Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Trocha nostalgie
07.11.20 * 6 názorů
Facu byl na instagramu trochu nostalgický tento týden. Proto i my se naladíme na stejnou notu. Na svém účtu zveřejnil sérii několika fotek s malou Indiou. I když už jsme některé z fotek viděli, ještě jednou si je můžete prohlédnout v galerii:A cestovat v čase budeme dál. Před několika týdny se objevili "nové" profesionální fotky Facunda! Nechávala jsem si je na zvláštní aktuálku, protože tyhle nostalgické fotky, které jsme ještě neměli možnost vidět, vždycky potěší. Osobně jejich vznik datuji někdy kolem roku 2008 - 2009.

majka: Katy, děkuji za dnešní aktuálku a ona trochu nostalgie neuškodí, zvláště v této divné době. Facu měl tento týden takový volnější, co také dělat, když má stále karanténu. Ale fotky jsou překrásné, zvláště jsem unešená z fotek malé Indie a Facu - jako táty. Když byly děti malé tak těch fotek ke shlédnutí moc nebylo a tak jsem vděčná za každou, i když je to s odstupem více let. Je vidět, že si společné chvíle India s tátou užila /a i naopak/. Tyto fotky vždy potěší a tak jen ať Facu těch fotek přidává stále více a udělá nám všem tím velkou radost. Moc překrásné, milé a něžné.
A co říci na Facu na těch překrásných fotkách? Jen samá nej, nej, nej.., vypadá tam fantasticky a úžasně. I když od focení uplynulo deset let tak on vypadá charismaticky stále a je na něm stále co obdivovat. A ta radost na té poslední fotce - úžasné!!!
Katy, moc a moc děkuji, hodně jsi mě těmi fotkami rozradostnila dnešní pošmourný den. Jako vždy jsem si přečetla novinky o Facu s láskou a velkou radostí. Katy, díky za to.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Katy, milujem takéto aktuálky neaktuálky. :D Vždy ma poteší, keď sa spätne k nám dostanú fotky nielen zo súkromia Facu. Je to pre mňa vzácne, hlavne keď si spomínam, ako si Facu kedysi súkromie strážil. Toto je pre mňa príjemná nostalgia a v jeseni bývam často nostalgická.
Tie fotky s Indiou sa mi veľmi, veľmi páčia.Nemôžem z nich spustiť oči. Ako napísala Majka, aj ja som rada, že si Facu vedel užiť deti odmalička a rodinu celkovo.
Aj tie tri profi fotky ulahodili mojim očiam. Mám slabosť na Facu v bielom (tričku, košeli...), Joj, na spapanie, aj skvelá momentka.
Katy, potešila si ma veľmi dnes, ale to vždy. Za čo z celého srdiečka ďakujem.

Soňa: Aktuálky s deťmi miluje určite každá z nás. Mám rada tieto nostalgické výlety do minulosti, zvlášť keď mám teraz veľa času. Stačí jedna fotka z minulosti a hneď trávim čas nad sledovaním ďalších starších fotiek, je to pre mňa taký duševný relax v tejto pochmúrnej dobe. A to nemyslím len jesenné počasie. Jaj, Anavi, ani si nevieš predstaviť ako som rada, že si sa zmýlila a, že ti nevyšla tvoja predpoveď, že Facundove deti asi moc neuvidíme, nakoľko bude strážiť ich súkromie. A zo začiatku to naozaj vyzeralo pre nás dosť bedznádejne. Fotiek detí bolo až žalostne málo. Ako dobre, že Facu prehodnotil svoj postoj a dovolil nám nakuknúť do svojho súkromia. A to hlavne teraz, keď takmer celý svet žije v karanténe a tých námetov na aktuálky je naozaj málo. O to si viac vážim, že Katy aj teraz dokáže vykúzliť každú nedeľu niečo zaujímavé, čo poteší srdiečko každej z nás. A fotky Facunda v bielom tričku????? Jednoducho úžasné, na zjedenie, presne tak ako ste to napísali vo vašich komentoch. Ale mne sa asi aj tak najviac páčila fotka Indii na motorke, s dudlíkom v puse. Jednoducho sa mi na tejto fotke javili ako super dvojka. Prajem krásny týždeň a veľa, veľa zdravia vám i do ďalekej Argentíny.....Držte sa.

Katy: Asi se všechny shodneme, že rády vzpomínáme. Já už jsem to jednou říkala, ale tyhle aktuálky jsou pro mě TOP. Ráda je tvořím, a ráda se s nimi kochám. Mám strašně ráda věci z minulosti, ať už jsou to fotky které jsme viděli, nebo úplně "nové", které se k nám dřív nedostali. Prostě si to ráda prohlížím. Člověk pak zavzpomíná na ty časy, co spěchal k TV a sledoval DA...a tak bych mohla pokračovat. Není na škodu někdy takto zavzpomínat. Takže jsem ráda, že to udělal i sám Facundo na svém instagramu, a já k tomu mohla přiložit něco, co jsem si schovávala na extra aktuálku. Padli jsme si zkrátka do noty s Facu :)
Ale, i do noty s vámi třemi, holky moje, se vždycky trefím do noty. Všechny tři komentáře, opět neodolatelné, a ve všech vidím i svůj názor. Člověka to svádí být na podzim trochu nostalgický, možná až melancholický. Ale, já si u toho často odpočinu. Takže, doufám, že i vy všechny. Nabírejte mnoho sil. Hlavně ty Soňi, aby ses nám brzo vrátila do pohody, jak psychické, tak fyzické. Víte, že Vánoce se blíží mílovým krokem, a že je tady rušno. Budu očekávat i vaši přítomnost a vaše komentáře, aby jsme jako každý rok Vánoce mohli strávit společně. :) Pro tuto chvíli se loučím, a těším se u nové aktuálky. Mockrát děkuju :-*

Soňa: Ďakujem pekne Katy, ale už je to fajn, dnes mi išiel aj koment celkom od ruky. Facundoterapia je skrátka naprosto úžasná. Vie povzbudiť psychicky a aj fyzicky.A už teraz sa straaaašne teším na vianočné darčeky od teba.....Bývajú vždy úžasné.

majka: Soni, to ráda čtu, že je ti už mnohem lépe a je vidět, že Facundoterapie zabrala a Facundomúza se dostavila.
Vždy si od vás všech ráda přečtu vaše komenty a jak napsala Katy, já si tady také odpočinu, naberu sil a energii a vždy je tady na co se těšit.
Přeji všem hezké dny a Soni tobě ještě přeji mnoho sil a hlavně, aby jsi byla brzo fit.

Name:
Web:

Powered by CuteNews