Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Oslava u Aranů
22.08.20 * 4 názorů
Ani tento týden se žádné překvapení nekonalo, karanténa je opět prodloužena a to minimálně do 30. srpna. Facu tudíž stále nemůže opouštět svůj domov, ale i tak se doma nenudí. Jako například tento týden, kdy byl zaneprázdněn přípravami na Mariin velký den. Tento týden slavila své 44. narozeniny! V Argentině vyšel krátký článek o tom, jakou práci si s tímto dnem dal, přináším vám doslovný překlad:

Více než romantické! Facundo Arana překvapil Mariu Susini v den jejich narozenin.

"Modelka oslavila svoje 44. narozeniny uprostřed karantény a herec byl zaneprázdněn všemi přípravami, aby měla krásný den. "Žít s tebou je krásný program" - svěřil se. Facundo Arana a Maria Susini jsou spolu už několik let a ačkoliv mnozí věří, že s postupem času romantika zeslábne a ustoupí do pozadí, herec je přesvědčen, že ji lze zachovat. Proto pokaždé, když přichází speciální datum, je zaneprázdněn přípravou různých překvapení pro svou manželku. Jako tento pátek, kdy jsou její narozeniny. S pomocí Yaca, Mora a Indie (jejich dětí) připravili snídani a další dárky, aby její den začal obklopen láskou a pak pro ni napsali zprávu na sociálních sítích."Nejchoulostivější stvoření v celém vesmíru se vtělilo do ženy...neznám nikoho jednoduššího, sympatičtějšího, věrnějšího, svobodnějšího a přirozeně šťastnějšího než je ona. Mario Susini - ty jsi perfektní desítka - vždycky ti to říkám...Život s tebou není jen požehnáním...je to skvělý program. Sladká lvice - miluji tě. Všechno nejlepší k narozeninám, bláznivá královno!!!"


K přání přiložil i společnou fotku s Mariou, najdete ji ve fotogalerii:A pokud čekáte na další přeložený díl seriálu Dos minutos Contigo, tak ho pro vás samozřejmě mám. V pořadí čtvrtý díl si můžete pustit znovu na instagramu a překlad přikládám níže. Máme tedy už polovinu seriálu přeloženou.

Tobias: Říkám ti, potřebuju tvoji radu, protože už nevím, co mám dělat dál! Nemůžu myslet na nic jiného! Nemůžu pracovat! Mám pocit, že ji chci vidět! Chci ji obejmout! Chci se ji dotknout!
Přítel Tobiase: Ne! Zapomeň! Do té doby, než budeš moct jezdit. Jen ty můžeš myslet na ženu, která žije 5 000 kilometrů daleko! Co myslíš?
Tobias: Ale, přihodilo se mi to! Všechno to bylo tak magické!

Mia: Protože to bylo tak magické. Poprvé v mém životě udělal můj psychiatr něco dobrého - ztratil telefon. A já našla tohle kouzlo.
Kamarádka Mii: Jak roztomilé!
Mia: Ale, musíme popřemýšlet o tom, jak to bude pokračovat. Jak budeme pokračovat v tomhle vztahu.
Kamarádka: Představivost! No já nevím. Možnosti! Hledejte možnosti.
Mia: Hledejte možnosti! Jaké možnosti mám hledat?

Kamarád: Všechno je virtuální. I ministerstvo zdravotnictví doporučuje...
Tobias: Nedoporučuj. Nedoporučuj.

Kamarádka: Například tantrický sex. Začněte teď a dokončete ho až se budete moct setkat.
Mia: Nemáš ponětí, co to je. Není jen roztomilý, je citlivý, milý a tak pohledný! Je jako anděl!
Kamarádka: No, pokud ho chceš překvapit, musíš něco najít...příjmení nebo kde žije.

Kamrád: Dobře, dobře promluvím si s mexickou přítelkyní a dám ji dárek. Ale, dej mi její adresu.

Tobias: Ahoj, ahoj, ahoj. Jsem tak rád, že jste mi zavolala. Ahoj.
Mia: Spíš, já jsem ráda, že jsem zavolala, a vy jste rád protože jsem velmi ráda, že vám mohu zavolat.
Tobias: Musím se vás na několik věcí zeptat.
Mia: Chci se taky na hodně věcí zeptat.
Tobias: Zeptejte se na co chcete.
Mia: Jaký druh sexu se vám líbí? Ne, ne omlouvám se. Žijete v Argentině? V jaké části Argentiny?
Tobias: Líbí se mi sex s tebou!
Mia:...počkejte chvíli!
Bývalý manžel: No...
Mia: Ne, žádné čekání.
Bývalý manžel: Co se stalo? A kdo jste vy?
Mia: Tohle je můj argentinský přítel.
Bývalý manžel: A co mám dělat s tvým argentinským přítelem?
Tobias: Myslím, že se naštval.
Mia: Promiň, to je...
Bývalý manžel: Poslouchejte, víte co? Až skončíte, zavolej mi.
Tobias: Kdo to byl?
Mia: Ne, kdo to je...spíš kdo to byl. To byl můj bývalý manžel.
anavi: Katy, opäť si nás obdarila nádhernou aktuálkou. Odhliadnuc od toho, že v Argentíne trvá ešte karanténa, na moje počudovanie ozaj dlho. U Aranovcov to nie je prekážka, aby si zachovali svoje tradície. Zbožňujem na Facu jeho pozornosť a úctu, ktorú venuje Marii, aj nežnosť, s ktorou napísal narodeninové prianie. Katy, ďakujem, že si nám ho preložila aj za nádhernú fotku, ktorú s nami zdielaš. tak nech im to aj naďalej tak klape.
Čo dodať k prekladu okrem ďalšieho mejukaď? Skvelá práca. Takto, v scenárovej podobe to má hneď iný rozmer.
Znovu som si tu užila príjemný čas,za čo z celého srdiečka ďakujem, Katy.

majka: Katy, moc ti děkuji za nedělní krásnou aktuálku. Ty umíš vždy potěšit a vykouzlit na tváři úsměv novinkami o Facu. V týdnu jsem vzpomínala čím asi překvapí Facu Marii, když slaví narozeniny. Facu nezklamal a i s dětmi vytvořil pěknou atmosféru doma a všichni si to pěkně užili - překrásná rodinka. Líbí se mi jak vzhlíží k Marii a jak jí nezapomene vyznat lásku a poděkovat ji za roky s ním strávené a u muže je to fakt obdivuhodné. Ale Facu je romantik. Pěkně jí to napsal na twitteru a bylo vidět,že to píše s láskou a s něhou. Jejich společná fotka je překrásná!!! Katy, moc děkuji i za překlad dalšího dílu miniserie, hned jsem o něco chytřejší, ale ta dálka co je mezi nimi - to je hrozné, ale určitě Tobias něco vymyslí.
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI za další novinky a hlavně za překlad, moc jsem se tím potěšila. Jsi naše zlato!!!

majka: Anavi, také mě překvapilo, že mají v Argentině stále karanténu. Podívala jsem se na starší akutálky a zjistila jsem, že je u nich ta karanténa od poloviny března a to se mi zdá už docela dlouho. Je pravda, že tam mají stále mnoho nemocných, ale zase mají hodně obyvatel.
Snad už se to i tam bude chýlit ke konci a už by také mělo být konečně od té "korony" pokoj.
Přeji pěkné dny.

Katy: Dnes se hlásím už v pondělí, abych si nenechala ujít vaše velké mejukaď, a zase tu na mě jedno čeká! :D A mnoho krásných děkuji od Majky :) Vážně nemůžete zklamat holky, jak píšete. Že, ani já s aktuálkou, tak ani vy v žádném případě s komentáři.
Opravdu krásné veřejné vyznání Marii, ale dalo se předpokládat, že Facu vymyslí něco spešl, nic jiného jsem od něj nečekala. Oni si tam žijou tak na samotě, můžou v klidu pobýt v přírodě, karanténa ne-karanténa. Že, to pro ně není žádný problém, si myslím. I když určitě by Facu už chtěl normálně pracovat. Tak, či tak. Nenudíme se stále, i když karanténa pokračuje. Já si myslím, že tam ještě nějakou chvíli bude, protože ty čísla sleduji, a opravdu se hrozně zvedají. A jediné řešení, jak to zpomalit je, že se lidi budou scházet co možná nejméně. Jinak to nikdy nezanikne :-/
V seriálu už jsme v polovině, jsem ráda, že překlady stále baví. Ale, opravdu jsou to takové chuťovky, že mi to nedělá problém. Sama se na to ráda podívám se srozumitelným překladem. Zase, kdo může říct, že v karanténě natočil seriál? Jedině náš Facu! :) On své fanoušky rozmazluje. Můžeme být za to rády. A já jsem ráda za vás holky moje zlaté. Mockrát děkuju, mám hned lepší vyhlídku na celý týden :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews