost to prozkoumat také na jeho pozemku! Další věc ve které se karanténa vyplácí. Možná, že by nikdy nic takového veřejně netočil, nebýt karantény. Zcela určitě sbližuje rodiny ( i když asi ne všechny), ale těmito podobnými videi se Facu sbližuje i s fanoušky, když to dělá veřejně :) Je teď prostě čas na to, na co normálně není. Všichni to asi zjišťujeme :) Ale, na Facunda jako takového si musíme udělat čas vždy a každý týden, protože neskutečně nabíjí :) Vy už jste to video okomentovali tak pečlivě, že se neubudu opakovat. Jen se omluvím za svou týdenní nepřítomnost. K Facundovi mě to táhne vždy, ale k počítači jako takovému poslední dobou vůbec. Ale, zítra jsem tu s novou aktuálkou jako na koni :)
Opět jste mě zasypali velmi milými komentáři, po kterých mám hned lepší náladu. Děkuju Anavi a Majko. Velmi milé, že ti tato stránka přijde tak dobrá, že už bych se tím mohla živit, Anavi :D Nevím, jestli bych to za plat dělala s takovou chutí. Vaše komentáře jsou pro mě víc. Vaše milá slova psychicky nabíjí. Peníze nikoliv. Takže velmi ráda v tom budu pokračovat za vaše obrovská slova díků. A musím vám je vracet. DĚKUJU, DĚKUJU A DĚKUJU :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews