Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Etrevistas en moto
31.10.20 * 8 názorů
Etrevistas en moto, neboli motocyklové rozhovory, o kterých jsem vás minule informovala už se k nám dostali. Přesněji řečeno spíš ten jeden, který nás zajímá nejvíc, ten s Facundem. Bohužel se jedná jen o šestiminutové video podkreslené hudbou, takže není v mých silách ho přeložit, ale podívat se na něj můžete zcela určitě, a to na instagramu.

A u instagramu ještě chvíli zůstaneme, protože vám přináším další rodinné momenty. Zcela určitě ten nejzajímavější je další úryvek hry na klavír šikovného Yaca, který má slabost pro vážnou hudbu. Pokud jde o dvojčata Yaca a Mora, zapomněla jsem minulý týden zmínit jejich narozeniny. V pondělí 19. října oslavili své 11. narozeniny!
Ve fotogalerii najdete další fotku z domácí karantény. Je to Maria s částí zvířecí rodinky. A jak to tak vypadá, rozrostla se o nového člena. Podle popisu fotky, to vypadá na nového psa jménem Ian. Podívejte se do galerie:Pokud jde o karanténu v Argentině, tento týden bylo rozhodnuto pro další prodloužení o 2 týdny.majka: Katy, děkuji dnes jako každou neděli za krásnou aktuálku, která mi rozjasnila pošmourný den. To vůbec nevadí, že se ti nepodařilo přeložit rozhovor. Já mám z toho videa krásný pocit. Je to moc pěkné video, jak Facu tak ta dívka vypadají velmi spokojeně, pohodově a určitě si spolu pěkně pohovořili. Facu byl ve svém živlu na svém motocyklu, že se na něm mohl projet a trochu si oživil tu jejich karanténu. Vypadá fantasticky!!!! Video, kde hraje Yaco tak je moc pěkné, je to velmi šikovný kluk a hodně mi připomíná Facu, jak jsem měla vidět fotky z jeho dětství a určitě se i potatil, hraje moc pěkně na klavír. A že kluci měli narozeniny tak jim opožděně moc a moc blahopřeji a přeji jim jen vše nejlepší a hlavně zůstaňte sami sebou, jste šikovní. Moc ráda se dívám na fotky z jejich soukromí a fotka, kde je Maria s částí své zvířecí rodinky tak je moc pěkná a líbí se mi jak celá Facurodina žije v souladu s přírodou. Určitě se bude novému členu jejich rodiny u nich líbit.
Katy, moc a moc DĚKUJI, jsi naše zlato. Mám moc pěkný pocit z dnešní aktuálky, je strašně pohodová, radostná a moc pěkná.

Soňa: Krásna aktuálka, ktorá mi doslova rozjasnila tento pochmúrny upršaný deň. Spokojný Facundo na motorke. On si vie spestriť aj tú karanténu,. Chvalabohu, aspoň sú námety na aktuálky a mi sa môžeme tešiť na každú nedeľu. Samozrejme , že vďaka našej šikovnej a pracovitej Katy. Ani nie je pravda, že dvojčatá už majú jedenásť rokov. Možno sa dočkáme aj nejakých fotiek z oslavy, aj keď určite len domácej. Ale tieto rodinné fotky vedia vždy potešiť moje srdiečko. Trošku mi už absentuje Facundo v obleku, ale neočakávam, že by sa v tejto dobe navliekol do slávnostného oblečenia. O čo nás tá hlúpa korona oberá.....Yaco sa naozaj potatil, tak ako sa na Facunda podobá, tak zdedil aj jeho lásku k hudbe. Šikovný chalanisko. Dievčence prajem krásnu nedeľu, na ktorú sa vždy tak veľmi teším a veľmi, veľmi si ju užívam.

Soňa: Nejako má tá dlhá neprítomnosť pripravila o schopnosť písať komenty. Týchto pár viet som pracne smolila takmer hodinu. Dúfam, že ma Facundomúza opäť čoskoro osloví....

majka: Soni, neboj, však se brzo do psaní komentů dostaneš a půjde ti to raz dva. Nejprve začni s kratšími a pak přidávej a přidávej... a ona Facundomúza přijde. Přeji pěkné pokoukání a pak krásné psaní.

Katy: Děkuju za včasné komentáře, holky. Je moc pěkné tu vidět opět jméno: Soňa. Opravdu jsi nám tu moc scházela. Ale, vždyť je to moc pěkný komentář, Soňi. Vůbec nevypadá na to, že by jsi ho sepisovala tak dlouho. Ale, jakmile vstřebáš informace, které se ti tu za ty měsíce nashromáždili, tak k tomu budeš mít určitě co říct. A jak říká Majka, Facundomúza přijde (jinak skvělé nové slovo do Facuslovníku!) :)
Aktuálka je dneska skromná, mrzí mě ten rozhovor. Chvilku jsem si myslela, že by mohl vyjít písemně, ale už v týdnu mě napadalo, že to bude ve videu. Jedině, že by se objevil ruský přepis, tak bych se do toho určitě pustila. Ale, zatím se můžeme kochat. Je opravdu čím. Na narozeniny kluků jsem myslela už minulý týden, ale do nedělní aktuálky jsem to zapomněla dát! Tak jsem si říkala, že už to nechám až na tu další. Neuvěřitelné, když si vezmu, že tahle stránka vznikla ještě před jejich narozením! Přijdu si stará :D Každopádně i tak jsem ráda, že jste si tuto aktuálku užili. Moc oběma děkuju :-*

anavi: Ó, Katy, aj ja som si aktuálku užila. Škoda, že zvuk na videu je taký horší, myslela som, že aspoň niečo zachytím, ale nedarí sa mi to. Páči sa mi však to prostredie, kde sa stretli, tie sedenia, to bude zrejme nejaká reštaurácia. Aj Facu vyzeral tak spokojne, myslím si, že bol rád, že sa mohol takto previezť a vyvetrať. A vôbec ťa nemusí mrzieť, že nie je preklad. Aj toto osvieženie mi stačí.
Yacovi len tak pršteky lietajú po klávesnici. Mne sa zdá tiež veľmi šikovný veľmi mi pripomína Facu.
Nový psík vyzerá už dospelo. Zozadu mi je podobný Pampe. :D Tá fotka Marie je čarovná. Úplne ma udivuje, aké sú tam tie zvieratá pokojné.
Skutočne podarená aktuálka do nášho jesenného počasia.
Katy, mockrát ďakujem, že si to pozisťovala a takto krásne zhrnula.

anavi: Sonička, až som stŕpla, keď som si prečítala, čo sa ti stalo. Ešte teraz mi sťahuje žalúdok. Je mi to ľúto, no našťastie si už v poriadku. Tak sa opatruj a lieč. Koment sa mi páči a slovo Facundomúza je perfektné.:D Som rada, že nás tu katy má, všetky tri.:))

Katy: Ano právě, ten zvuk videa není moc dobrý kvůli té hudbě. Proto asi ani není ruský přepis, ale aspoň se můžeme kochat :)
Máš pravdu Anavi, nový hafík je opravdu podobný Pampě. Asi rodince Aranů chyběl do rodiny bílý psík. :) Jistě tam rychle zapadne. Fotky se zvířaty vždycky mají takový uklidňující nádech.
A vaše komentáře jakbysmet. Je opravdu skvělé vás tu zase mít všechny tři. Děkuju :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews