Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nové i staré střípky
13.06.20 * 5 názorů
Žádné překvapení se nekoná ani tento týden. Argentina se dočkala dalšího prodloužení karantény. Tentokrát docela dlouhého prodloužení, téměř až do konce června - 28. 6. 2020.
My si tudíž musíme vystačit se střípky ze sociálních sítí, ale dnes i trochu zavzpomínáme. Nejdříve tedy rychlý, střípkový přehled z tohoto týdne. V minulém týdnu se Facu chlubil svou Kambou. Tento týden se místo ní zaměříme na děti. Respektive na Yaca a Mora. Jeden nám předvádí své kuchařské umění na videu. A druhý nám pózuje na vysmáté fotce.A u fotek zůstaneme. Zajímalo by mě, kolik z vás si vybaví photoshoot z let 2005 focený pro časopis Gente?! Jistě se tací najdou. Pokud ne, připomenout si ho můžete v galerii. Proč se vracím tak hluboko do minulosti? Právě tento týden se ruským fanynkám podařil najít jeden zapomenutý klenot, který jsme prozatím neviděli. Prohlédnout si ho můžete v druhém albu:A ani dnes vám neochudím o nové gify od naší Majky. Protože, kdo by nerad vzpomínal na Divokého Anděla, že? Majko, opět mockrát děkujeme! :)

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou aktuálku, která mě vždy potěší a ten den je vždy pro mě radostnější a pohodovější. Jak je vidět, tak tam stále mají karanténu, ale aspoň si Facu užije své rodiny, protože při své aktivitě by určitě by byl mimo domov. Video, kde Yaco si dělá "volské oko" je bezvadné, ten kluk je moc šikovný, to by myslím každý tak rutinně nesvedl. Věřím, že pak mu to moc chutnalo. Vysmátý Moro mě pobavil, ale dumám nad tím, zda je to skatebord nebo něco jiného, ale on si určitě rád s tím pohrál. Na těch dvou dalších fotkách je Facu úžasný, moc mu to sluší a je vidět, že ruské fanynky jsou neúnavné. Mě se moc líbí ta druhá fotka jak je Facu v "rozletu". Kdo by si nepamatoval jeho fotky z reklam. Nevím pro co to tehdy fotil, ale mě se líbil na těch fotkách, kde byl brán jen zezadu a ukázal nám nádherná svoje záda. Byly to tehdy úžasné fotky a Facu byl fantastický, což je dodnes.
Katy, děkuji, že pokračuješ a dáváš sem zase moje další gify. Já jsem udělala další a jsou to hlavně pro tebe a Anavi ze seriálu, který máte rádi.Soni, omlouvám se, ale nemůžu si vzpomenout, který seriál máš nejradši, abych ti z něho udělala také nějaký gif.
Katy, moc děkuji, zpříjemnila jsi mi dnešní neděli tak jako vždy.
Přeji všem hezký den.

Soňa: Karanténa v Argentíne sa predlžuje, to znamená viac rodinných fotiek a návrat do Facundovej minulosti.Aspoň máme čas si zaspomínať a veru sú to veľmi pekné spomienky.Ako poznamenala Majka, tie Facundove fotky, ktoré nafotil vyzlečený do pol pása sú jenoducho úžasné, či je fotený zozadu, alebo zpredu. To jeho telíčko je jednoducho perfekné. Jaj, trošku som sa nechala uniesť, čo sa mi pri takýchto fotkách stáva takmer vždy. Šikovný Yaco, naozaj máloktoré dieťa by si dokázalo spraviť volské oko na otovrenom ohni. Ale ten chlapec je celý Facundo, on má ešte aj jeho mimiku.Ani ja som nerozlúštila čo to drží Moro v rukách. Mám dojem, že keď Moro vyrastie bude z neho nebezpečný fešák. Všetku Facundove deti sú pekné a určite i šikovné, ale pre mňa je Moro č.1.Ale vlastne ani neviem povedať prečo. On má v sebe takú iskru. Majka, aj tvoje gify potešili vždy sa na ne rada pozerám. Teraz ma potešili hlavne dva posledné z dovolenky Iva a Milagos na Ibize. Divoký anjel zostane vždy jednotkou. Bola to jednoznačne fantastická telenovela . A ešte trošku z histórie, dočítala som sa na intenete, že práve dnes pred desiatimi rokmi začala TV Doma vysielať prvý diel SMS. Ako ten čas beží..... Majka ja mám rada všetky Facundove telenovely a filmy, niektoré však na mňa zapôsobili viac a niektoré menej. U mňa je Top Vidas Robadas /Ukradnuté životy/ Tam sa mi ten náš Facu páčil jednolznačne najviac a zaujalo ma to i dejovovo. Ale rada si pozerám všetko, kde Facu hrá. Dievčence, ďakujem za spíjemnenie tohto dňa, ako i ďalších dní, ktoré pri aktuálkach určite strávim

anavi: Tak to je krása. ja skutočne neviem, kde začať, perfektná aktuálka. Teším sa absolútne zo všetkého. Nuž idem po rade. Ani neviem, prečo ma ešte prekvapuje predĺženie karantény, mala som pocit, že vírus je na ústupe všade, ale správy nesledujem, takže ti Katy naprosto dôverujem. A tiež sa teším, že nahliadneme viac do súkromia Facu. je skvelé, že sa s nami oň delí. Yaco prekvapil aj mňa, ja by som si tak veru volské oko neurobila. Vo všeobecnosti nerada narábam s rozhorúčenou panvicou. :DD Mne sa pozdáva, že Moro na fotke stojí na tej domácej rampe, takže by to mohol byť skateboard. No neviem, či máva aj takýto tvar, takže netrvám na svojom názore.
Trvám však na tom, že spomínaná séria fotiek je nezabudnuteľná. Zbožňujem tie fotky a litajúci Facu je skvostný. Nech sa len ruské fanynky pokojne hrabkajú v archíve a ešte pre nás niečopikantné vytiahnu.:DD Katy, bolo veľmi príjemné zaspomínať si na tieto fotky a ešte raz, dva, tri ... krát si ich poobzerať. Juj!
A spomienky na DA sú tiež vždy príjemné. Majka, tie gify sa ti fakt podarili. Veru, pobavila som sa výborne, za čo ti ďakujem.
Katy, celá aktuálka je skvelá, geniálna. ĎAKUJEEEEM! Už ani neviem, ako lepšie poďakovať.

Katy: I já se konečně hlásím k této pohodové aktuálce. Ač je karanténa prodloužena, a to není nic pozitivního (z hlediska zdravotního), tak i na mě tato aktuálka působí takových odpočinkovým, řekla bych letním dojmem. Děti, divoký anděl a i ta staro-nová fotka působí letně a pohodově! :) Jsem už v nějakém letním, relaxačním režimu asi :D Ale, tak Facundo působí všeobecně uklidňujícím dojmem.
Virus je na ústupu, co se týče Evropy, ale řekla bych, že o to víc je teď zasažená jižní Amerika, kde ty čísla ze začátku nebyli tak strašné. Ale, z Facundového hlediska nám to, asi ani jedné nevadí. Sonička má moc ráda rodinné fotky, kterých si teď užije dosytosti. A já mám zase prostor, abych přidávala Majky krásné gify. Děkuju Majko, že stále vytváříš. Musím si jít tedy stáhnout nové výtvory, abych to měla připravené do aktuálek. Už předem moc děkuju :-* I mě vrtalo hlavou, co to ten Moro drží! Chtěla jsem to i napsat do aktuálky, ale řekla jsem si, že se do toho radši pouštět nebudu :D Nejdřív mi to přišlo jako nový surf, jenže na to je to strašně malé. A zase to nemá tvar skateboardu, který by se nabízel, jelikož stojí u té domácí rampy. :D Takže, i mě je to záhadou :D Fotka je to ale pěkná :) Věděla jsem, že staro-nová fotka se bude líbit určitě Anavi. Protože vím, že tuhle tu sérii fotek má hrozně ráda! :) Jakmile jsem ji zahlídla, hned jsi mi přišla na mysl, Anavi :) Ale, doufám, že všechny jste se pokochali. Mám ráda staré fotky z archivu, které se k nám dostávají až v dnešní době. Takové příjemné retro :D Mockrát děkuju za úžasné komentáře, budu se těšit u nové aktuálky :-*

majka528: Holky, přečetla jsem si vaše komentáře a jako vždy byly vynikající. Měla jsem tento týden takový smolný, tak jsem jako vždy se chodila dívat sem na stránku a kochala se aktuálkami. Hodně jsem se dívala i na videa a to na jakékoliv, ale musel tam být hlavně Facu, protože díváním na něho mě dovede uklidnit - Facuterapie funguje. A jak jsem si prohlížela videa a to mi bylo jedno jaké bylo, hlavní bylo, že tam byl Facu. Udělala jsem z nich zase pár gifů, a přiznám se, že jsem se u toho hodně pobavila. Katy, moc ti děkuji za tvou tvorbu této stránky, u ní si vždy odpočinu, vždy mě umí pobavit a hlavně potěšit, že mě i ta smutná nálada přejde. Katy, DĚKUJI!!!

Name:
Web:

Powered by CuteNews