Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
V hlavní roli India
16.05.20 * 14 názorů
Ano, dnes to bude hlavně o oslavenkyni, která minulý týden oslavila už 12. narozeniny! Přesněji minulou neděli 10. května se v rodině Arana konala další oslava. Maria zveřejnila na instagramu krátké video z její oslavy, ke kterému napsala:"Indii je 12 let. Dort je upečený bratry, a dekorace si sama vyrobila. Děkuji Paulito za tu krásnou bundu s kapucí." Podívejte se na něj přímo na instagramu. Mimo tohoto videa Maria přidala i nějakou tu fotku ze dne narozenin, tak jako Facundo, tak i ona si potrpí na sledování západů slunce:S přáním všeho nejlepšího nezůstal pozadu ani Facundo, který na svém instagramu napsal následující slova: "Milost, něha a spousty polibků a objetí, které naplňují smysl existence. Kolik lásky může mít jediná duše...? Nekonečně mnoho. Stejně jako ta tvoje něha/milost. Šťastných 12., má drahá Indie...!"Soňa: Šťastných 12 rokov India. Tak som dnes zauvažovala, či má väčšie šťastie India, že sa narodila takým skvelým rodičom, alebo Mária s Facundom, že majú takú skvelú , šikovnú dcéru. Ale potom som si povedala, že je to vzájomné. Rodičia svoju dcéru milujú a ona sa im opláca rovnakou láskou. šťastní a spokojní rodičia musia mať aj šťastné a spokojné deti. A to malí Aranovci určite sú. Veľmi milé fotky, ktoré uľahodili môjmu oku. Tá Indiina bundička je skutočne rozkošná.Super video na In stagrame. Veľmi sa mi páči, že rodičia neriešili načančanú tortu z cukrárne, ale zas dali priestor predstavám detí. Taká klasická domáca torta, vlastnoručne vyzdobená. Myslím, že deti boli na 100%zapojené do príprav oslavy.Svedčí o tom vlastnoručne upečená a vyzdobená torta ako i girlandy okolo stola. Deti si skrátili čas v karanténe a bolo to také jednoducho milé. Však? A úplne ma dostalo vyznanie Facunda svojej dcére. On ju má naozaj neskutočne rád. Skrátka ocinkovo dievčatko.....Katy, ďakujem za krásnu aktuálku, téma ktorej je mojou srdcovkou-Facundove deti. Prajem krásnu nedeľu, určite i na vás zapôsobí táto aktuálka takým hlbokým dojmom ako na mňa.

Soňa: Dnes mám v hlave naozaj veľa myšlienok, ale varím a aj píšem komentár, takže pokračujem. Je to už neskutočných 12 rokov, čo sa India narodila. Ten čas neskutočne, ale naozaj neskutočne letí. Ráno som si pozrela video, ktoré poskytol Facundo novinárom po narodení svojho prvého dieťaťa. Oblečený v mal hnedý pletený sveter, bledé nohavice a bol strašne šťastný, čo bolo zrejmé i z jeho gestikulácie. Páčilo sa mi, že sa ukázala i Máriia s malinkou Indiou. Facudo ju celý čas objímal s úžasnou nežnosťou. Narodenie dieťaťa je skutočne niečo nádherné. Ja iba ľutujem, že som to zažila iba raz. Z maličkého bábätka sa razom stalá mladá slečna, ktorá robí určite svojím rodičom veľkú radosťa Mária s Facundom sú na ňu určite veľmi hrdí.

