Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Dovolená pokračuje
09.01.21 * 13 názorů
Klid a odpočinek u Facunda a jeho rodiny nadále pokračuje, i tento týden si rodinka užívala slunce a pohodu, kterou nabízejí místní pláže a samozřejmě moře. Ve fotogalerii najdete nové fotky z tohoto týdne.
Kromě toho, že si teď zrovna Facu užívá zaslouženou dovolenou, tak si v týdnu odskočil na noční natáčení Malé Victorie 2. V noci 6. ledna se mělo znovu rozjet natáčení po krátké pouze, kdy byl jeden ze členu štábu pozitivní na Covid. Tento týden se mělo natáčet ve čtvrti San Telmo v Buenos Aires a ve městě Pilaro. To je prozatím vše, co se o tomto projektu ví. Na fotky si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

majka: Katy, ty víš jak potěšit v neděli - mě tu vždy čeká od tebe krásná akutálka. Na Facu je vždy moc hezký pohled a já se vždy potěším a hned jsem i spokojenější. Jak málo stačí k tomu viď? I když moc novinek není, ale podle fotek vidím,že Facu si dovolenou s rodinou bezva užívá. Překvapilo mě, že na pláži je hodně lidí, já jsem myslela, že tam mají ještě karanténu. Ale na fotkách je vidět, že Facu s Marií jsou spokojení, šťastní a moc jim to spolu sluší. Na fotce, kde je Maria tak vidím,že má titěrný vršek, ale když je spokojený Facu tak není co řešit. To je dobře, že se už natáčí druhá série Malé Victorie a že nejsou fotky, to nevadí. Však časem jich bude určitě dost a dost a také nějaké kratší video, abychom se měli z něčeho těšit a radovat.
Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou, i když kratší aktuálku, ale mě potěší každá i kdyby tam bylo třeba jen pár slov. Patří ti ode mě velké DÍKY, jak nás umíš tímto moc potěšit. Jsi bezvadná.
Katy, dívala jsem se na sekci Telenovely a filmy a udivilo mě, že tam o seriálu Buenos vecinos není ani řádka.
Přeji všem hezkou neděli. Já ji už mám, krásná aktuálka, venku sluníčko, bude to dnes pěkný den.

anavi: Aj ja sa teším, že si môže Facu užívať s rodinou pri mori. Aspoň si trochu vydýchneš, Katy. Mne táto aktuálka pre potešenie postačí. A pokojne si popozerám fotky dokola. :DD
Katy,prosím ťa, keď je teraz na to čas, môžeš mi upresniť, ako to s tou telenovelou Buenos Vecinos je? Kedy ju Facu natočil? Medzi DA a Yagom? Nejako sa v tom strácam a celkom ma to zaujíma.
Ďakujem ti za aktuálku, ktorá ma aj tentokrát veľmi potešila.

Soňa: Nedeľná aktuálka presvietená argentínskym slniečkom a spokojným Facundom. Aj mu tak trošku závidím ten pobyt pri mori, teplé počasie a rodinnú pohodu. Určite si to všetci po tom dlhom pobyte doma užívajú. Aj ja som myslela, že je v Argentíne ešte karanténa. Na fotkách z minulej aktuálky boli ešte pláže bez ľudí, tento týždeň sa to viditeľne zmenilo. Majka, tak sa mi páčilo slovíčko titěrnej vršek. Aj keď mi čeština nerobí najmenší problém, tak som si to išla preložiť, ale vyšlo m i titerný. Znamená to slovíčko niečo ako rozmarný, roztopašný???? Ale tie šaty sú veľmi pekné, na Márii však skoro všetky veci vyzerajú dobre, ona má naozaj dokonalú postavu a to po troch deťoch. Prsia má síce vylepšené, ale to jej postavu len zdokonaluje. Naozaj tvoria s Facum pekný pár....Katy, ďakujem za tvoj nedeľný preslnený darček, v podobe aktuálky, zaujal a najmä potešil.

Soňa: Anavi, výhodou týchto kratších aktuálok je, že máme viac času vracať sa do histórie, čítať staršie rozhovory, pozerať staršie vidá a fotky. Na tejto stránke niet času na nudu. Staršie, či novšie aktuálky stále dokážu zaujať......

Soňa: Práve som dopozerala správy, kde spomínali aj Argentínu. V novembri tam zmiernili podmienky pre ľudí, mohli fungovať podniky bary, pláže. Teraz zas idú sprísňovať, nakoľko prípady nákazy a úmrtia začali veľmi narastať. Facu treba byť opatrný...........

majka: Soni, děkuji za upřesnění, já jsem si totiž myslela, že je v Argentině stále karanténa.A jak píšeš, v lednu se to tam trochu uvolnilo, ale covid se nevzdává a začíná zesilovat. Věřím, že Facu a i jeho rodina a přátelé byli opatrní a jsou všichni v pořádku.
Soni, jak jsem psala, že Maria má titěrný vršek tak jsem tím myslela, že vrchní díl plavek má malý /úsporný/ a zakrývá jí toho velmi málo - ale sluší jí to. Ty bílé šaty jsou moc hezké.
Soni, a zcela s tebou souhlasím, tady není čas se nudit a mě to přijde, když tady trávím chvíle u této stránky tak mi to strašně rychle utíká.
Soni, přeji krásné chvíle strávené u této stránky.

majka: Anavi, já jsem se také podívala po tom seriálu Buenos vecinos a našla jsem ho ve španělském znění, a vůbec tomu nerozumím. Ale vypadá to, že to mohl být pěkný seriál, je tam pěkná příroda, Facu mladý a krásný /a to je dodnes/. Já jsem seriál nenašla ani v naší filmografii.
Měj se fajn a také ti přeji krásné chvíle strávené na této stránce.
Katy za ní patří DÍKY, DÍKY, protože je stále co číst a na co se dívat.

Mia: Majka, máš pravdu Buenos vecinos veľkom fajn seriál, zaujímavý... Španielsky sa len tak sama trosku učím, najmä počúvaním práve seriálov a videí.. Ani som neverila koľko sa takýmto spôsobom toho dá "pochytať" do hlavy. :-) a máš pravdu, vo filmografii chyba.

anavi: Som si istá, že Katy Buenos Vecinos určite doplní do filmografie. Aj keď som zvedavá, kde sa jej to vmestí.:DD Tým chcem povedať, že netuším, kedy to ten Facu stihol natočiť, toľko veľa dielov. Podľa vizáže tipujem okolo Yaga.
Soni, veru na nudu tu čas nie je. Ako napr. teraz sa bavíme Majkinym komentom o titernom vršku. On je naozaj úsporný a roztopašný zároveň.:D A ja si myslím, že Maria má prsia vlastné, neupravované. Mám taký pocit, že to niekde hovorila aj v rozhovore, že sú prirodzené.
A čo sa týka karantény, možno záleží aj na regióne. Možno v týchto teplejších oblastiach je riziko menšie. Argentína je rozľahlá krajina s rôznym podnebným pásmom. Verím tomu, že Facu je dostatočne opatrný.
Katy, ďakujem za príležitosť si takto pokecať.

Katy: Vidím, že mi tu uchází další pěkná debata, alias Mariin titěřný vršek :D Zvláštní, co na těch fotkách vždycky najdete :D Všechny zdravím, a ráda tu opět vidím po nějaké době Miu :) Jsem moc ráda, že jsi zpátky v komentářích.
A hned se pustím do vysvětlování. Omlouvám se, že Buenos Vecinos chybí v naší filmografii, ale co nejdřív to napravím. Když jsem ji tvořila, zaměřovala jsem se hlavně na hlavní role, a ty vedlejší jsem chtěla dodělat později. Jenže, ono je stále co dělat :D Takže Facu začal hrát v Buenos Vecinos od prosince 1999, což se mu ještě trochu krylo s natáčením MB, ovšem to končilo v roce 1999. BV se točilo od roku 1999 do roku 2000. Tedy rok před začátkem Yaga, který se točil v rozmezí 2001 - 2002. A Facu se objevil ve 304 epizodách BV ze 361 celkových. A to pouze ve vedlejší roli, nemusel tudíž natáčet každý den. Takže se mu krylo pouze začátek natáčení BV s koncem MB. Nevím, jestli je to dostatečně jasné, jak jsem to napsala :D Každopádně dalo se to určitě vmáčknout mezi MB a Yaga s tím, že neměl tedy hlavní roli ;) A nebojte se, do filmografie to doplním, co nejdříve! :)
A co dodat k další mini aktuálce :D Jsem moc ráda, že i na těch dvou nových fotkách, jste si našli téma k hovoru. Tentokrát díky Majce. A pak, že se ta minulá debata nedá trumfnout, že? :D Tady se dá trumfovat každý den :D O prsách Marii já osobně pomlčím, protože opravdu nevím jestli je má upravované nebo ne :D Jsem typ člověka, co se zaměřuje hlavně na chlapi a to ženské pokolení mě zase až tak detailně nezajímá :D I když to souvisí s Facundem. I to vyznělo trochu divně, ale chápete mě, doufám :D No, radši už dneska končím, aby jste ten dnešní komentář vůbec pochopili :D
Každopádně děkuju moc, že už si tu při úterku můžu přečíst 9 komentářů! Že, vy chcete letos trhnout rekord v počtu komentářů, co? :D Jestli ano, tak máte moje svolení! Budu jen ráda :) Zatím se mi mějte všichni fajn :)

majka: Katy, děkuji za upřesnění natáčení Buenos vecinos, i když mě to moc nepřijde, že Facu tam hrál jen vedlejší roli, protože těch scének tam má hodně. Katy, pobavila jsem se jak jsi psala, že jsi více na chlapy, tak s tímto s tebou plně souhlasím, protože více detailně se koukám na mužské pokolení... /to jsme se někam dostaly, že?/ Ale zábava musí být, je to s námi ještě dobré, že se umíme bavit.
Katy, díky za tvoje nádherné aktuálky, jsi bezvadná.
Přeji všem hezké dny a hlavně zdraví.

Katy: To je tak, když píšu komentáře v noci. Pak takhle vyznívám :D Jen jsem chtěla naznačit, že bych si nikdy neotevřela web o herečce nebo zpěvačce. Prostě to vždycky musí být chlap! :D Asi tak jsem na ně zaměřená :D Ale ano, je třeba se bavit. A na to, že je teprve kolikátá? Třetí aktuálka? Se tu bavíme hodně! Jen tak dál, dámy :)

majka: Katy, já jsem také taková jak ty, že by mě ani nepřišlo na mysl, abych si otevřela web o zpěvačce nebo herečce. Já jedině koukám, kde je nějaký mužský a nejvíce kde je Facu - to je CHARISMATICKÝ A FANTASTICKÝ CHLAP.

Name:
Web:

Powered by CuteNews