Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Karanténa s humorem
12.09.20 * 3 názorů
Dnes začnu opět informacemi o karanténě. V Argentině byla momentálně prodloužena do 20. září 2020. Takže i nadále Facundo setrvává ve svém domově. Ale, Facu je jeden z lidí, kteří se už od začátku karantény prosazovali o to, aby lidé co nejméně vycházeli z domovů, pokud je to možné. Takže je jasné, že on sám je na toto období velmi dobře připraven a vybaven. A ještě to bere s humorem! Pokud vám vadí opětovná povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách, inspirujte se u Facunda. On i toto nařízení umí obrátit v humornou věc. Pořídil si velice originální roušku. Podívejte se v galerii:Ale, není to stále jen o zábavě. Z domova se snaží pomáhat různým organizacím. Stačí pár slov od známé osobnosti, a člověk hned přemýšlí nad věcmi jinak. Tentokrát se rozhodl podpořit lidi trpící depresí. Alias kampaň zvanou #DepresionSinEstigma. Podívejte se na video.

"Deprese je nemoc jako každá jiná. Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste pomohli ostatním a pomohli sami sobě. Sdílím tuto slunečnici a zvu vás, abyste se připojili ke kampani, abyste zažili období bez deprese a ran."

Slunečnice má v tomto případě symbolizovat každodenní hledání světla.

A ani dnes vás neochudím o předposlední díl seriálu Dos Minutos Contigo. Video je zde, překlad níže:

Tobias: Nenech se zmanipulovat tvým vztahem k dceři! Nenech si zmanipulovat tvůj svět! Tvoje dcera tě miluje! Potřebuje tě!
Mia: Nechápu, že seš si tím tak jistý!
Tobias: Tak to vidím! Vidím, jak na tebe útočí protože na tebe žárlí! On ví moc dobře jaký máš vztah se svou dcerou. Totéž co se stalo jemu, stalo se i mě! Viděl tě a zamiloval se od první sekundy! A potřeboval tě! Mio, podívej se na mě. Zavři oči. Zavři je, prosím. Představ si, jak vypadá tvoje dcera. Ahoj! Ne, ahoj!
Mia: Co se děje?
Tobias: Zavolej mi! Zavolej! Zavolej!
Muž: Ahoj, slyšíš mě?
Tobias: Ne, omluv mě! Právě jsem na telefonu. Nejsem psychiatr.
Muž: Ne, ne to já vím. Protože já jsem psychiatr!

Mia: Ahoj, Tobiasi.
Muž: Tobias?
Mia: Aldo? Jak to...? Dostal jste zpátky svůj telefon?
Aldo: No, vzal jsem si zpátky svoje číslo. Telefon nemůžu dostat zpátky, Mio.
Mia: Ne, nerozumím. tohle je teď vaše číslo?
Aldo: Ach Mio, právě ti o něm říkám...

Tobias: Ano, chápeš to dobře. Celou dobu, co jsem s ní mluvil, jsem nikdy nepožádal o její číslo! Jsem zoufalý!
Přítel: Nechápu...
Tobias: Poslouchej, poslouchej mě prosím. Řekni svému příteli, ať mi pošle telefon...ne nemám peníze.
Přítel: Nechápu proč jsi se nevrátil ke své bývalé a nevyřešil své pracovní problémy. Nakonec to ukončíš, chlape! Je to 5 000 kilometrů! 5 000 kilometrů, taťko! Co myslíš, že jsi?
Tobias: Brácho, prosím tě tohle mi dělá moc špatně! Zamiloval jsem se, našel jsem ji! Našel jsem ji a je to navždy! Získej můj telefon, získej ho, prosím.

Aldo: Všechno co mi říkáš, je tak matoucí, Mio. A také cítím, že máte relaps nemoci. Už jsme se pokusili tento typ chování vymýtit.
Mia: Myslíte tím milostné chování? Snažil jste se toto chování vymýtit?
Aldo: Když mluvím o chování, mám na mysli fantazii. Tohle není ten pocit milování, o kterém mluvíš. Tohle je fantazie, Mio. Ani ho neznáš.
Mia: Ne, samozřejmě že ho znám! Během této doby jsem ho poznala a přísahám, že je to úžasný člověk! Netušíte, jak dobře se cítím, když s ním mluvím. A vy víte, že jsem se dlouho cítila špatně.
Aldo: Dobře! Takže, vy mi říkáte, že jste narazila na svého bývalého a ten vám nedovolí vidět vaši dceru, a když jste o tom mluvila s tím chlápkem, viděla jste ho s jinou...Co je na tom dobrého, Mio? Teď musíte chápat, když tu mluvím o fantazii.

Tobias: Prosím, zavolej mi.
Mia: Zavolej mi.
majka: Katy, děkuji moc za krásnou dnešní aktuálku, která mě jako vždy zpříjemnila nedělní den, i když to bylo dnes až večer. Vždy se na každou novinku o Facu těším a ty nikdy nezklameš a vždy nám připravíš krásné chvíle s Facu. Udivilo mě, že v Argentině je ještě karanténu, asi to tam ještě není dobré. Ono se ale není čemu divit, protože u nás to také není nijak dobré. Ale Facu si umí karanténu zpříjemnit buď pracovně anebo ji bere s humorem jak nám to dokázal zajímavou a vtipnou rouškou a sladil se s Kambou. Že podporuje lidi trpící všelijakými problémy tak to je o něm známo a tato doba hodně napomáhá, že mnoho lidí trpí depresí. Umělci vytvořili pěknou kampaň a velmi se mi líbí slunečnice, která je toho symbolem. Je to krásně žlutavá rostlina, která září jako sluníčko a mě pohled na ni uklidňuje. A na miniserii DMC je vidět, že jde do finále, protože začíná nabírat tempo.
Katy, jako vždy, když navštívím tuto stránku tak si ji prohlížím s nadšením a hlavně s radostí. Za to ti patří moje poděkování a jak píše Anavi - MEJUKAĎ. DÍKY MOC!!!

anavi: :DDD to rúško ma dostalo. Perfektné, nádherná fotka. Nejde mi do hlavy, ako niečo také vyrobil, ale ten nápad sa mi veľmi páči a skvelo sa na ňom bavím.
Slnečnica, božský nápad a som rada, že Facu podporuje ľudí s depresiou. Páči sa mi tá symbolika, že je nositeľom svetla.
Katy, nesmierne ti ďakujem aj za preklad ďalšieho dielu minisérie. je to také báječné si to pohodlne bez starostí prečítať a pozrieť s lepším porozumením.
Hm, ako tak čítam komenty, Majka, ty si sa naozaj perfektne rozpísala.
Ja som síce v poslednej dobe skúpejšia na slovo, ale tiež si to tu užívam. A som vďačná za každú informáciu, fotku,video, preklad..., ktoré nám Katy srostredkuješ. Cítim sa v našej fanfacuobývačke veľmi pohodlne. VĎAKA tebe, Katy!!! Ďakujem! Mejukaď!

Katy: Další noc, a já usedám ke svému oblíbenému čtení :) A opět je plné velmi krásných a vtipných slov. Slovo Mejukaď mě nepřestane dostávat! :D
Vezmu to od konce, přesně tak seriál nám jde do finále, máme před sebou poslední díl na překlad (říkám si, co budu překládat další týdny :D ) Ale, už se i na závěr těším. Ne, že by mě to nebavilo, ale těším se, jak se to všechno vyvrbí :) Rouška je dokonalá! :D Neskutečně jsem se pobavila, jakmile jsem tu fotku uviděla. Anavi - u nás se taky dají roušky vyrobit na míru s jakýmkoliv obrázkem. Možná Facu udělal to samé, a je to asi hodně pravděpodobné. No, ale dostal mě s tím. Rozhodně nejlepší rouška, kterou jsem během tohoto roku viděla!
Ano, určitě v tomhle období přibývá lidí s depresí, je dobře, že se na ně nezapomíná :) A máme tu i nové slovo do našeho Facuslovníku? Fanfacuobývačka - skvělé slovo Anavi! :) Musím se stavit na foru, abych ho dopsala. Vím, Majko. Chystám se tam věčnost! Jsem strašná! :D Ale, neboj se rozhodně si všechny gify dostáhnu, a objeví se tady. Mám to v plánech. A plán se vždycky musí dodržovat. Neměj obavy. :) Pro tuto chvíli vám mockrát děkuju, hned se mi bude usínám s hezčím pocitem! Jako vždy jste mi tu nechali překrásné psaní. Děkuju vám mockrát! :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews