Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nové fotky
03.10.20 * 5 názorů
Po nějaké době by bylo dobré, podívat se na nějaké aktuální fotky. Tak přesně takové tu pro vás dnes mám. Facundo s Mariou se rozhodli v karanténě trochu zkrášlit. Každý ale po svém. Zatímco Facu si doba vyrábí svůj vlastní náhrdelník, což ostatně i natočil, tak Maria se rozhodla vydat do města a nechala se zkrášlit u kadeřníka. Fotky najdete v galerii:Na fotky se můžete podívat znovu i z Tierra de Encuentro. Farma, kde se cvičí různá zvířata pro hendikepované. O návštěvě celé rodiny jsem vás informovala minulý týden. Tento týden se objevili ještě další fotky. Ty nejnovější jsou seřazené na konci:

majka: Katy, děkuji moc za dnešní pěknou aktuálku. Jako vždy jsem se na ní podívala hned zrána, ale k psaní se dostávám až večer. Fotky jsou moc krásné, Facu to moc sluší s tím náhrdelníkem, který si sám vytvořil.Je vidět, že je to šikovný chlap. To je ale celý on, do čeho se pustí tak to mu jde. Je úžasný. Maria se určitě nechala pěkně zkrášlit v kadeřnictví, on se nějak ten čas v karanténě musí využít. U nich je to stejně moc dlouho ta karanténa. Další fotky z té farmy jsou pěkně, dětičky šikovné, no prostě šikovná celá Facurodinka. Se zvířátky si moc rozumí, proto jich mají doma i tolik.
Katy, DĚKUJI,DĚKUJI, moc jsem se potěšila novými fotkami. Vždy se těším na nedělní ráno, tvoje stránka mi vždy umí krásně zpříjemnit tento den a pak i další, protože se sem často vracím. Díky !!!
Přeji všem hezké dny.

Katy: Vidím Majko, že tebe opravdu potěší sebekratší aktuálka. Což mě moc těší :) Tentokrát to bylo opravdu ve zkratce, ale jsou to aktuální věci, které se odehrávali v minulých dnech. Tak, jsem moc ráda, že i toto sis tak užila a vůbec, že cokoliv sem dám, tak jsi z toho tak nadšená. To jsem potom nadšená i já :) I tobě patří mé velké děkuji :-*

majka: Katy, mě potěší každá tvoje aktuálka o Facu a vždy se ráda na ni podívám. To vím, že Facu je a pak jsi tu i ty se svou vynikající stránkou, za kterou ti moc a moc děkuji. Je to radost sem chodit a je jedno, jestli je tu mnoho novinek nebo jen jedna. DÍKY.

anavi: Katy zlatá, až teraz sa dostávam ku komentu. Aktuálku som si pozrela hneď v nedeľu. Aj som začala písať koment, ale niekto ma vyrušil a už som sa k tomu nestihla vrátiť.
Joj, to bola zas taká "fajnotka" popozerať si fotky zo súkromia Facu. Zbožňujem takéto aktuálky, kde si listujeme v rodinnom Facualbume. Som ti veľmi vďačná za túto možnosť. Fotky so zvieratami ma uchvátili atá prekrásna lama. Hreje ma pri srdiečku, keď vidím, ako sa zvieratkám darí, keď sa o nich s láskou niekto stará. Apotom jasné, že sú nápomocné. Kiež by sme ako ľudstvo viac rozvinuli spoluprácu so zvieratami.
Ej veru, tá karanténa je dlhá v Argentíne. Ale už im prichádza jar s lepším počasím, tak sa to hádam zmení. A ak nie, Facu si isto niečo vymyslí.
Katy, ja už neviem vymyslieť iné slová, ktoré by vyjadrili ako veľmi ti ďakujem za aktuálku. Tak ti skrátka ĎAKUJEM!!!

Katy: Nevadí, nevadí. Tvůj komentář nikam nespěchá, kdykoliv si ho ráda vychutnám uprostřed či ke konci týdne :) Tak, tak lidstvo by mělo víc vycházet se zvířaty, a rodina Aranů jdou skvělým příkladem. Mám to na nich hrozně ráda, ale jistě to mají hlavně od Facunda :) "Pouhé" děkuji stačí, Anavi moje zlatá. Je to až až. Tím spíš, za tak kratičkou aktuálku :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews