Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nemusím být nevěrný
04.01.21 * 20 názorů
Je sice pondělí, ale pro mě je to velmi speciální pondělí, z toho důvodu jsem tu s novou aktuálkou! Nechce se tomu ani věřit, ale dnes je tomu přesně 13 let, co jsem otevřela tuto stránku! A to si zaslouží malou oslavičku! Jako tu dělám speciální aktuálky pro fanoušky - oslavence. Naše stránka dostane také svoji narozeninovou. A jak jinak, že si trochu zavzpomínáme nově přeloženým rozhovorem!
Jde o rozhovor z roku 1999, vrátíme se tedy o 21 let zpátky a zavzpomínáme na seriál Buenos Vecinos, který právě Facundo začínal natáčet. Měl tu sice "jen" vedlejší roli, ale pro něj žádná role není vedlejší. Užívá si každou stejně, a na postu "hvězdy" si nikdy nepotrpěl. Ani dnes a už vůbec ne, jako 27-letý mladík. Sami si přečtěte názory na tento projekt. Na konec přidávám jeden sestřih z tohoto seriálu, aby jste si mohli trochu představit, o čem to Facu mluví.

Nezbývá než dodat: Všechno nejlepší stránečko naše! Na dalších (alespoň) 13 let! :)

Nemusím být nevěrný

Život herce pokračuje. Před necelým měsícem Facundo přešel od líbání Natalie Oreiro – samozřejmě ve scénách Muněca Brava – k pokusu rozdělit své srdce mezi osudovou Monicu Guido a andělskou Malenu Soldu v Buenos Vecinos. Několik dní před koncem požehnaného tisíciletí se herec už rozplýval ve své nové roli v argentinské televizi. V prvních prosincových dnech se rozloučil s telenovelami, aby mohl vstoupit do světa televizní komedie…i když kvůli tomu se musel vzdát hlavní role.

Trápí vás, že máte v Buenos Vecinos vedlejší roli?

Úspěch herce nezávisí na jeho vizáži, záleží na kvalitě a lásce, kterou do své práce vkládá. Kdyby mě Alejandro Doria pozval, abych přečetl jen pár řádků v kterémkoliv z jeho projektů, byla by to pro mě pocta, i když jsem předtím byl číslem jedna v programu s nejvyšším hodnocení v celém století.

Vaše kariéra se otočila o 180 stupňů, chtěl jste si zajistit své místo jako hvězda a věnovat se jen těmto rolím?

Vím, že někteří o tom jen sní, ale pro mě je nejdůležitějším cílem žít tak, jak chci. Můžete si udělat kariéru, jako je kariéra Laporteho, Corrada, Bermudeze, nebo se vám může líbit kariéra mého otce…

Ale měl jste touhu se změnit…

V zásadě jsem měl chuť pracovat. V dnešní krizi, kdy lidé hledají práci od zedníka po poslíčka, byla moje jediná ambice pokračovat v práci v televizi.

Troufl by jste si režírovat nějaký projekt?

Nešel bych tak daleko. To není to, co jsem se naučil, ani to, co jsem studoval, ani to, v čem hledám dokonalost. Vybral jsem si povolání herce. K režírování projektu jsou potřeba znalosti. Existují lidé, kteří se to v praxi učí, ale to není můj případ.

Jaký je váš vztah s Diegem, vaší postavou v Buenos Vecinos?

Báječný. Nejvíc mě inspiruje, že jsem měl příležitost spolupracovat se super herci jako Moria Kasan a Hugo Arana.

A manévrování mezi polibky s Monicou Guidovou a Malenou Soldou…

(smich) Dělám jen to, co je napsáno ve scénáři.

Chybí vám Natalia?

Práci s ní byla skvělá. Je odlišná za různých okolností: pokud musí někam jít a pracovat jako „filmová hvězda“, udělá to; ve svém domě je domácí paní; s mými přáteli jen přítelem.

A s vámi?

Se mnou byla dobrou pracovní partnerkou. Říkám to ze srdce.

Ženy si myslí, že jste trofej, dáváte si na to pozor?

Ne, všechno je v pořádku. To je v této profesi důležité.

Jak postupuje váš vztah s Isabel Macedo?

Všechno je v pořádku s mou snoubenkou. Považuji se za šťastného. Potkal jsem mimořádnou ženu. Tolik lidí po celém světě hledá lásku svého života a já jsem ji už našel.

Jste ji věrný?

Nemusím být nevěrný. Žádná jiná žena se nevyrovná té moji.

Bude v roce 2000 svatba?

Pokud Bůh chce, budeme spolu navždy. Zatím nevíme, kdy k tomuto kroku dojde, dnes nebo zítra. Nyní je nám dobře a myslíme si, že máme na všechno dost času.

majka: Milá Katy, já věděla, že k výročí stránky sem dáš novou aktuálku, však jsem na ni i čekala, abych ti mohla k tomu číslu 13 pogratulovat. Přeji této stránce ještě hodně, hodně času a hlavně mnoho novinek o Facu, jeho rodině, o jeho činnosti a o všem co dělá. Katy, tobě DĚKUJI, DĚKUJI, za tvou vynikající práci při tvorbě aktuálek a za tvou energii, lásku a elán co tomu dáváš a jak se této stránce věnuješ. A za to máš ode mě velký vděk, jsem tady moc ráda a moc ráda tu trávím mnoho času. Kde jinde bych se tolik toho dozvěděla o mém oblíbenci než tady. A pak nesmím zapomenout na všechny komenty co si pak tady přečtu a u hodně se i pobavím a nasměji, jak se to stalo včera. Přeji si, abychom tady strávili všichni ještě mnoho a mnoho let a mohly se tak krásně pobavit.Tady ty strávené chvíle vydají za vše a jsou k nezaplacení. Katy, díky, díky za vše co pro nás - fanoušky - děláš. Mám tě ráda. Anavi a Soni, vás také - nesmím na vás dvě zapomenout. Tak ať pěkně oslavíme všichni 13 let!!! Ty roky rychle utíkají.
Hodně štěstí do dalších let!!!

Katy: To vážně, ty si vážně pamatuješ výročí stránky? :) To je neuvěřitelné! :) Od stvořitele se to očekává, že na to nezapomene, ale že nějaký fanoušek bude tak pozorný a bude si ten datum pamatovat! Klobouk dolů, Majko! :) Za stránku i za sebe ti mockrát děkujeme za přání. Však, hlavně díky lidem jako jsi ty, Anavi a Sonička tahle stránka stále funguje a mohla se dožít 13 let. Nevím jistě, kde by byla bez vás třech. Protože vy mi dáváte ten elán, tu chuť něco tvořit. Možná bych tu stále byla, ale rozhodně by to byla nuda a samota. Takhle mám pocit, že stránku tvořím společně s dalšími třemi lidmi. Proto jsem taky nenapsala "moje stránka", nýbrž "naše stránka". Protože je naše :)A já to nesmírně ráda tvořím pro lidi, kteří si to užívají. A v tom si Majko naprostá jednička! Čekat tu na speciální aktuálku k výročí, to jsem nečekala! :D Jsi neskutečný nezmar, a skalní fanoušek nejen Facunda, ale hlavně této stránky. Děkuju ti za to, že jsi sem někdy "zabloudila". Nepřestanu být vděčná nějakému vyhledávači přes který jsi sem zavítala. DĚKUJU, DĚKUJU :)

majka: Katy, jak bych mohla zapomenout na narozeniny mé oblíbené a nejmilejší stránky. Já jsem už jí chtěla přát v neděli, ale říkala jsem si,že počkám do úterý do rána a udělala jsem dobře. Navečer už tu byl rozhovor od tebe a hned přání k 13-tému výročí. Přeji této stránce a hlavně tobě mnoho štěstí a hodně tvůrčího elánu a DĚKUJI moc za vše. Jsi fantastická.
Koment k rozhovoru napíši později.

anavi: Aj ja si pamätám na tento dátum, nie síce úplne od začiatku, ale za posledné roky, keď si robila výročné aktuálky. Len nie som taký presný gratulant ako Majka. V tomto si priznávam rezervy. Ale stránku aj jej tvoriteľku milujem asi rovnako, na tom sa zrejme zhodneme, však Majka?
A zas neviem, čo skôr napísať. Začnem slovami vďaky a obdivu. Áno Katy, z celého srdca Ď A K U J E M, že ťa očaril Facu a rozhodla si sa zasvätiť mu "virtuálny život" a písať o ňom na stránke. Niekedy mám pocit, že o jeho živote vieš viac ako on sám. hehe :D Ďakujem ti za všetky ilúzie a sny, ktoré si pri nej tvorím a niekedy aj v snoch prežívam, za všetky veselé ale aj smutné chvílky, za rozhovory mravné aj prirodzene ženské ... ehm, veď vieme (Facu v mokrom tričku, Facu bez trička, facu osvietený...). Je mi s vami fajn dievčatá, pomohli ste mi v zložitom životnom období a naopak.
Prajem NAŠEJ stránke naďalej skvelé debaty,
nech Katy sa vložiť do nej energiu oplatí!!!

anavi: Katy, týmto rozhovorom a videom si ma naladila na veľmi príjemnú atmosféru. Tak veľmi som dostala chuť pozrieť si ten film. Veď ja som ho asi ešte nevidela a vyzerá tak skvelo. A dnes mám zrovna chuť na zdravé leňošenie. Facu v ňom vyzerá neodolateľne. Biele tričko, rozcuchané vlasy, jemné strnisko... joj. Ani nejdem ďalej písať, čo mi ide hlavou a verte, že osvietené Facundove prirodzenie je nič oproti tomu. Zrazu som v ňom uvidela všetkým mojich obľúbených chlapov. A to prostredie, jazero, chata... Idem hľadať ten film, dúfam, že niekde na nete bude. Keď doslintám, ohlásim sa pri ďalšej aktuálke.:DD
Zatiaľ ďakujem Katy, za rozhovor, v ktorom sa ukázala pokora Facu. Len tá partnerka sa vymenila, ale aj k Isabel si zachováva stále svoju úctu. A ďakujem aj za nádherné video.
NECH ŽIJE TÁTO STRÁNKA!

majka: Katy, moc děkuji za tento rozhovor, který jsem si s nadšením přečetla. Vůbec mi nepřišlo, že tento rozhovor je natočený už před více 20 lety. Facu zůstal totiž stále stejně pokorný, skromný a milý. Jediná věc, která se změnila je ta, že si vzal za manželku Marii a ne tu, o které se tam mluví. Maria mu byla souzena, však jim to moc sluší a jsou spokojení a šťastní. Vůbec nevadí, že občas si zahrál i menší role, ale jemu jak si myslím na tom nesejde, zahraje každou roli, kterou vezme rád, zahraje vše s láskou a krásně. Katy, moc děkuji za rozhovor a hlavně za ten pěkný překlad, jsi bezvadná. Jako vždy jsem si užila krásný den s touto stránkou a jako vždy ti za ni moc a moc DĚKUJI. Jsem moc ráda, že kdysi mě někdo navedl sem a já ji poznala a od té doby ji jen chválím a chválím a pochopitelně i tebe Katy.
AŤ ŽIJE TATO STRÁNKA DALŠÍCH MOC A MOC LET!!!

majka: Katy, ještě ti musím poděkovat za video z Buenos vecinos, je velice pěkné a Facu je tam ÚŽASNÝ. Až se podíváš na forum tak zjistíš, že i z tohoto seriálu jsem vytvořila pár gifů.
Katy, děkuji za vynikající tvou stránku.

anavi: No tak som sa veľmi rýchlo prebrala z tej eufórie, keď som zistila, že Buenos vecinos je seriál. Keby bol krátky, tak by som sa na to dala, ale vraj má vyše 320 dielov, tak to sa mi v španielčine nechce pozerať. Ale určite si pozriem niektoré scény s Facu. Škoda, že tie naše telky nedávajú toto namiesto tých tureckých, ktoré mňa vôbec nebavia. No na druhej strane, aspoň pri nich nesedím. Zato DA som si poctivo dopozerala do posledného dielu pred Vianocami. Bol to veľmi príjemný návrat do mladších čias.

anavi: Jéj, Majka, sme tu spolu a na striedačku komentujeme.:DD

majka: Anavi, Buenos vecinos není film, ale telenovela. Facu je v ní moc pěkný a sluší mu to. Nikde jsem nenašla žádný díl, jen pár ukázek na pár videích. Třeba budeš mít více štěstí jak já.
Anavi, je jasné, že všechny milujeme tuto stránku, je fantastická a úžasná. Za to patří DĚKUJI, DĚKUJI naší Katy, která se o to největší mírou zasloužila.
Anavi a s tím slintáním nejsi sama.

majka: Anavi, také je mi líto, že nedávají v televizi více takových seriálů jako byl DA anebo SMV, na to bych se dívala velmi ráda. Jak dávali DA tak jsem se také poctivě dívala na všechny díly a vždy jsem se znovu pobavila, i když jsem to viděla víckrát. Kdysi u nás dávali Yaga, ale bylo to jen v dopoledních hodinách a tak jsem o to přišla. Ale pak jsem s povděkem se na něj podívala na youtube, bylo to moc pěkné a ta nádherná příroda a úžasný Facu!! Také nemám ráda ty seriály co dávají teď, ale jak píšeš, nemusím sedět u televize a můžu dělat něco jiného. Tak se měj fajn.

Soňa: Tak ja sa priznávam, že mi narodeniny tejto neprekonateľnej stránky akosi ušli. Takže naša ,milá stránka, dovoľ mi, aby som ti hoci s oneskorením popriala všetko, všetko najlepšie a žťelám, aby si nám ešte veľa, veľa rokov rojasňovala každú nedeľu. Veľké poďakovanie Katy za každú aktulitu, video i za spústu fotografií, ktorými nás zásobuje. A to som zabudla ešte na tie úžasné rozhovory, ktoré tak rada čítam. Tento rozhovor by som nazvala, Facubdo mienil a osud menil. Isabell, bola určite jeho veľká láska, s ktorou chcel stráviť celý život, Ale dopadlo to úplne inak. Myslím však, že v Márii našiel ženu na celý život. Majka, aj u nás dávali Yaga v telke. Žiaľ, viac z Facundovej tvorby asi u nás neuvidíme.Je to veľká škoda. Aspoň, že máme túto našu stránku, ktorá nám umožňuje vrátiť sa i do histórie a približuje nám tvorbu Facunda z minulých rokov. Katy a tebe veľké, veľké Ďakujem......

Katy: Tady je tento týden extrémně rušno. Na první týden roku to tedy jde! To je pro stránku ta nejlepší oslava, v jakou mohla doufat! :) A já s ní. Protože jsme jak si neoddělitelné! :D Já i stránka vám mockrát děkujeme za vaše úžasné poklony, nesmírně si jich ceníme, jako i vás tří! A to velmi, velmi. Pamatujte, tato stránka bude fungovat, nejméně tak dlouho, dokud se na ni budete objevovat vy tři. Za ty roky už jsme neoddělitelný tým, a jako by stránka nemohla fungovat beze mě, já bych horko těžko fungovala bez vás. Proto se mi prosím nikam neztraťte. Nesmírně by jsme vás se stránkou postrádali.
Bavím se tu s neživím objektem, ještě že vy mě chápete :D Ano Anaví, Buenos Vecinos je "bohužel" telenovela. A z mojí znalostí, nebo spíš neznalostí španělštiny si to taky pustit nemůžu. Určitě, kdyby to byl film, tak se nám na to náš milý překladatel Cvalek podívá. Jen mě štve, že jakmile Nova tenkrát po Divokém Andělovi koupila hned Yaga, mohla pokračovat s BV, když už nakupovala v argentinské produkci. Bohužel máte pravdu, že v dnešní době už se toho v televizi asi nedočkáme :( Ale, třeba budeme jednou mile překvapené a koupí něco novějšího data.
Co říct k rozhovoru, jak jsem říkala už o Vánocích, to staré datum na těch rozhovorech není vůbec znát! Facundo se nemění, jeho názory se nemění, jen lidi kolem se mění, což je typické. Jsem ráda, že byl vždycky tak pokorný, jako je i dnes :)
Od štědrého dne do prvního lednového týdne si každý rok přijdu jako automat na aktuálky, kolik se toho najednou sejde :D Ale, vždycky to stojí za to. Vždycky tu na mě čeká nádherná odměna v podobě komentářů. Takže sněme dál, dámy. Máme před sebou takřka celý rok dalšího snění v nejméně 60ti aktuálkách! :D A Majko slibuju, že už se na to forum vypravím. Jakmile je stránka obstaraná, aktuálky napsány a okomentovány, může se jít věnovat zase trochu něčemu jinému :D Člověk je v online světě na roztrhání :D Ještě jednou děkuju za tuto soukromou oslavu a za nesmírně povzbuzující, nabíjející, okouzlující, svět zkrášlující komentáře. Jste jedničky! :-*

Mia: Zdravim vsetkych priaznivcov FA ;-) , po dlhom case sa opat trosku oyzvam...chcela by som tejto webstranke a jej autorke poblahozelat k vyrociu a zazelat este vela vela rokov a vela sledovatelov :-) Btw. aka nahoda, raz ked som si pozerala tuto na stranke rubriku "telenovely" vsimla som si ze tam chybala byt spomenuta prave telenovela "Buenos Vecinos" ...a prave pred par mesiacmi som si ju "presla" ..bola sice v dost slabej kvalite ale dalo sa. A celkom to bolo fajn. Inak ani mi neprislo zeby tam mal Facu vedlajsiu ulohu...tak teda este raz vsetko NAJ a stastny Novy rok vsetkym :-)

Mia: a prave teraz si zverejnila rozhovor z obdobia natacania tej telenovely...dakujeme :-)

majka: Mio, vítám tě tady po delší době. Chodíš sem pravidelně?

Mia: Ďakujem pekne,áno chodim.. Už dlhšiu dobu... Som rada ze niečo také existuje 😉👍

Katy: Mio, mockrát děkuju k blahopřání :) Moc ráda tě tu opět vidím! Doufám, že se tenhle rok ještě mnohokrát setkáme v komentářích. A díky za upozornění, vím, že jsem jako první přidávala telenovely, kde má Facu hlavní roli. Ke všemu ostatnímu se člověk musí, tak nějak dopracovat :D Ještě že tu mám pozorné fanoušky, které mě upozorní, co je třeba přidat. Na tom je vidět, jak precizně si stránku prohlížíš. Moc mě to těší :) I tobě krásný Nový rok, a zavítej mezi nás častěji :)

Mia: Katy, dakujem pekne, budem sa snazit "ozvat" sa castejsie...velakrat mam chut,len do toho nieco vzdy pride alebo nie je cas a nehovoriac o tejto dobe kedy sme aj s detmi takmer stale doma... a musime sa viac venovat aj skole napr. Este raz dakujem, a majte sa pekne :-)

majka: Mio, Katy má pravdu, ukaž se tu častěji, moc rádi tě tu uvidíme. Tak se měj pěkně a hlavně hodně zdraví.

Name:
Web:

Powered by CuteNews