Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Že by nový projekt?
23.05.20 * 8 názorů
Na rozdíl od České republiky, v Argentině ještě nadále panuje nařízená karanténa. Nově prozatím do dnešního dne 24. května, ale ani to se neočekává jako konečné datum. Proto se znovu podíváme do Facundovi domácnosti a náplně posledních dní. Nadále tam panuje pohoda při pozorování západů slunce celé rodiny, nebo sezení před domácím krbem.



Ovšem něco pracovního se dělat musí, aby člověk nevypadl ze svého tempa. A když to zatím nejde přímo, po internetu jde spoustu věcí. Zdá se, že se po skončení karantény dočkáme nějakého nového projektu! Nasvědčuje tomu nejnovější chatovací video, kde se Facundo spojil s herečkou Silviou Navarro a scénáristou Leonardem Bechini. Tito tři by měli společně plánovat nějaký nový, pravděpodobně televizní, počin. V prvním videu se podívejte na setkání všech třech. Na druhém videu je takřka hodinový chat, kde detaily probírá jen Facu se Silvií. Vše je samozřejmě ve stádiích příprav a diskutování, takže bližší informace nejsou známy. Také nepředpokládám, že se toho dočkáme kvůli koronavirové situaci brzy, ovšem vyhlídky po skončení karantény jsou i tak příznivé!



I já musím něco dělat. Jelikož je v posledních týdnech novinek jen po málu, rozhodla jsem se ke zvelebování stránky. Dělám to pravidelně bez informování, ovšem tentokrát jsem se rozhodla pro úpravu celé sekce Facundo. Což je ta nejobsáhlejší a nejdůležitější sekce na stránce. Zvu vás tedy znovu k prohlídce, pokud se stalo, že se vám nezobrazovali některé fotky, teď už budou. Všechny jsou nově nahrané. Rozhovory jsou roztříděné podle jednotlivých let. Sekce telenovel je nově upravená, roztříděná a taktéž rozrostlá o kousky, které jsme tu zatím neměli. Některé texty jsou upraveny, nefungující videa vymazány. Zkrátka, je to tam jako nové, proto doporučuji projít si to celé. Znovu se omlouvám, jestli vám do teď při prohlídce této sekce něco nefungovalo. Fotky nahrávám neustále znovu a neustále mizí, proto vás informuji o doplnění.



majka528: Katy, DĚKUJI za dnešní krásnou aktuálku, s kterou jsem se moc potěšila. Fotky Facurodinky jsou úžasné, vyzařuje z nich pohoda, štěstí, radost a myslím si, že tak dlouho Facu doma nebyl a že si to všichni pěkně užívají. Fotky jsou nádherné, ta pohoda Facu na lehátku se synem, kachničkou nebo slepičkou, krásné záběry u vody a při západu slunce. Nádherné a něžná fotka je Indie jak má na sobě ty tří malá kuřátka. Je vidět, že si to rodina pěkně užívá, ta karanténa, aspoň byla k něčemu dobrá, že se všichni doma hezky pobavili, zabavili a užili si rodinné pohody a hlavně Facu byl doma. Přijde mi,že tam už přichází podzim, když jsem viděla všude tolik popadaných listí i na U-rampě. Tam je to opak jak u nás, kde se ukazuje sluníčko a začínají krásné dny /i když dnešek zrovna takový není/.
Podívala jsem se i na první video, kde ti tři spolu mluví přes chat, přišlo mi to velice živé a určitě spolu ti tři něco vykoumají. Facu se mi moc líbil, ty brýle mu velice slušely. Bylo by to fajn a věřím, že z toho něco i vznikne a my se máme pak na co těšit. Karanténa určitě bude brzo končit a pak nastane pro ně práce. To delší video si nechávám na pozdější dobu, ráda si ho shlédnu. Dávám si tam české titulky, abych byla aspoň trochu v obraze.
Katy, děkuji za tvoje zvelebení sekce Facundo. Nahlédla jsem do mnoho sekcí Facunda a jsou moc výborně udělané a opravené, takže se můžu těšit až si je budu důkladně prohlížet. Hodně toho tam přibylo, ale já mám dojem,že mě tam dříve skoro vše fungovalo, až na to, že někdy fotky zmizely. Ale máme toho tady hodně na prohlížení, na shlédnutí a tak je sem radost chodit.
Katy, moc ti děkuji za tvou péči jak se o nás krásně staráš, máme to tady vše podané jak na stříbrném podnose a to vše jen díky tobě. Jsi úžasná.
Přeji všem hezký den.

Soňa.: Aj ja si myslím, podobne ako Majka, že tá korona nám priniesla aspoň trošku úžitku v podobe fotiek Facundovej rodiny./ ale inak ju nemámani trošičku rada/Fantastické fotky Facunda a Mora na lehátku, ako si užívajú krásne jesenné počasie. Nostalgia padajúceho lístia na rampu a veľmi milá fotka Mora s fretkou v posteli. Aj keď ja by som veľmi rozmýšľala, či dať práve fretku do postele, nakoľko tieto zvieratká neskutočne smrdia. ALe Aranovci majú pri svojej láske k zvieratkám zrejme iný názor. Ale tá fotečka je veľmi roztomilá. videá super, Facundovi tie okuliare naozaj svedčia, nosí ich síce už dlhšie, ale pohľad na neho v okuliaroch ma vždy nadchne. Čas je neúprosný a necháva stopy aj na Facundovi. Ale sú to také pozitívne stopy. Facu nám skrátka stárne do krásy.....Uvidime s akým novým projektom nás Facundo prekvapí. Už sa na to teším. Ostatnú časť aktuálky si nechávam
na ďalšie dni. Už sa teším na návrat ku starším videám a rozhovorom. Ja osobne si myslím, že stránka bola aj doteraz dokonale prehľadná, ale ako vidím Katy ju aj tak pre nás vylepšila. Prajem krásny týždeň a veľké poďakovanie pre Katy.....

Katy: To víte, Katy když se do něčeho dá, tak to musí jít všechno :D Fotky v sekcích jsem nahrála už asi po čtvrté! Neskutečně mě irituje, že mi stále mizí a hyzdí mi to stránku. Ale, tentokrát jsem to opravdu vzala tak z gruntu, že jsem si říkala, že to zakomponuji do aktuálky :) On, kdyby sem přišel nějaký člověk, který tu nikdy předtím nebyl, a viděl ty křížky místo fotek, ten by si pomyslel! :D A nezůstala jsem nakonec jen u fotek, ale u všeobecných oprav. Jednou za čas je to opravdu nutné udělat, a roztřídění telenovel...na to už jsem se chystala od té doby, co vznikla nová stránka. A to byla jen první velká sekce. Budou následovat videa, kde to potřebuje taky velkou reorganizaci a chystám se na to strašně dlouho. Každý karanténu využívá jinak, Facundo si užívá své rodiny a já si užívám Facunda :D Užívala jsem si tu včera do dvou do rána! Ale, vidím spokojenost, takže to za to stálo.
Nové fotky jsou jako vždy moc pěkné. U Facunda je to opravdu jak na malé zvířecí farmě. Ale, zase velmi ráda vidím, že se tam zvířata mají dobře :)
Děkuju holky za obsáhlé komentáře, opět odtud odcházím s potěšujícím pocitem. A to je teprve neděle. Ona až se zastaví Anavi, tak se nám debata ještě rozjede :D Ale, prozatím vám posílám velikánské DĚKUJI :)

majka528: Katy, mám dojem,že si z nás dělají srandu. Z ničeho nic na stránce zmizely fotky a to jsi se radovala a my se velmi potěšily jak je to vynikající. Ještě k tomu jsem se zase naštvala u fora, ten Tapa.. nebo jak se to jmenuje si stále něco vymýšlí. Těžko se tam dostávám, chtějí, abych se tam dostávala přes mejl, ale já už dávno zapomněla heslo. Dostanu se tam ještě postaru, ale s potížemi.Našla jsem totiž starší videa a moc mě pobavily tak jsem z nich udělala gify.
Ale jinak si to tady užívám, jak je ošklivé počasí tak tu dobu strašně ráda trávím zde, vždy mě to uklidní, Facu mě potěší a hned je lepší nálada. On a ty jste fantastičtí, takže moc a moc děkuji, že máme Facu a hlavně tebe Katy.

anavi: Anavi sa už zastavila.:) Už mi to aj chýbalo, ale verte, neverte, trošku som cestovala (pracovne aj rekreačne).
Preto ďakujem dievčatá, že ste to tu napísali aj za mňa. Aj mňa veľmi baví pozerať si fotky z rodinného prostredia, Facu má stále čo nové ponúknuť a mňa len a len teší, aký nádherný kúsok zeme obývajú. Fotky dýchajú jeseňou, ktorá v Argentíne zavládla. A milujem pozerať sa na západy slnka, majú ich nádherné.
Čo sa týka pracovnej časti, teším, teším sa, že vzniká nový projekt. Silvia vyzerá byť veľmi nadšená z toho, že bude spolupracovať s Facu. Na tom druhom videu sa mi veľmi páčila, ako vyhjadrila vzrušenie, že sa vidí s Facu a ide robiť s ním rozhovor, vyzerá, že sa majú veľmi radi. Videá si samozrejme pozriem detailnejšie.
Ale, ktovie, či to stihnem :D, lebo Katy nám tentokrát naložila poriadnu dávku aktualizácie. Paráda, paráda!!! Hoci som písala, že to tu už lepšie nemôže byť, tak je fajn, že dolaďuješ detaily Katy. Áno, nech to tu má nový návštevník tip top, aj keď taký skúsený určite pochopí, ak je nejaké video, či obrázok nefunkčný, že si to už možno autor stiahol.
Katy, velikánska pochvala a poklona tvojej práci a ešte väčšia vďaka za aktuálku. Si teraz pod hrozbou ďalších mojich komentov, keď si to tu všetko poobzerám.:DD
ĎAKUJEM!

Katy: Ráda budu pod hrozbou dalších komentářů, Anavi :D To jsi mě jinak tou větou skutečně pobavila :D :D Tak, ty nám cestuješ. Doufám, že sis užila rekreaci ať už to bylo kdekoliv a nabrala jsi nové síly. Já a Majka nabíráme psychickou sílu asi tady, a já tu sílu potom vkládám do zvelebování sekcí. Tak, doufám, že až si sekce prohlédneš, že nebudeš v šoku nebo zklamaná. Nejsou to extra velké změny, jsou to napravené chyby a pár úprav a aktualizací. Na velké změny si nepotrpím. Ale, jak říkám, nejsem se zvelebováním u konce. Až mě to zase takto chytne, vrhnu se na videa :)
Nemáš zač Anavi, já se když tak budu těšit na hrozící další komentáře :D :D
Majko, zrovna teď mi fotky fungují všude. Je možné, že to byl jen malý výpadek, který byl ale jen na určitou chvíli. Stále se ti fotky nezobrazují? Jinak to forum je jak na baterky! Ale, pokud se tam teď dostaneš jen přes mail a nepamatuješ si heslo, tak já ti z administrace pošlu nové, to není problém. Tak pověz, jak na tom jsi. Ta technika habruje, jako někdy počasí. Někdy to jde, někdy ne. Člověk musí vychytat okamžik, aby se všude dostal, tak jak má. Je to úděsné, hlavně to forum. :-/

majka528: Anavi, doufám že sis užila cesty ať soukromě nebo pracovně, ale určitě sis ráda našla chvíli, aby ses zkoukla na novou aktuálku, kterou pro nás tak perfektně vytváří naše zlatá Katy. Já sem chodím velmi často, Facu mě vždy tak uklidní a hlavně moc potěší.
Katy, fotky mi už taky se všude ukazují, ale věř, že jsem byla velmi vytočená, když znenadání zmizly a to jsem se koukla i na starší stránky a tam také nebyly. Asi to byl nějaký výpadek,protože fotky tu máme zase všechny, díky za to. Zatím se na forum dostávám, ale když budu mít potíže tak se ozvu.
Katy, MOC DĚKUJI ZA TVOU TVORBU A TUTO STRÁNKU.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Věřím ti Majko, já už byla neskutečně mockrát vytočená. Ale, nemá smysl se tím nechat vytáčet. Přinejhorším to nahraju zase znovu :D Ale, jsem ráda, že teď všechno šlape, a doufám, že nadlouho :)
Dobrá, ale stačí říct, kdyby něco. Já na to hned hodim oko ;) Já děkuju, jsi na mě stále tak hodná :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews