Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Kambá hvězdou reklamy
29.08.20 * 6 názorů
Mysleli jste si, že se v období karantény nedají točit reklamy? Jste na omylu. A ještě do nich můžete zapojit svého čtyřnohého miláčka! Tak, to alespoň udělal Facundo. Spojil se značkou Can Diet, která vyrábí granule pro psy, a názorně předvedl, jak jim nemůže odolat sama Kambá.A u zvířátek ještě zůstaneme. Facundo se také pochlubil dalším oblíbeným čtyřnohým členem rodiny. Koník Kathmandu umí prý dělat skvělé masáže. Podívejte se na video.

A dnes tu jsem také s překladem pátého dílu seriálu Dos minutos Contigo. Jako vždy sledujte na instagramu. Překlad je níže:

Dívka: Změním obrazovku, dobře?
Mia: Ne, pokud chcete...pošlete mi prosím.
Dívka: Ano, nahraju to.
Mia: Dobře. Jak půvabné! Dobré. Teď to spadne. Jsem potěšena. Vzrušená!! Ach, teď jsou dvě!! Moc se mi to líbí. Musím říct, že se mi všechny opravdu moc líbí. Jediný problém je, že jsem tě nežádala o tanečnice. Žádala jsem tě o vytvoření skupiny s určitými tanečníky. Myslím, že problém je v tom, že mě neposloucháš.

Hlas: Jste propuštěn!
Tobias: Cože, oni mě vyhodili?

Mia: Máš padáka.

Mia: Mohu vědět, kolik zpráv ti musím poslat?! Musím mluvit se svou dcerou. Kromě toho, ona už dávno měla být doma. Prosím, odpověz mi. Nevím, co jsem ti udělala, Marceli. Prosím, odpověz mi.

Žena: Právě jsem to zjistila. Víš, že můžeš mluvit...
Tobias: Ne, ne moc ti děkuji. Děkuji mnohokrát. Ale, nemíchej se do toho.
Žena: Vždycky jsem to dělala. Přijdu k tobě.
Tobias: Ne, ne, ne. Nechoď. Ne, nechoď sem.

Dívka: Slečno, prosím vás musím to zjistit...
Mia: Kdo jsi? Ne, ne.
Dívka: Slečno, potřebuju tu práci. Slečno prosím vás, chtějí mě....zůstanu...prosím.
Mia: Nejsem žádná slečna, dobře? Kdo jsi? Sakra, dala můj telefon všem!

Tobias: Ne! Co tu děláš? Řekl jsem ti, abys sem nejezdila!

Mia: Ahoj.
Tobias: Jak se máte? Jak se máš?
Mia: Dobře, a jak se máš ty?
Tobias: Dobře. Velmi dobře. Poslouchej, chtěl jsem s tebou mluvit. Chci ti říct, co se mi stalo. Ukázalo se, že...
Mia: Žena...co tam prošla?
Tobias: To je kamarádka. Zazvonila mi tu u dveří.
Mia: Vždycky k tobě přicházejí kamarádky nahé?
Tobias: Ne, ne to je...

Mia: Promiň, viděla jsem ženu! O čem to mluvíš, chlape?
Tobias: Můj dům je velmi malý, nemůžu se tady někde schovat.
Mia: Znáš jedno malé slovo? Seru na tebe! Mexičanka tě posílá někam!!! Zničím tě!
majka: Katy, moc a moc ti děkuji za dnešní aktuálku, která mě moc potěšila. Je vidět, že Kamba jde ve stopách Negry a bude jako ona hvězdou. Je to roztomilý pejsek, a v reklamě hraje výborně. Facu to také moc sluší, je vidět, že si spolu velmi rozumí. A dojalo mě i video, kde má Facu vynikajícího maséra, doufám,že masáž byla perfektní. Obě videa jsou kouzelná, jako všechny, které Facu vytvořil, je v nich vidět jak si se svým zvířectvem rozumí. Děkuji hlavně i za překlad, který je výborný, aspoň vím o čem ten díl byl. Jsem moc ráda za něj, protože vím o čem je tam řeč, jinak jsem se jen mohla dohadovat a jako vždy špatně. Mia se nějak rozjela,ale v jednom neměla pravdu, ta žena /Maria./se tam nemihla nahá, měla košilku s ramínky.
Katy, DĚKUJI moc za dnešní aktuálku, vždy se na ni těším jako malé dítě a vždy, když si ji prohlížím tak s úsměvem na tváři. DÍKY i za perfektní překlad a obě videa byla milá a něžná.
Přeji všem hezkou neděli.

anavi: Jééj, veľmi rada pozerám domáce videá s maznáčikmi. Takže som si ich vychutnala viackrát za sebou a výborne som sa pobavila. Som rada aj za to, že si môžeme znovu pozrieť minisériu "s titulkami". Katy, veľmi veľmi oceňujem tento komfort. To je taká paráda.
Ďakujem za ten skvelý preklad! A ďakujem za aktuálku. A ďakujem za príjemné chvíle. A ďakujem, a ďakujem...

anavi: Ešte chcem pochváliť ako perfektne má Facu vymyslenú hojdačku. Joj, ako rada by som sa na nej zahojdala. A tak si tu snívam a je tu fajn.
Vďaka našej Katy. Mejukaď.

majka: Anavi, také jsem si všimla, že mají perfektní houpačku. To by bylo pěkné se na ní zhoupnout, že? Ještě k tomu by nám mohla hrát do ouška jeho muzika a Facu vedle nás. Je to ale jen snění, ale pěkné. Facu má vše doma pěkně uspořádané, praktické a je vidět, že jim to vše slouží k jejich spokojenosti a štěstí. A to se mi moc líbí, má velmi výbornou rodinku.
Katy, patří za vše DĚKUJI, DĚKUJI, že nám to vše tak pěkně umí zprostředkovat. Jak píšeš Anavi, tak já se opakuji -mejukaď, Katy.

anavi: Majka, rozprúdila si moju fantáziu a už sa vidím s tebou, Katy a hlavne s Facu na tej hojdačke. :D Viac by sa nás tam asi nezmestilo, ale možno by som bola ochotná sa vystriedať, možno. Neručím za seba.:DD Aj mne sa veľmi páči u Facu. Pripadá mi to tak prirodzene zariadené, vkusné nápady, ktoré pasujú do prírodného prostredia, ako na chate.
Vidím, Majka, že som ťa nakazila mojou ďakovačkou.:D Už aj ty sa chytáš na náš humor. Tak ajja ďalšie pridám, keď sa to Katy páčilo. Mejukaď!

Katy: Tak já než se sem dohrabu, tak už sedím u Facunda na houpačce, mám to ale štěstí! :D Ta představa mě velmi láká, holky! Děkuju, že jste mě tam přizvali :D Fantazie je to opravdu skvostná, ale já bych si s vámi sedla kdekoliv, a pokecala o Facu. :) Takhle si tu přisednu aspoň online, a dodám své dojmy.
Máš pravdu Majko, Kambá je i vzhledově celá Negra, a opět je to určitě velký miláček rodiny. Není se čemu divit. Za překlad jako vždycky není zač. Byl to trochu peprnější díl, to je pravda. Ale, ráda se na to každý týden kouknu. I pro mě je úplně jiné koukání :)
Anavi nám tu zase krásně zafantazírovala. Vždycky uděláš nějaký objev, a hned nás do něj dosadíš, Anavi. S tebou by se dal online procestovat opravdu celý svět, a myslím si, že bych se bavila úplně stejně, jako kdybych to opravdu prožívala :D Máš takový dar. Vždycky se tu tak dobře bavím, omlouvám se, že se sem hrabu až ve čtvrtek. Ale, umíte se tu zabavit i ve dvou. To ráda vidím. Budu mít náročný víkend, ale příští týden se budu snažit zapojit víc do debaty. Prozatím vám moc a moc děkuju :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews