Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pequeña Victoria se rozjíždí
10.10.20 * 4 názorů
Navzdory stále nekončící karanténě, která prozatím trvá do dnešního dne 11. října, se scénáristé opravdu pustili do první fáze příprav na pokračování seriálu Pequeña Victoria. Děj by se měl odehrávat pět let od posledního dílu první série a prozatím jsou potvrzeny všechny hlavní ženské postavy, které jsme mohli vidět v první sérii: Julieta Díaz, Natalie Pérez a Mariana Genesio. Nově by se k obsazení měl připojit Juan Leirado. Mezi mužskými rolemi je na 100% potvrzeno zatím jediné jméno - Facundo Arana. Začátek natáčení je stále stanoven na listopad 2020.

Ale, listopad je ještě daleko. Vraťme se ještě proto do domácí karantény a pojďme si prohlédnout další fotky z domácího prostředí. Jsou to fotky co se mi tu nastřádali za několik týdnů, ale všechny pochází z posledního měsíce. Nejnovější je první fotka, která je z minulého týdne. Facundo si navzdory karanténě musel vyrazit k zubaři.

majka: Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou aktuálku a k psaní se dnes dostávám brzo. Hned zrána jsem si ji přečetla a prohlédla fotky, které jsou vynikající. Tak jak je vidět, tak pokračování Victorie bude a už se na tom začíná i pracovat. Jenom by mě zajímalo o čem to pokračování bude. Ale jsem tomu moc ráda, protože zase budeme Facu vidět jak hraje a jak mu to sluší. Už se těším!
Fotky z karantény jsou moc pěkné, Facu je tááák úžasný a moc mu to i v roušce sluší. Moc hezká fotka je z podvečera jak sedí i s Kambou ve člunu.Tyto fotky jak zapadá slunce jsou od něho všechny moc hezké a vždy jsem z nich unešená /ale to já jsem ze všech/. Doufám, že u zubaře to proběhlo bez bolesti, ale Facu je chlap, který něco snese.
Katy, DĚKUJI za další novinky o Facu a hlavně za ty překrásné fotky. Díky moc.
Přeji všem hezké dny, /i když já podzim nemám moc ráda/.

anavi: Veď nám to jediné potvrdené mužské meno stačí, to je pre nás zásadné. :D Som rada, že sa pustia do pokračovania, aspoň sa Facu rozptýli niečim, čo ho baví. Myslím, že on dlho nečinne sedieť nedokáže.
Aj DA bol nedávno u zubára. :DD Joj, tak som vďačná, že si z času na čas sadnem k tej telenovele. A nebyť tejto stránky, ani neviem, že ju dávajú. Naposledy som pri nej čistila jabĺčka na výživu atak skvelo som si oddýchla.
Ako aj pri pozeraní dnešných fotiek. Žeby sa už v Argentíne oteplilo, keď je Facu na loďke len v tričku? Aj mne sa veľmi páčia fotky so západom slnka, vyvolávajú vo mne vnútorný pokoj a úžas.
Ale to aj celá táto stránka je pre mňa oázou relaxu. Za čo ti, Katy, moc a moc ďakujem.

Katy: Já jsem to taky kvůli tomu jedinému jménu psala :D :D Je dobře, že už se něco plánuje, ale k aktuální situaci mi to přijde ještě předčasné, tak uvidíme, jestli se do toho v listopadu opravdu pustí. I já si myslím, že Facu nemůže chvilku nic nedělat, však se celou karanténu snaží něco dělat. A myslím, že už to pro něj musí být hrozně moc dlouhé.
Snad se brzy objeví informace o čem Victoria přesně bude. Ale, mě to moc neřekne i tak, protože jsem to vůbec nesledovala :D Jen jsem si pustila pár ukázek Facunda :) Fotky ze soukromí nikdy neomrzí, to je mi jasné. Proto jsem taky doplnila fotogalerii. Jsem ráda holky, že se stále nenudíte, a považujete to tu za oázu klidu a pohody. :) Jsem moc ráda, že vás to stále neomrzelo. A že vás sem stále baví chodit, ať se děje cokoliv :) Moc vám děkuju :-*

majka: Anavi, zcela s tebou souhlasím. I pro mě je tato stránka oázou relaxu, klidu a pohody. Já si vždy u ní odpočinu a naberu nových sil a když se podívám na fotku Facu tak je to moc nádherný pocit.
Katy, tobě patří velké DÍKY, že to umíš tak pěkně zprostředkovat.

Name:
Web:

Powered by CuteNews