majka528: Katy, děkuji jako vždy za krásnou aktuálku, která mě hodně rozněžnila. India slavila sladkých 12 let, ty roky stejně letí, vždyť to není ani tolik roků co si Facu Marii s Indiou dovezl z porodnice domů. Prohlídla jsem si všechny fotky i to video z instagramu a moc se mi líbí, že Facurodinka si žije spokojeným a šťastným životem. Dort co India dostala byl moc pěkný a na dětech bylo vidět jakou z toho mají radost. Mě se stejně zdá, že ta karanténa byla k něčemu dobrá, protože si myslím, že tak dlouhou dobu neměli Facu doma. Facu je velmi aktivní, je to takový nezmar, protože má stále hodně aktivit a teď to vše muselo jít stranou. Ale já jim to přeji, jen ať si ho doma užívají. India je moc šikovná holka a na některých fotkách mi přijde, že se už tolik nepodobá Marii, Moro je celý máma a Yaco zase táta, mají to pěkně rozdělené. Stejně je to radost vidět šťastné a spokojené děti. Však Facu s Marií mají ze svých dětí radost a děti jim tu jejich lásku vrací tím, že jsou hodné, šikovné a spokojené. Zkoukla jsem si všechny fotky co jsou v sekci Facundovy děti a jsem z toho moc natěšená. Hlavně mě potěšily fotky, kde jsou se zvířátky, jsou to moc milé a něžné fotky. Jak slavila India narozeniny tak ten psík před stolem je určitě Kambá, ne? - už hodně vyrostl. Katy, moc a moc děkuji, mám strašně ráda jako Soňa vše co se týká jeho dětí.
Přeji všem hezký den.

majka528: Soni, také si vzpomínám na to video, jak Facu před bránou v tom hnědým svetru oznamoval novinářům narození dcery a bylo na něm vidět, že je šťastný. A když si pro ni přijel tak Maria měla Indii v náručí a Facu ji něžně objímal. Facu jsem pak moc obdivovala za to jak si nesl hrdě z porodnice dvojčata, každé měl v jedné ruce. Pamatuji na jeho rozhovor, který se týkal Indie a jak říkal, že jí nenápadně povede správným směrem a to také dělá. Facu je prostě úžasný.
Katy a ty jsi úžasná za ty překrásné aktuálky.

anavi: Tak a do tretice pridám koment aj ja. Dnes nás tu máš všetky tri, Katy.:D A áno, áno, áno, áno súhlasím so všetkým čo napísala Sonička aj Majka. :D Dodám už len moje postrehy. Pri výzdobe ma veľmi zaujali tie modré vystrihované hviezdy (alebo mandalky, či ako to nazvať). Úplne ma uchvátili. Aj tu sa prejavila tvorivosť, ktorá je v ich rodine na dennom poriadku. A vychutnala som si aj fotky so západom slnka. Ja také milujem a zbožňujem sa na západ slnka pozerať, doma ho vidím priamo z terasy a čím ďalej tým viac si uvedomujem, aká je to vzácnosť, keď si ho môžem užívať. Zvyknem aj poďakovať slnku.
Rovnako zvyknem poďakovať tebe, Katy, za novú aktuálku a tento zvyk si s radosťou uchovám. Ďakujem za krásnu rodinnú aktuálku, za video, fotky aj preklad prianí. Si jednička. :)*

Katy: Miniaturní aktuálka, co se obsahu týče, ale velkolepé komentáře. Takové mi můžete připravit jen vy tři, holky! :) Zbožňuju to čtení každý týden, a vždycky lituju, že jdu až takto pozdě.
Kdo, by si nepamatoval narození Indie. Dobrá připomínka Soňi, já mám ten Facundův huňatý, hnědý svetr úplně vrytý do paměti :D Ale, to je hlavně z důvodu, že ten rok jsem rozjížděla stránku, a měla jsem neskutečně moc práce, neskutečně moc informací, které jsem musela doplňovat a do toho ještě takovéto novinky, jako je narození prvorozené dcery! Takže její narození mám opravdu v živé paměti.
Už jste to tu poznamenali, čas letí jako voda. Vůbec mi to nepřijde, že už jí může být 12 let. Přijdu si stará :D Ale, oslavili to skvěle, vím, že to museli slavit doma. Ale, stejně. Oslavy doma jsou bez tak nejlepší :) Myslím, že jak si Facundo užil svou oslavu v karanténě, tak stejně tak India, však je jistě po tátovi. Mě teď Majko nejvíc připomíná Facunda, nemůžu si pomoct. A ano, jistě ten hafík je Kamba, neskutečně vyrostla, a teď je to opravdu kopie Negry! :)
Už bych se jinak opakovala po vás třech, takže se rozloučím obrovským děkuju za vaše postřehy, milá slova a trochu zavzpomínání :) Jste úžasné :-*

Soňa: Katy, úžasná si hlavne ty. Keby nebolo teba a tvojej snahy predložiť nám každú nedeľu novú aktuálku, kde by sme boli. Pracne by sme snorili po internete v snahe uloviť aspoň malý fragment z Facundovho pestrého života. Tvojou zásluhov dostávame všetky novinky na striebornom podnose. Som nesmierne rada, že Facundo je taký perfektný človek a samozrejme som nesmierne rada, že máš už dvanásť rokov chuť písať o tomto človeku. V mojich očiach a samozrejme i v mojom srdci ste fantastická dvojka, ktorá robí môj život zaujímavejší.Veľmi ti za to ďakujem........

Katy: Děkuju Soničko, to je nesmírně, nesmírně milé :-*

majka528: Věřím, že o mě nikdo z vás nepochybuje jak jsem šťastná, že jsem našla před lety tuto stránku, kterou tak skvěle a perfektně vede Katy. Nikdy nepřestanu za to děkovat, protože tu mám přehledně a vše co se týká Facu, jeho aktivit, činnosti a rodiny. Jenom lituji, že jsem ji našla pozdě, ale stejně je to už tolik roků co tu jsem a každý týden vždy nedočkavě čekám na neděli, kdy vím, že tu bude zase něco nového. Katy, patří ti za to ode mě mnoho a mnoho DĚKUJI.

majka528: Katy, jsem ti moc ráda za vše co pro nás děláš a jak se o nás perfektně staráš. Já sem velmi ráda chodím a vždy se tu potěším a zaraduji. Prohlížím si ráda videa, seriály, klipy -no na co zrovna přijdu a vždy mi to zvedne náladu. Ráda z nich dělám gify, protože u toho se vždy hodně pobavím. Ale dnes jsem se úplně vytočila, protože jsem chtěla dát na forum pár nových gif a zjistila jsem, že se zase něco s forem stalo, protože mě to nechce pustit dále, že nemám oprávnění jít dále. Tak nevím co zase ten Tatapalk vymýšlí. Mě by to velmi mrzelo, protože ráda bych se se všemi podělila o gify, abyste z nich měli také radost a jinak nevím kam bych je dala. Tak nevím jestli je to jen dnes, protože nedávno jsem na forum byla. Omlouvám se, ale musela jsem se o to s vámi podělit. Přeji všem hezký den a můžeme se těšit na zítra, je neděle!

Katy: Ne, Majko. O tobě se opravdu pochybovat nedá! Ty mi to denně dokazuješ děkovnými slohy, které neskutečně zbožňuju. A tvoje nadšení srší ze všech komentářů, ještě po tolika letech, což je neskutečné! :) Jsem neskutečně ráda, že tu mám tak zaujatého fanouška a tak nápomocného. :)
Odepisuji až dnes, včera jsem to tu dodělala ve dvě ráno, a neměla jsem na komentář už moc energie. Já se dneska večer (pozdější večer) podívám, co tam zase vyvádějí! To forum mě opravdu extra irituje, co se to přestěhovalo na tuto platformu. Snad to nějak vymyslím, ale určitě bych ti vymyslela způsob, jak se s námi o gify podělit, protože o ně taky nechci přijít :)

Katy: Tak Majko, mělo by to být v pořádku. Už jsem se tam dostala. Měla by jsi taky ;)

majka528: Katy,jestli je to i tvoje zásluha tak moc děkuji, už jsem se dnes večer konečně dostala na forum. Děkuji za to. Včera jsem byla z toho tak vytočená, že jsem dnes odpoledne už začala "smolit" dopis, jak jsem z nich zklamaná a že to není na takové úrovni jako dříve. Než jsem stačila napsat si koncept tak už to šlo. Přeji ti moc hezký den.

majka528: Katy, my jsme ty komenty psaly zároveň a také mi to už jde. Díky za bezva spolupráci.

Name:
Web:

Powered by CuteNews