Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Dos Minutos Contigo
27.06.20 * 15 názorů
Nový online seriál, o kterém už jsem vám říkala minulý týden. Uběhl další týden a mám pro vás další doplňující informace a první epizodu! Jak Facundo slíbil, tato minisérie bude dostupná po celém světě na svém instagramovém profilu. Tento pátek byl zveřejněn oficiální první díl série. Celý seriál, by se měl skládat z 8 dílů po dvou minutách (i když ten čas tak úplně neodpovídá, s ohledem na první díl). Čeká nás tedy ještě 7 dalších dílů. A i pokud jde o příběh, jsme trochu chytřejší.
Tato série vypráví příběh o Tobiasovi a Mie... Tobias na jedné ze svých procházek najde mobilní telefon, vezme si ho domů a pokusí se najít jeho majitele. Telefon začne zvonit a on hovor přijme - volá Mia, která si myslí, že mluví se svým psychiatrem. Jelikož telefon, který Tobias našel patří jistému psychoanalytikovi. Tímto způsobem se seznámí a začne se odvíjet jejich příběh...

Tolik o novém seriálu, a teď pojďme ještě na skok do soukromí. Facundo začal spolupracovat s další značkou, díky které se můžeme zase podívat do jeho příbytku. Jde o značku Hammaks Argentina, která se zaměřuje na výrobu houpaček, ať už vnitřních nebo venkovních. Facu nám ukázal obě varianty. Další fotkou nám popřál krásné sny z jeho další bezesné noci na instagramu. A bezesných nocí bude mít asi ještě spoustu! Počínaje červencem se Facundo vrátí s En El Aire! Říkáte si, jak je to možné? Nepůjde o divadelní představení na které jsme byli doposud zvyklí. Půjde o nový rádiový pořad, který bude Facu provádět ze svého domova prostřednictvím rádia Nacional. Každou sobotu a naděli mezi 1: 00 a 2:00 hodinou ranní bude vyprávět své příběhy a přinášet divákům svou hudbu.
soňa: Ďakujem Katy, za ďalšie krásne nedeľné ráno , ktoré mi spríjemnila tvoja aktuálka. Ďakujem aj za preklad, veľmi pomohol, nakoľko sa viem o čom táto miniséria pojednáva. Hneď na to hľadím s inými očami. Takže nás čaká ešte sedem nedieľ. Pekná predstava. Fantastické fotky z Facundovho súkromia. Stále ma prekvapuje štýl jeho zariadenia. Je naozaj netradičný a svojský. Taký mišung, rôznych štýlov a hlavne farieb, ale v celku to pôsobí veľmi príjemne. Čo ma zaujalo najviac, je ten krásny výhľad. Dom je postavený na úžasnom miesteVeľmi sa mi páčia takéto presklenné steny, hlavne, keď ten výhľad stojí za toí. Zas na druhej strane, keď si predstavím Máriu, ako to sklo pri tých troch deťoch leští a koľkokrát za deň, to už zase také pekné nie je. /to mi prebehlo asi prvé hlavou keď som videla túto fotku. Mária ako utiera detské otlačky rúk/Hlúpe myšlienky hneď v nedeľu ráno. Však? A samozrejme nesmiem zabudnúť na úžasnú fotku Facunda. Je na nej strašne zlatý, oddýchnutý a spokojný. Tá karanténa mu očividne prospela, aspoň spomalil zo svojho hektického tempa. Katy, naozaj ma prekvapuješ,že i v tomto čase nás obohacuješ takýmito krásnymi aktuálkami. Naozaj som sa bála, že nebude moc o čom písať, keď ten svet je taký pozastavený, ale teba nezastavila ani Korona. Vždy si veľmi cenním tvoju prácu, ale v týchto dňoch určite ešte o čosi viac. Ďakujem a prajem všetkým krásny nedeľný deň.

Soňa: Ešte zopár krát som si prezrela fotku o ktorej som básnila v predchádzajúcom komente, a veru žiadna sklenná stena sa mi tam neobjavila. Vyzerá to na voľný prechod z izby na terasu. Neviem, kde som tú sklenenú
stenu ráno videla. Ja som vždy taká unesená z každej aktuálky, že ani moc dopodrobna detaily nevnímam, všetko mi zatieňuje Facundo. Takže chybička se vloudila. Ale aspoň sa Mária nenarobí s leštením skla.,-

majka528: Katy, já ti moc a moc děkuji za to krásné dnešní dopoledne, které jsem strávila u tvé aktuálky a moc jsem se potěšila. Ta miniserie je velmi zajímavá a děkuji za překlad, teď aspoň vím o čem se tam jedná a Facu je moc bezvadný, jako vždy úžasný. A to je teprve první díl tak se máme na co těšit co bude příště. Jsem jako Soňa unešená z jeho soukromí, je tam všechno pohromadě a to se mi moc líbí, Facu to sedne a jakoby to k němu patřilo. Fotky jsou překrásné a také se mi líbí ten skleněný přechod z domu na terasu, je tam pěkný výhled. Mě se moc líbí i okolí jeho domova, když občas dá Facu fotky od rybníku, ze zahrádky, kde Maria vše možné pěstuje a pak i kluci jak si hrají a pak ten úžasný dřevěný domek, je to prostě perfektní. Facu ta karanténa prospěla, na té fotce vypadá jak už napsala Soňa odpočatě, spokojeně a šťastně. I když on i v karanténě neodpočívá a snaží se vyvíjet aktivitu jak to jen jde a to se mi na něm líbí, ale mě se na něm líbí vše od hlavy až k patě.
Katy, moc děkuji, že jsi tak neúnavná a stále nás zásobuješ tolika novinkami o Facu, je to radost chodit sem a já sem chodím moc ráda, však je to myslím i poznat. Jsi poklad a já jsem ti za vše moc vděčná. DĚKUJI.
Přeji všem hezké dny.
Soni, ty jsi tady musela být velice brzo, protože, když jsem poprvé tady byla už tu byl od tebe koment /ty snad nespíš/.

Soňa: Majka, pozri si tú fotku ešte raz, ja ako sa pozerám, tak pozerám, ale myslím si,že tá sklenná stena tam predsa nie je, ako som písala vo svojom druhom komente. Aj ja som si najprv myslela, že to majú presklenné, ale ako pozerám, tak pozerám, skôr sa mi tam zdajú zasúvacie dvere. A zas je ďalšie tajomstvo Facundovho bývania na svete.....Sklenná stena alebo otovrený prechod na terasu????? To je otázka....

Soňa: Majka, ja som napojená na nočný prúd, spím naozaj veľmi málo, hlavne v nedeľu, lebo už som nedočkavá na novú aktuálku a skoro ráno mám úžasný kľud na to aby som si ju vychutnala.

majka528: Soni, mě to přijde, že mají prosklenou tu stěnu co jim jde ven na terasu, jinak si myslím,že vevnitř domu sklo není. A možná to jsou posuvné dveře, to nejde poznat z fotky, a jestli ano tak jsou hodně široké. Možná, že se časem dozvíme o jeho bydlení více.
Soni, že jsi sova to jsem poznala, protože ty komenty píšeš v noci, já zase brzo vstávám, tak to máme pěkně rozdělené. V neděli se také vždy těším na novou aktuálku a pak si ji s potěšením vychutnávám, tak jako ty.

Soňa: Naozaj to moc z fotky nejde určiť, ja som bola najprv poresvedčná, že je to sklo, ale teraz som si tým taká istá nie som. Ja som naozaj človek, ktorý je napojený na nočný prúd......Strašne málo spím a potom sa to prejavuje na mojom zdraví, ale v nedeľu mi to vôbec nevadí.Ako som už povedala, mám nesmierne rada tie skororanné stretnutia s Facundom. Potom na tom fičím celý týždeň.

majka528: Soni, jak Facu sedí na té houpačce tak mi to přijde, že to není foceno přímo v jeho domě, ale v nějakém dřevěném domku co má někde na zahradě a má tam vše možné upomínkové předměty a asi je to i jeho pracovna. Ale před lety jsem buď viděla nebo četla, že má prosklenou stěnu, kde se jde na terasu, ale Facu si svoje soukromí velmi hlídá.

anavi: Konečne ďalšia záhada, ktorú môže Majka riešiť.:DD Tak to zaujíma aj mňa. Myslím si, že fotka, o ktorej sa rozprávame je podľa mňa fotená na poschodí, takže sa prikláňam k názoru, že je to prechod na terasu. V lete by som ešte prijala, že je voľný, ale v zime tam určite majú nejaké zašuchovačky, či už presklenené alebo nie. Výhľad sa aj mne veľmi páči. A tentokrát ma upútali aj koberce. Keďže Facu spomínal, že má dom v štýle horskej chaty,tak mi to zariadenie pasuje. V takýchto priestoroch sa cítim veľmi dobre. Po tom, čosom si všimla ja, ti bude Sonička, Marie ešte viac ľúto. Facu má na tej fotke tenisky, z čoho my vyplýva, že chodia po dome obutý tak, ako po vonku. Aj to, že si tam púšťajú zvieratá naznačuje, že si na čistú dlážku nepotrpia tak, ako my. napriek tomu, to u nich vyzerá čisto. Hlavne, že sa tam dobre cítia, čo na fotkách vidno. Mňa neskutočne nadchýnajú fotky pri jazierku. Oči nemôžem spustiť z fotky, kde sú rozsvietené žiarovky a na lavičke sedí asi Facu (alebo maria?) a vedľa Kamba. Očarujúca atmosféra.
Ich dom mi pripomína chatku, kde Ivo uniesol Mili zo svadby. Aj tam mali veľký otvorený krb a jazierko.
Nechala som sa uniesť debatou o zariadení, ale nadšenie chcem vyjadriť aj z online seriálu. Veľmi sa mi páči zápletka. Mám rada, keď sa ľudia dokážu otvoriť a zdôverujú sa s tým, čo vnútorne prežívajú. A seriál bude zrejme práve o tom. Už ma len mrzí tá rečová bariéra.
Inak opäť skvelá aktuálka, Katy. Ďakujem z celého srdca a súhlasím so všetkými chválami, ktoré tu odzneli smerom k tebe. Facu vôbec nevyzerá, že by si išiel pýtať podporu od štátu ako niektorí naši herci. jednoducho robí, čo môže a čo má rád.

anavi: Dievčatá, myslíte si, že Facu tú minisériu natáča zo svojho domu? Žeby sme mali aj takéto exkurzie? :D

Soňa: Ja si myslím, žťe to nakrúca priamo zo svojho domu. Presvedčili ma tie tibecké vlajky a Facundove fotografie. Možno uvidíme viac v ďalších dieloch.

majka528: Anavi, já si také myslím, že se ta miniserie natáčí u Facu doma.
Dle té fotky soudím, že je to foceno někde v poschodí. Facu někde říkal, že je to dům postavený jako chata a že si sám postavil krb, na který byl pyšný. Také jsem byla trochu udivena, že se asi doma nepřezouvají jak je to u nás zvykem, ale doufám,že má svoje zoo slušně vychované. A mě se u nich doma líbí to jak žijí - v souladu s přírodou. Věřím,že Maria bude mít asi doma nějaké robotické pomocníky, co jí ulehčí práci.
Anavi, ty fotky u jezírka jsou úchvatné, také jsem byla z nich unešená.
Katy, díky za aktuálku, jako vždy byla vynikající.

anavi: Bude to veru tak, že natáča doma, to sa teším, teším, že nás povodí po svojich komnatách... ako sa zdá, dom je veľký, ešte máme čo obdivovať.:))
Majka, aj mne sa páči, ako žijú v prepojení z prírodou. A vyzerá to u nich úplne ako na vidieku. Viem, že Facu si to tak vždy prial a našiel si rovnako naladenú partnerku.
Katy, ako vidíš, aj my sme tu rovnako naladené na tvoju stránku, za ktorú ti velice ďakujem.

Katy: Tak, tato skvostná debata mi připomíná výstup na Everest a eixtující/neexistující ponožky :D Nejvíc si mě pobavila ty, Soničko. Nejdřív, jak si v prvním komentáři hrozně litovala Mariu, jak se nadře s leštěním skla, a za chvíli v druhém komentáři si podotkla, že žádné sklo asi neexistuje :D :D :D Přijít sem je lepší, než si pustit komedii. Já se přikláním k názoru, že tam sklo není. Nebo ho ani po detailním zkoumání nevidím. Nevím, jestli je to jako terasa, protože je to v patře. Spíš, jako by takový balkón. Ale, taky si myslím, že v zimních měsících tam asi něco mít budou. Nebo už jen tehdy, když někam jedou. Nemůžou to nechávat stále otevřené. Ale, sklo jako takové tam teď nevidím. To, jen tak pro upřesnění, jak to vidím já :D Tak, fotky měli člověka inspirovat k nákupu houpaček, ale na české fanynky to mělo tedy jiný dopad. My, by jsme mu radši koupili prosklené dveře :D
Anavi - seriál točí zcela určitě ze svého domu. Všichni tři pracují ze svých domovů. Na tom to ostatně taky stojí celý ten seriál :) A Facundo velmi striktně dodržuje karanténu, což mu velice chválím. Já se osobně těším i na vysílání v rádiu. Líbí se mi ten nápad, že ten program pojmenoval po své oblíbené divadelní hře. A že tentokrát to bude dělat opravdu v rádiu, tak jako si na to v divadle hraje :) Uvidíme, kdy nám to započne. Ale, určitě se nudit nebudeme. Zcela určitě mě nezastaví ani Korona, ale hlavně nezastaví ani Facunda. A to ani na jeden týden! Byli týdny, kdy toho bylo méně, ale nikdy mi nepřišlo, že by nedělal nic. Takže díky patří hlavně Facundovi, že se tu stále nenudíme a nudit určitě ani s nastupujícím červencem nebudeme. Zase jste mě zahrnuli úžasnými chválami! Já vám opět strašně moc děkuju, ale tentokrát taky děkuju za pobavení. Miluju tyto debaty! :)

majka528: Katy, také zbožňuji ty naše debatní komenty a vždy se potěším a zaraduji, když vidím,že zase nějaký přibyl. Když jsem psala svoje komenty tak jsem se ani v jednom nezmínila o tom jeho novém projektu EEA, který bude mít v rádiu. Určitě to bude zajímavé a jsem na to moc zvědavá. Je pravda, Facu se nikdy nenudí, on stále něco vymýšlí a musí být stále aktivní a to si na něm cením. On je to úžasný člověk.
Katy, děkuji za tvou péči a tvorbu pro tuto stránku - je perfektní a ty také.

Name:
Web:

Powered by CuteNews