Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Speciál: Koncert v La Trastienda
12.08.15 * 13 názorů
Dnes výjimečně, mám pro vás speciální aktuálku o koncertě který se odehrál 7. srpna v klubu La Trastienda. Byl to opravdu dlouho očekávaný koncert, v prostorách kde už Facu koncertoval dvakrát a hlavně s koncertováním se skupinou The blue light orchestra začínal. Přítomna byla samozřejmě Facundova žena Maria která přišla svého muže podpořit ale také kolegyně z telenovely "Noc a Den" Eleonora Wexler a Florencia Raggi. V rozhovoru Facu řekl že už se skupinou na pódiu sehráli a že už hrají uvolněněji než na začátku. Také padla otázka na nové album, to je prý v plném proudu. Natáčení právě probíhá a už je 8 písní hotových, prý to chce ještě trochu času ale pracuje se na tom usilovně. No a jistě ani nemusím připomínat že ohlasy na celý koncert byli opět velmi příznivé a to nejen o fanoušků ale i od novinářů.
Dostalo se k nám neuvěřitelných 120 fotek, 8 ukázek písniček které v průběhu večera zazněly a ještě 2 videa - z pózování Marie a autogramiády Facunda.Pózování Marie fotografůmFacu po představení rozdává podpisy

majka528: Katy, moc a moc děkuji za novou aktuálku. Teprve teď jsem se dnes dostala k počítači a když jsem viděla kolik je tu videí a fotek tak se už těším jak příjemně strávím dnešní odpoledne. Jsi skvělá, koment napíši až to vše zkouknu. Zatím díky!!!

Soňa: Ďakujem za super aktuálku, presne, ako skonštatovala Mjka je to aktuálka na príjemné strávenie popoludnia. Facundo je na tých koncertoch úpne úžasný vidno, že si tie vystúpenia totálne užíva, ale mne sa najviac páči jeho nekonvenčný prístup k publiku. Je milé, že sa nerozpakuje zájsť počas vystúpenia do publika, žartuje s ľudmi,/ to som nepreložila, ale vycítila z reakcií a smiechu ľudí. / A tá jeho autogramiada, pravdepodobne po skončení vystúpenia, to je paráda. Facundo sa vôbec nehrá na nejakú veľkú hviezdu, fotí sa a komunikuje s ľudmi a to mi je na ňom nesmierne sympatické. Katy, takže opäť ďakujem za príjemné spestrenie týcho horúcich dní. Trošku sa odmlčím, lebom idem na dovolenku a bude to dovolenka bez internetu a mobilu. Celý rok je toho dosť. Takže už teraz sa teším na návrat k počítaču a Facundovi....

majka528: Katy, ještě jednou velké díky za aktuálku, měla jsem díky ní příjemné a krásné odpoledne, bylo se na co dívat a koukat. Fotky jsem si všechny prohlédla, je jich fakt hodně a jsou moc pěkné a výborné jako vždy. Videa z koncertů - bylo se na co dívat a Facu byl úžasný, charismatický, má šarm, umí navázat kontakt s diváky a jako vždy byl perfektní. Některé videa jsem viděla i dvakrát, protože jsem ztratila přehled kde jsem. Vychutnala jsem si jeho pomalé písničky a u rychlejší nám předvedl taneční kreaci, hru na buben a nakonec i radostný výskok. On je je prostě svůj a nenapodobitelný a ani se nedivím, že ho všichni chválili, jak diváci tak i novináři. Je pravda, že teď jak kapela tak i on jsou uvolněnější než když začínali a na Facu je vidět, že má z toho velkou radost, je šťastný a zpívá rád. Už se těším na jeho nové CD. Marie při pózování byla přirozená, pěkná a šťastná. Když jsem viděla video jak po představení rozdává autogramy tak jsem měla obavu, aby se v pořádku dostal ke svému autu, kde na něho čekala už Marie. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, Katy, moc děkuji, že jsi mi umožnila prožít krásné chvíle dnešního odpoledne, jsi zlato!!!

majka528: Soni, tak si užij pěknou dovolenku.

soňa: Majka ďakujem, ale už si predstavujem ten návrat, kufre nevybalené na chodbe a ja pri počítači, hltám nové aktuálky. Super predstava. Neviem či sa teším viac na dovču, alebo na návrat k Facundovi.

majka528: Soni, byla bych na tom stejně jako ty, co bych udělala na prvním místě tak bych utíkala k počítači a k Facundovi, takže tě chápu. Ještě jednou ti přeji pěknou dovču a užij si ji.

anavi: Katy, ty ma prekvapuješ čím ďalej, tým viac :DD Tak ja som tu denno denne a raz mi to nevyjde na tú potvoru práve v deň, keď vyskočí nová aktuálka. Myslela som si, že si na dovolenke... Toto je naozaj veľmi milé prekvapenie v týchto horúčavách. Chcem si to tu užiť ešte do nedele, lebo potom budem bez PC zrejme až 3 týždne :(( Ale hádam niečo vymyslím, ako sa sem dostať čo len na chvíľku. Teraz idem rýchlo na tie videá.
Soni, tebe prajem krásnu dovolenku, aby ti nebolo veľmi smutno za stránkou.

anavi: Ja už naozaj neviem, čo k tejto aktuálke dodať. Majka so Soničkou mi hovoria z duše. Videá piesní pozerám so zatajeným dychom a otvorenými ústami a vidím človeka, ktorý si vychutnáva prácu svojich snov a robí šťastné celé publikum. Nádhera. Až na ten odchod do auta. Som prekvapená Facundovou odvahou vydať sa takto do davu ľudí. Aj s Mariou majú zlatú trpezlivosť a pochopenie pre fanúšikov. Obdiv, obdiv a ešte raz obdiv. A to nielen Facu, ale aj tebe Katy za to, že si si našla aj v týždni čas a vytvorila takú exkluzívnu aktuálku.

majka528: Holky, co mi to děláte? Jedna bude na dovolené a druhá skoro tři týdny bez počítače. /Je to myšleno žertem, ale pravda je, že mi budete chybět/. Soni, pěknou dovolenou a anavi, pokud se ti to podaří dostat na PC tak budu moc ráda. Příjemné dny přeji všem.

Katy: Holky moje děkuju vám za tolik krásných komentářů. Já se vám omlouvám že to byla jenom taková zjednodušená aktuálka na jedno téma ale opravdu jsem na dovolené a bez pořádného přístupu k internetu takže hned jak se mi poštěstilo připojit šla jsem na aktuálku :) Takže se omlouvám že to pro vás nebyla typická neděle, rozkrájela bych se pro vás ale bez netu to bylo opravdu obtížné :D :D O víkend vás samozřejmě čeká normální obsáhlejší aktuálka na kterou jste všechny zvyklé :)
Já s vámi sdílím každé vaše slovo, Facu se mi na koncertech moc líbí, je svůj, na nic si nehraje, taky ho obdivuji v tom davu fanynek, určitě to není nic příjemného když se na něj cpe tolik lidí najednou ale ustál to všechno :)
Soňi tobě přeju krásnou dovolenou, a ikdyž budu postrádat tvoje komentáře už se těším až se mi sem zase vrátíš, kufry ještě nevybalené :D A budeš se tu mít na co koukat :) Anavi to už je prostě osud :D Když sem dám někdy něco přes týden, ty zrovna nemáš čas, máme svoji tradici :D Ale opravdu doufám že za ty 3 týdny si najdeš nějaký zdroj přes který sem zajdeš aspoň jednou za týden, to je hrozně dlouhá doba bez tebe :)Majka jako vždy pohotová a s komentem první, doufám že to nebyl šok že tu byla aktuálka takhle uprostřed týdne, ale opravdu jsem tentokrát neměla na výběr.

majka528: Katy, když tu nebyla v neděli aktuálka tak jsem si také myslela jak anavi, že jsi určitě na dovolené a velmi jsem ti ji přála, aby jsi si odpočinula a hlavně nabrala nových sil na další novinky o Facu. Mě také budou scházet komenty od Soni a u Anavi doufám, že se nějak dostane k internetu. A máš pravdu Katy, byl to takový menší šok, když jsem se jen tak náhodou podívala na stránku a koukám je tam novinka, ale bylo to příjemné překvapení,, za které ti patří velký dík od nás tří - holky mi určitě dají za pravdu. Ještě k aktuálec - moc se mi líbilo video, kde Facu komunikuje s publikem, litovala jsem, že tomu nerozumím, jedinému slovu, kterému jsem porozuměla bylo NO, ale byla to radost se na to dívat. Katy, díky, že na nás myslíš, i když bys měla relaxovat.

anavi: Neviete si predstaviť, ako mi bude táto stránka chýbať. Ja zapínam notebook len kvôli nej. Akonáhle budem mať príležitosť, hneď sem zavítam. 3 týždne sú dlhá doba, to nevydržím, preto sa budem poriadne snažiť :DD
Majka, dobre si ma pobavila s tým, že si rozumela len slovu NO. Ale ako správna fanynka, rozumieš srdcom.
Katy, neviem prečo mám pocit, že máš výčitky kvôli tomu, že si nemala príležitosť urobiť aktuálku ako tradične. To ale vôbec nemusíš, nesmierne si vážim tvoju obetavosť počas dovolenky. Ja viem, že aj pre teba je to relax a nedokázala si odolať, keď bol na to taký skvelý dôvod, ale my by sme si s radosťou počkali. Zase, keď si to dávam dokopy, ja možno aj mesiac :DD Prajem ti nádherný zvyšok dovolenky.

Katy: Mám výčitky anavi, já si zakládám na tom aby to bylo tak jak jsem zvyklá! :D Ale nepočítala jsem s tím že budu takto bez netu, a bez netu se moc věcí dělat nedalo :D Ale tak jsem ráda že to berete takto, já jsem 6 let neměla žádnou dovolenou takže mi to vždycky vycházelo ale letos nečekaná změna! :D Myslím na vás neustále, nejdřív ostatní a potom já :D A když tu takto čtu že si notebook zapínáte kvůli této stránce, první co si jdete otevřít je tato stránka, a Soňa se vrátí z dovolené ještě nebude mít ani vybaleno ale už bude na této stránce :D Co by mohla být lepší odměna? :D Není lepší! :D Proto to beru opravdu zodpovědně vůči vám! Ale vím že jste chápající :) Ozvu se o víkendu s typickou aktuálkou :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews