Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Hurá do Mar del Plata
02.01.21 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2021! A hned první aktuálka roku bude krásně prosluněná, protože se za Facundem podíváme do Mar del Plata! Jak už víme, do Mar del Plata se s celou rodinou a několika přáteli přesunul už na Vánoce. Společně tu také oslavili Silvestra a jejich pobyt pokračuje i v Novém roce. Podívejte se tedy do doplněné fotogalerie, co všechno spolu prožívají a jak si to užívají:

majka: Katy, moc a moc děkuji za dnešní krásnou a hlavně pohodovou aktuálku. Moc jsem se fotkami potěšila, jsou takové letní, pohodové, spokojené, šťastné a je na všech účastnících vidět, že je jim dobře a že si všichni bezva užívají. Prkna Facu a Marie jsou na první pohled zřejmé, hned jsem je poznala. To by nebyl Facu, aby nepodporoval dárcovství krve. Společná fotka Facu rodiny je moc pěkná, Yaco mi přijde celý táta, když byl malý, Moro mi přijde hodně podobný na Marii a India je překrásná mladá slečna a má myslím něco z obou dvou. Moc jsem se těmi fotkami potěšila a je radost se na ně dívat. Podle toho co všichni tam dělali na Nový rok tak by to měli dělat celý rok a tak doufám,že budou mít všichni pěkně prosluněný a hlavně krásný, šťastný rok 2021.
Katy, přeji ti pěkný, pohodový rok 2021, hodně tvůrčího elánu a hlavně hodně a hodně zdraví. Jsi bezvadná.
Přeji všem moc hezký rok 2021.

Katy: Prosluněná a letní aktuálka to opravdu je. A v lednu se docela hodí trocha slunce. Jen tentokrát, bych ji nazvala mikroaktuálkou :D Ale, to nemění nic na tom, že se konečně můžeme kochat fotkami, které nepochází z Facundova domu. Je fajn, že skoro po roce taky někam vyrazili :) Hlavně, když na sebe budou opatrní.
Já už jsem zpětně okomentovala vánoční a narozeninovou aktuálku pro Soničku. To jen aby jste věděli, že už jsem si všechny ty skvostné komentáře přečetla. Zbývá mi těch 20 skvostných komentářů u silvestrovské aktuálky. Budu si to dávkovat :) Jak jsem říkala, udělám si vašimi komentáři krásný nový rok a tak se také děje.
Ale, ještě jednou děkuju za další krásné přání k Novému roku, Majko. Tobě přeji to samé. Hlavně hodně zdravíčka, protože je nejdůležitější ze všeho. Ať se tu můžeme každý týden bez problémů a absencí scházet. Krásný Nový rok 2021! :-*

majka: Katy, to vůbec nevadí, že je tato aktuálka mikroaktuálkou jak jsi ji nazvala. Ona je tak strašně pozitivní a pohodová, že už jen toto se v této době cení. Já jsem s ní moc spokojená, ty nádherné fotky z pláže a ta radost jak si to tam Facu s rodinou a přáteli užívá, to mluví za vše.
Já vím, že jsi okomentovala minulé aktuálky, protože se vždy podívám i zpětně. Hlavně, že jsi s námi spokojená, však jsme ti za to všechny vděčny, tak nádhernou stránku bych těžko jinde hledala. Tak se kochej našimi komenty a hlavně si užívej pohody a zdraví.
Přeji všem hezké dny prožité v pohodě a hlavně ve zdraví.

Soňa: Prajem krásnu prvú nedeľu v novom roku. Katy, od teba poteší aj tá najmini aktuálka. Každá je totiž super. Rodina ani teraz neporušila svoj zvyk a vycestovala do Mar del Plata. Teším sa aj ja na zmenu. Dúfam,že Facu nás bude zásobovať fotečkami, takže sa máme na čo tešiť. Trošku som prekvapená, ako sú všetci naobliekaní, lebo som pozrela počasie a v Argentíne majú až 31 stupňov. Možno, že na večer a na noc sa ochladí. Pekné fotky, ale úplne prázdne pláže, čo je na Mar del Plata v tomto období nezvyčajné. Ľudia majú pred kronou viditeľne strach. Zaujala ma fotka č. 6, strašne som sa na nej nasmiala. Možno si myslíte o mne, že som perverzná, Neviem, ako sa to podarilo nafotiť, ale Facundovi akoby na modro žiarilo jeho prirodzenie. Perverzná myšlienka však??? Ale mňa to hneď napadlo, len čo som na tú fotku pozrela. Katy, vôbec si nerob problémy s komentmi na naše komentáre. Ty nám aj tak venuješ spústu času, takže žiaden problém. Prajem krásnu nedeľu a dúfam, že som nikoho neurazila svojim postrehom a týmto komentárom. Ak áno , tak sa ospravedlňujem.

Soňa: Majka, vidím, že sme dokončili naše komenty v rovnakom čase. Ja som sa ktomu dostala až teraz.

majka: Soni, to jsi mě moc pobavila s tou fotkou č. 6., musela jsem se tomu hodně smát a stále se ještě směji. Hned jsem si tu fotku našla a prohlédla, vypadá to trochu divně, ale je to o kousek bokem. Asi je to odraz slunce. Ale fakt jsi mě tím moc rozesmála. Je fajn, že se můžeme i takhle pobavit. Soni, pěkný koment, a je pravda, že jsme to psaly zároveň.
Pěkné dny přeji všem.

Soňa: Majka, aj ja som sa na tej fotke poriadne zasmiala. Asi je to odraz od Facundovho surfu, pri fotení bleskom. Ale vyšlo to super. Takáto fotka sa podarí málokedy. Ešte sa vrátim k tej spoločnej rodinnej fotke pri stole. Z Mora vyrastá neskutočne pekný chlapec, bude to veľký fešák keď vyrastie.

anavi: Pozrime sa, koľká krása, po návrate z hôr ma čaká na najlepšej Facustránke!!!
Katy, ubezpečujem ťa, že ma veľmi potešila, hoci sa tebe pozdáva mikro. S veľkou chuťou som si popozerala fotky, tie rodinné pri mori zbožňujem. Teraz som si spomenula, že som zabudla povedať, ako veľmi ma nadchli aj tie posledné pridané pred Silvestrom. Tie z čias mladosti ma tak príjemne naladili a očarili. Katy, ty si buď taká pedantná alebo taká dokonalá pátračka. Nie, ty si oboje v jednom. Vždy vytiahneš také klenoty. Znovu a znovu máš môj OBDIV a veľkú VĎAČNOSŤ!!!
Katy, Majka, Soni, ďakujem vám za príjemné Facurozhovory 2020 a prajem ešte príjemnejšie Facurozhovory 2021.
Je mi potešením rozprávať sa s vami nielen o osvietenom Facundovom prirodzení :DD ale o živote vôbec.
Katy,tebe špeciálne ďakujem za stránku a jej aktualizácie a priblíženie Facusveta. Veľmi si to cením.
Nech sa darí facu, Facustránke, Faculíderke Katy aj všetkým Facufanynkám.

Katy: Soňi, je první aktuálka roku 2021 a ty už jsi udělala koment roku! :D :D Já jsem si toho vůbec nevšimla, dokud jsi mě neuvedla do obrazu. Asi každá koukáme na trochu jiná místa u Facunda :D :D Ale i tak, jako jsi zavedla v roce 2016 debatu o Facundových neexistujících ponožkách (vážně tě zajímají ty dolní partie víc, že? :D) tak teď jsi to ještě přebila! :D Když toto čte člověk brzy po ránu, jistě ho čeká příjemný den :D
Anavi: To je ale od tebe až extrémně moc obdivu a vděčnosti! Ty mi ji vyjadřuješ v každém komentáři po celý rok. A na konci roku ještě takový extra obdiv. Vážně si to nezasloužím! Ale, musím vám stále neskutečně děkovat za tyhle bombastické komentáře! Všechny jsou totiž bombastické, a tím spíš na konci roku. Je totiž fajn, že se tu zase trochu rozvířila debata, když se tady toho víc dělo. Však s podívejte, při pondělku už tu byla každá z nás, a někdo už dokonce dvakrát. A někdo s komentářem roku! :D Mám tu nejlepší Facufanynky na světě, a že jich po světě běhá :) Mějte se krásně mé milé dámy :)

anavi: Áno, aj mne sa zdá, že tu máme koment roku.:DD Aj mňa to veľmi pobavilo. Na Facu sa oplatí pozerať aj pod lupou.

majka: Také si myslím,že Sonin koment je koment roku a my nemáme nárok ho přebít. Když si na něj jen vzpomenu tak se musím smát, moc mě pobavil. Soni, to si ti fakt povedlo!!!

Katy: Nárok jistě máte, Majko! :) Já budu jen ráda, když se to tu bude hemžit takovými komnetáři, ne úplně přesného ražení :D :D Ale, člověk se musí zasmát, po takovém roku, co je za námi, se někde zasmát musí. A ne, že bych si na vaše komentáře mohla kdy stěžovat, ale legrace musí být! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews