Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Dos Minutos Contigo - druhý překlad
22.07.20 * 8 názorů
Nebudu vás napínat s dalším dílem. Překlad druhého dílu seriálu Dos minutos Contigo je tady! Díl si můžete shlédnout opět na instagramu, a překlad přikládám níže:

Starší žena: Jsem v pořádku. Jen nespím.
Tobias: Ne, já nejsem psycholog, paní.
Starší žena: Mám pocit, že virus útočí v noci!
Tobias: Ne, ne, já ne…


Muž: Aaaaaaaaa!
Dívka: Mám neutuchající touhy!
Tobias: Hm?
Dívka: Ty pocity přesahují meze! Prosím pomozte mi!
Tobias: Poslouchejte…
Dívka: Nemůžu přestat jíst!

Mia: Balónky ve tvaru srdce. A pravděpodobně chcete květiny a světla, že? Něco dalšího?
Dívka: Ano. Jen jsem si myslela, že ty balónky by měli být nahrazeny těmi ve formě mobilních telefonů. A ať fotky, které jsem vám poslala, vycházejí z vašeho mobilního telefonu.
Mia: Zdá se mi, že vám nerozumím. Můžete mi to zopakovat?

Dívka 2: Nenávidím se. Čekám na vás.

Žena: Bůh ví co!
Tobias: Nadechněte se!
Žena: Nechci mlčet! Nechci!

Dívka 3: Jsem zamilovaná do dvou lidí! Kterého si mám vybrat?

Tobias: Lidí mi volají bez přestávky! Tenhle psychiatr nebo kdo to je, je podvodník! Nikoho nevyléčil! Alespoň z toho, co jsem viděl. Ne! Ne! Není jako ostatní. Je jiná. Je krásná.
Mia: Už nevím, co mám dělat. Nevím, jestli mu mám zavolat. Ne, ne, nebudu mu volat. Toto je velmi zlé. Ale, nemohu na něj přestat myslet. Na druhé straně se mě moji klienti začínají ptát na více kreativních věcí a já nevím, jestli jsem posedlá já nebo oni. Nebo se to děje nám všem. A děje se to vám?

Muž: Naléhavě potřebuji ty kresby! Co je s tebou? Přestaň zvedat ten zatracený telefon!
Tobias: Ano.
Muž: Nech být tu ženu! Soustřeď se!
Tobias: Ano, ano…
Muž: Dnes je poslední den na to, aby si mi je mohl dát.
Tobias: Ano…

Tobias: Ahoj, ahoj! Jsem tak rád, že jsi zavolala. Děkuju za zavolání!
Mia: Proč?
Tobias: Protože tě nemůžu dostat z hlavy! Nakreslil jsem tě! Tady, podívej!
Mia: No, co teď?
Tobias: Nevím. Vidím tě a líbí se to co se se mnou děje, když tě vidím. Pomoz mi dostat tě z hlavy. A přijď do mého srdce.majka528: Katy, to mě ráno čekalo moc pěkné překvapení, za které ti moc a moc děkuji. Hned jsem si pustila druhý díl, a pak jsem si přečetla překlad a je to fantastické. Ty se Katy překonáváš, už druhý překlad v jednom týdnu, ale jsi bezvadná, máš za to ode mě jedničku s hvězdičkou a ještě asi pětkrát podtrženou. Ale přiznám se, že se mi taková překvapení moc líbí.
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

Soňa: Tak tomuto hovorím týždeň plný prekvapení. Prišla som si prečítať komentáre a hľa nová aktuálka. Katy ďakujem ti za tvoju usilovnosť, hneď sa na tie mini serie lepšie díva, keď je človek v obraze. Potešila si moje srdiečko a zato ti opäť veľmi ĎAKUJEM.

a: Katy, ty si pokladík. Ale už začínam mať obavy, aby si sa neprepracovala. Ten preklad je skvelý. Veľmi sa z neho teším. Aspoň si overujem, či som dobre porozumela pointu. takto do detailov to neviem ani ja. Je to vynikajúci pocit mať to takto nachystané. Ďakujééééém mnohokrát. Toto je už poriadne rozmaznávanie, takáto starostlivosť. 2 aktuálky v strede týždňa. No toto!!! Ale urobila si dobre, že každý diel dávaš zvlášť. Inak na tomto seriály vidno, že podstata sa dá zhrnúť aj do 2 minút. Moja vďačnosť sa určite nedá zhrnúť do jedného komentu, tak ešte napíšem aj zvlášť.:D

anavi: To "a" som ja :DD tak rýchlo som chcela poďakovať, že som ani nestihla napísať svoje celé meno :DD Ale asi by ste ma odhalili podľa komentu, či nie???

anavi: Ď A K U J E M !!!

majka: Anavi, když jsem viděla koment pod jménem "a" tak jsem si myslela, že je to někdo nový, ale když jsem se začetla tak jsem hned věděla, že jsi to ty. A inspirovala jsi mě, že se teď budu objevovat jen pod jménem majka /snad se tam už to číslo neobjeví/.
To bylo pro nás všechny velké a moc milé překvapení,že během týdne tu máme hned dva překlady miniserie. Pro mě je to hned lepší koukání, že vím o čem je tam řeč. Katy, moc ti za to děkuji!!!

Katy: Tento týden jsem nezmar :D Ale, tak já když vám chci něco vynahradit, tak pořádně! A to, jste ještě neviděli nedělní aktuálku :D
Já myslela, že tu mám dokonce i nového člena jménem "a". A říkala jsem si, jak krásně mě to nazývá úplně nový člověk :D :D Ale, jasné, že bych tě poznala Anavi. Tebe mezi tisíci. Je vidět to nadšení. Srší to z tebe. Jako z každé z vás. To se mi líbí na speciálních aktuálkách. Ta vděčnost z vás všech jen září. A to mě naplňuje úžasným pocitem :)Od Majky mám jedničku pětkrát podtrženou, páni! To jsem neměla ani ve škole! :D To je taky něco! A Soničce jsem potěšila srdíčko, to mě taktéž nesmírně těší. Jen, ať se ti rychle uzdravuje z posledních dní.
No, jste úžasné! Mohla bych takhle psát donekonečna. Ale, nemůžu se tu moc vykecávat, mám ještě spousty práce. Těším se na vás v neděli :-*

Katy: Jej Majko, asi jsme psali komentář najednou. Vrátím se sem, a vidím něco, co jsem předtím neviděla :D Na Majku bez čísel si zvykneme, hlavně, když nám zůstaneš navždy Majkou :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews