Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Vítejte na koncertě
05.09.20 * 9 názorů
Dneska sice nezačnu ničím novým, ale za to velmi skvělým! Co, by jste řekli na celý koncert Facunda bez jakéhokoliv přerušování v jednom partu? Žádné úryvky, žádné překlikávání na další a další videa. Jen jedno celé video. Takové tu pro vás totiž dnes mám! Jedná se o koncert z loňského roku. Přesněji z loňského března, odehraný na Mezinárodní den žen v Rosariu. Teprve tento týden se objevil celý koncert ke shlédnutí na youtube. Užijte si skvělou 1 hodinu a 40 minut s Facundem:A samozřejmě šestý díl seriálu Dos Minutos Contigo na vás čeká i tento týden. Ke shlédnutí zde, překlad níže:

Kamarádka: Hotovo, kamarádko. Překvapení objednané. Tady to je.
Mia: Ne, ne, ne! Všechno zruš!
Kamarádka: Jak to můžu zrušit? Pravděpodobně to je už na cestě!
Mia: Je po všem! Je konec! Chci umřít!
Kamarádka: Počkej, počkej! Můžeš mi vysvětlit, co se stalo?

Tobias: Ta žena, kterou jsi viděla, je moje bývalá. Přišla ke mě domů protože mi chtěla pomoct. Právě mě vyhodili z práce. A její otec vlastní noviny pro které jsem pracoval.

Mia: Rozumím všemu. Vím, že mám minulost. Mám bývalého, on má bývalou. Nebo tisíc bývalých. Nevím, kolik jich je. Rozdíl je v tom, že já nespím se svým bývalým. On ano! V naší zemi se tomu říká zrada!
Kamarádka: Ano, já vím! Rozumím ti. Ale, věc se má tak Mio, že jste se právě poznali. Nechodíte spolu. Dej mu šanci to vysvětlit.
Mia: Cože? Proč? Aby mi řekl, že jsem blázen. A on mě podvádí, a já mu za to posílám dárky! Ne! Jsem nadšená!
Kamarádka: Ne!
Mia: Počkej pár minut. Počkej, jdu do obývacího pokoje.

Vzkaz od Mii: Děkuju, že jsi změnil mé dny a rozszvítil mé noci, za tvoje kresby, za polibky...
Tobias pokračuje ve čtení: za budoucí pohlazení, za snídani v mé posteli....Mia.
Tobias: Ach, Mio. Dovol mi to vysvětlit.

Kamarádka: Co je to?
Mia čte: Všichni tomu říkají pandemie, zamčený život, karanténa...Já tomu říkám Mia. Jen ty jsi mohla změnit smysl mého života, otočila jsi můj život o 360 tisíc stupňů...naplnila jsi ho smíchem, smyslností, touhou, inspirací...Vítej, Mio. Vítej!
Kamarádka: Vidíš? Musí existovat vysvětlení.

Tobias: Ať ti to přijde, ať ti to přijde...ať ti to přijde.

Mia: Ahoj.
Bývalý manžel: Proč jsi mi neodpověděla?
Mia: Proč ty mi neodpovídáš?
Bývalý manžel: Mio, víš nezačínejme. Tvoje dcera s tebou chce mluvit.
Mia: Dej ji telefon. Chci s ní mluvit. Měla by být doma. Proč ji nepřivedeš?
Bývalý manžel: Ano, já vím. Jde o to... o tom s tebou chci mluvit. Nechce tě vidět. Nechce být s tebou.
Mia: Cože?
Bývalá manžel: Zůstane u mě doma. Takže myslím, že ji dlouho neuvidíš. Dokud to všechno neskončí. Dobře?
Mia: O čem to mluvíš? Ne! Poslouchej Marceli...Marceli!

Tobias: Možná bych ji dneska mohl poslat zprávu? Prosím, zavolej mi.

Tobias: Počkej, počkej. Poslala mi zprávu. Zavolám ti zpátky. Počkej chvíli.
Hlas Mii: Cítím se velmi zle. Chci jen mluvit, takže mě budeš poslouchat jako poprvé. Právě takto. Dobře?
Mia: Udělala jsem všechno zle. Všechno jsem zničila, nejen svou dcera ale i svého bývalého. Pokud ji ztratím, nezbyde mi nic.
Tobias: Hej! Ahoj! Neztratíš ji! A nejsi sama. Podívej se na mě. Jsem s tebou.
majka: Katy, DĚKUJI, DĚKUJI, za tu krásnou dnešní nedělní aktuálku. Moc jsi mě s ní potěšila, protože vidět koncert a ještě celý je můj sen a už se těším až si ho pustím a budu mít tu možnost se na Facu dívat celých 100 minut. To bude krása, už se raduji. Pustila jsem si jen začátek a je to famozní příchod Facu, je to fantastické.
Děkuji za další překlad miniserie, nějak ten děj začíná gradovat.
Katy, díky za to krásné ranní překvapení, jak Facu tak i ty jsi obdivuhodná a jsem moc ráda, že tu můžu být s vámi.Tato stránka mě vždy uklidní, potěší a moc ráda sem chodím a ráda si vždy přečtu všechny komenty. Holky, jste úžasné, děkuji vám.
Přeji všem krásnou neděli, u mě je propršená.

anavi: Tak aj ja som si už prisadla do Fanfacuobývačky, aby som mohla prispieť do debaty.
Katy, možno sa sem "prihrabeš" menej frekventovane, zato je to najviac poznať = nebyť stránky a aktuálok, tak by sme sa nemali o čom baviť. Si v tom hold efektívnejšia. A určite máš najväčšiu vysedenú jamu na pomyselnom gauči. :DD
A kladieš nám podivné otázky. Že čo by sme povedali na koncert? Áno, áno, áno. Na tieto upršané dni je to skvelá vec. Sadnem si "do prvého radu", zabalím nohy do deky a nechám sa hýčkať Facundovim chrapľákom.:))
Rovnakú pohodu som si užila pri ďalšom diele "s titulkami".
Takže, milá Katy,
opäť ďakujem ti,
za písmenká aj videá,
čo veľmi potešili ma.

majka: Wow, Katy, to si tento týden užívám, koncert Facu je fantastický, úžasný a moc krásný a to od začátku až do konce a litovala jsem, že skončil, protože bych se dívala ještě déle. Facu umí navodit vynikající atmosféru, umí zaujmout, umí pobavit, hraje famozně na saxík a jeho chraplák se tak krásně poslouchá. Celý koncert jsem měla úsměv na tvářích a dokonce jsem se pohybovala do rytmu jak mě vtáhla muzika do děje. Facu byl úúúžasný!!! Ani mi to nepřišlo, že je to záznam přes rok starý. Určitě si koncert pustím ještě vícekrát, moc mi už koncertování Facu chybělo. Doufám,že se k tomu ještě mnohokrát vrátí a potěší diváky a hlavně divačky. Já bych určitě kdybych tam byla tak bych stála u podia, abych ho měla blízko a nespustila bych z něho zrak. Bylo to vynikající a Facu byl jako vždy úžasný. Katy, moc ti děkuji za zprostředkování takového nádherného zážitku. DÍKY MOC.

majka: No páni, Anavi, to je tento týden samé překvapení, protože dokonce tady máme i rýmovačku. Je moc hezká, je vidět, že jsi šikovná holka a doufám, že to není naposledy a že toho tady si od tebe přečtu více. No uznejte, není to radost sem chodit?
Anavi, děkuji za krásný koment.

Katy: Tak, jsem se konečně dohrabala! :D Dva dny jsem nebyla u počítače, takže můj pomyslně vysezený gauč se o trochu zmenšil :D Byla jsem teď v jednom kole, ale doufám, že tento týden už to bude klidnější, abych mohla taky trochu nasát s Facundova koncertu. Bylo mi jasné, kdo bude mít největší radost, a taky to tak čiší ze všech komentářů, Majko! :) Už můžeme říct, že jsme na nějakém koncertu byli, ač jen online. Ale, konečně něco bez přerušování a celé! I mě to strašně moc potěšilo. Slyšela jsem to celé, pustila jsem si to u tvoření aktuálky, ale viděla jsem pouze 40 minut, takže musím dokoukat. Ale, myslím, že to bude tak úžasné, jako ten začátek. Před Facundem se hluboce skláním, jak se odvážil chodit mezi těmi divačkami, až mi ho bylo trochu líto, že ho tam pořád nechtěli pustit :D Má kuráž.
My jsme se nemuseli tlačit, my máme všechny první řadu :) Je úžasné, udělat si klidný večer, pustit Facunda, schoulit se pod deku. Musela to být paráda, Anavi. Poděkování v rýmovačce, už jsem od tebe nějaké dostala Anavi, ale potěší mě a pobaví mě úplně všechny. Trochu si teď přijdu jako v pohádce Princezna se zlatou hvězdou. :D Jen ty mi umíš naladit pocit, že jsem jako v pohádce. Děkuju ti :-* A tobě Majko, také mockrát, mockrát děkuji, za všechny vyčerpávající a radostí sršící komentáře! Po večerech čtu ráda knížky, ale vy už jste je trumfli. U knížky se nikdy tak nenadchnu, jako tady. Takže ano, Majko. Je radost sem chodit ze spousty důvodů. Děkuju :)

majka: Katy, to na Facu tak obdivuji, jak chodí při každém svém koncertu mezi diváky, tedy hlavně divačkami, on ví jak potěšit. Ke všem je milý, příjemný, kdo chce tak si s ním udělá selfie a těch polibků co obdrží to se nedá snad ani spočítat. To musí být nezapomenutelný zážitek, na který budou určitě dlouho a dlouho vzpomínat. Však to bylo vidět, jak jsou rády, když mezi ně Facu zavítal. Facu umí vytvořit nádhernou atmosféru, je strašně charismatický, no prostě úchvatný. Z toho koncertu jsem nadšená a stále je o čem psát, mám dojem, že do jednoho komentu se to ani nedá napsat a když napíši tak vždy na něco zapomenu. Katy, DĚKUJI, DĚKUJI.

majka: Facu byl na koncertě BOŽÍ

majka: On by se až rozdal, bylo vidět, že si to velmi užívá. FANTASTICKÝ FACU!!!
Katy, máme další zálibu společnou, já totiž také ráda a hodně čtu, ale také se mi stává,že této stránce dám přednost před knížkou, je to tady moc fajn.

Katy: Na tobě je Majko vidět, jak si to UŽÍVÁŠ! :D Neskutečně mě ty tvoje komentáře baví, ty na to koukáš každý den, ne? :D Přijde mi, že se po chvilkách koukneš, a hned to jdeš okomentovat :D Což je super, takhle by to mělo fungovat. Jakmile se věnujete doma činnosti jménem Facu, hned mi to dejte vědět :D
Já teď v poslední době dávám hodně přednost Facundovi před knížkou :D Tady se dá stále totiž na něčem "pracovat". A když ne zrovna "pracovat", tak se sem chodím bavit komentáři. A ty tento týden perlíš, Majko :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews