Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pequeña Victoria potvrzena!
17.10.20 * 3 názorů
Facu už je opět v další kampani, kde se snaží pomáhat těm méně šťastným. Tentokrát je to pro něj osobní protože se jedná o jeho mnohaletého přítele. Jde o někdejšího bubeníka Martina Carrizo, který vystupoval např. se skupinou Animal. V roce 2017 ho zasáhla nemoc zvaná ALS - amyotrofická laterální skleróza, která napadá svalstvo celého těla a způsobuje třes. Hudebník podstupoval velmi náročnou léčbu a to hlavně finančně náročnou, kterou si už nemůže dovolit. Proto vznikl projekt, který vymyslel Martinův syn Benja Carizzo. Volverá Martín - jedná se o speciální prodej triček a čepic na kterých jsou zobrazeny momenty hudební kariéry Martina Carriza. Celý výtěžek samozřejmě poputuje na další léčbu Martina. Facu o tom dává vědět prostřednictvím videa:Další zprávu tu mám ohledně seriálu Pequeña Victoria. Už je potvrzen oficiální datum zahájení natáčení druhé série! Pod přísnými hygienickými podmínkami natáčení začne 23. listopadu 2020! Všem na scéně budou prováděny 2x týdně testy na korovnavirus, budou se na place nosit roušky a používat antibakteriální gely. Jen za těchto podmínek může tento projekt vzniknout.

No, a jelikož karanténa prozatím stále pokračuje. Nejnovější datum prodloužení zní 25. října, mám tu pro vás další fotky z domácí izolace. Celkem 9 fotek a to zejména fotky zvířectva, ale také dětí. Nejnovější fotky jsou seřazené na konci:

majka: Katy, moc děkuji za tuto akutálku, je moc pěkná a je tady zase hodně novinek o Facu. To by nebyl Facu, aby někomu nepomohl a o to horší je, že se to týká jeho kamaráda. On vždy pomáhá kde to jde a kde je to nejvíce potřeba a doufám,že se to setká s pěkným výsledkem. Je to už pár let co si Facu vylil na hlavu studenou vodu jak to byla tehdy akce kolem této nemoci. Doufám,že mu tato pomoc tomu jeho příteli pomůže, moc bych mu to přála. Zdraví je nejpřednější.
Jsem ráda, že se počítá už s natáčením PV, doufám,že budou všichni herci zdraví, i když si myslím, že není o co stát být stále testován na koranovirus. Ono zase bude Facu vidět v seriálu a doufám,že tam bude excelovat, i když ta role není hlavní, ale důležité je, že tam bude hrát. Facu není nikdy dost!!! A co říci na fotky? Jako vždy jsou překrásné, mám moc ráda tyto fotky ze soukromí. A nejúžasnější jsou fotky, kde je západ slunce. Tyto fotky jsou výstavní - úžasné. A kde je Facurodina se zvířátky tak to jsou fotky něžné a milé.
Katy, moc a moc děkuji, jako vždy aktuálka je vynikající, jsi náš poklad.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Dobře si pamatuješ Ice bucket challenge, který probíhal právě pro tuto nemoc, Majko. Myslím, že když se do toho zapojil Facu bude tenhle projekt o moc účinnější :) Já se osobně trochu divím, že dostali povolení natáčet, když ještě není konec karantény. Na druhou stranu dobře, Facu jistě rád začne konečně něco dělat, ale zase na druhou stranu, není třeba riskovat. Jen, aby všichni zůstali zdraví, o nic jiného mi nejde. :)
Tak, to se ti s Facundem líbí stejné fotky, Majko. On velmi rád fotí západy slunce a fotí je velmi často. A já souhlasím, vždycky to má úžasnou atmosféru. :) Mockrát děkuju za komentář, Majko :)

anavi: Katy, vždy keď niekde cestujem, tak mám tak trochu výčitky, že nestihnem aktuálku. Niekedy si to "žehlím" v predstihu, aby si vedela, že nebudem prítomná. Teraz som do poslednej chvíle nevedela, kvôli korone, či pôjdeme. Ale vždy ma akoby niečo spojí s touto stránkou. Teraz to bola práve téma ALS a výzva s ňou spojená. Mala som rozhovor v kúpeľoch práve o tom, aký veľmi zdravý je práve takýto šok obliatím sa ľadovou vodou. Vraj to pomáha v budovaní si imunity, podporuje obličky, zlepšuje termoreguláciu organizmu.
Facundova podpora ma vôbec neprekvapuje, na jeho súcit som si už zvykla. Vždy ho však rada vidím na takýchto videách.
Len neviem, či sa mám alebo nemám tešiť z natáčania ďalšej série PV. Fúha, mňa to testovacie opatrenie deprimuje. Neviem dosť posúdiť, či z toho budú mať herci dobrý pôžitok hrať v takýchto podmienkach. Niekedy si myslím, ževeci netreba siliť. Tak uvidíme, čo Facu povie na túto skúsenosť, žiaľ aj takáto je teraz realita.
Aspoň na tých rodinných fotkách vidno, že Aranovci si dokážu užívať všetky krásy na maximum. Som rada, že môžu. Katy, s týmto u mňa vždy zaboduješ. Listovať v ich rodinnom albume a naciťovať sa na prekrásne západy slnka je pre mňa príjemnosť preveliká.
Nuž, čo dodať. Už som po tých kúpeľoch nemala vymasírované len končeky prstov, tak si mi to dopriala ty, Katy. Vďaka tvojej skvelej aktuálke, ba dokonca dvom, to teraz pekne zacelím.:D
Ďakujem!!!

Name:
Web:

Powered by CuteNews