Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo opět pomáhá
15.08.15 * 7 názorů
Jak Facu řekl v posledním rozhovoru po koncertu v La Trastienda, přípravy druhého CD jsou v plném proudu!
Důkazem jsou toho fotografie kterými zásobuje fanoušky na svém twitteru. Můžete si všimnout že Facundo vždycky drží papír s nápisem "Den ..." Odpočítávání do posledního dne práce na CD? Můžeme jen hádat, jisté ale je že se nového hudebního počinu dočkáme již brzy.Facundo ale jako vždy nezůstává jen u své práce, ale stále pomáhá tam kde je to potřeba. Na svůj instagram uveřejnil další fotku z heslem #Fuerza Maxi (Sílu Maxi). Podpořil tak mladého chlapce Maxima Delfina který trpí rakovinou. Tímto vzkazem mu přál mnoho dalších sil do dalších chemoterapií které ho čekají. Chlapec reagoval svojí fotkou kde drží nápis #Gracias.Ale nejen tomuto chlapci pomohl alespoň takovouto cestou. Ještě před svým koncertem 7. srpna si udělal čas, i se svou ženou Mariou aby se vyfotili v tričkách které se budou nosit 27. září 2015, tento den se totiž bude konat argentinský paralympijský den. Cílem tohoto dne bude aby si i lidé se zdravotním postižením mohli vyzkoušet sportovní aktivity jako zdraví lidé.Do třetice všeho dobrého, a to doslova. Facundo na internetu obdržel tuto žádost: "Milagros je moje neteř. Byla přijata do IDAT (Agentinský ústav diagnostiky a léčby v Buenos Aires). Je váš velký fanoušek a moc ráda by se s vámi setkala. Doufám že to bude možné. Díky."
A výsledek? Ten si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Facundo ihned přišel na návštěvu k této holčičce. Kdyby její rodiče nezveřejnili tuto fotografii, svět by se nikdy nedozvěděl že Facundo něco takového kdy udělal.Včera 15. srpna se Facu už zase pustil do své práce. A opět to bylo rádio. Byl hostem rádia Aire 97,7 FM. Konverzace byla vysílána živě na internetu. I k nám se dostal záznam rozhovoru ale bohužel ve špatné kvalitě. Téma hovoru bylo jasné a to především hudba! Mluvilo se o CD Salir a Tocar, o jeho ženě Marii a také o zvěstech které se šíří v poslední době.
Facu je spojován s televizní společností Telefe kde by údajně měl pracovat s herečkou Carinou Zampini, se kterou pracoval již na telenovele Padre Coraje. Ale ani jedna strana toto nepotvrdila, ani televizní společnost ani Facundo. Na konci rozhovoru si dokonce Facundo zazpíval živě! Ve fotogalerii si můžete prohlédnout pár fotek ze studia.Facundo dává jeden rozhovor za druhým a všechny jsou zaměřené jen na jedno a to je HUDBA! Je jasné že sem tam se objeví v článku i nová fotka. Mám pro vás 2 nové fotky z časopisu La Nacion.Úplně nakonec tu mám pro vás finální díly seriálu "Noc a Den", poslední díl se zastavil na čísle 122. Všechny si můžete pustit zde.majka528: Katy, jako vždy velké díky za novou aktuálku. Koukám, že jsem zase první, ale já jinak nemůžu, když otevřu počítač v neděli a jsou tu novinky tak neodolám a musím se na to vše podívat, doma jde vše stranou /je to jako droga/. Všechny fotky jsou moc pěkné. Rozhovor zase není v tak špatné kvalitě, když jsem Facu krásně slyšela /ale nerozuměla/, ale stačilo poslouchat a písnička nakonec byla jako třešnička na dortu. V tom jak Facu i s Marií pomáhají, kde to jen jde, tak mají oba dva můj obdiv a hlavně Facu jak to vše stíhá. A fotka s Millagros je moc dojemná a jak přeje sílu Maximu - na to nemám slov. Jak ve všech rozhovorech se zmiňuje Facu jen o hudbě tak se mu ani nedivím, když vidím videa z koncertů jak je tam šťastný, krásný kontakt s diváky tak se domnívám, že ho teď muzika více naplňuje než hraní, /i když bych ráda uvítala další seriál s ním./ Díky za další díl seriálu Noc a den a jsem zvědavá jak skončí. Katy, ještě jednou velké díky a jsem moc ráda, že jsem si zase mohla přečíst a uvidět co Facu dělá a hlavně ho vidět - on je čím dál hezčí. Jsi skvělá!!!

anavi: Dnes nová aktuálka prišla aj s ochladením, preto to je veľmi príjemné ráno. Hoci som sa zapotila rozmýšľaním, ako to odpočítavanie do vydania CD Facu myslí. Na prvej fotke ukazovali jeho kolegovia 20 prstov a potom začínal od jednotky. Žeby teda za 20 dní...:DD V každom prípade skoro ako napísala Katy. Na moju smolu to bude určite v dňoch, keď nebudem mať notebook. Tak sa môžete tešiť a ja mám o dôvod navyše, aby som urobila aj nemožné, aby som sa na PC niekde dostala.
To, že Facu pomáha chlapcovi alebo paraolympionikom ma vôbec neprekvapuje. Má obrovské srdce plné lásky. Urobí to najlepšie, čo vie a môže, len aby pomohol. A prípad s dievčatkom je dôkazom toho, že to robí pre ľudí, nie pre médiá (pokiaľ to nie je nutné).
Nové dve fotky aj fotky z rádia sú krásne. Veľmi neverím klebetám o novom seriály. Kedy by to Facu stíhal? Finišuje na novom CD a chystá sa na koncerty do Európy. Ale Facu je Facu a on vie stíhať aj nemožné...:D
Vidím Katy, že si si svoje výčitky kompenzovala parádnou aktuálkou, ešte si dokonca nahrala aj záver seriálu NaD. Ten budem pozerať počas dlhých zimných večerov :D
Katy ĎAKUJEM tak veľmi, že už ani neviem, akoto mám napísať.

anavi: A ja som si myslela, že budem konečne prvá :DD Keď som začínala písať, ešte tu koment nebol. Lenže kým som to napísala, Majka ma predbehla. Aj to je dôkazom obsažnosti aktuálky. Katy,je to tu bohaté na informácie aj fotky.

majka528: Anavi, myslím si, že jsme obě dvě ve stejnou dobu si s nadšením prohlíželi novou aktuálku. Já jsem moc nepochopila to odpočítávání, ale asi máte pravdu obě dvě. Už se těším na nové CD a na další pěkné písničky. Katy, moc ti děkuji za krásné zpříjemnění dnešní neděle a anavi, doufám, že se dostaneš během té výluky k počítači.

Katy: Majko to vůbec nevadí že jsi vždycky první, já jsem jenom ráda :) Na tvoje první komentáře jsem si zvykla :)
Ten záznam z rádia není v moc dobré kvalitě, sice je mu rozumět co říká ale na konci při té písničce už je to hodně znát že je to nekvalitní záznam. Ale i tak mě potěšilo že zazpíval živě :)
Taky jsem se nad tím odpočítáváním zarazila ale tohle se mi zdálo jako nejrozumnější odůvodnění :D Však uvidíme co si pro nás Facu připraví :)Přesně jsem si říkala že prostě tak jak pomáhá tak to nedělá proto aby se o něm psalo ale proto, protože chce jednoduše pomoct a to je na něm tak obdivuhodné.
Trošku jsem si to vykompenzovala touto aktuálkou ale ještě ne tak docela :D Tak já opravdu doufám anavi že budeš dělat i nemožné aby si se sem po ty tři týdny dostala co nejvíc aby ti toho zase tak moc neuteklo :D :)
Jsem ráda holky že jste si to opět užily a zpříjemnily jste si tak chladné ráno :) Budu se na vás těšit u dalších aktuálek :)

majka528: No, necháme se překvapit jak to Facu myslel s tím odpočítáváním, však se to brzo dozvíme. Katy, doufám, že občas zavítáš i na forum. Pouštím si videa z koncertů a je stále se na co dívat a za to ti patří dík.

Katy: Samozřejmě zavítám majko, určitě tam tři týdny nebudeš sama, po dobu absence anavi. Vždycky když je chvilka tak tam skočím :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews